Opinie o Gerresheimer Bolesławiec SA w Bolesławiec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Gerresheimer Bolesławiec SA. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gerresheimer Bolesławiec SA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gerresheimer Bolesławiec SA w Bolesławiec

Jeszcze jest ważna oferta pracy dla inżyniera procesu produkcyjnego. Chciałem dopytać czy na tym stanowisku też pracuje się na zmiany tak jak idzie produkcja? Znajomość angielskiego musi być poparta językowymi certyfikatami? Jak to jest weryfikowane?

Milena

Witam mam pytanie odnośnie dni wolnych. Czy zawsze tak jest że kiedy wypada dzień wolny to albo wypada jakąś szkolenie albo każą przyjść do pracy. Przecież to jest nie pojęte, że kończysz zmianę i nie wiesz co czeka się na drugi dzień. Bo albo każą przyjść do pracy lub coś nagle wypada. Przecież tak się nie da funkcjonować. Nic nie można sobie zaplanować. Pierwszy raz spotkałam się z takim cyrkiem.

Natalia
@Milena

Zaraz, nie rozumiem, to nie macie zaplanowanego grafiku? Czy o co chodzi? Wyjaśnij, bo to ważne, nie zgodziłabym się na pracę, gdybym wiedziała, że dzień będzie niepewny tam każdy i nie mam grafiku podanego na następny miesiąc np.

Milena Nowy wpis
@Natalia

Witam grafik jest ustalony. ale zmienia. Się bardzo często jak czasie pracy. Że nie ma np kogoś na innej zmianie i każą przyjść tobie jutro na 1.zmiane w np mam akurat 2. A kiedy wypada tobie dzień wolny to może być tak że nie będziesz miała bo albo szkolenie albo jednak musisz być w pracy

Bele Mele Nowy wpis
@Milena

Bo tam po prostu jest (usunięte przez administratora) i ładny (usunięte przez administratora) jakby tak pan który zmienia grafik pomyślał to może on wskoczy zadaną osobę i zastąpi a nie rozpieprza następne o sobie grafik to by było lepiej widać jednak na dole mają być robole jak (usunięte przez administratora) a na górze szlachta się bawi

Ola Nowy wpis

Totalna porazka

Milena

Aplikowałeś do firmy Gerresheimer Bolesławiec SA? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Recruitment specialist / remote work
Perform Recruitment
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bolesławiec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Bolesławiec
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.

A jak oceniasz nowego dyrektora i jego wpływ na pracowników?

Natalia
@pracownik

A od kiedy ten nowy dyrektor tu jest? Coś w firmie się faktycznie zmieniło od tego czasu, że o ocenę pytasz?

Leon

Firma jest jak najbardziej dobrym pracodawcą co nie znaczy, że nie popełnia gaf, naprawdę warto tu się dostać.

Rek
@Leon

No nie wiem nie wiem czy tak super..... Omijać szerokim łukiem działy szklane a na pewno ampułki to co się tam wyrabia to jedna wielka masakra, zero poszanowania ludzie odpowiedzialni za produkcję czy swoich pracowników ( majster, brygadzista) niczym się nie interesują a jak już jest problem no to z wielką łaską spróbują go rozwiązać. Środki ochrony osobistej bardzo słabe. Nie ma nawet rękawic przez które nie będzie cię prażyć, nieraz trzeba coś zrobić przy palnikach to można sobie palce poparzyć. Taka wielka firma niby, ważne żeby tym z góry było dobrze a pracownicy wiadomo ....

Gównohaimer
@Leon

Pracowałem 10 lat, są to lata stracone. Gówniane zarobki i zero perspektyw.

Michal

Jakie są zarobki w dziale jakości i ajkie są benefity.

Ampułki

Byłem pracownikiem firmy gerresheimer już od ponad 5 lat i to co się tak wyrabia z traktowaniem jak i też wypłata to przechodzi ludzkie pojęcie. Nie polecam iść do tej filmy na więcej niż rok. Pracownicy bardzo życzliwi i w porządku dla innego pracownika Ale jeżeli chodzi o tych wyżej to traktują człowieka jak śmiecia. (usunięte przez administratora) jak wół żyły sobie wypruwam i zero szacunku czy czegokolwiek... nie polecam

Wizerunkowa

Dzień dobry, chce się podzielić moja opinia na temat rekrutacji w tej firmie. Podczas pierwszej rozmowy z Panią rekruter dano mi do zrozumienia, że nie wiem na jakie stanowisko aplikuje poprzez pytania "Jest Pani z..., pracuje Pani w..., czy na pewno wie Pani gdzie jest siedziba naszej firmy?". Po mojej twierdzącej odpowiedzi i dalszej rozmowie na temat warunków finansowych Pani rekruter stwierdziła, że musi się skonsultować z osobą, która miałaby być moim kierownikiem i da mi znać do końca tygodnia czy są zainteresowani mną dalej. Zgodnie z obietnicą Pani rekruter zadzwoniła i poinformowała mnie, że firma nie zaprasza mnie do dalszej rekrutacji i jako powód Pani rekruter podała powód cyt. "Pani wizerunek nie pasuje do wizerunku naszej firmy". Dopytałam Panią rekruter co ma na myśli, ponieważ to stwierdzenie brzmi dla mnie dość negatywnie. Po mojej prośbie Pani rekruter zaczęła się plątać, że nie miała tego na myśli, że po prostu mają inne osoby z większym/lepszym doświadczeniem. Zwróciłam Pani rekruter uwagę, że wcześniejsze stwierdzenie i jej wyjaśnienie to nie to samo. Pani rekruter zaczęła się jeszcze bardziej męczyć i tłumaczyć, ale było słychać w głosie niezadowolenie i zdenerwowanie. Niestety musiałam zwrócić Pani rekruter uwagę, że posługuje się stwierdzeniami, których znaczenia nie rozumie i zakończyć rozmowę. Przyznam szczerze, że dawno nie miałam do czynienia z takim brakiem profesjonalizmu. Bardzo kiepska wizytówka firmy, bo skoro HR jest nieprofesjonalny to co z resztą firmy. Po głosie było słychać, że Pani jest raczej młoda, więc mam nadzieję, że jeszcze nabierze doświadczenia, bo na pewno jej się przyda.

Mateusz

Od czego zależy u was w firmie premia?

Luk

Ile zarabia się na produkji na rękę?

boleslawiec

Firmy nie znam, ale znam jednego z wysoko postawionych kierowników w firmie. Facetowi należy się dość dokładnie przyjrzeć. Kiedyś trafił mi się szef psychopata. To że mój szef był psychopatą udało mi się ustalić gdyż przypadkiem trafił mi się artykuł o psychopatycznych szefach i po wpisaniu w googlach "szef psychopata" u niego były cechy opisane w artykułach. Tak więc potrafię rozpoznać psychopatycznego szefa. Moim zdaniem należałoby się przyjrzeć jednemu z waszych bardzo ważnych kierowników, bo chyba z nim coś nie tak. Swoja drogą lata świetności firma ma już za sobą. Obecnie szukają pracowników po znajomościach jak któryś z obecnych zarekomenduje znajomka to ma 1000zł brutto za to. Widać że nikt nie chce tam przyjść i ludzie wieją drzwiami i oknami skoro do takich metod muszą uciekać. A kadry to za co kasę biorą skoro nie potrafią samodzielnie pracownika nawet zrekrutować?

admin

Znacie dobrze firmę Gerresheimer Bolesławiec SA lub mieliście z nią kontakt? Czekamy na Wasze opinie odnośnie warunków zatrudnienia, a także waszych przemyśleń na temat pracy!

Zostaw merytoryczną opinię o Gerresheimer Bolesławiec SA - Bolesławiec

• Jak się pracuje w Gerresheimer Bolesławiec SA?

Zobacz opinie na temat firmy Gerresheimer Bolesławiec SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gerresheimer Bolesławiec SA?

Gerresheimer Bolesławiec SA