Opinie o OPOCZNO I SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Opoczno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie OPOCZNO I SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie OPOCZNO I SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OPOCZNO I SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Opoczno

Goska

Praca w Opoczno jest z roku na rok gorsza. Dział desek z kierownikiem, majstrem i brygadzistką do wymiany. Nie szanują ludzi, zmuszają kobiety do dźwigania ponad miarę, potrafią powiedzieć, że jak nie pasuje to wiesz co masz robić czyli zwolnić się. Mistrz nic nie potrafi i chamsko odzywa się obgaduje innych, kadrę, brygadzistow. Brygadzistka w jednej chwili Cie głaszcze po głowie, żeby w następnej wpaść w szał i opieprzać. Na jednokrotnym wypale na Pomorzu mistrz potrafi szantażować ludzi jak mu ktoś nie podoba się i wykorzystuje znajomość z kierownikiem. Niestety ale zmiany dosięgły nie te osoby co potrzeba.

Oliwia

(usunięte przez administratora),znęcania się psychiczne,zastraszanie oraz obzydliwe zarty natury seksualnej to jedyne rzeczy które doskonale potrafi mistrz z dzialu desek.Wiedza tego pana na temat produkcji jest żadna a szczególnie jesli chodzi o obsługę pras i robota.Razem ze swoja starszą koleżanką z pakowania ponizaja ,obgaduja i nadają pracownikom przezwiska.Duza czesc pracy spedzaja razem na paleniu na rampie.Kolezanka pana mistrza chodzi po dziale jak święta krow.. To co wyprawia tam ta dwojka jest karygodne!!!.Wyzywanie od tępych dzid, piz.., inteligetnych ineczej juz weszlo tej dwojce w krew.Ale i o swoich przełożonych oraz wspolpracownikach z biura pan mistrz potrafi wypowiadac się bardzo pogardliwie przy pracownikach .Pani brygidzistka obgaduje,plotkuje,skłóca pracownikow ze sobą i jak sie pomyli to powie prawdę.Kłamczucha i leń. Brak reakcji ze strony kierownika jest skandaliczny.Nie mozna liczyć na jakakolwiek pomoc. Ale na szczescie są osoby ktore sie tym zajmą juz niedługo .

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w OPOCZNO I SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Można dołączyć rodzinę?

Anonim Nowy wpis

Z przykrością i żalem chcę poinformować jak firma Cersanit traktuje pracowników z wysokim stażem pracy.W ramach jubileuszu dostają vouchery na kolację o wartości 500 zł.Jest to śmieszna karteczka informacyjna. Za kolację pracownik ma zapłacić sam min 500 zł następnie pobrać fakturę imienną którą nie wiadomo w jakim lokalu można dostać,bo większość odmawia wystawienia takiej Faktury. Czas realizacji 2,5 miesiąca. Po okazaniu prawidłowych faktur dopiero dostanie zwrot pieniędzy.????????

Pracowałem tam 2 lata i o (usunięte przez administratora) to że 3 × byłem n chorobowym nie przedłużyli mi umowy (usunięte przez administratora) I ZPC

xyz1

Z tego co wiem wszystkim nie przedłużali umów, bo taka była odgórna decyzja. Teraz nagle przyjmują, bo się okazało, że nie ma kto pracować...Lawina bezsensownych decyzji. Kierowników nagle się pozbyli, bo stwierdzili że są niepotrzebni- szukając oszczędności a zrobił się (usunięte przez administratora) że nie da się tego opisać. Ludziom bez wyobraźni, nie mającym pojęcia o produkcji tylko pogratulować bezsensownych decyzji. To raczej z wami powinien się ktoś pożegnać...

Czy jest możliwość pracy w OPOCZNO I SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na część etatu?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie OPOCZNO I SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Jakie narzędzia pracy zapewnia OPOCZNO I SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

alcatraz Nowy wpis

Tak , możesz z niego korzystac w pracy i grać na nim ile chcesz

Goska

Pracowałem z tym majstrem z Pomorza który nie ma ani wiedzy ani pojęcia o produkcji ale za to ma dobre znajomość z kierownikiem i jest nietykalny,przez tego człowieka mnóstwo osób się zwolniło i zapewne jeszcze się zwolni z jego strony brak szacunku do pracownika dziwię się że Kielce nie reagują po opiniach pracowników no chyba że to do nich nie dociera .A co do działu desek też słyszałem mnóstwo negatywnych opini o przełożonych a pracownicy nie zgłaszają problemów bo nie ma do kogo

Przecież od takich spraw jest dział kadr który widzi jaka jest rotacja ludzi na danej brygadzie a po za tym były co jakiś czas robione anonimowe ankiety między pracownikami i większości z moich kolegów i koleżanek pisało tam same negatywne opinie i poruszało różne problemy i nie było żadnej poprawy a co do działu desek napisałem że słyszałem od wielu osób pracujących tam dużo negatywnych opini właśnie w części takie jak wymienione przez inne osoby na tym portalu

Oliwia

Jak się pracuje z ludźmi z OPOCZNO I SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Ben ben

Omijać ten (usunięte przez administratora) pracownicy wykorzystywani traktowani jak w (usunięte przez administratora)decyzję góry porażka gdzie przez takich maszyny złom... kierownicy chamy bez wiedzy i podejścia tylko (usunięte przez administratora) nic poza tym. Kierownik sortowni na mazowszu wysługuje się majstrami sam dyryguję wymogi względem ludzi że po 8 godzinach pracy nie wiesz jak się nazywasz. Mam nadzieję że wkoncu ktoś zgłosi to dalej bo pracownicy są zastraszani ale do czasu... Przepisy BHP nie są tu przestrzegane Tylko na papierku i pokaz.... Nie wrócę i każdemu odradzam.

Weee

Przyjmujom na dział na którym.czlowiek nie chce pracować, jeszcze kierownik potrafi powiedzieć...nie marudź bo był problem z twoim zatrudnieniem ... potrafiom dać opiekuna który pracuje rok z chakiem i sam nie potrafi za wiele...

Baran

Zgadzam się z większością negatywnych opinii pracowalem tam przez dwa miesiące na Mazowszu na sortowni i jednym słowem żenada jeden człowiek robi za trzech swiatek piątek I niedziela I w dużym stresie kamery wszędzie majstrowie to już kompletnie ciioty ogulnie szkoda zdrowia i czasu

Beta
@Baran

Powinno się dodać także że kierownik sortowni to cham i tyran bez kultury i braku myślenia...

Dorota
@Beta

W czym to wszystko co napisałeś się przejawia ??

Risk
@Beta

Dokładnie tak! Przez niego właśnie jets taka roszada. Jakoś specjalnie długo tam nie pracowałam, ale tyle ludzi sie przewinęło, że szok! Dopóki pseudo kierownik- bo inaczej się go nazwać nie da- nie odzywał się do mnie było spoko, kiedy zaczął rozmawiać i się odgrażać bo coś nie było po jego mysli zwolniłam się. Ludzie całkiem ok, idzie się dogadać. Mistrze cóż... coraz gorsi. Kierownik zakładu nie taki zły jak umiesz z nim rozmawiać. Kierownik polerni to taki gosc, któremu masz ochotę dać 5 zł i wysłać w świat by się dowiedział ile jest wart, a resztę przyniósł. Placa jeśli chcą żeby ktos tam młodszy pracował musi być lepsza. To praca w systemie, ludzie! Praca sama w sobie najgorsza nie jest. Kadra kierownicza do wymiany, lepsza kasa i na nowo mogą przebierać w pracownikach.

Kara kara

(usunięte przez administratora) trzymać się z daleka zarząd porażka człowiek traktowany jak w obozie za gówniane pieniądze.... Kierownicy na Mazowszu (usunięte przez administratora) zero kultury tylko przeklinanie i wyzysk... .

Joanna

@On to może warto powiedzieć, że wolicie podwyżkę niż zapewniony dojazd i na rzecz tej podwyżki pracodawca może zlikwiduje dojazdy, które rozumiem Twoim zdaniem nie są potrzebne?

@Joanna

@Joanna Jeżeli mówimy o dojazdach uściślijmy że póki co dojazdy odbywają się tylko z 3-ech kierunków, więc reszta jeździ dalej na swój koszt i to jest w porządku? Albo wszyscy albo....

Opocznianin

@Pracownik: pokaż mi pracodawcę w powiecie opoczńskim, który też dowozi pracowników??? Ku...wa takiemu to i 5tyś Euro by płacił i tak by narzekał. Akurat jestem osobą, która przez ambicję i dobrą pracę była doceniona przez tego pracodawcę. I widziałem mnóstwo pseudo fachowców w akcji: kawka 3xdziennie, papierosek co-godzinę, a potem narzekają, że premii tylko połowa i do podwyżek nie typują.

@Joanna

A ja (usunięte przez administratora) zpc,mam (usunięte przez administratora) i cieszę się że tam nie pracuje. Majstry to pieski którzy latają na każde gwizdnięcie. Ganiają ludzi i nie szanują.(usunięte przez administratora)

Joanna

Takie obrażanie pracowników firmy na forum publicznym jest naprawdę słabe, skupmy się może na warunkach zatrudnienia i atmosferze w firmie. Napisałeś, że cieszysz się, że już nie pracujesz w tym miejscu. Można wiedzieć, co konkretnie nie odpowiadało Ci w firmie? Proszę tylko o merytoryczne odpowiedzi.

Dziedziak
@Joanna

Ale pisane prywatnie już odpowiada ...?? Napiszcie jeszcze raz a niż nie będę taki miły :)

Ewelina

@mm a możesz napisać dlaczego ma się zastanowić? Nie polecasz pracy w tej firmie? Z jakiego powodu?

ANDRZEJ DMITRIUUK
@Ewelina

Nie polecam pracy w tej firmie zarobki ciut ciut wieksze od najnizszej krajowej a praca swiatek piatek i niedziela w dodatku 4brygadowka, jezeli ktos nie ma zadnej innej mozliwosci to ewentualnie jest to praca na chwile "Kadra zarzadzajaca" to niestety nieprofesjonalna dziecinada

@Ewelina

W ZPC zarząd jest (usunięte przez administratora),majstry boją się własnego cienia,atmosfera hukowa, zarobki dziadowskie,wyzyskiwanie człowieka,wykańczanie człowieka psychicznie i fizycznie i tak można wymieniać. Najlepiej to wysadzić ta firmę razem z tymi prezesami i majstrami. KONIEC

mm

Jeżeli ktokolwiek chce zacząc pracę w tej firmie, to lepiej niech się 3 razy zastanowi....

Mikołaj

Macie tam jakieś wolne miejsca jeszcze ?

Janek

Z takim podejściem do ewentualnego pracodawcy to nie wróżę powodzenia!!!

Adas86

Witam chciałbym się dowiedzieć na jakie zarobki mogą liczyć pracownicy biurowi w firmie Opoczno S A - chodzi o informatyczne stanowisko. Czy zarobki są jak w branży IT czy raczej na "opoczyńskim poziomie "? Jak są traktowani pracownicy? Czy ciągłe chore wymagania, presja czasu itd. Czy umowy są na początku na okres próbny (miesiac, 3 miesiące) czy na dłuzej? Pytam poważnie i mam nadzieję na poważną odpowiedź kogoś pracującego na stanowisku biurowym w Opoczno SA Z góry dzięki i pozdrawiam

Joanna

@Otrzeźwiały Tylko co to ma do rzeczy? Jako moderator forum GoWork.pl pytam innych użytkowników, co mają do powiedzenia na temat pracy w Opoczno S.A., Cersanit S.A., PGE POlska Grupa energetyczna S.A. Daruj sobie, proszę, złośliwe komentarze. Zamiast tego może napiszesz po prostu swoją opinię?

Zostaw merytoryczną opinię o OPOCZNO I SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Opoczno

• Jak się pracuje w OPOCZNO I SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy OPOCZNO I SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OPOCZNO I SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

OPOCZNO I SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ