Click-Pack sp. z o.o.

Opinie o Click-Pack sp. z o.o.

Kazik

Witam, czy ktoś udzieli mi odpowiedzi odnośnie pracy jako Pełnomocnik ds systemów zarządzania, ciągle kogoś szukają na to stanowisko. Wiem, że przewinęło się dużo osób, czy odchodzą same, czy są zwalniane? Co jest tego przyczyną? Zastanawiam się czy aplikować ale nie chcę wpaść z deszczu pod rynnę...

@Kazik

Hmmm no to ciekawa sprawa i praca. A sama praca, to wiecie czy Pełnomocnik pracuje tu na kontrakcie b2b, czy na UoP? I czy w tych umowach nie ma okresu wypowiedzenia, czy można spokojnie je zerwać z dnia na dzień?

Jaki jest wkład kierownictwa Click-Pack sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Czy urlop w Click-Pack sp. z o.o. jest płatny 100%?

Wynagrodzenie urlopowe w firmie Click-Pack Sp. z o.o. wypłacane jest zgodnie z obowiązującą zasadą: "Za czas urlopu pracownikowi przysługuje wynagrodzenie, jakie by otrzymał, gdyby w tym czasie pracował."

Aktualność
Szanowni Państwo,

Serdecznie witamy wszystkich użytkowników, którzy odwiedzają nasz profil!

Bardzo nam miło, że jesteście z nami!

Zapraszamy do współpracy oraz do wyrażania merytorycznych i prawdziwych opinii na temat naszej firmy. Każda Wasza opinia jest dla nas bardzo cenna i pozwala wyciągnąć odpowiednie wnioski, aby firma mogła się dla Was rozwijać!

Jesteśmy otwarci na opinie zarówno obecnych jak i byłych współpracowników, oraz klientów. Śledzimy treści pojawiające się na forum i zawsze staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Proszę jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.

Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się bezpośrednio pod adresem e-mail: kadry@click-pack.pl
Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Click-Pack sp. z o.o. na stanowisko Koordynator/-ka Biura - Administrator/-ka? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Robert

Nie polecam firmy Click-Pack. We wrześniu ub. roku składałem CV na stanowisko "Pomocnik Produkcji" w Kałuszynie. Moje CV zostało odrzucone, ale nie zostałem o tym w żaden sposób powiadomiony, trzymając tylko w niepewności (o tym, że moja aplikacja została odrzucona dowiedziałem się przypadkiem, gdy zobaczyłem kolejny raz to samo ogłoszenie). Wysłałem też 2 e-maile w dniu 23 grudnia 2021 i odpowiedzi też nie ma. Tak firma traktuje osoby szukające pracy... żadnego szacunku dla ich czasu

Mariusz
@Robert

Czyli nie dostałeś żadnego feedbacku. Sam wiesz że to się często zdarza chociaż nie powinno. Nie myślałeś żeby zadzwonić do nich i dopytać? Może czegoś konkretnego byś się dowiedział.

santa
@Mariusz

No i po co dopytywać? Jak nie dali feedbacku to znaczy że przyjęli kogoś innego.

Kamila
@santa

No raczej to logiczne. Mimo wszystko fajnie jest wiedzieć czego zabrakło. Może ktoś chciałby kiedyś jeszcze raz spróbować to chociaż będzie wiedzieć czego zabrakło? Obecnie już można się nastawiać na takie info zwrotne?

lysy

Drukarz flekso doswiadczony ile moze zarobić miesiecznie netto?

Szukam pracy w mieście Kałuszyn. Zainteresowała mnie oferta firmy Click-Pack sp. z o.o.. Czy ktoś wie, jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na zarobki rzędu 5100 ?

Grz.

Jakie są zarobki na produkcij

Maslana

Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć jak wygląda praca na stanowisku pracownik produkcji i jak z zarobkami wygląda sytuacja w firmie click-pack Kałuszyn?

IREK S

Dzień dobry, Moi drodzy, naprawdę wbrew prezentowanym domysłom ani zbytnio nie śledzimy tych wpisów ani nie zatrudniamy żadnych agencji PR, żeby je moderować. Osobiście, nie lubię też tego miejsca, ponieważ wolę rozwiązywać problemy szybko, otwarcie, patrząc w oczy i nie tracąc czasu na anonimowe, niewiele wnoszące „pyskówki”. Nie będę się też wypowiadał na temat konkretnych wpisów. Podobno w każdym kłamstwie jest małe ziarenko prawdy. Także, w ferworze walki, być może kogoś nie wysłuchaliśmy, może ja nie usłyszałem jakiegoś „wołania”, które zapewne było albo bardzo ciche albo nie poparte merytoryką (do tego bym się najbardziej skłaniał). Być może, ktoś poczuł się czymś urażony, zamknął się w sobie i w konsekwencji wolał poszukać sobie pracy w miejscu mniej dynamicznym. Oczywiście szanujemy Wasze decyzje. Każdy ma prawo do poszukiwania idealnego miejsca pracy i naprawdę – życzę szczęścia, w poszukiwaniu bardziej „zielonej trawy”! Dodam jeszcze, że obecne warunki w jakich funkcjonują małe i średnie przedsiębiorstwa nie rozpieszczają inwestorów. Największe przedsiębiorstwa też już odczuwają słabnącą koniunkturę w której nie będzie miejsca dla braku zaangażowania, malkontentów ani wyjątkowo roszczeniowych postaw, jakie niektórzy z poniższych (a może jeden, w kilku osobach) reprezentują. Wiem to, bo jeden kryzys przeszliśmy, co więcej w efekcie i dzięki zespołowi i konsekwencji w działaniu do dzisiaj, rośniemy, dajemy pracę (obecnie pracuje u nas 60 osób) i szanse na rozwój wszystkim, którzy na to zasługują. Nie żyjemy z misją aby wszystkim dogodzić i się ciągle uśmiechać – jak to np. niektórzy politycy mają w naturze. Może kiedyś przyjdzie taki czas, że będziemy rozdawać lody, nic nie oczekując w zamian oprócz uśmiechu… – wtedy będziemy lubiani przez wszystkich (chyba?). Click-Pack rozwija się produkując wysokiej jakości opakowania i kubki z plastiku i z papieru. W związku z tym, każdy z członków naszego zespołu, musi być efektywny i czujny abyśmy mogli wywiązywać się z przyjętych zobowiązań wobec, klientów, partnerów i oczywiście pracowników. Zapewniam wszystkich, że idzie nam całkiem dobrze! Nadal zamierzamy się rozwijać, dlatego też inwestujemy w nowe powierzchnie, linie produkcyjne, standardy oraz w warunki pracy i miejsca relaksu oferując m.in. designer-ską stołówkę z otwartym patio (na wiosnę), klimatyzowane pomieszczenia, chillout room, czy codzienną dobrą kawkę, parzoną z najlepszych ziaren i w najlepszych ekspresach. Wiosna przyniesie pewnie kolejne sympatyczne niespodzianki - z piknikiem rodzinnym nad naszym jeziorkiem włącznie! Czekam na to miłe wydarzenie, bo pracują u nas również rodziny, z czego się bardzo cieszymy! Czy u nas trzeba pracować dając z siebie wszystko, być pro-aktywnym, lojalnym, kompetentnym i elastycznym? – Tak! Potwierdzam, że tak trzeba, bo tego oczekują nasi klienci i ich klienci oraz oczywiście konsumenci – czyli, my w „cywilu”. Korzystając z okazji, w związku z nowymi wyzwaniami, zapraszamy do współpracy, zarówno tych co aplikują na ogłaszane stanowiska jak i tych którzy czują, że mogą wnieść coś interesującego do dynamicznie rozwijającej się organizacji. Zachęcam do słania aplikacji z krótką notką o szansach jakie może dać Wasze uczestnictwo w działaniach firmy – biuro@click-pack.pl ! Zapraszamy, szczególnie osoby dojrzałe, otwarte, lojalne i sumiennie pracujące. Do pracy w naszych dwóch lokalizacjach, potrzebujemy zarówno tych łaknących wyzwań, rozwoju i widzących zadania, które trzeba zrealizować jak i tych którzy chcą przepracować 8h dziennie i resztę czasu poświęcić rodzinie czy hobby. Chciałbym też uspokoić tych bojaźliwych (poniżej), że ani ja ani żaden z manager-ów czy członków zespołu „nie gryziemy” i zapewniam, że choć gonimy w piętkę (każdy kto się przeprowadzał lub coś budował, wie jak to jest), to można się z nami umówić i spokojnie porozmawiać o różnych rzeczach, choć oczywiście tematy które mogą mieć wpływ na warunki pracy, zyski czy rozwój firmy, są najbardziej pożądane. Życzymy wszystkim Wesołych i spokojnych Świąt oraz sukcesów zarówno zawodowych jak i prywatnych w nadchodzącym roku! Irek Świerlikowski

IREK
@IREK S

Szanowni Państwo, w tym roku team Click-Pack przekroczył już 100 osób! To poważna armia naprawdę super ludzi, którzy dbają o to aby było miło, efektywnie i abyśmy produkowali coraz więcej, coraz bardziej ekologicznych opakowań, kubków, misek i pokrywek! Z uwagi na aktualne upały, wciąż modernizujemy systemy klimatyzacji i wentylacji, tak aby praca sprawiałła większą przyjemność i można bylo częsciej odpocząć, choćby w firmowych kantynach czy słonecznym patio! A dzisiaj na deser, lody dla wszystkich!;-) Śledźcie kogo potrzebujemy i aplikujcie do nas! Życzymy miłych wakacji! Irek Świerlikowski

Jakie są warunki zatrudnienia w Click-Pack sp. z o.o.?

Kadrowa

Dzień dobry, Warunki zatrudnienia różnią się w zależności od stanowiska. Prośba o informację jakie stanowisko by Pana/Panią interesowało. Pozdrawiam, Kadrowa Click-Pack

STEFAN

JAKIE SĄ ZAROBKI? JAK WYGLĄDA UKŁAD ZMIAN?

Wiecie może czy w Click-Pack sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

@kadrowa

Dzień dobry, w jakim dziale i z jakiej dziedziny interesowałby Panią/Pana staż w Click-Pack?

K.

Spodobała im się Pani determinacja i dlatego postanowili Panią zatrudnić :)

Jak długo czekaliście na odzew z Click-Pack sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Hola

Trzeba dzwonić i się przypominać

chudy

Tam to są imprezy!

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Click-Pack sp. z o.o.?

Xyz

Po takim jak ustawa przewiduje.

Sebastian

Dlaczego w taki sposób komentujesz postawę prezesa firmy Click-Pack? Czyżbyś miał jakieś nieprzyjemne wspomnienia? Twój komentarz na chwilę obecną trudno zrozumieć, dlatego mam nadzieję, że zechcesz uzasadnić swoją wypowiedź.

Czarek

Jak łatwo przychodzi niektórym oczernianie firmy!!!

Kozik

O czym wy tu piszecie pracuje się w pocie czoła w temperaturze 40 stopni w lato takie wpisy to mogą robić handlowcy A szary pracownik tyra tu bardzo ciężko za średnią krajową

Fly

Firma rozwijająca się, warunki pracy poziom dobry

Dawid
@Fly

Będziesz tak uprzejmy i przedstawisz, jak wyglądają obecnie oferowane warunki pracy przez firmę Click-Pack? Napisałeś, że firma się rozwija. Czy wraz z rozwojem firmy rosną również płace zatrudnionych pracowników? Proszę o bliższe szczegóły Twojego wpisu.

Zostaw merytoryczną opinię o Click-Pack sp. z o.o. - Kałuszyn k/mińska mazowieckiego

• Jak się pracuje w Click-Pack sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Click-Pack sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Click-Pack sp. z o.o.?

Click-Pack sp. z o.o.