Reka Rubber Polska sp.z.o.o

Opinie o Reka Rubber Polska sp.z.o.o

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Reka Rubber Polska sp.z.o.o w przypadku pracy jako Pracownik Produkcji?

Bożena

Czyli to znaczy że nie ma takiej możliwości? Pytanie czemu? w czasie lockdownów nie mieliście takiego systemu pracy wprowadzonego?

Krystian

Jeśli jesteś choć trochę kumaty to jest czarno na białym napisane w regulaminie firmy kiedy można palić. Innym zabierają premie za palenie a ten smier... chodzi kiedy chce tak to nie może być

@Krystian

Przecież ten pan co w granatowej kurtce latem chodź na palarnie tak pachnie fiołkami i jemu premi nie za biorą a na młodych pracowników kierownicy polują. Może trzeba to zgłosić do dyrektora o równym traktowaniu.

Wiktoria
@Paweł

a skąd wiesz, kto dostaje premię, a kto nie? chwalą się?

Klaudia
@Wiktoria

Chyba cała firma ma premie tak, a gdyby dostał naganę i miał zabraną premie to chyba nie było by części ludzi widać na palarni w innych godzinach co jest wyznaczona ale w rece samowolka jak zawsze a kierownicy siedzą i nic nie widzą.

Sasza
@Wiktoria

Jaką premie? 1 zł to nie jest premia... Już dawno w tej firmie premia nie istnieje.

Kamil

To nie można wyjść na fajka bez tłumaczenia się? Może dogadał się z kierownikiem? A ty co zazdrościsz?

I pachnieć na kilometr????????

Did
@Kamil

No oczywiście a co najlepsze masz układy w tej firmie i wchodzisz w duu to jesteś szanowany a co do tego lidera z działu wulkanizacji Pawła K to jakaś masakra koles odklejony od rzeczywistości a firma po skargach pracowników nawet nagany nie dała temu człowiekowi i jak tu pracować skoro on się wyrzywa ciagle za niepowodzenia swoje na pracownikach nie rozumiem tego

Ręka2.0

Premia produkcyjna na węże czarne to 50gr/h, a większość pracowników jest tak (usunięte przez administratora) że szarpie te normy na 150%, np tampo i ws na zmianie AS i KS. LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ!! Wy szarpnięcie te zas**ne normy, robicie coraz więcej a premia jest coraz niższa!! Wszyscy pracownicy na wszystkich działach i wszystkich zmianach powinni robić po 30% normy przy takiej premii.

@Ręka2.0

Czekaj, czy ty namawiasz ludzi żeby pracowali wolniej? :D Wszystko w porządku?

Mentor

Co do lidera Pawła K to jest jakieś nieporozumienie ze ten człowiek jest na jakimkolwiek stanowisku (usunięte przez administratora) i cham nie nadający się do pracy z ludźmi mam nadzieje ze w końcu się ktoś nim zainteresuje i założy mu sprawę o (usunięte przez administratora)i złe traktowanie pracowników

Denis
@Mentor

Wszystko się zgadza ten pan to jakiś absurd w tej firmie jakże dużej i mająca opinie w miarę dobra zatrudniają taka osobie która chodzi i szykanuje innych pracowników i ubliża wyzywa wyśmiewa się zachowuje się jak 5 letnie dziecko w przedszkolu współczuje nie tylko tym którzy z nim pracują ale musza z nim mieszkać bo jego zachowanie nie wyglada na człowieka który jest normalny najszczęscie już nie pracuje bo ten koles doprowadzał mnie do szału czasami ale współczuje wszystkim pracującym na dziale wulka z nim

@Mentor

Dzień dobry, prosimy aby nie zamieszczać komentarzy dotyczących współpracowników na GO WORK. Nalegamy aby zgłaszać wszelkie wątpliwości/ zażalenia do przełożonego lub działu HR. Jesteśmy otwarci na dialog i wspólne rozwiązywanie problemów.

Ręka

"kierownik" wieczor robi tu ok pol roku a już się madrzy jakby znał się na wszystkim i zjadł wszystkie rozumy. Ustawia wszystko po swojemu a nie ma bladego pojęcia o produkcji. No ale jak ma dwoch takich du*owlazow Pawelkow z wulk i tampo to nic dziwnego że ma mozg wyprany.

Rekkkaaa
@Ręka

Odkąd pamietam ten drugi pan nie jednokrotnie wchodził w (usunięte przez administratora) kierownikowi . Ci którzy go znają to ma i wybujana wyobraźnie i duże mniemanie o sobie . A jakby nie patrzeć to potrafił siedzieć pół zmiany u kierownika a robota stała . A tacy Beduini jak my musieliśmy (usunięte przez administratora) na takich jak oni . Brak pozdrowień :)

Nagana i kara finansowa
@Ręka

Art. 108. § 1. Za nieprzestrzeganie przez pracownika ustalonej organizacji i porządku w procesie pracy, przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy, przepisów przeciwpożarowych, a także przyjętego sposobu potwierdzania przybycia i obecności w pracy oraz usprawiedliwiania nieobecności w pracy, pracodawca może stosować: 1) karę upomnienia, 2) karę nagany. § 2. Za nieprzestrzeganie przez pracownika przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy lub przepisów przeciwpożarowych, opuszczenie pracy bez usprawiedliwienia, stawienie się do pracy w stanie nietrzeźwości lub spożywanie alkoholu w czasie pracy - pracodawca może również stosować karę pieniężną. § 3. Kara pieniężna za jedno przekroczenie, jak i za każdy dzień nieusprawiedliwionej nieobecności, nie może być wyższa od jednodniowego wynagrodzenia pracownika, a łącznie kary pieniężne nie mogą przewyższać dziesiątej części wynagrodzenia przypadającego pracownikowi do wypłaty, po dokonaniu potrąceń, o których mowa w art. 87 § 1 pkt 1-3. § 4. Wpływy z kar pieniężnych przeznacza się na poprawę warunków bezpieczeństwa i higieny pracy.

@Ręka

Ktoś pracował jako Magazynier w Reka Rubber Polska sp.z.o.o? Warto starać się o zatrudnienie tutaj?

Magik

Tak praca na magazynie jest całkiem spoko

Pl

Od dziś źre gruz .

@Pl

Ja tez , nie przejmuj się ????

A co się dzieje? Cięcia jakieś są? :(

Bożena
@Pl

Zwolnili Cię czy jak?

Ale jesteś...

Nowy pracownik za chwilę nie będzie miał się od kogo nauczyć produkcji. Premia produkcyjna zabrana za to że jest dużo odpadów!!! . A kto ten odpad robi?! Nowy pracownik który nie został porządnie nauczony co i jak. Za najniższa krajową zapierdol na 3 zmiany w syfie. Bardzo źle się dzieje.

Sąsiad

To co się dzieje w tej chwili w firmie to jest jakaś kpina. Wymagania coraz większe roboty coraz więcej ale pieniążki coraz mniejsze. Premia produkcyjna praktycznie nie istnieje. Zatrudniają nowych ludzi a o starych pracowników (usunięte przez administratora) Masakra. Nowy dyrektor to porażka

Nicks

Szkoda że pracodawca nie potrafi docenić tych pracujących ludzi , którzy się starają jak mogą .

Jestem w tej firmie od miesiąca. Jak dotąd nie jest źle, a pracować trzeba. Zobaczymy co będzie dalej. Pozdrawiam byłych i obecnych pracowników :)

Były kierownik

Czy to prawda że ten wspaniały Radosław G. uciekł niszczyć ludzi w innej firmie? Kurcze o jakieś 5 lat za późno, oby teraz było wam lepiej o ile ktoś tam został:) Pozdrawiam

stary

Stary odchodzi ico teraz z nami bedzie?

@stary

Nastroje pracowników są dla nas bardzo ważnym tematem. W celu rozwiania wszelkich wątpliwości zapraszamy do kontaktu z działem HR. Jesteśmy przekonani, że szczery i otwarty dialog pomoże nam w wyjaśnianiu bieżących tematów.

młody
@stary

Nie płacz, na to przyjdzie czas jak się zoriętują jaki jest bałagan. Nowa miotła może pozamiata byłe nie pod dywan bo nic się nie zmieni. Zobacz jakie buble idą na wulknizacji , reklamacje będą rosły to cen polityki łapania wszyskich i wszędzie byle piece pełne były.

Haha
@Reka Rubber Polska sp.z.o.o

Będzie impreza pożegnalna ??

@Haha

Prosimy aby nie kierować pytań organizacyjnych przez portal. W celu uzyskania informacji dotyczących np. planowanych eventów zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z działem HR.

sss`
@Reka Rubber Polska sp.z.o.o

a sa w planach jakies eventy ?

@Reka Rubber Polska sp.z.o.o

Kierownik P.W. zmusza pracownika do pracy na KV 2 bez pomocnika..jak się coś stanie to z pierdla oszołom nie wyjdzie

Dzień dobry, bezpieczeństwo pracowników jest dla nas kwestią nadrzędną. Na KV2 nie ma przeciwwskazań do pracy w pojedynke. Jedna osoba może bezpiecznie pracować na tej maszynie. Każde zgłoszenie ze strony pracowników traktujemy bardzo poważnie. Prosimy aby sygnalizować wątpliwości i uwagi bezpośrednio do przełożonego lub działu HR. Jesteśmy otwarci na komunikację i wspólne rozwiązanie problemu.

Zapracowany
@Reka Rubber Polska sp.z.o.o

Na iddonie to już jest wyzwanie pracować w pojedynkę. Aż mi się odechciewa tam pracować. Szczególnie ustawiać te „bezpieczne” maszyny. Trza szukać innej pracy.

Stary pracownik
@Reka Rubber Polska sp.z.o.o

Sugeruję czytać rekulaminy obsługi maszyn przekazane na produkcję! To nie prawda, że na KV2 można bezpiecznie pracować w pojedynkę. Jeżeli ktoś myśli, że pozostawienie maszyny w ruchu ( ekstrudera) bez dozoru i podążanie za blaniem wzdłóż taśmy 12mb , aż do urządzenia które tnie półautomatycznie blanki i wymaga także dozoru to życzę powodzenia do pierwszego wypadku. Prosze nie wprowadzać pracowników w błąd i sugerować prace niezgodnie z przepisami BHP i obowiazującymi regulaminami.

Stary pracownik
@Zapracowany

Proszę zapoznać śię z regulaminem pracy na maszynie Idon , tam jest napisane ile osób do obsługi . Proszę nie sugerować się plotkami tylko regulaminami pracy na wybranych maszynach i przepisami BHP, które są podpisanie przez pracodawcę.

Czy ostatnia rekrutacja na stanowisko Inżyniera Produktu została już przez Państwa zakończona? Pomimo aplikacji kilka tygodni temu, cisza ze strony Firmy...

@Kandydat

Dzień dobry, wszystkie nadesłane aplikacje są przez nas weryfikowane, jednak kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o kierowanie zapytań związanych z rekrutacją na bezpośredni adres mailowy: rekrutacja@rekarubber.com. Pozdrawiamy, Zespół HR

Aktualność
Już jutro Dzień Świętego Marcina!

Czy umiecie wyobrazić sobie coś bardziej poznańskiego niż rogal świętomarciński?
Pyszne, słodkie i pełne białego maku zawitały i u nas!

Smacznego!

Ogień

Wczoraj ogień wewnątrz firmy a w internecie cisza, ciekawe czy (usunięte przez administratora) się tym zajmie, czy OSP wszystko ładnie opisze że brak przejść na hali, bardzo słabe oznaczenia dróg ewakuacyjnych, że regały, węże i produkcja ważniejsze niż bezpieczeństwo pracowników. Cud że nikomu nic się nie stało.

Krystian

Hehe te drobne co oni dali covidowe 24zl i na dojazd śmiech na sali. Ludzie odbiorą wczasy pod grusza skończy się urlop i żegnaj Reka

Izabela
@Krystian

Hej, ja bym chciała dopytać o benefity w Reka Rubberze. Wspomniałeś o wczasach pod gruszą.. Jaka jest to dopłata ze strony pracodawcy? Czy prócz tego oferowane jest coś jeszcze? Może opieka medyczna, ubezpieczenie jakieś inne dodatki?

Xmen
@Krystian

24zl na dzień?Czy za caly miesiąc doplaty covidowego? Ile dostajesz za dojqzd np do 20km?W jednej z firm jest to 150brutto co miesiąc

@Izabela

Dzień dobry! Dziękujemy za udział w dyskusji i pytania. Oferujemy szereg benefitów i udogodnień! Zachęcamy do kontaktu oraz aplikowania na wybrane stanowisko pracy, aby zapoznać się z ofertą. Pozdrawiamy! Zespół Reka Rubber

SB

Witam mam pytanie odnośnie pracy na produkcji jak wygląda tam praca dla kobiet ?

SB
@SB

Szału ni ma. Trza szarpać.

Izabela
@SB

Nie za bardzo rozumiem co chciałeś/aś przekazać :) Możesz napisać więcej szczegółów odnośnie pracy dla kobiet w Reka Rubberze? Ja właśnie też jestem zainteresowana tematem. Jak wygląda zakres obowiązków? Czy praca jest ciężka? Czy jest dużo dźwigania?

P.
@Izabela

Skoro jesteś zainteresowana to zgłoś się do działu HR i tam Ci powiedza , bo takie pytanie sie ludzi z tego portalu nie jest dobre . Przyjdź , zobacz , przepracuj chociaz 8H to sie dowiesz czy to praca na Twoje możliwości . Jest i Covidowe i za dojazdy dają , dodatek stanowiskowy .. Żeby zarobić trzeba wykazać sie odrobina chęci do pracy . Ja nie narzekam . Jeśli ktoś jest nauczony pracy i będzie potrzebować pieniędzy każda praca będzie dobra . Każdy wielce narzeka jaka tutaj jest firma i w ogóle . Ale jakoś dziwne Ci co mieli sie zwolnić to sie zwolnili . W każdej firmie się zwalniają i przychodzą nowi .. PAMIĘTAJCIE !!!! Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma !!!

@Izabela

Dzień dobry! Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą ;) Reka Rubber Polska oferuje szereg stanowisk, a zakres obowiązków uzależniony jest od wykonywanej pracy. Zapraszamy do kontaktu z działem HR w celu uzyskania informacji oraz zapoznania się z bieżącą ofertą. Pozdrawiamy! Zespół Reka Rubber

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Reka Rubber Polska sp.z.o.o? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Pracownik 2

sami odchodzą

@Pracownik 2

Haha…sami odchodzą. Wiadomo dlaczego! Wystarczy przeczytać niżej opinie i wszystko jest jasne o firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Reka Rubber Polska sp.z.o.o - Dopiewo

• Jak się pracuje w Reka Rubber Polska sp.z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Reka Rubber Polska sp.z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Reka Rubber Polska sp.z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 5 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Reka Rubber Polska sp.z.o.o?

Kandydaci do pracy w Reka Rubber Polska sp.z.o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Reka Rubber Polska sp.z.o.o