Sanmarks

Opinie o Sanmarks

Weronika

Chcecie poznać firmę bliżej? Dowiedzieć się więcej na temat jej historii? Takie informacje możecie znaleźć na ich stronie internetowej: http://www.sanmarks.pl/index-2.html A Wy jakie macie doświadczenia z firmą?

anai

o jakim stanowisku myślisz @robot, bo firma Sanmarks poszukuje osób na różne stanowiska , potrzebują :konsultanta ds. obsługi klienta i kierownika projektów??

Lolita

Jak się komus nie chce pracować to każda praca będzie do "bani"

matrix

Flo możesz mi dać adres twojego dealer bo widzę że dobre rzeczy palisz. Ps: chyba w dużych firmach IT znajdujących sie w dużych miastach

ola

jak zarobiłaś 200 zł to raczej nie przepracowałaś za wiele godzin. Problem z wynagrodzeniem?? pierwsze słyszę, zawsze dostaje zgodnie z umową (tolerancja kilku dni). Wynagrodzenie po miesiącu? myślę, że to normalne. Aplikuj do budżetówki,będzie płatne z góry. Heheh Pozdrawiam :)

Pracownica

Witajcie, w Sanmarks w jarosławiu pracowałam zaledwie miesiąc - dostawałam 5zl za godzinę, po czym pod koniec miesiąca wyszło uzbierało mi się 200 zł. Przelew dostałam miesiąc po zakonczeniu pracy ( podejrzewam że głownie dlatego ze chodziłam się upominać. Ogólnie atmosfera w porządku, najgorszy problem to wynagrodzenie... Po 4 godzinach na słuchawce mówienia w kółko tego samego ma się naprawde dość.

ela

to zależy jak chodzisz do pracy i czy masz dobre wyniki. Czasami na projektach stwarzają progi ( im więcej wypracujesz godzin to po wyższej stawce masz liczone. W sumie to chyba każdy projekt jest inaczej rozliczany - jeden za sukces inny za czas pracy.

ela

projekty są różne. Umawianie spotkań do szkół,pokazy. Jest coś z towarzystwem ubezpieczeniowym oraz operatorem GSM. Często wpadaja jakieś kilkudniowe akcje o różnej tematyce

szukam pracy

co tam sie robi ? jakie maja projekty ?

lela

pracowałam tam przez wakacje, dwa lata z rzędu. ja akurat miałam dobre sprzedaże więc zostawili mnie na godzinówce, ale jak ktoś miał słabe wyniki to go przerzucali na prowizje (zeby zmotywowac do starania się). ogólnie praca uczy śmiałosci w kontakcie z klientem, jest to przez pierwsze 2-3 dni stresujące, ale później monotonne.. można gadać i czytać gazete jednoczesnie ;d kierowniczki z tego co wiem to maja studia skonczone. kasa nie jest za wysoka, ale jak ktos chce sobie tylko dorobic to moze sprobowac, ja polecam. zawsze to jakies doswiadczenie. najwiekszy minus to w lecie DUCHOTA w firmie i brak miejsc pracy od rana do ok 14-15.

dora

a czy o okresie próbnym musze przejsc na system prowizyjny czy moge pozostać przy godzinowym + premia?

skorpion19

przyjdz a zobaczysz kto ma racje ..

Kate

Gorzej z płaceniem ? przecież co miesiąc wypłaty wychodzą... nie czaje o czym piszesz. Fakt są czasem 2 dni po, ale wszystko w granicach normy. Na pewno słyszałeś o gorszych przypadkach typu, że ludzie po kilka miesięcy czekają na swoją wypłatę - tu z doświadczenia wiem, że nie zdarzają się takie sytuacje, tak jak mówię 2-3 dni. Myślę, że i tak jest ok.

ona..21

Czytając wasze sugestie związane z pracą w danej firmie wnioskuje iż jesteście z tej grupy osób które nic nie potrafią są dnem egzystencjalnym.Firma oferuje pracę,jaka by ona nie była jest to praca której wam ciemne masy brakuje. Zastanówcie się co piszecie bo to tylko świadczy o waszej bezmyślności i braku szacunku do osób które tam pracują. To że pracowaliście tam krótko świadczy o braku poprawnego doświadczenia,oraz pozbawienia części odpowiedzialnej za myślenie czytaj "mózg". Kadra jest na wysokim poziomie.Pozdrawiam miłego młodego Pana który pełni wiele funkcji w tej firmie.

renata368

ja też pracuję w tej firmie , i czytałam opinie przed podjęciem pracy , lecz najpierw trzeba zobaczyć i powiem Wam że tak jak wszędzie jeżeli wykonujesz swoje obowiązki , nie masz problemów , a mniemanie o sobie najlepiej zostawić w domu . Atmosfera jest świetna i jeżeli potrzebujesz pomocy nie odmawiają . jeżeli ktoś jest taki nie dogodzony to gdzie nie pójdzie tam będzie narzekał pozdrawiam :)

kam

tylko porównaj sobie życie w Warszawie a u nas

mania789

hahaha ale sie ubawiłam, w życiu nie czytałam wiekszych głupot, pracuje tam od 2 lat i lekko nie jest, ale z tym papierem to przegięcie, nigdy się z czymś takim nie spotkałam żeby brakowało papieru, dziewczyny miewają swoje "humory" ale z reguły są ok, a co do ich wykształcenia to z tego co wiem wszyscy je mają a co najważniejsze to doświadczenie w tej pracy, nie to co osoby które przychodzą i pozjadały "wszystkie rozumy"

nowy

Możesz przepracować i 180 godzin za 7 zł netto, bo w sobotę też możesz przychodzić do pracy, POWODZENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nowy

tak, a jak pracujesz na umowę o pracę musisz pracować 160 godzin za 7zł i tak co miesiąc

nowy

przepracować 140 godzin w miesiąc - chyba nie jest to trudne?

Zostaw merytoryczną opinię o Sanmarks - Jarosław

• Jak się pracuje w Sanmarks?

Zobacz opinie na temat firmy Sanmarks tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanmarks?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sanmarks?

Kandydaci do pracy w Sanmarks napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sanmarks