CLICK-PACK SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o CLICK-PACK SP. Z O.O.

jaro 2015-03-03 19:00
a ja pracuje i czuję się częścią firmy Click-Pack od kilku lat, dlatego te opnie mnie wkurzają. Fakt, szef wymaga tak dużo ode mnie jak od siebie ale w porzo gość, jeśli i ty jesteś w OK! Jak komuś chce sie pracować i ma cos do powiedzenia, to jest to dobre miejsce. Co do kasy, to wpływa jak ma wpływać - co miesiąc!:-)
Irek Świerlikowski_Click-Pack 2017-03-31 15:47
Witam,
Poniżej chciałbym osobiście przedstawić kilka faktów dotyczących spółki Click-Pack Sp. z o.o. (Warszawa):
• Od 2005 rozwijamy zespół i budujemy markę Click-Pack a przez ponad dekadę, produkujemy wysokiej jakości opakowania plastikowe i papierowe. Od czasu powstania firmy, rozwinęliśmy i wdrożyliśmy setki rozwiązań oraz produktów a naszym najmłodszym dzieckiem są pięknie drukowane kubki do picia SUPERCUPS (www.supercups.pl)
• Zatrudniamy prawie 50 osób, pracujących na powierzchni ponad 4 000m2
• Jako firma z powodzeniem realizujemy zobowiązania zarówno wobec klientów jak i pracowników a raczej partnerów biznesowych i członków zespołu Click-Pack!
• Staramy się dbać o to aby każdy z nas, kto jest zaangażowany w rozwój firmy, miał możliwości rozwoju zarówno zawodowego jak i osobistego.
• Nie bez znaczenia jest fakt, że wychodząc naprzeciw ambicjom naszych pracowników, w firmie obowiązują systemy motywacyjne, dzięki którym praktycznie każdy, może wypracowywać dodatkową premię i/ lub prowizję, przeznaczając ją choćby na spełnianie swoich marzeń.
• Oprócz pracy zgodnej ze standardami BHP i BRC Iop, przestrzegamy obowiązujące zapisy prawa, dobre praktyki oraz traktujemy wszystkich z należytym szacunkiem.
• Ponadto, jako właściciel wierzę, że wszyscy tworzymy organizacje w których funkcjonujemy a siłą każdej organizacji są lojalni ludzie. W firmie, szczególnie cenimy zaangażowanie, kompetencje, dyskrecję oraz realizowanie zadań i celów. Jako członkowie zespołu Click-Pack, jesteśmy otwarci i dostępni dla każdego, kto myśli konstruktywne, widzi mocne strony i szanse oraz chce się rozwijać razem z firmą…

Zapraszamy do współpracy osoby kompetentne, zaangażowane i konstruktywne.

Z pozdrowieniami, Irek Świerlikowski
Karolina 2017-08-08 13:03
Są tu jacyś aktualni pracownicy? Ktoś skusił się na aplikację do CLICK-PACK i chciałby opowiedzieć z perspektywy pracownika jak wygląda praca w tej firmie? Póki, co nie ma rekrutacji, ale na przyszłość może się taka informacja przydać.
aktualny pracownik 2017-08-11 20:13
Co można Ci podpowiedzieć... Jest to praca więc na leżakach z zimnymi drinkami w ręku się nie leży. Pracodawca trzyma zasad co do czasu pracy, wypłaca pensje bez zarzutu, nie kombinuje nic na czarno z umowami, wie czego wymaga i tego egzekwuje. Ja mogę tylko opisać jak jest w zakładzie produkcyjnym ponieważ nie pracuję w siedzibie firmy w Warszawie. (No i nie napiszę, w którym zakładzie żeby Pan I. nie wiedział - pozdrawiam prezesa :) ) Na pewno szukają ludzi, którzy mogą podnieść skrzydła rozwoju jeszcze wyżej, a nie plebsu, który wymaga więcej złotówek niż ma szarych komórek. Jesteś konkretna, inteligentna, chętna rozwijać się i wdrażać efektywne rozwiązania? Na pewno się przydasz, bo firma ciągle się rozwija.
Zostaw swoją opinię o CLICK-PACK SP. Z O.O. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CLICK-PACK SP. Z O.O.