HEMPEL MANUFACTURING (POLAND) Sp. z o.o.

Niepruszewo

Opinie o HEMPEL MANUFACTURING (POLAND) Sp. z o.o.

to moja tajemnica 2011-02-09 19:44:18
więc tak jak w każdej firmie produkcyjnej, góra i robaczki, robaczek zarabia max 2k, i według góry to płaca na poziomie, co do samej pracy- z miesiąca na miesiąc więcej, szybciej, czyli ciężko i będzie ciężej, dalej praca bardzo niebezpieczna ze względu na rodzaj produkcji: produkcja farb i lakierów wg. góry chemikalia w żaden sposób nam nie szkodzą co zresztą widać (zapalenia skóry różnego typu uczulenia, liszaje, produkt w kontakcie bezpośrednim ze skórą powoduje poparzenia) ale wg. góry cyt. " to wina tego, że to powietrze takie suche", pracownicy jak wszędzie, choć z 10-20% by matkę sprzedało za grosz, więc wiadomo co się dzieje również w firmie, dalej co do możliwości rozwoju czy awansu, napiszę krótko: brak. Całościowo praca na krótką metę dobra dla młodej osoby chcącej zaczepić się na jakiś czas. Moja ogólna ocena to dobry, tylko zarobki strasznie małe.( Porównuję do standardowego polskiego prywaciarza, czyli 1200 netto, max pracy nic płacy, traktowanie jak (usunięte przez administratora)) dlatego wychodzi dobry :D Pozdrawiam
zus 2011-02-11 17:44:07
witajcie jak się dostać do HEMPLA już tyle CV wysłałem i nic żadnej odpowiedz
anonim 2011-02-15 17:05:07
to moja tajemnica - 2011-02-09 19:44:18

RACJA RACJA robota MEGA syfiata BARDZO SZKODLIWA do tego pracuje sie z miejscowymi i okolicznymi (usunięte przez administratora) co na krowach do roboty przyjeżdżają i włażą w oko demona górze aż miło !! alergie uczulenia to normalka , tylko dla ''góry'' zdziwnie od czego ci wyszło ???
ogolnie gnać jak najdalej...
zus 2011-04-19 21:40:33
witam mam pytanie czy firma po rozmowie o prace odpowiada każdemu zainteresowanemu czy tylko osobie wybranej
Romo 2011-06-22 21:46:27
PGR jakich mało...
ktos tam 2011-07-07 11:51:00
wpełni popieram robota syf i nic wiecej duzo obiecane i nic ztego nie dotrzymuja danego slowa tylko ciagle obietnice (usunięte przez administratora)
LARY 2012-09-13 12:42:53
Praca szkodliwa, ludzie spoko(usunięte przez administratora)IE POLECAM pozdro :)
przez JOeBa 2012-09-22 10:25:55
Dziwna jest ta polityka jak to nazwaliście \"góry\". Przyjmują nowych po to by ci którzy już się wprawili, ogarnęli temat, zostali zwolnieni. I tak w kółko to koło się toczy. JOBy nie liczcie na umowę, ponieważ HEMPEL już ma jakby to powiedzieć ten \"swój kręgosłup\", chodzi mi o tych którzy mają umowy na stałe.(usunięte przez administratora) jakich mało. Osobiście połowę bym zwolnił, a zatrudnił tych którzy tak ambitnie się starali przez pośrednika za 1400zł. Zamiast 2mln litrów farby byłoby na pewno z 2,5mln.
Nie polecam pracy w tej firmie przez JOBa, no chyba że ktoś na wejściu dostanie normalną umowę, co jest nierealne. Pozdro
Cristiano 2012-11-22 13:30:30
Ta firma robi sobie normalnie jaja z ludzi. Jeżeli zatrudniają to zatrudniają pracowników tylko przez job impuls za śmieszne pieniądze. Dali nowe umowy po 6 miesięcy po to by po 2-3 miesiącach zwalniać bo produkcja spada. W życiu nie spotkałem głupszej polityki ,, góry\\\\\\\"
P.S Pozdro dla pracowników hempla jesteście naprawdę spoko ;)
incognito :* 2012-11-28 17:52:58
co tu dużo pisać no cyrk odjechał klauny zostały (*) (*)
O
decydent 2013-02-21 09:31:13
Nie dosyć że nie robi, to jeszcze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
nick 2013-07-05 19:06:51
jednym slowem ZAL
Rektut 2014-01-08 20:02:13
żal( usunięte przez administratora ) BRUTTO Faktycznie Gorzej Jak w Biedronce
Rektut 2014-01-08 20:04:16
Polecam dla chłopaków z Niepruszewa , pewnie kolejka na zeszyt w sprawie pracy :)
bbbb 2014-05-09 08:28:38
Zakład jak zakład, są działy gdzie jest spokój i takie gdzie nie. Na produkcji jest ciężko, praca przez pośrednika(usunięte przez administratora)Praca dla osób o stalowych nerwach. Nie polecam!
Incognito 2014-09-10 20:29:26
Prawda jakich malo na tym fomum, pozdrawiam przedmowce
tomek 2015-02-13 11:52:57
no ja też własnie się dziwię teraz jak to wszystko ma wyglądać, bo nie wiem dokładnie czy iść do nich czy nie opłaca mi się to? dajcie znać jak sprawa ma dokładnie wyglądać, bo jak marnie płacą to ja nie będę się tam pchał w ogóle. Czekam jeszcze na komentarze odnośnie pracy u nich, czy dobrze płacą?
kwiat 2015-02-26 01:11:57
Zrozumieją swoją politykę,kiedy lada chwila część osób lub połowa się zwolni(mowa o starej załodze ) którzy pracują w hemplu od początku firmy ok 5 lat.(usunięte przez administratora)
incognito 2015-03-04 21:21:51
Z racji tego, że zbliżają się dwie duże rodzinne imprezy, chciałbym w imieniu proletariatu złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji setnych urodzin dla Pana jak i dla najmłodszej córki Paints z okazji piątych urodzin. Liczymy więc na to, że wyślesz nam w tym roku większą pocztówkę z wakacji, a dzikie szalone tańce będą realne również w Polsce. Dziękujemy Ci Panie Onepel za Twe dobre dary.
zzz 2015-04-28 17:58:03
Nabory są caly czas, niestety tylko przez posrednika, ale zawsze jest szansa na umowe przez firme.
Annkan1989 2016-05-13 17:36:27
A co z siedzibą Hempel w Gdańsku? Dobrze tam się pracuje?
cyrk 2016-08-22 13:44:56
co tu dużo pisać no cyrk i ukr
ss 2016-09-23 22:22:52
Dziewczyno, co za bzdury piszesz? Życie może nauczy innego podejścia/
arkadia 554 2016-09-23 22:26:46
imo wszystko warto pytać w firmie o prace. Dostawca farb dla przemysłu morskiego oraz zabezpieczeń przeciwkorozyjnych dla segmentów przemysłu ciężkiego to branża pełna możliwości i doświadczenie do zdobycia
Zostaw swoją opinię o HEMPEL MANUFACTURING (POLAND) Sp. z o.o. - Niepruszewo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HEMPEL MANUFACTURING (POLAND) Sp. z o.o.