DGM

Opinie o DGM

Michał Piela

Czy poszukujecie jeszcze osób do pracy?

Dział Rekrutacji DGM
@Michał Piela

Panie Michale, mamy jeszcze około 10 wakatów na stanowisko doradcy klienta, zapraszam do wysłania swojego CV na adres: rekrutacja.lublin@dg-marketing.pl Pozdrawiam, Dział Rekrutacji DGM

Karola

Na koniec naszej współpracy wystawiam bardzo dobrą ocenę firmie i całemu zespołowi, bo pracowało mi się naprawdę świetnie przez te kilka miesięcy. Te szkolenia bardzo dużo mi dały i wykorzystam do jak już będę w nowym miejscu :) pozdrowienia dla WSZYSTKICH :)

Kubenz

dokładnie - umowa zlecenie, ale jak dla mnie w niczym to nie przeszkadza. Ja już po rozmowie, wcześniej także w kilku innych firmach w lbn i powiem, że dgm ma korzystne warunki finansowe, w porównaniu z tym co oferują inne biura. Pracowałem w gorszych warunkach, tutaj miejsce pracy wygląda przyjaźnie - normalnie. Teraz 2 tygodnie szkolenia. Pożyjemy zobaczymy

Umowa zlecenie - ale masz odprowadzane składki i ubezpieczenie, tak więc nie jest źle. Jeżeli studiujesz to firma ponosi mniejsze koszty zatrudnienia, a Ty masz więcej dla siebie.

anuśkaaa
@Michał

dziękuję za informację, aplikowałam :)

Doradca Klienta

profesjonalne podejście do aplikanta, a zarazem miła atmosfera na rozmowie. Pan pytał o doświadczenia z poprzednich miejsc pracy, o to co mogłoby sprawić trudności w w/w stanowisku itp. Potem przedstawiły warunki współpracy, a na końcu była próbna rozmowa przez telefon, w której trzeba było klienta zatrzymać i dobrać odpowiednią oferte.

standardowe+ scenka

anuśkaaa

Michał - a co z umową? zlecenie / o pracę?

jeśli chodzi o mnie to zarobki w porządku, mniej wiecej 1900-2300 udaje mi się wyciągnąć w miesiącu na rękę, dla studenta na stancji to wystarczające :) fajni ludzie! to chyba najlepsze w tej pracy

pisi

Ja byłam na szkoleniu moje wrażenia są takie, bardzo przyjazna atmosfera i ludzie pracujący wydają ok. Szkolenie prowadzone przez Pana Wojciecha, który wszystko ciekawie tłumaczy. Jednak pierwszego dnia jak zaczęłam dzwonić to zrezygnowałam z dwóch powodów: Nie było to takie łatwe jak się wydawało i grają w biurze cały czas muzykę i mnie to osobiście bardzo przeszkadzało. Myślę że powinniście pomyśleć też o osobach które chcą pracować w ciszy.

karol
@pisi

pisi są dwie sale, na jednej nie gra się muzyki jak ktoś woli pracować w ciszy.

Hej, czy ktos obecnie tam pracujacy moze sie wypowiedziec? Tak sie zastanawiam czy warto isc i sie szkolic..

Wyżej jest domena ich firmy. Na ich stronie znajdziesz pewnie :D

Kaka

Czy ktoś zna dokładny adres? W poniedziałek mam szkolenie, a głupio mi dzwonić i dopytywać ;)

Dział Rekrutacji DGM

"@Tomek zapraszam do wysłania swojego CV na adres: rekrutacja.lublin@dg-marketing.pl Pozdrawiam, Dział Rekrutacji DGM

czy mogę prosić o kontakt e-mail na który będę mógł wysłać CV?

Katia

Ja byłam dziś na szkoleniu i kolega ma racje, szkolenie ok, fajnie prowadzone. Pierwszy raz nie nudziłam się na szkoleniu do pracy. Narazie mi się podoba, ale zobaczymy jak będzie dalej. pozdrawiam

Ja dziś byłem na pierwszym dniu szkolenia, wszytko jest jasno tłumaczone za to duży PLUS, szkolenie jest ciekawie prowadzone nie jest to słucha teoria jak w niektórych Biurach tego typu, szkoleniowiec widać że wie o czym mówi a co najważniejsze angażuje w szkolenie całą grupę. Na pewno pojawię się jutro zobaczymy jak to będzie dalej...

Hej:) ja dopiero zacząłem prace jestem dopiero po szkoleniu, praca jest 6h dziennie jeśli chodzi o kasę 10 zł brutto i do tego premie od sprzedaży

aneta

Witam. Mam rozmowe niedlugo na stanowisko konsultanta. Mozecie mi powiedziec jakie sa zarobki ile za godz itd

Kalliopoe

I jak przyjęli Cię ? :) może któż napisać jak atmosfera, zarobki itd bo we wt mam tam rozmowę. Z góry dzięki :)

Truskawka

Byłam tam na rozmowie - w sumie to wysoko bo aż 9 piętro. Warunki pracy mi odpowiadają. Trochę się stresowałam - ale mam nadzieję, że mnie przyjmą. Czekam na telefon ...

Zostaw merytoryczną opinię o DGM - Lublin

• Jak się pracuje w DGM?

Zobacz opinie na temat firmy DGM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DGM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 31 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DGM?

Kandydaci do pracy w DGM napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DGM