Click-Pack sp. z o.o.

Opinie o Click-Pack sp. z o.o.

Irek Świerlikowski_Click-Pack

Witam, Poniżej chciałbym osobiście przedstawić kilka faktów dotyczących spółki Click-Pack Sp. z o.o. (Warszawa): • Od 2005 rozwijamy zespół i budujemy markę Click-Pack a przez ponad dekadę, produkujemy wysokiej jakości opakowania plastikowe i papierowe. Od czasu powstania firmy, rozwinęliśmy i wdrożyliśmy setki rozwiązań oraz produktów a naszym najmłodszym dzieckiem są pięknie drukowane kubki do picia SUPERCUPS (www.supercups.pl) • Zatrudniamy prawie 50 osób, pracujących na powierzchni ponad 4 000m2 • Jako firma z powodzeniem realizujemy zobowiązania zarówno wobec klientów jak i pracowników a raczej partnerów biznesowych i członków zespołu Click-Pack! • Staramy się dbać o to aby każdy z nas, kto jest zaangażowany w rozwój firmy, miał możliwości rozwoju zarówno zawodowego jak i osobistego. • Nie bez znaczenia jest fakt, że wychodząc naprzeciw ambicjom naszych pracowników, w firmie obowiązują systemy motywacyjne, dzięki którym praktycznie każdy, może wypracowywać dodatkową premię i/ lub prowizję, przeznaczając ją choćby na spełnianie swoich marzeń. • Oprócz pracy zgodnej ze standardami BHP i BRC Iop, przestrzegamy obowiązujące zapisy prawa, dobre praktyki oraz traktujemy wszystkich z należytym szacunkiem. • Ponadto, jako właściciel wierzę, że wszyscy tworzymy organizacje w których funkcjonujemy a siłą każdej organizacji są lojalni ludzie. W firmie, szczególnie cenimy zaangażowanie, kompetencje, dyskrecję oraz realizowanie zadań i celów. Jako członkowie zespołu Click-Pack, jesteśmy otwarci i dostępni dla każdego, kto myśli konstruktywne, widzi mocne strony i szanse oraz chce się rozwijać razem z firmą… Zapraszamy do współpracy osoby kompetentne, zaangażowane i konstruktywne. Z pozdrowieniami, Irek Świerlikowski

Magazynier
@Irek Świerlikowski_Click-Pack

Panie Irku kiedy start oddziału w Kaluszynie, będziecie potrzebować ludzi tylko do biura i na produkcję tak jak widzę po bilbordzie czy też magazynierow? Pozdrawiam

irek s.
@Magazynier

Dzień dobry, niestety jak to w budowlance i w kontaktach z Urzędami, często trudno jest przewidzieć wszystkie niezbędne działania, które należy podjąć aby być w zgodzie z najnowszymi wymaganiami. Wracając do pytania, zapraszamy do składania aplikacji do skrzyneczki na bramie lub e-mail: biuro@click-pack.pl Dodam, że oprócz ambitnych planów i dobrej kawy, mamy w planach nawet siłownię;-)

Armagedon
@Irek Świerlikowski_Click-Pack

Systemy motywacyjne???? Ciekawe jakie? Prowizja? Chyba harówa po 12 godzin w weekendy i za to najniższa stawka godziniwa (usunięte przez administratora)Śmiech. A co Prezes zaoferuje na święta Bożego Narodzenia, skoro takie serdeczne życzenia składa wszystkim? Może zmotywuje sowitymi premiami w końcu? Talonami też pracownicy nie pogardzą?

Dawid

W trakcie Twojego zatrudnienia w firmie Click-Pack nie czułeś się doceniany przez pracodawcę? Może zgłaszałeś kiedyś swoje uwagi pracodawcy, co do sprawiedliwości oceny poszczególnych pracowników? Jeżeli tak, to może napiszesz, jak pracodawca tłumaczył dawanie przywilejów innym osobom? Odpowiedz proszę, jak to wyglądało.

Czy moglibyście przedstawić, jak obecnie wyglądają warunki płacowe w firmie Click-Pack? Nadmieniam, że w wątku dawno nikt nie poruszał tego tematu, dlatego chciałbym dowiedzieć się, na jakie wynagrodzenie można liczyć na początku zatrudnienia? Firma nowej osobie oferuje najpierw okres próbny, czy może od razu można liczyć na pełne zatrudnienie? Przedstaw, proszę, jak to wygląda.

XYZ
@Karolina

Złóż CV i się dowiesz. Nie interesują mnie zarobki innych, bo za nie chleba nie kupię.

@XYZ

Przed podjęciem pracy w danym miejscu dobrze jest zapoznać się ze szczegółowymi opiniami osób, które pracowały w tym miejscu i mogą wyrazić swoje zdanie o warunkach zatrudnienia. Rozumiem, że możesz nie znać zarobków innych osób, które są tam zatrudnione, ale jeżeli możesz to przedstaw, jak w Twoim przypadku one wyglądały? Były dla Ciebie satysfakcjonujące? Wypowiedz się, proszę.

Ryszard

Najwyżej pomylimy się i trzeba będzie znowu szukać innej firmy. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Click-Pack sp. z o.o. na stanowisko Koordynator/-ka Biura - Administrator/-ka? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Henryk

Może trzeba zacząć doceniać to co mamy czyli dobra pracę bo czasami jak się zagalopujemy to tracimy wiele

@Były pracownik - część komentarzy mogła być skasowana przez to, że łamały regulamin. Niestety nagminnym jest to, że gdy biorą górę emocje, czasem ciężko napisać coś bez wulgaryzmów. Ja to absolutnie rozumiem, wiem też jednak, że na tym forum obowiązuje regulamin, który jasno mówi, że komentarze nie mogą takich słów zawierać i ich odmian również. Niedozwolone jest też obrażanie innych czy to personalnie czy też ogólnie. Zatem żaden merytoryczny komentarz nie został usunięty bez powodu, a powodem może być tylko łamanie regulaminu. Portalowi GoWork zależy na rzetelnych i bardzo miarodajnych opiniach o pracodawcach w tym także o Click-Pack sp. z o.o., dlatego nawet jeśli pojawiają się negatywne komentarze, a są poparte solidnymi wypowiedziami bez wulgaryzmów czy wycieczek personalnych, to są one nieruszane. Zachęcam do dalszej dyskusji! Pozdrowienia.

Ryszard

Gdyby było źle to forum by wrzało a tu raczej cisza!!!

Magazynier

Witam. Czy wie ktoś co na temat otarcia oddziału w Kaluszynie? Będą szukać ludzi do biura i na produkcję tak jak widzę po bilbordzie, a zastanawiam się nad podjęciem pracy jako magazynier będą jakieś etaty? No i kiedy start oddzialu :)

@aktualny pracownik rozumiem i dziękuję za odpowiedź. Nie wiem czy pracownicy jak aplikujący wiedzą, że firma CLICK-PACK angażuje się charytatywnie. Coroczną tradycją w firmie jest regularna pomoc domom dziecka, poprzez darowizny materialny i finansowe, szczególnie w okresie świątecznym. To miłe, że firmy potrafią podzielić się swoim dobytkiem z innymi.

@aktualny pracownik brzmi to całkiem nieźle. Ważne jest w dzisiejszych czasach jak pracodawca przestrzega terminowości wypłat i umów. A powiedz czy w firmie CLICK-PACK jest możliwość awansu? Przysługują jakieś benefity pracownikom.

aktualny pracownik
@Karolina

Za krótko pracuję aby móc rzetelnie odpowiedzieć na to pytanie.

Są tu jacyś aktualni pracownicy? Ktoś skusił się na aplikację do CLICK-PACK i chciałby opowiedzieć z perspektywy pracownika jak wygląda praca w tej firmie? Póki, co nie ma rekrutacji, ale na przyszłość może się taka informacja przydać.

aktualny pracownik
@Karolina

Co można Ci podpowiedzieć... Jest to praca więc na leżakach z zimnymi drinkami w ręku się nie leży. Pracodawca trzyma zasad co do czasu pracy, wypłaca pensje bez zarzutu, nie kombinuje nic na czarno z umowami, wie czego wymaga i tego egzekwuje. Ja mogę tylko opisać jak jest w zakładzie produkcyjnym ponieważ nie pracuję w siedzibie firmy w Warszawie. (No i nie napiszę, w którym zakładzie żeby Pan I. nie wiedział - pozdrawiam prezesa :) ) Na pewno szukają ludzi, którzy mogą podnieść skrzydła rozwoju jeszcze wyżej, a nie plebsu, który wymaga więcej złotówek niż ma szarych komórek. Jesteś konkretna, inteligentna, chętna rozwijać się i wdrażać efektywne rozwiązania? Na pewno się przydasz, bo firma ciągle się rozwija.

jaro

a ja pracuje i czuję się częścią firmy Click-Pack od kilku lat, dlatego te opnie mnie wkurzają. Fakt, szef wymaga tak dużo ode mnie jak od siebie ale w porzo gość, jeśli i ty jesteś w OK! Jak komuś chce sie pracować i ma cos do powiedzenia, to jest to dobre miejsce. Co do kasy, to wpływa jak ma wpływać - co miesiąc!:-)

Zostaw merytoryczną opinię o Click-Pack sp. z o.o. - Kałuszyn k/mińska mazowieckiego

• Jak się pracuje w Click-Pack sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Click-Pack sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Click-Pack sp. z o.o.?

Click-Pack sp. z o.o.