Reka Rubber Polska sp.z.o.o

Opinie o Reka Rubber Polska sp.z.o.o

Kris

Dlaczego kierownik wybiera osoby na nadgodziny?A dlaczego na nadgodziny mają przychodzić osoby mało wydajne, które sporą cześć czasu w pracy poświęcają innym czynnością aniżeli praca?...dlaczego na nadgodziny mają przychodzić osoby które w sobotę przychodzą na 12h a w poniedziałek urlop lub L4?Nadgodziny powinny być dla osób które na to "zasłużyły" solidnie pracując w tygodniu.Tak w normalnych zakładach pracy jest.

xxx
@Kris

niektórzy przychodzą na 5h np. po czym biorą urlop, są to oczywiście wyjątki, ale no skoro dają przyzwolenie to czego Ty oczekujesz? Norma jest normą, a realizowanie planu to inna sprawa. Jesteś pewnie z tych co narobią sztuk na cięciu czy tam działach pobocznych i uważa się za super pracownika, podczas gdy inni muszą po Tobie (usunięte przez administratora) się z ciężkimi wężami, a na tablicy czerwony marker, bo nie zwracał uwagi na normę, chcąc realizować plan wysyłkowy, bo premia składa się również z wysyłkowości, a nie tylko ilości sztuk. narobicie sztuk węży, które jadą za tydzień, pomijając te które jadą jutro to się później nie dziwcie, że premia słaba, bo te weze leżakują na magazynie... Te normy powinny zostać napisane od nowa z głową i ludźmi którzy te działy współtworzą. Każdy kij ma dwa końce, ale wy wszyscy widzicie tylko swoją stronę.

xxx
@Kris

i pozniej (usunięte przez administratora) ze nie wołają was na nadgodziny, no faktycznie dziwne skoro nawet średnio rozgarnięty kierownik wydedukuje sobie kto robi sztuki, a kto robi to co jest tego dnia wysyłane, czy tam jutro. Pozdrawiam

Tak.

Porażka co się tutaj dzieje . Szczyt bezczelności kierownika dla pracowników ? To kierownik może sobie od tak wykreślić ludzi z nadgodzin i ich nie poinformować ? Dzielimy pracowników na tych dobrych i słabych ? I te „śmieszne“ SMS kierownika do pracownika .. haahh chyba w tej firmie mobbing się już dawno skończył ! Bo nie rozumiem !! Ale w sumie wazne ze norma się zgadza .

Haha
@Tak.

Pisze to pewnie baba jakaś z wykańczania. Tam wszystkie jesteście mądre, a co do czego to słowem się nie odezwiecie a tutaj żale wylewacie haha żal

brak szacunku
@Haha

Brak szacunku dla ludzi, z którymi pracujesz świadczy tylko o tobie. Głupota z twojej strony. Nie doceniasz ich.

@Haha

Bartek czy tobie sie odwaga z odważnikiem nie pomylila ? Pogarde do drugiej osoby masz taka sama jak dyrektor - traktujecie ludzi jak przedmioty. Ale spokojnie nowy rok juz za chwile i kolejne odejscia. Ty bedziesz pomagal na wulkanizacji a dyrektor na extrudersch wszak tam ma zawsze najwiecej uwag.

@Tak.

Dzień dobry, chcielibyśmy zweryfikować poruszaną przez Panią/Pana kwestię. Zachęcamy do kontaktu pod adresem rekrutacja@rekarubber.com, byśmy mogli ustalić szczegóły i wyjaśnić sytuację. Pozdrawiamy, Dział HR

Witam firma potrzebuję na produkcje, może ktoś napisze ile można zarobić netto na 3 zmianowym systemie jak wygląda dojazd komunikacja bo jak się wstępnie rozglodalem to nie za dobrze z dojazdem o sytuację nie pytam bo już czytałem niżej Zbigniew

@Zainteresowany

umowa na 4/5 etatu, pracujesz 8 godzin, w sobotę też pracujesz ale zero nadgodzin do wybrania 1godzina za godzinę, może 2300 na rękę dostaniesz, ale bąki z d ci wypędzą

@pracownik

Proszę nie przekazywać błędnych informacji kandydatom do pracy. Czas pracy na 4/5 etatu obowiązywał w okresie przejściowym, spowodowanym sytuacją epidemiologiczną w Polsce. Oferujemy umowę o pracę na pełen etat, praca po 8 godzin dziennie.

pracuś
@Reka Rubber

czy wy widzicie wasze najnowsze opinie daty swieże ? co to jest za okradanie ludzi z pieniedzy ? , jakis dzien wolny ? dramat ? ten cały dyrektor widzi co robi ta cala pani Kasia ? same negatywy co to jest za kierownik z tym mobingiem tam zaraz bedzie inspekcja pracy , chory człowiek

Heh

Dawno mnie tutaj nie było. A widać że REKA świętuje a tu dzień bez samochodu a tu dzień uśmiechu. Widzicie rekowicze jak miło się dzieje u was ;). Podobno ludzie znowu uciekają ?? Dlaczego mnie to nie dziwi :D

Nn
@Heh

Przykro patrzeć na te już " masowe" odejścia w ostatnim czasie ale niestety punkt zwrotny to rok 2018, w którym zaczęło już się źle dziać. Szkoda tych wszystkich dobrych ludzi. Szkoda.

Heh
@Nn

Jak oni to zawsze mówili i pewnie jeszcze to mówią ? Nie ma ludzi nie zastąpionych. Odejdzie stary dobry pracownik to przyjdzie w jego miejsce nowy. Ale musi jeszcze przyjść.

Glos rozsadku
@Heh

A nawet lepiej za jednego szukają dwóch. Informatyk który tu robil 12 lat nie zgodzil sie na dodatkowe obowiązki ( chyba ze otrzyma podwyżkę) odszedl z tego powodu. Teraz szukają informatyka i nowa osobe ktora ma robic to co chcieli aby robil stary informatyk.

#nieodrazuziomus

Chyba jednak Pan Dyrektor nie wie co się dzieje na hali produkcyjnej . Kierownicy wykreślają sobie kogo chcą z nadgodzin , ludzie się zwalniają . Oby tak dalej to firma całkowicie upadnie.

Aktualność
DZIŚ OBCHODZIMY ŚWIATOWY DZIEŃ UŚMIECHU

Jak się okazuje, znane od wieków powiedzenie „śmiech to zdrowie”to nie tylko metafora.

Śmiech rozluźnia i odstresowuje, przyczyniając się do wzmocnienia układu odpornościowego organizmu. Ponadto stymuluje wydzielanie endorfin, czyli hormonów szczęścia. Oznacza to, że nawet zmuszanie się do uśmiechu może poprawić nastrój. Pod względem stopnia aktywacji mózgu uśmiech jest porównywalny z efektem zjedzenia kilkuset czekolad. Istnieje aż 19 rodzajów uśmiechu, które angażują od 5 do 53 mięśni twarzy.

Częstotliwość uśmiechu zmienia się z wiekiem – podczas gdy dzieci szczerzą zęby (lub dziąsła – w przypadku tych najmłodszych) nawet kilkaset razy dziennie, u dorosłych liczba ta spada nawet 10-krotnie. Jeśli więc chcemy podnieść tę niezadowalającą średnią, wystarczy spojrzeć na swoje pociechy lub częściej przebywać w towarzystwie osób uśmiechniętych – szwedzcy naukowcy dowiedli, że śmiech jest po prostu zaraźliwy.

premia

Kiedy premia za niechorowanie?!

@premia

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z działem HR lub przełożonym w tematach dotyczących wynagrodzenia. Publicznie dostępna strona internetowa nie jest odpowiednim kanałem komunikacji w kwestiach dotyczących wynagrodzeń pracowników. Pozdrawiamy, Zespół HR

Trzymam swoje słowo
@premia

W październiku powiedział że wstrzyma premie za niechorowanie bo jest kryzys!!!! A teraz powiedział że premię za niechorowanie już nie będzie.

@Trzymam swoje słowo

jak to? W sensie pytałem o tę zaległą premię.

olka
@Trzymam swoje słowo

Na ile zmian pracujecie i ile zarabia pracownik zwykły na produkcji czy ma 3 tys zł netto powiedzmy .

Info
@olka

3 zmiany j raczej 3 na reke ciezko bedzie zarobić na starcie. Tu ludzie z kilkuletnim stazem pracy nie maja tyle na reke ;-) chyba ze 50h nadgodzin. Ale z tym tez juz wdzie ciezko

@olka

Ciężko miec 3000 bez nadgodzin w tym zakładzie. 3 zmiany. 2700/2800 biorąc pod uwagę, że jesteś poniżej 26.r.z.

Uk

Szkoda tylko że więcej ludzi obchodzi niż chce przyjść pzdr

Witaj, dziękujemy za Twoją opinię, mimo, iż nie jest ona dla nas pochlebna. Merytoryczna dyskusja i otwarta komunikacja są dla nas niezwykle ważne. Każdy feedback traktujemy bardzo poważnie i podejmujemy odpowiednie działania, gdy tylko mamy dostęp do dokładnych informacji. Dlatego zachęcamy do kontaktu bezpośredniego. Będziemy wdzięczni za wszelkie informacje, które wpłynęły na Twoją opinię na adres: rekrutacja@rekarubber.com. Pozdrawiamy, Zespół HR

Jak jest z pakietem medycznym w Reka Rubber Polska sp.z.o.o? Można dołączyć rodzinę?

W oferowanym przez pracodawcę pakiecie medycznym można dołączyć do opieki rodzinę za dodatkową opłatą. Zachęcamy do kontaktu bezpośredniego w celu uzyskania szczegółów: rekrutacja@rekarubber.com Pozdrawiamy, Dział HR

Wiecznie_glodny

Do pan z dział hr które czytają zamieszczane opinie ( na marginesie bardzo nie mila jest pani ktora zastąpiła poprzednia szefowa HR). Czy firma planuje oddanie nam tych 60zl do automatu z slodyczami ? Czy jednak pan dyrektor w excelu juz to wygumkowal bo po co cos dawać niech sie cieszą ze tu pracują?

J
@Wiecznie_glodny

Ciekawe czy ta premia kwartalna za nie chorowanie też jest już wygumkowana.

Redzi
@J

A co myślałeś

Nieradek
@J

jaka premia może być jak dyrektor może nowej koszuli kupić

Fernando

Hi Rekowianie, Jest tam na pokładzie jeszcze ktoś, kto pracuje dłużej niż 3 lata? Czyli dłużej niż R. jest w firmie. Jeśli ktoś jeszcze został to chyba nie słyszy, nie widzi i jest po lobotomii żeby go znieść. :-) Dajcie znać kogo dotknęły te wszystkie choroby. :-)

Zapraszamy

Jesli lubisz prace w wysokiej temp oraz w stresujacym srodowisku nastawionym na wynik to serdecznie zapraszamy. Dodatkowo oferujemy nadgodziny w weekendy do odbioru dniem wolnym.

Nie musisz
@Zapraszamy

Skoro nie pasuje ci praca w cieplym, zawsze mozesz jechac do holandii masowac poltusze z prosiakow. Skoro tak zle ci sie pracuje w firmie egzekwujacej przepisy KP zawsze mozesz jechac zbierac szparagi. Ale ani mi sie waz stekac I plakac, jak ci nadzorca rumun albo Jakis inny bulgar nahajka wyjasni ze po 12h nie mozesz byc jeszcze glodny. Tak ze nikt tu pod pistoletem nie trzyma. Droga wolna. Idz siac defetyzm gdzie indziej.

Multioperator
@Nie musisz

Wzruszylem sie tym zdaniem o egzekwowaniu KP. Fajnie ze najpierw firma zwalnia a za tydzen wydzwania ,ze jednak moze by chcial pracowac. Nadgodziny tez zgodne z KP nie placimy tylko do odbioru dzien wolny. Ciekawe kiedy jak juz sie nie wyrabiamy. Kolejne dwie osoby odchodza z wieloletnim stazem pracy. Tylko czekac az to wszystko (usunięte przez administratora) po wakacjach :-). Ale jest pani Kasia prawa reka pana dyrektora - pierwszy cyngiel.

Sugeruje
@Multioperator

zapoznać sie najpierw z KP, a potem go komentować.

Multi
@Sugeruje

Taki cwany albo cwana jestes ? To zapraszam razem z dyrektorem na produkcje do ludzi porozmawiać o tym KP. Tylko potraficie przemykać kanalami jak szczury aby tylko nie rozmawiac z nami o sytuacji ? Ile na tych 80% pensjach firma zarobila ? Produkcja prawie jak na jesieni a wciskanie kitu ze mniej zlecen jak nigdy. Moze wynik chcieliscie robic jak ludzie trzaskali po 100 nadgodzin w pierwszych 3 miesiacach 2020r. A jak co do czego przyszlo to nawet te 500zl za niechorowanie zabraliscie pomimo tego ze kazdy z nas przepracowal 3/4 tego kwartalu. (usunięte przez administratora)

@Sugeruje

Pracodawca zmienia warunki umowy ale nie przekazuje pracownikom informacji dodatkowej. Zgodnie z art. 29 § 3(2) K.p. pracodawca informuje pisemnie pracownika o zmianie niektórych warunków zatrudnienia (dobowa i tygodniowa norma czasu pracy, , wymiar urlopu wypoczynkowego). Państwowa Inspekcja Pracy (znak pisma: GNP-249-4560-3-1/13/PE/RP), wskazując, że celem art. 29 § 3(2) K.p. jest bieżące informowanie pracownika o jego warunkach zatrudnienia, a nie o hipotetycznych warunkach, które mogą, ale nie muszą zaistnieć w bliżej nieokreślonej przyszłości. W ocenie PIP: "(…) nie jest prawidłowe jednoczesne sporządzanie informacji aktualnej i dotyczącej warunków, które ulegną zmianie z upływem określonego czasu. Aktualizacja informacji o warunkach zatrudnienia musi być zawsze sporządzana na bieżąco, po zaistnieniu zmian w warunkach zatrudnienia pracownika".

@Sugeruje

Pracodawca anuluje pracownikowi cząstkowy niewykorzystany urlop np: 2 godziny- wykroczenie!. Art. 152. § 2. Pracownik nie może zrzec się prawa do urlopu. Art. 161. Pracodawca jest obowiązany udzielić pracownikowi urlopu w tym roku kalendarzowym, w którym pracownik uzyskał do niego prawo.

Errata jest Art. 183a. § 1 ma być Art. 18 (3a.) § 1

@Multi

Zła sytuacja ekonomiczna - premia produkcyjna powinna być zabrana jak mówi regulamin !!! ale lepiej zabrać 20% wynagrodzenia, urlopu i miej płacić do ZUS przecież pracownik to baran nic nie zrozumie a jak ma pytania to do pierwszego cyngla na odstrzał.

@Nie musisz

jeśli to jest głos firmy czy stanowisko firmy to odpowiedź jest mało zachęcająca do pracy. Zwykły szarak nie napisał by takiej odpowiedzi, ale już toś kto zarządza ludźmi ... to co innego. Tak właśnie psuje się opinię o firmie.

Darek

Witam czy ktoś jest wstanie podać nr do kadr? Był bym wdzięczny potrzebuje się skontaktować odnośnie pracy a nr na Internecie jak wybiorę zewnętrzny 3 to zawsze zajęty z góry dziękuję pozdrawiam

@Darek

Prawdopodobnie próbował Pan skontaktować się z nami w trakcie przerwy urlopowej. Prosimy spróbować ponownie, tym razem powinno się udać. Pozdrawiamy, zespół HR

Antek

Witam ile można się spodziewać na rękę netto przy 3 zmianach dostajac się przez firmę

daj sobie spokoj, ten zaklad to pomylka kazdego kto tam trafia

Ale jaja

ogłoszenie RR: poszukują pracownika produkcji? Firma w złej sytuacji? Śmiech!

stary pracownik

Firma słup! 3 dni przed końcem pierwszego kwartału 2020. roku firma stwierdza, że zawiesza premię za niechorowanie... Te pieniądze już właściwie były nasze, więc nazywajmy rzeczy po imieniu - KRADZIEŻ! Każdy kto lubi być (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora) przez pracodawcę proszony jest o składanie aplikacji na stanowisko: ROBOL/BYDŁO Czas wybrać się masowo na zwolnienie lekarskie, niech sobie sami pracują! :) NIEmiłego dnia!

Produkcja
@stary pracownik

W obecnych czasach przy obecnej sytuacji na świecie zaraz utną nam premie produkcyjna i tez będziemy mieli się cieszyć bo jak komuś nie pasuje to na kasę do Lidla Szkoda gadac

A ku ku
@Produkcja

W obecnych czasach, przy obecnej sytuacji na świecie chyba musimy nabrać pokory...

Na muniu
@A ku ku

Do czego pokory ? Od kilku lat ta firma wiecznie jedzie na minusie a roboty tyle co przed tym calym wirusem . Znow nas potraktowali jak bydlo bez prawa glosu. Ale my to jeszcze zapamietamy spokojnie ...

Zdziwiony
@Produkcja

Może warto złożyć anonimowy donos do PIP? Skoro zgodnie z regulaminem premia się należała to zmiany regulaminu można dokonać dopiero w następnym okresie rozliczeniowym.

Byly

Gadka, że jest źle zawsze była od ponad _10 lat ( pracowałem tam 12 lat) . Było nawet fajnie, dopóki nie pojawił się nowy dyrektor. No cóż mam nowego pracodawcę i odżyłem Nie polecam bo Rad ... zniszczy i tak to co było dobre, zresztą zniszczył już wszystko co było a najlepsze jest to, że potem udaje głupka i obiecuje że będą podwyżki. I że Finlandia tego nie widzi. Reasumując w czasie żądòw Rados... nie liczcie na dobre wynagrodzenie.

prac.
@Byly

teraz zgrywają ofiary. koronawirusa, rozumiem jakby jeszcze firma stanęła, ale ilościowo wypadamy tak jak w grudniu więc wszystko się kręci, ale w 4 dni + zabranie premii za niechorowanie (niewypłacenie tej już należącej się) Aktualnie tutaj pracuje się za 2000, bo firma szuka oszczędności, ciekawe co zrobią jak pracownicy będą szukali oszczędności i nie dojadą do pracy, bo zrezygnowali z zalania paliwa. ps; głupi kraj w którym każdy wykorzystuje okazję by kogoś wydymać. a no i bonus do wakacji... 500zł. Ceny idą w górę drastycznie, a oni rzucą 500zł, które przy 4/5 etatu wyrówna Ci pensje do 2500... a no i w miarę możliwości wypłacą przed urlopem (taki dopisek dali idioci). Grają na emocjach, jakby (usunięte przez administratora) mieli przed sobą. niejadek to gamon, znowu musi wjechać Finlandia żeby się ogarnął. jeśli to czytasz... spóźnienia rosną synek - gorzej jeśli Cię pracownicy oleją gdy już zorientujesz się w jakim gównie utknąłeś.

@prac.

Ale o co chodzi ? Trzy miesiące podwyżki było? , było!. Teraz obniżka 20% a dlaczego ? Bo (usunięte przez administratora) Państwo da Rece po 2 tysie za każdego rekanina. Jak sam powiedziałeś interes się kula ale cicho! ktoś usłyszy i się wyda.

Witam firma daje ogłoszenie na Internecie że potrzebują do pracy na operatora (wymagania)to tylko chęci i sumienność. To teraz mam pytanie czy to realne dostać 60 zł na godzinę?czy to jakiś błąd w ogłoszeniu

@Nowy

Proszę uważnie czytać oferty pracy. 60 zł dotyczy oferowanego benefitu - jest to dofinansowanie do automatów snackowych znajdujących sie na terenie firmy. Jesli znalazł (a) Pan (i) ofertę pracy w firmie Reka Rubber, ze stawką za godzinę pracy 60 zł, prosimy o wskazanie portalu, na którym znajduje się to ogłoszenie - jest to błędna informacja.

WT
@Reka Rubber

i te 60 zł zabrali nawet

tak i tam
@WT

jak to ....

@tak i tam

No normalnie. Nic tylko czekać aż zabiorą wszystko co się tylko da. Wszystko... A ciagle sztuk będzie mało mało i jeszcze raz mało jak to od zawsze w tej firmie jest.

Zostaw merytoryczną opinię o Reka Rubber Polska sp.z.o.o - Dopiewo

• Jak się pracuje w Reka Rubber Polska sp.z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Reka Rubber Polska sp.z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Reka Rubber Polska sp.z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 5 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Reka Rubber Polska sp.z.o.o?

Kandydaci do pracy w Reka Rubber Polska sp.z.o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Reka Rubber Polska sp.z.o.o