Agencja Ochrony "JUWENTUS"

Opinie o Agencja Ochrony "JUWENTUS"

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Agencja Ochrony "JUWENTUS"?

Pietrucha

Dostałam propozycję pracy w tej firmie natomiast nie bardzo wiem co mam o tym myśleć jak widzę że nie ma zbyt dobrej opinii wśród byłych pracowników

@Pietrucha

Ja się na szczęście zwolniłem z juwentusa i poszedłem do innej firmy która ma same dobre opinie od pracowników którzy pracują po 6 lub 10 lat w tej firmie i mówią że jeszcze nie mieli żadnego problemu z wypłatą wypłatą w tej firmie jest zawsze na czas 20 do każdego miesiąca a czasami nawet 5 dni przed 20

Messi Nowy wpis

A jaka To firma ????jeśli wolno wiedzieć bo szukam.pracy

Jak jest z pakietem medycznym w Agencja Ochrony "JUWENTUS"? Można dołączyć rodzinę?

Clodi

Ja też tego kogoś znam (jeżeli to nie Ty osobiście piszesz a raczej tak jest xD) i współczuję przyszłym współpracownikom, bo takiego wstydu jaki przez tą jedną osobę miała cała ekipa to nie życzę nikomu. Proszę o doinformowanie i zastanowienie się czy wypisywanie takich głupot ma sens ;) Osoby ubiegających się o pracę zapraszam do Naszego zespołu żeby przekonać się jak jest u Nas "strasznie" ;)

Dejv Nowy wpis

Widocznie ten ktoś po prostu nie nadawał się na ten obiekt lub sam zawodzil w swoich obowiązkach :). Ja sam odszedłem ale dałem ciała i przyznaję się do tego bez bicia. Pozdro Klaudia. :)

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Agencja Ochrony "JUWENTUS"? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Clodi

Dzień dobry :) Jestem Liderem Ochrony na wyżej wymienionym obiekcie :) Zapraszam do kontaktu osobę, która się za mnie podaje w tym komentarzu xD

PRACOWNIK Z 10 LETNIM STAZEM.

Super firma i super koordynator P. Wlodzimierz J.Pozdrawiam.

@PRACOWNIK Z 10 LETNIM STAZEM.

Nie ma tam w Juwentus Bydgoszcz koordynatora d/s ochrony fizycznej o imieniu Włodzimierz.

Służba na innym obiekcie w ramach np. zastępstwa - NIEPŁATNA. Służba przyjęta wyłącznie na słowo lub na SMS od koordynatora. Trudno potem odzyskać wynagrodzenie. Po tym wszystko idzie w niepamięć. Rachunki za godz. zlecenia nie są podpisywane na bieżąco ,zaległe natomiast podpisuje się bez wpisywania dat. Pracownik nie otrzymuje żadnego potwierdzenia za otrzymane wynagrodzenia po za potwierdzeniem przelewu. (brak kwitków wypłat) Dla nich liczy się tylko pracownik z orzeczoną grupą by jak najszybciej wyciągnąć kasę z PFRON. Podpisuje się z wykaz przepracowanych godzin inny niż był w rzeczywistości wypracowany omijając soboty i niedziele. Każdą podpisaną kartkę najlepiej sfotografować dla własnej wiedzy. Karzą podpisywać to wszystko szybko i bez dat . Część rachunku za godz. zlecone która powinna trafić do pracownika jest w całości zabierana po podpisaniu. Praca w Juwentus wyłącznie na własne ryzyko.

Pytalski

Witam. Widziałem że firma poszukuje pracownika na magazyn. Jak wygląda ta praca na tym stanowisku, jakie godziny pracy i ile dni w tygodniu pracujących ?

Monia
@Pytalski

Praca polega na wydawaniu odzieży pracownikom ochrony jak i osobom do usług porządkowych. Praca od 8 do 16

Pytalski

Witam. Interesuje mnie oferta pracy na stanowisko Pracownik magazynu. Jak wygląda ta praca na tym stanowisku, jakie godziny pracy, jakie dni pracy? Czy siedziba znajduje się na ul. Fordońskiej ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Emilia

Szukam pracy i mam kilka pytań. Czy Juwentus zatrudnia osoby niepełnosprawne? I jeśli tak, to po ile godzin pracują? Z góry dzięki za info.

Mirek
@Emilia

Oczywiście że zatrudnia ale zrobisz to na własne ryzyko

Masa
@Emilia

Pracuj wszędzie tylko nie tam mówię poważnie

Emilia
@Masa

Domyślam się, że mówisz poważnie. Jednak chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej, bo taki post nie mówi mi raczej wiele o pracy w agencji "JUWENTUS". Nie wiem, odradzasz podjęcie pracy tam ze względu na zarobki, czy problem tkwi w czymś innym?

Wnerwionny
@Emilia

Masakra pierw śpiewają słodkości a potem mają ciebie gdzieś

Karol

Dużo macie nadgodzin?

Momo

Nie, nie i jeszcze raz NIE. Pracowałem już w wielu firmach ochroniarskich, ale ta przebija wszystkich swoją złą organizacją. Człowiek z miesiąca na miesiąc musiał walczyć o poprawne rozliczenie za godziny dodatkowe. Koordynatorzy to pożal się Boże, Na każde pytanie człowiek słyszał "Nie wiem". Najlepsi są w gubieniu dokumentacji. Gdyby to była dyscyplina sportowa, złoty medal murowany.(usunięte przez administratora)

Digitalius

Niestety nie płacą terminowo, 48 godzin mojej pracy gdzieś zgubili w księgowości,, w dodatku nie odpowiadają na prośby i wiadomości. 3 razy przychodziłem, by wystawili rachunek końcowy i nadal go nie wystawili Jak od pracownika to chcą bardzo wiele, ale już dla niego coś zrobić, to już nie zrobią. Wodzą za nos

Jack

Pracuje w Juwentus ie Bydgoszcz już od 2007 roku na wielu obiektach już pracowałem i nie mogę narzekać choć często kasa nie gra ale po zgłoszeniu braków jest wyrównanie w następnym miesiącu Dyrektor OK koordynatorzy rowniez

Bartosz

A na jakiej zasadzie jest zatrudnienie - umowa o pracę czy cywilna. Co z zarobkami - ile i czy na czas?

noname

Firma solidna. Płaca jest na czas, ale trzeba pilnować i sprawdzać z koordynatorami godziny. Czasami zdarza się, że ktos coś przeoczy jak wszędzie. Proszę mieć się nie baczności podczas przydziału do Galeria Pomorska Bydgoszcz. Z niewyjaśnionych powodów jest tam spora rotacja. Pracowałem w Galeria Pomorska jakiś czas i zostałem zwolniony bez poważnego uzasadnienia. Powiedziano mi że zwolniony zostaję za "całokształt" bez doprecyzowania o co tak na prawdę chodziło. W moim odczuciu nawet gdy chodzi o umowę zlecenie powino sie jasno określić co zrobiło sie nie tak, że podjęto taką a nie inną decyzję. Co więcej w moim wypadku decyzja została "za plecami" nie miałem żadnej mozliwości obrony a decyzja nie podlegala dyskusji. Uważam, że nie tak powinna traktować ludzi firma o tak znaczącej pozycji na rynku ochrony osób i mienia. Proszę się zastanowić gdy przyjdzie Państwu do głowy współpraca w Galeria Pomorska Bydgoszcz.

McDon
@noname

A ja się nie zgodzę. Pracuję w jednym z lokali w tej Galerii i nie zauważyłam wspomnianej tu "rotacji". Odkąd pamiętam widuję w ochronie te same osoby więc to co pan napisał jest kłamstwem a chyba opinie powinny być wiarygodne. Szkoda, że przez napisanie czegoś co nie jest prawdą ludzie dają temu wiarę i przez takie właśnie osoby z czegoś rezygnują. Chciałam napisać własną opinię na temat firmy z którą mam szansę mieć kontakt na codzień i to jako osoba która tam nie pracuje tylko widuje tych ludzi będąc w swojej pracy ale opinia wyżej mnie rozśmieszyła. A firmę polecam i mam nadzieję że wszędzie są tak fajni ludzie a pan chyba pracował w poprzedniej firmie bo tam właśnie były takie "rotacje".

Ankaa

Jak dla mnie firma ok. Nie ma się do czego przyczepić

common_security

No chyba właśnie komuś pomyliła się firma albo wylewa swoje żale,(usunięte przez administratora) Pracuję już jakiś czas w firmie w Bydgoszczy i żadna z sytuacji opisanych przez kogoś o nicku @Zasłużony nie miała miejsca. Spoko firma, wypłaty zawsze na czas nie tylko u mnie ale również u kolegów z pracy i co najważniejsze - Koordynator człowiek, z którym można pogadać normalnie a nie jak w poprzednich firmach burak, który traktuje ludzi jak śmieci. Zdecydowanie polecam firmę Juwentus w Bydgoszczy!!!

maruda

Ten wątek jest właśnie o firmie w Bydgoszczy. Konkurencji pomyliła się firma?

kandydat

Przerost formy nad treścią, byłem na rozmowie o pracę na stanowisko pracownik biurowy w Bydgoszczy. Oczywiście podchwytliwe psychologiczne pytania, tak jakbym miał być co najmniej dyrektorem, a zarobki - najniższa krajowa (sic!). Takie podejście, świadczy tylko o arogancji firmy Juwentus, myślą, że za bezcen, znajdą dobrego pracownika, który może jeszcze cudów będzie dokonywał, a w Bydgoszczy, można znaleźć pracę o podobnym charakterze, bez orzeczenia a dużo lepsze wynagrodzenie. Szukajcie sobie łosi, powodzenia !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony "JUWENTUS" - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony "JUWENTUS"?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony "JUWENTUS" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony "JUWENTUS"?

Agencja Ochrony "JUWENTUS"