Opinie o BREMS-CAR w Marki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie BREMS-CAR. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BREMS-CAR o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BREMS-CAR w Marki

Karol Nowy wpis

Będą otwierane w firmie nowe miejsca pracy?

Agata Nowy wpis

@Konrad Budzyna Dawidowski to w takim razie o czym pisze użytkownik @Laguna? To możecie w końcu napisać coś o więcej o prawidłowej firmie? Czym się zajmuje? Jak się w niej pracuje? Czemu pojawiają się komentarze niezwiązane z branżą firmy?

Konrad Budzyna Dawidowski Nowy wpis
@Agata

Proszę wejść na stronę internetową. Tam jest informacja o Firmie. ...-)

Konrad Budzyna Dawidowski Nowy wpis
@Agata

A czemu pojawiają się komentarze na temat naprawy samochodów nie związane z profilem mojej działalności nie mam pojęcia. www.brems-car.pl

Agata

@Laguna a czy próbowałaś składać reklamacje na naprawę samochodu w BREMS-CAR? Jak firma zareagowała na taką reklamację? Czy ktoś z Was reklamował jakąś usługę i za drugim razem już było ok?

Konrad Budzyna Dawidowski
@Agata

Witam, Firma Brems-car zajmuje się handlem częściami do Ciężarówek. Nie naprawiamy samochodów..

Agata

Czy klienci są zadowoleni z BREMS-CAR? Polityka firmy dba o selekcję dostawców tak, aby spełniali podstawowe kryterium: maksymalnie możliwy czas eksploatacji produktu przy zachowaniu jakości działania i optymalnej ceny. To brzmi idealnie dla klienta. A jak jest w praktyce? Chciałby ktoś się podzielić się swoim zdaniem?

Laguna
@Agata

Ja nie polece niestety nikomu naprawy auta w tym miejscu. Samochód stał całe 2tygodnie,dodam że linki od zmiany biegów próbowali naprawić ....na klej.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie BREMS-CAR? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Pol

Wiesz co, nie ma problemu, to akurat jest prawda..

Romek do bora bora i kazik
@Pol

Do oni życzliwi ... I z duchem jej :-) Minęło dwa lata przepowiednie się nie spełniły... Pozdrawiam życzliwych . Fajnie że macie swoje firmy ... Miło bedzie wyraźnie swoja opinię na ich temat .....

oni życzliwi

Skuba power !!

Incognito

Szanowny były pracowniku, Znowu ?? … -:) Myślałem że jesteś chociaż na czasie skoro aż tak, cały czas interesuję Cie ta firma. Ale fajnie że poruszasz wiele wątków. Owszem zwolniono w firmie 7 osób w przeciągu ostatniego pół roku było 15 jest 8 - Super że zwrócono na to uwagę. Natomiast nie wiem co w tym takiego ekscytującego …?, skoro firma generuje podobne obroty, mając o połowę mniejszą załogę, koszty i opracowane wiele procedur których wcześniej nie było. Widać że chyba z matmy było co najwyżej 2 plus… -:( Zamiast zająć się pracą to znowu zajęto się …. Jeśli chodzi o atmosferę. Masz predyspozycje na stanowisko wróżbity, o dziwo, masz fantastyczne wiadomości, wszystko wiesz mimo iż nie pracujesz w tej firmie… Pracuja tu ludzie, którzy pracowali wcześniej, pracują Nowi i pracują Ci zatrudnieni w Twoim czasie, a to że nie pasuje coś pracodawcy czy pracownikowi , to chyba nic niebywałego, choć jak widać takie Wieści to dla Ciebie Sensacja -:) Z tego co wiem a bywam tu codziennie to atmosfera w firmie jest ok i zawsze była wśród tych którzy chcą tu pracować. Mam dla Ciebie ciekawszą propozycję, daj spokój z tym Brems-carem -:) Załóz swój biznes ! Zatrudnij ludzi, weż kredyty , kup towar, sprzedaj go, zbuduj marketing, utrzymaj siedzibę, rozwijaj biznes, inwestuj, przetrwaj 15 lat i wtedy popatrzysz na sytuację może z drugiej strony, Podzielisz to co widzisz przez 2 i wreszcie… " palec na który patrzysz, może kiedyś rozświetli nieco oświeci blask słońca ,który go otacza -) Pozdrawiam

on 33

Hahahahahahahahahha ale sie uśmiałem :D faktycznie ludzi garstka a do póki bedziesz płacił firmie za mozliwosc pracy to relacje pracownik-szef będą w jak najlepszym porządku . Bynajmniej być powinny .

Zenek

Nie wiem gdzie tu znalazłeś jakieś pozytywy o tej firmie, bo jedyne które tu są to te umieszczone przez samego właściciela. Co się zaś tyczy pracy to możesz zapomnieć, tam się teraz zwalnia a nie zatrudnia. Ostatnio kolejny się o tym przekonał. Gdybyś jednak na nieszczęście się tam załapał to w kwestii wynagrodzenia najlepiej jakbyś sam dopłacał za robotę, wtedy na pewno przez moment będziesz ten dobry. Pamiętaj oczywiście żeby robić to terminowo, w tej firmie to jest priorytet. Na pocieszenie powiem że mimo tej drobnej niedogodności nie musisz martwić się o atmosferę między pracownikami , ich już została garstka jakoś się dogadacie. Najważniejsze że relacje przełożony – pracownik będą zgodne i poprawne.

Bambo

Nie irytujcie już Konrada bo znowu zacznie zwalniać pod pretekstem podejrzeń : D

Sobieski

Widocznie mogą . Są bardzo "silną" firmą na rynku o 12nasto letniej tradycji . Ludzie pchają się drzwiami i oknami żeby tam pracować . Także mogą pozwolić sobie na wszystko a zwłaszcza na brak szacunku do pracowników . Szkoda

ja 1

Zbieraja pieniądze zeby internet oplaci :) jak opłaca to odpisza :)

Bora Bora

A teraz jak widać cisza jak makiem zasiał,cóż czekam więc na rozwój sytuacji przez PIP

Hieronim 74

Sz.Panie/i a jak będzie miała chwilowe załamanie twoja firma nowa to też będziesz ją oczerniać ?! i pluć na nią ?! i będziesz się podniecać i klaskać i czuć spełnienie pisząc na swoim tablecie czy smartfonie,że wystawiłeś kolejną negatywną opinie?. Nawet największe korporacje maja chwile słabości.Pracowałem w dużych firmach stabilnych firmach i też było nie wesoło a zapowiadało się świetnie.Miałem swoją firmę,ale w innej branży i zawsze komuś coś się nie podobało. Nie urodził się taki jeszcze co dogodził wszystkim. Zamiast tracić czas na głupoty oczernianie firm skup się na swojej robocie i rób kasę realizuj swoj fun i marzenia!! Pozdrawiam i najlepszego wam wszystkim życzę ;-)

Kazik

Dla tego się ciesze ze mam stabilną pracę w stabilnej firmie która nie ma "chwilowych" problemów z platnosciami . Dziekuje , pozdrawiam i życzę sukcesów .

Własciciel

Szanowny były pracowniku ! Dziękuję za wystawioną przez Ciebie opinie na mój temat. Prognozy dla mnie i mojej firmy również mi schlebiają, gdyż wyciągam wnioski kogo zatrudniałem..., choć być może w innej firmie będzie Ci lepiej. Jednak ja nie jestem nieomylny w przeciwieństwie do Ciebie. Pragnę Cię poinformować, że firma istnieje lat 12 i póki co nie ma zamiaru się zwijać a chwilowe zachwianie płynności fianansowej nie jest wykazem złej woli. Dziwią mnie powyższe sądaże, choć każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Jednak jak widać nie każdy zna granicę ... wypowiadając się w taki sposób o swoim pracodawcy. Pozwól że ja nie będę Cię oceniał tylko dodam że komentarze są dla mnie co najmniej żałosne i definitywnie nie świadczą o Twojej odwadze - wśród pracodawców. Niemniej Wszystko przed Tobą i byłbym niemądry mówiąc na Ciebie że Ty jesteś idiotą bądż przewidując Ci przyszłość -:) Czasem przemyśl co piszesz bo pokazujesz swoje prawdziwe Ja oczerniając kogoś. Przekazałem również pracownikom, którzy aktualnie pracują w mojej firmie, że skoro mają szefa idiotę i tu pracują to również i im łątę przypinasz. To zbytnio się im nie spodobało. Odnosząc się co do firm konkurencyjnych : te firmy są dla mnie przykładem lecz póki co nie mam zamiaru tam się zatrudniać poza tym na świecie są również inne branże niż części do Ciężarówek... Dlaczego tam nie poszedłeś odrazu pracować, skoro polecasz żebym ja się tam zatrudnił? a może miałeś przyjemność tam pracować ... i niestety już nie pracujesz za brak wyników ? Słyszałem ponadto że w powyższych firmach płaci się za efekty i rogorystycznie rozlicza każdą osobę, zatem Ty faktycznie miałbyś również i tam problem się utrzymać. Niemniej Życzę Ci Szanowny pracowniku Kaziu, Mieciu, Borabora, czy jak tam Cię zwą - bez różnicy, byś spojrzał czasem na siebie i słuchał, skoro czegoś nie słyszysz a inni słyszą, bądz sądzisz że wiesz a widać czym tak naprawdę zajmowałeś się w pracy. Zycie przed Tobą i zamiast skupić się na sobie, przeżyjesz życie oceniając innych... Na przyszłość jak masz jakieś pytania to spytaj się Szefa... Jako osoba wyjątkowo mądra i odważna, bo za taką się zapewnie uważasz, napewno spełnisz się u Nowych pracodawców i tego Ci Życzę.

zyczliwy

Do Kazika. Masz wspaniale pomysly proponuje Ci abys stworzyl konkurencję i zajął bys się handlem obwoznym obwazankow.Masz samochod , praktyke jestes wygadany, pismienny nie musisz polewac ich gorycza mozesz polac je lukrem no i bedziesz mobilny wpadniesz do swoich bylych pracodawcow abylo ich niemalo w krotkim czasie Twoich "prac". Napewno się uciesza,.

pawel 79

Do patrzący z boku . Kto powiedział że nie rozmawiałem z szefem ? . Chcesz moich prsonali ? Szukasz problemów czy z policji jesteś ?

Kompot

Z tego co się orientuję to nikt w Polsce póki co nie ma lepszej bazy niż InterCars, także takie gadanie to czcza paplanina.

Bora

Haha, ja jestem osobą niezatrudnioną i co też kogoś szukają w firmie kto niby dodaje wpisy o mojej treści? Śmieszne podejście do tematu...

Zostaw merytoryczną opinię o BREMS-CAR - Marki

BREMS-CAR
1.6/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Słoneczna 2B
    05-270 Marki