ROBI FOTO-VIDEO

Lublin

Opinie o ROBI FOTO-VIDEO

Anna 2016-07-25 10:00:54
Jeśli szanujecie swoje umiejętności - odradzam. Stawka wynosi 5zł/h (kiedyś było 6zł/h), do tego BEZPŁATNY staż, który polega na głównie staniu przy kasie a nie ewentualnej nauce obsługi sprzętu, w tym aparatu. Szefowa przez większość czasu siedziała w pokoiku na górze i obserwowała pracowników przez kamery, a gdy coś jej się nie spodobało dzwoniła i kazała przyjść do siebie na górę. Bywały sytuacje, że z pobliskich kawiarni przychodziły panie np. z lodami które trzeba było jej zanieść na górę. Był też wymóg miesięcznej składki na chemię gospodarczą (nie wiem jak jest teraz). Brak zapewnienia odpowiedniego sprzętu - przy przycinaniu zdjęć gilotyną nie otrzymałam rękawiczek zabezpieczających tylko musiałam żebrać u innych pracowników o pożyczenie. Do tego szefowa zna tylko jeden sposób obróbki zdjęć w photoshopie (na tamtym etapie mojej pracy nie ogarniała istnienia warstw) w efekcie przy niej trzeba było wszystko robić w jedyny słuszny - czyli jej - sposób. Do tego wciskanie magicznych kubeczków, poduszeczek i innych bzdur klientom. Mogłabym tak wymieniać w nieskończoność.
Zostaw swoją opinię o ROBI FOTO-VIDEO - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ROBI FOTO-VIDEO