Opinie o HEMPEL PAINTS (POLAND) Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy HEMPEL PAINTS (POLAND) Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie HEMPEL PAINTS (POLAND) Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HEMPEL PAINTS (POLAND) Sp. z o.o. w Gdańsk

Anonim pyta

Jak wyglądają obecnie warunki pracy w GBS? Naprawdę jest tak tragicznie? Ja już kilka korpo zaliczyłam i widzę, że brak kompetencji i organizacyjny chaos jest praktycznie wszędzie, więc to chyba kwestia tego jak długo daje się to znosić ????Chciałam aplikować, ale po poniższych opiniach się zniechęciłam.

Cenzura prawdy
@Pomocny

No i co się dzieje, jak już ktoś napiszę prawdę to usuwają z dnia na dzień, proponuję trzymać swoje wypowiedzi zachowane i ponownie zamieszczeać. Od siebie tylko dodam, że nigdzie nie jest kolorowo ale jest zawsze jest szansa na ładne biuro i godną wypłatę. W tej firmie nie ma szans ani na jedno, ani na drugie. Jest po prostu szaro i zgniło od strony wizualnej jak i służbowej.

Czerwony kapturek Nowy wpis

hej, czy ktos by mogl powiedziec jak jest w innych dzialach niz GBS? jak atmosefra i ludzie? Czy serio jest az tak zle?

K Nowy wpis
@Czerwony kapturek

Pracuje ponad 2 lata i jak dla mnie bardzo dobry pracodawca.

BN Nowy wpis

Hempel (Paint) Poland Sp. z o.o. to kolejny przykład gdy brak profesjonalizmu w prowadzeniu rekrutacji przyczynia się do tworzenia negatywnego obrazu firmy. Informacja zwrotna, w przypadku rozmów, co obecnie standard, o czym dział HR firmy powinien wiedzieć.

Jakie wartości są cenione w HEMPEL PAINTS (POLAND) Sp. z o.o.?

Anonim pyta

Szczera prawda
@Anonim pyta

No to tu jest jeszcze gorzej, bo do tego chaosu i niekompetencji dochodzi jeszcze dziadowanie i fatalana gęsta atmosfera jak w małej firmie. W skrócie jest bida jak małym januszeksie ale na siłe udawanie kogoś innego, czyli dużej porządnej firmy. No i odpowiadając na Twoje pytanie to nie da się tego znieść nawet na krótko, bo wszystko co najgrosze masz tutaj zlepione w jednym miejscu.

Pomocny
@Anonim pyta

Bardzo dobrze ze weszłaś i przeczytałaś opinie. Jako były pracownik mogę tylko potwierdzić te wszystkie negatywne opinie i szczerze odradzic aplikowanie do tej firmy i tu nie tylko mowa o dziale GBS. Pracownik oraz wykonywana przez niego praca zupełnie się nie liczy ani w zaden sposob nie jest doceniana. Jeżeli zależy Ci na profesjonalnym i rzetelnym podejściu do pracownika oraz pracy polecam poszukać innych miejsc :)

Cenzura prawdy
@Pomocny

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w HEMPEL PAINTS (POLAND) Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista ds. Rachunkowości (praca zdalna)
Speedxceo Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Jak w HEMPEL PAINTS (POLAND) Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Czy HEMPEL PAINTS (POLAND) Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

wsc

Chyba stażyści mają umowę zlecenie. Normalnie, umowa o pracę na okres próbny 3mc potem na stałe.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu HEMPEL PAINTS (POLAND) Sp. z o.o.?

żebrak

Oczekiwać pensji w granicach minimalnej :)

Witam. Chciałem się dowiedzieć o warunki i atmosferę pracy w dziale GL?

wasal
@Kandydat

Krótko i na temat. Toksyczna atmosfera a stosunki feudalne.

anolnim

Czy ktoś mógłby się podzielić opinią o pracy w GL? Jak atmosfera, są nadgodziny?

Nie polecam
@anolnim

Atmosfera w firmie była super aż do zmian które nastąpiły w maju i właściwie trwają do teraz. Z tego co wiem to w GL są nadgodziny i to dużo, na zamknięcie miesiąca z 20h co najmniej.

Bardzo złe doświadczenia, ciągła rotacja, brak profesjonalizmu ze strony team lidera oraz szkoleń wprowadzających. Nie szczerość i zatajanie bardzo ważnych informacji, które mogą wpłynąć na efekty pracy. Nie polecam tej firmy nawet ludziom młodym, bez doświadczenia, bo mogą się tylko zrazić i przestraszyć, a w innych firmach zupełnie inaczej wyglada kultura pracy oraz szkolenia wdrażające. Poza tym niska płaca.

A powiesz coś więcej o tym liderze? W jaki sposób on tu ludzi ogarnia skoro piszesz, że tak jakoś mało profesjonalnie?

Goblin
@Monika

Tak! Napiszcie w końcu co najmniej imiona i dodatkowe inicjały tych typków niezależnie od płci aby w końcu sprawiedliwość przestała być ślepa! Monika ty się lepiej już dalej nie rozwijaj tu na forum no inni się tak rozwiną, że końcu kim naprawę jesteś odwiną i kto cię tutaj wstawia i podstawia jako przyzwoitkę :)

@Goblin

Bez czyjejś zgody wypisywanie imion lub inicjałów raczej z rodo byłoby nieco niezgodne, więc za takie szczegóły to bym podziękowała. ;p Ogólnie to akurat dawne pytanie było już widziałam, że dość słabo chyba sytuacja w firmie wygląda. :( Orientujesz się jak aktualnie jest?

Goblin
@Monika

No dobrze, to może chociaż warto wyciągnąć na wierzch te żenujące niskie pensje, ile tam to było? Mniej niż cztery okręgi w brut? Podobno było warto czekać cały rok do premii, no ale jakiej? Czy warto było czekać tak? A nie! Chyba nie!

@Goblin

Chyba? A możesz podać konkrety skoro już przytaczasz sytuację, bo tak to może da radę się z tym zgodzić albo chociaż zrozumieć

elvis

Bardzo nieprofesjonalna firma. 3 stopniowa rekrutacja, chaotyczna po czym zerowy feedback. Strata czasu.

@elvis

A opiszesz szerzej to swoje doświadczenie? w którym momencie ten chaos stał się zauważalny i w sumie to na czym niby polegał?

Malinka

W pełni zgadzam się z poprzednimi komentarzami. Nie liczy się zupełnie pracownik, jego zdrowie, samopoczucie, ambicje.... Dopóki oddychasz to będziesz robił ponad siły, chyba, że padniesz na zawał, ale wtedy z pewnością Cię wyrzucą jak śmiecia i zapomną. Liczy się tylko, żeby zrobić więcej i szybciej, żeby cyferki w raportach się zgadzały. Rotacja niesamowita. Nie zdążysz poznać osoby i już odchodzi. Nikt nie chce przychodzić do firmy, bo Hempel nie jest w stanie zaproponować ani dobrego wynagrodzenia, ani ciekawych bonusów. Praca chaotyczna, brak jasnych procedur, nie wiadomo do kogo uderzyć z problemem, bo nikt i tak Ci nie chce pomóc. Jeżeli ktoś rozważa przyjście to radzę dobrze i dokładnie przeczytać komentarze. Obecni pracownicy wiedzą co robić - tylko wypowiedzenie może pomóc. Z resztą co druga osoba już je złożyła albo zaraz złoży. Dramat. Nie polecam.

Danuta
@Malinka

Słabo jak tak to wygląda i faktycznie pracownicy robią ponad miarę. A to, że nie ma jasności procedur to też nie najlepiej. Nie myślał nikt by może to zmienić? Ktoś próbował rozmawiać o tym z szefostwem?

Malinka
@Danuta

Szefostwo doskonale wie jak to wygląda, ale wolą udawać, że nie ma problemu. Albo co gorsza wmawiają Ci, że nic się nie dzieje, że przecież to normalne i w każdym korpo tak jest i że to kwestia samego Ciebie - jak do tego podchodzisz i jak sobie zorganizujesz pracę.

@Danuta

Szefostwo niestety nie ogarnia albo robi dobrą minę do złej gry. Jeśli eskalujesz jakiś problem lub wychodzisz z inicjatywą to pokazują Ci gdzie Twoje miejsce. Grają tylko na siebie, nawet nie na zespół czy firme. Niestety w firmie jest grono ludzi, które kabluje albo zakłamuje rzeczywistość, aby tylko się podlizać. Nie ma na kogo liczyć ani z kim rozmawiać. Ludzie wychodzą z tej firmy z nerwicami lub innymi chorobami.

Bonus
@Ex pracownik

No taaak tak pieniędzy tylko wam się zachciewa a wisi jeszcze ten gooong do uderzenia zamiast czego, no czego, to proste nicka mojego haha. Jak jeszcze wisi to jest zamiennik, a wiec ganging!

@Bonus

Nie wiem czy wisi:) Może i wisi, nie sprawdzę bo już tam nie pracuję. Pieniędzy się zachciało to poszedłem do innej pracować:)

@Ex pracownik

Skoro takie warunki to ile średnio czasu tutaj ci ludzie pracują przed odejściem?

Bonus
@Ex pracownik

Coż samo słowo "GRATULUJĘ" nie wystarczy aby oddać wielkość, mądrość i rozwagę Twojej wspaniałej decyzji:) A proszę bądź tak jeszcze dobry jak czasami jestem ja i zachęcaj innych do odejścia a potencjalnych nowych zniechęcaj do przyjścia, mimo iż są (nie)godni gonga booom...

@Bonus

Wyjaśnisz sens tego co napisałeś? Po co zachęcać innych do odejścia i nowych do przyjścia?xd

Zaciekawiło mnie mocno info w komentarzu "Nie polecam również działu finansów. Jeśli pokażesz, ze potrafisz to zostaniesz wykorzystany bez podwyżek", czy to sugestia, że u nich na finansach można na luzie udawać głupka i będzie ok? ;p A z tego co widzę ostro jechany jest tutaj temat zatrudniania przez nich "po znajomości", dalej do teraz tak robią?

DK03
@Monika

O podwyżkach w chwili obecnej nie ma mowy, od roku ludzie pracują na stałym wynagrodzeniu, Udawać głupka możesz ale „OK” raczej nie będzie, Zatrudnia zaraz każdego ponieważ rotacja jest ogromna, bardzo dużo osób zwalnia się lub zmienia dział, mało kto zaprasza swoich znajomych do firmy jak to było kiedyś

@DK03

A to wcześniej tak chętnie zapraszali swoich znajomych? Czemu już tego nie robią?

Łukasz
@DK03

A skąd tak spora rotacja? Czy to właśnie przez ten brak podwyżek lub inną kwestię związaną z kasą?

Ex pracownik

Praca w dziale GBS w Hemplu na pewno może być ciekawym i ekscytującym początkiem kariery dla młodych i ambitnych osób zaraz po studiach, które będą miały szanse dowiedzieć się jak wygląda praca w dziale finansowym i jak w praktyce wyglądają dzialy AP/ AR/ GL. Niestety dla osób bardziej świadomych i znających standardy z innych firm praca w Hemplu może okazać się rozczarowująca. Problemy komunikacyjne, błędy i luki w procesach są bardzo duże. Praca jest na tyle chaotyczna i niezorganizowana, że sam nie wiesz czy pracujesz w innej firmie, czy w innym teamie. Ciężko cokolwiek eskalować i próbować rozwiązać, ponieważ w firmie są bardzo słabi TL (oprócz jednej w AP). Jakość pracy? Nadgodziny w ilości 30/40 w skali miesiąca, niepodpisywanie urlopu czy praca weekendami stały się normą. Upokarzanie publiczne i bezczelne zachowanie TL stało się bardzo modnym trendem, niczym z warszawskiego korpo. HR? Nie pomoże. Ścieżka kariery jest największą niewiadomową, awans na Seniora/Coordinatora/ Team Leadera jest prawie niemożliwy. Nikogo tam nie interesuje jak się czujesz, temat zdrowia mentalnego nie istnieje. Najważniejsze jest to, dlaczego wczoraj ubyło 20 faktur mniej niż dzien wcześniej. Firma ponoć teraz bardzo się zmienia, bardzo intensywnie i bardzo szybko. Co z tego wyjdzie? Nie wiem, jedynie słyszę kto złożył wypowiedzenie w tym miesiącu, a kto złoży w następnym. Trzymam kciuki

Kazik

Podpowie mi ktoś jakie są aktualnie szanse na pracę w firmie? Na jaką umowę można liczyć?

@Kazik

Rekrutacja zewnętrzna jest zamrożona. Jadą jedynie na stażystach

@123456

Jedynie na stażystach? A wiadomo czemu tylko na nich? Co takiego się działo? Do teraz tak jest?

DK03
@Monika

Taniej wychodzi Teraz zaczynaja rezygnować z tego

Danuta
@DK03

A czemu nagle teraz zaczynają rezygnować?

Nie polecam również działu finansów. Jeśli pokażesz, ze potrafisz to zostaniesz wykorzystany bez podwyżek. Awans w większości przypadków po znajomosci. Bardzo bliskie relacje TL Ap to mówi wszystko...

Iza
@Anonim

Wiesz może jak wygląda sytuacja poza AP, jak pracuje się w AR i GL ? Nadal pracujesz w firmie czy już nie ?

Zorientowana
@Anonim

Długo nie trzeba pracować ale jak się pracowało gdziekolwiek indziej na poziomie i w nowych budynkach to gołym okiem widać jaki to (usunięte przez administratora) niestety... Zawilgocony staroć, fugi odłażą w najtańszych kaflach, rdza wszechobecna z poręczy, winda to bez komentarza a alternatywne schody mają ciągle zepsute zamki - nie wiem może to ma być śmieszne? Haha! Dobra wróćmy do tego, że negatywne komentarze zamieszczają te osoby co niby krótko pracowały, więc proszę zerknąć ile się zwolniło osób, które pracowały naprawdę długo po ileś lat+ albo nawet kilkanaście, no i zapraszam do Olivia Prime pokazać jakie są teraz standardy biur albo lepiej nie bo takiego kontrastu ci co swoje przesiedzieli nie ogarną w żaden sposób. Czekam na krytykę :)

@Iza

Ogólnie to w każdym dziale jest za dużo pracy i za mało pracowników. Tragiczne zamknięcia miesiąca (potem cieżko o odebranie nadgodzin) może na początku kariery ma to jakiś sens jesli chce się zdobyć doświadczenie i wiedze, ale jesli pracuje się tak kilka lat to przestaje to mieć sens. o pochwałe i docenienie też niestey cieżko, bo TL nie posiadają jakiegoś szczególnego doświadczenia, więc ich zarządzanie pozostawia wiele do życzenia (oprócz jedne pani z AR i GL ;) )

Jakieś komentarze do stanowiska AP Team Leader? Czemu nie rekrutują nikogo z firmy Hempel? Nie ma kompetentnych pracowników?

Kolo

Nie pracuję w firmie, ale pracuje tam bliska mi osoba i potwierdzam, co miesiąc to samo. Dodatkowo w tym roku wprowadzili nowe zasady przyznawania premii rocznej w której dostaje się ujemne punkty do oceny pracownika za nadgodziny, bez których oczywiście nie można zamknąć miesiąca.

@Anonim

Totalnie zgadzam się że stwierdzeniem, że zażyłości rodzinne oraz zatrudnianie po znajomości nie powinno mieć miejsca. To co działo się w dziale Ap przekroczyli wszystkie dopuszczalne normy. Szkoda, bo firma porządna, praca dobrze zorganizowana, można się było dużo nauczyć.

Zuza

Może ktoś ma wiedzę czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Olga

Powiedzcie czy warto szukać pracy w firmie? Jak prowadzą rekrutacje?

Czy można liczyć w HEMPEL PAINTS (POLAND) Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Kebabmeister

Tak, jest bezpłatny pakiet w Luxmed

Cześć, jak wyglada typowy dzień w pracy? JEst ciężko?

Zostaw merytoryczną opinię o HEMPEL PAINTS (POLAND) Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w HEMPEL PAINTS (POLAND) Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HEMPEL PAINTS (POLAND) Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

HEMPEL PAINTS (POLAND) Sp. z o.o.