Gerresheimer Bolesławiec SA

Bolesławiec

Opinie o Gerresheimer Bolesławiec SA

admin 2015-06-11 10:22:50
Znacie dobrze firmę Gerresheimer Bolesławiec SA lub mieliście z nią kontakt? Czekamy na Wasze opinie odnośnie warunków zatrudnienia, a także waszych przemyśleń na temat pracy!
boleslawiec 2017-01-16 20:45:50
Firmy nie znam, ale znam jednego z wysoko postawionych kierowników w firmie. Facetowi należy się dość dokładnie przyjrzeć. Kiedyś trafił mi się szef psychopata. To że mój szef był psychopatą udało mi się ustalić gdyż przypadkiem trafił mi się artykuł o psychopatycznych szefach i po wpisaniu w googlach "szef psychopata" u niego były cechy opisane w artykułach. Tak więc potrafię rozpoznać psychopatycznego szefa. Moim zdaniem należałoby się przyjrzeć jednemu z waszych bardzo ważnych kierowników, bo chyba z nim coś nie tak.
Swoja drogą lata świetności firma ma już za sobą. Obecnie szukają pracowników po znajomościach jak któryś z obecnych zarekomenduje znajomka to ma 1000zł brutto za to. Widać że nikt nie chce tam przyjść i ludzie wieją drzwiami i oknami skoro do takich metod muszą uciekać. A kadry to za co kasę biorą skoro nie potrafią samodzielnie pracownika nawet zrekrutować?
Zostaw swoją opinię o Gerresheimer Bolesławiec SA - Bolesławiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gerresheimer Bolesławiec SA