Koimex

Opinie o Koimex

Dobrze powiedziane przyjacielu

Musiał być Pan wysoko postawionym pracownikiem skoro ma Pan informacje o tym ile aut stoi i komunikował się Pan bezpośrednio z Prezesem... Proszę przestać rozprzestrzeniać bzdury w internecie, przerzucić się na portale plotkarskie, zająć czymś konstruktywnym, a nie mącić i siać ferment.

@pracownik

Jakieś kółka wzajemnej adoracji powstają? Prosimy o merytoryczną dyskusję na temat pracy w firmie a nie opowiadanie legend parkingowych...

Nie wiemy skąd takie informacje Pan posiada, z pewnością nie ze współpracy z nami. Prosimy o zachowanie kultury na naszym profilu nie będziemy prowadzić w ten sposób dialogu.

Czy szukają kogoś aktualnie w firmie Koimex?

Cirilla

Tak. Jest kilka rekrutacji: pracownik kontrolingu, pracownik biurowy i pracownik kadr.

Kierowca/водій

Uwaga/Увага Firma stosuje nieuczciwe praktyki obciążając kierowców karami według wymyślonych przez nich zasad i norm. Oczywiście na początku procesu zatrudnienia nikt nie informuje jawnie o tym systemie. Dokumenty formułują w ten sposób, aby wszystko było maksymalnie zatuszowanie, ale pozwalało jednocześnie na wyzysk w świetle prawa. Dobrze ten model maja opracowany. Siedziało nad tym pewnie kilku prawników specjalistów od luk w prawie pracy. Aktualnie wygrałem z firmą sprawę w sądzie pierwszej instancji. Odwołali się i na sprawiedliwość muszę jeszcze poczekać. Gwiazdka extra jedynie za to, że tabor jest nowy, pieniądze (po potrąceniach) na czas i system komputerowy dobrze opracowany. Jednocześnie kierowca jest (usunięte przez administratora) systemu. O tym kiedy weźmie urlop decyduje spedycja. Wnioski urlopowe wystawione przez kierowcę dwa tygodnie wcześniej traktowane są jako życzenia. Dostaniesz jak będzie okienko. Masz wizytę w urzędzie? A kogo to obchodzi. Dopiero jak zagrozisz odejściem okazuje się, że jednak coś da się zrobić. Albo taka sytuacja. Godzina rozładunku ustawiona w Twojej ocenie nierealnie. Piszesz spedytorowi o tym wcześniej, a on mówi, że wystawi dla ciebie notę obciążeniowa, jeśli nie będziesz na czas. Oczywiście okazuje się, że nie będziesz. Spedytor (święta krowa) do Klienta nie zadzwoni. Dla niego temat zamknięty. Obciążenie Ciebie i nowe zlecenie. Ty jako kierowca dzwonisz i z odbiorca bez problemu dogadujesz się. To czego nie udało się z Polakiem, z firmy, udało się zrobić z Niemcem, który czekal na towar. Oczywiście takie sytuacje to mniejszość, ale mówią wiele na temat podejścia do kierowcy. Компанія застосовує недобросовісні дії, накладаючи на водіїв покарання відповідно до придуманих ними правил і стандартів. Звичайно, на початку процесу найму ніхто відкрито не говорить про цю систему. Документи формулюють це так, що все максимально приховано, але водночас допускає експлуатацію у світлі закону. Вони добре розробили цю модель. Ймовірно, було кілька юристів, які спеціалізувалися на прогалинах трудового законодавства. На даний момент я виграв справу проти компанії в суді першої інстанції. Вони подали апеляцію, а мені ще треба чекати справедливості. Додаткова зірка тільки за те, що рухомий склад новий, гроші (після відрахувань) вчасно і добре розвинена комп'ютерна система. Водночас водій є рабом системи. Експедитор вирішує, коли він піде у відпустку. Заявки на відпустку від водія за два тижні наперед розглядаються як побажання. Ви отримаєте, як тільки з'явиться спливаюче вікно. У вас призначена зустріч в офісі? Кому байдуже. Тільки коли погрожуєш піти, виявляється, що щось можна зробити. Або така ситуація. Встановити час розвантаження, на вашу думку, нереальний. Ви пишете про це експедитору заздалегідь, і він каже, що видасть вам дебет-ноту, якщо ви не встигнете. Звісно, ​​виходить, що не будеш. Експедитор (свята корова) замовнику не дзвонить. Для нього тема закрита. Оплачуємо вас і нове завдання. Ви, як водій, дзвоните і без проблем уживаєтеся з одержувачем. Що не сталося з поляком, з фірми, то зроблено з німцем, який чекав на товар. Звичайно, таких ситуацій меншість, але вони багато говорять про підхід до водія.

Kierowiec
@Kierowca/водій

Moment bym takiego spedytora oduczył takich praktyk. Zdjęcia z telematyki na główny profil na Facebook albo do prezesa.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Koimex kandydat na stanowisko Spedytor międzynarodowy ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Ryso

Z jakich rejonów Polski zatrudniacie kierowców?

@Ryso

Zatrudniamy kierowców z całej Polski.

@Koimex

Zjazd autem na bazę firmy czy do miejsca zamieszkania?

@Koimex

Zjazd na bazę autem czy rejon zamieszkania?

@Ryso

Dojazd do bazy firmy we własnym zakresie.

Ryś

Istnieje możliwość podjęcia pracy jako kierowca z Tarnowa ?

@Ryś

Oczywiście, istnieje taka możliwość. Po więcej szczegółów, prosimy o kontakt na adres e-mail: rekrutacja@koimex.pl

Pracownikv
@Ryś

RYś Nawet się nie oglądaj, bierz robotę bo jest naprawde OK , prezes OK, kierownictwo OK, podejście do ludzi OK auta OK, jak o czymś zapomniałem to pisz i pytaj.

Przewoznik

POLECAM

Rys
@Koimex

Ściema kontaktowałem się dwukrotnie mejlowo i nigdy odpowiedzi nie otrzymałem

@Rys

Witam. Prosiłbym o ponowny kontakt na ten adres e-mailowy: Przewoźnik@koimex.pl Z pewnością dostanie Pan dzisiaj odpowiedź.

Czy firma Koimex w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Dzień dobry, Pytanie jest mało precyzyjne. Na różnych stanowiskach występują rożne rodzaje szkoleń. Istnieją w firmie szkolenia w całości finansowane przez pracodawcę. Szkolenia związane z uzyskaniem uprawnień do wykonywania zawodu z reguły są po stronie pracownika.

Zainteresowana

Witam. Niedawno ogłaszaliście Państwo nabór na stanowisko asystent spedytora lub podobne. Obecnie nie mogę znaleść owego ogłoszenia prawdopodnie się poprostu spóźniłam. Czy przewidujecie ponowny nabór?? Pozdrawiam

@Zainteresowana

Na tę chwilę nie posiadamy wakatu na tym stanowisku.

Dyspozytor/asystent spedytora

Witam, Chciałbym się dopytać, czy aktualnie prowadzona rekrutacja na wyżej wymienione stanowisko dotyczy oddziału Poznań (nie znalazłem o takowym informacji), jeśli tak, to gdzie dokładnie znajduje się biuro? Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Dyspozytor/asystent spedytora

W ramach rekrutacji na stanowisko dyspozytora w oddziale Poznań, proszę o kontakt pod podany adres e-mail: a.kozak@koimex.pl.

Na szczęście już po

Sitam Pracowałem jako spedytor. I co do szefa jest naprawdę ok. Ale spedytorki w dziale francuskim...... Są 2 święte (usunięte przez administratora)W grupie Polskiej podobnie aczkolwiek przynajmniej pomaga ludziom że swojej grupy a nie dusi. Nigdy nie spotkałem się z takim (usunięte przez administratora)i to za przyzwoleniem szefa który ma tylko PLN jako wykładnik. (usunięte przez administratora) Ale kazdy może spróbować, lecz..... Ciągle szukają spedytorów pomimo że na rynku płacą naprawdę najlepiej, Do tego wszystko legalnie (usunięte przez administratora). To chyba daje do myślenia skoro spedytorki uciekają za mniejsze pieniądze.. Coś na rzeczy musi być.

@Na szczęście już po

O dziale francuskim to można opowiadania pisać. Atmosfera nieprzyjemna wieczne klotnie, obgadywanie, jakby mogli to by się nawzajem za zlecenia pozabijali. Jak się na to patrzy z boku to słabo to wyglada. Szef zakochany z pieniądzach, zreszta tak jak większość pracowników tam, ogólnie straszny fałsz i nieprzyjemna atmosfera wśród pracowników biurowych jak i kierowców.

Abc
@Na szczęście już po

Czy Pani J. Farbowana brunetka i dysponentka z byłego ND Polska pracuje w dziale francuskim.?

Łukasz
@Abc

Nie, szefuje w exporcie z Pl

Bodo

Firma ok. Kasa solidna. Warunki dobre. Minus to jakaś psycholka z administracji zabraniajaca ludziom do kibica chodzić i kilku patokierowcow nie mogących zaakceptować ze czasy spuszczania paliwa i kaw u szefa minęły bezpowrotnie. Ale chorych wszędzie spotkamy, tu jest ich wyjątkowo niewielu.

Maria
@Bodo

Masz jakiś lepszy kontakt z kimś z pracowników biurowych Koimex? Pytam o to, bo szukam kogoś, kto szczerze i chętnie opowie, jak jest na tych stanowiskach. Tam kasa też jest w porządku?

Bolo
@Maria

Stanowisk biurowych jest od groma... spedycja, techniczni, kadry, rozliczenia, faktury... Temat rzeka.

Marcin co mondry jest
@Bolo

Spedycja, techniczni, kadry, rozliczenia, faktury i psychopaci :D ci to najlepsi są. Level nic nie robienia - master. Na prawo po wejściu ;)

@Bodo

Napisał prawdziwy kierowca, szacunek dla Pana za komentarz

Karol

Firma jest wypłacalna czy ma problemy przez covid ?

@Karol

Firma jest wypłacalna, ciągle się dynamicznie rozwija, rozszerzamy działalność, powiększamy flotę.

@Karol

Żeby wszyscy byli tak wypłacalni ja KOIMEX to świat wyglądał by pięknie.

Jakie dziś mamy szkolenie w koimex

@Tomek

Dostosowane do potrzeb pracowników i rozwoju firmy.

Ile zarabia podwójna obsada w systemie: 2 tygodnie w pracy/weekend w domu 2tygodnie w pracy/1 tydzien w domu Ile średnio wychodzi miesięcznie przy podaych systemach Jakie diety mają oraz podstawy

@Nowy

Proszę o kontakt mailowy: rekrutacja@koimex.pl Osoba odpowiedzialna za rekrutacje skontaktuje się z Państwem.

Aktualność
Zapraszamy do lektury naszego bloga, który na bieżąco informuje o wszystkich wydarzeniach związanych z firmą.

BLOG KOIMEX

ciekawski

Czy ktoś może się wypowiedzieć jak teraz wygląda praca w biurze w firmie Koimex ? Jaka panuje atmosfera ? Warto zainteresować się pracą w tej firmie ?

Natalia

@Lolo w 1 dniu pracy się podpisuje?

gracek87

Spoko firemka, jezdzi sie dobrze

Jaka atmosfera jest między działami w Koimex?

Bebzun

Już kiedyś pisałem, że dobra, ale usunięto mi ten wpis... Tu chyba nie wolno chwalić?

Czy często w firmie Koimex zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Bolo

Niemal codziennie, a czasami to i dwa razy dziennie

Zostaw merytoryczną opinię o Koimex - Świebodzin

• Jak się pracuje w Koimex?

Zobacz opinie na temat firmy Koimex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Koimex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 10 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Koimex