HEMPEL PAINTS (POLAND) Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o HEMPEL PAINTS (POLAND) Sp. z o.o.

szrek 2016-04-28 15:01:24
Nie polecam firmy. Szczególnie pracownikom IT. Nie stawiają na rozwój ani długą współpracę. Często pozbywają się zaufanych pracowników, którym raczej należy się podwyżka i zastępują ich tanimi studentami. Droga do awansu prowadzi przez znajomości z przełożonymi. Atmosfera prowadzi raczej do zawiści i niezdrowej konkurencji pomiędzy pracownikami.
m. 2016-09-25 22:41:30
[IT] Dobra praca na początek, można się bardzo dużo nauczyć (technologie i korporacyjne rozwiązania IT są na najwyższym poziomie).
Niestety nie ma szans na awans a co za tym idzie brak realnego rozwoju. Obowiązki oraz odpowiedzialność ciągle rosną a zarobki nie (wszystkich można zastąpić studentami lub nieograniczoną ilością studentów). Praca polega na ciągłym gaszeniu pożarów a nie na rozwiązywaniu realnych problemów, które są w stanie im zapobiec. Główny nacisk idzie na statystyki a nie na fakty. Promuje się głównie ludzi, którzy są "przychylni władzy" oraz nie mają realnie nic do powiedzenia.
polkaio 2016-10-03 14:22:56
jest tez u nich potrzebny pracownik na stanowiski front- end wizard tylko mnie cieawi to jak zarobki na takim stanowisku wygladaja na ile można liczyc?
Zostaw swoją opinię o HEMPEL PAINTS (POLAND) Sp. z o.o. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HEMPEL PAINTS (POLAND) Sp. z o.o.