Opinie o ASD Toyota Ukleja Sp. J w Ujście

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ASD Toyota Ukleja Sp. J. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ASD Toyota Ukleja Sp. J o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ASD Toyota Ukleja Sp. J w Ujście

Były pracownik Nowy wpis

Nie można polecić tej firmy jako wiarygodnego pracodawcy omijać szerokim łukiem przestrzegam że długo tam nie zabawisz atmosfera w pracy jak i stosunek kierownictwa do pracowników bez szacunku empatii w trudnych sytuacjach brak profesjonalizmu w tej firmie nie obowiązują żadne zasady

Dużo było zwolnień przez wirusa ?

Abcd Nowy wpis
@Ania

Nie było wcale :)

Czesław Nowy wpis
@Abcd

Czy w ASD Toyota Ukleja nowi pracownicy od pierwszego dnia mogą liczyć na umowę o pracę? I czy firma zatrudnia też osoby bez większego doświadczenia? Wiesz co się dzieje w firmie, więc na pewno będziesz w stanie odpowiedzieć mi na te pytania.

Abcd Nowy wpis
@Czesław

W 99% tak, chyba że pracownik jest np z Ukrainy wtedy jest z tym różnie i zwykle 3 miesiące są na zlecenie

Tadeusz

Panie ta Auris z 2018r to igła jest a po przyjezdzie porysowane lewe tylne drzwi,wygryzione wyciszenie silnika,pokancerowane lewa str. felg alu,plamy na fotelach! Toyota pewne auto ! TO KPINA !

Wiktor

@bartek a skąd masz takie info ze stracili prace ?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie ASD Toyota Ukleja Sp. J.
WSZ

Bdb serwis aut i świetny zespół sprzedaży. Od tygodnia jestem już kolejny raz właścicielem nowego auta a wracam tam dlatego ponieważ mam zaufanie do klasy tej marki i ludzi którzy to reprezentują.

Bartek

Szkoda, że firma została zlikwidowana, pewnie ludzie stracili pracę?

Atmosferę tworzą pracownicy to może takie pytanie trzeba postawić sobie nawzajem?

Byłypracownik

Nie polecam!!! Śmieszne zarobki, atmosfera fatalna.

Ego

Nie polecam. Dziwna atmosfera, spięta cały czas.

Zenek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Nie polecam

wstyd

Odradzam! Wstyd, że ludzie(usunięte przez administratora) są traktowani jak szara masa pracująca. W niedzielę krzyżem w kościele, a za plecami zawiść. Nie popierają żadnych akcji społecznych, co za zacofanie.

On

Na prawdę jest tak źle ?? Wlaśnie chcialem wysłać CV a tu takie opinie.

lol2

Masakra

xyz

Bardzo duża rotacja. Na tle innych stacji warszawskich Prestige Auto wypada blado. Doceniają dopiero jak się odchodzi i jeszcze w głupi sposób...próbują wjechać na ambicje lub myślą, że pracownik to (usunięte przez administratora)co nie zna KP. Kloaka , odradzam

LOL

Na powyższe opinie zapracowała ta stacja, chodź w mniemaniu jej zarządu nic złego się nie dzieje. Niemniej opisujcie konkrety, bo z powyższego nic nie wynika. Plusy pracy w tej stacji: dają szansę osobom bez doświadczenia (można potraktować tą firmę jako wzbogacenie CV na przyszłe rekrutacje). Niestety minusów jest więcej...nie należy pokazywać swoich ambicji, bo zajadą Cie na śmierć bez adekwatnego wynagrodzenia, niemożność porozumienia się miedzy działami uniemożliwia wręcz codzienną pracę, (usunięte przez administratora) kierownik działu, który przed zarządem milczy o stanowisku pracowników, a pracownikom wykłada jaki to jest z nimi solidarny... obcinanie pensji/psucie atmosfery za byle głupoty, ponadnormatywne godziny pracy oraz co piszą wszyscy - bardzoooo specyficzna atmosfera pracy spod znaku typowego "Mirka prywaciarza"

mariusz

Kloaczności tej firmy nie da się wyrazić żadną miarą - to po prostu szambo. Aż dziw, że jeszcze takie miejsca są w we współczesnej rzeczywistości stolicy dużego europejskiego kraju. Wstyd.

blueemotion

Tam nawet okres równy probnemu ciężko wytrzymać... Niestety dzięki bardzo zlemu zarządzaniu pracownicy wiecznie chodzą smutni z podejściem pracują to dobrze, zwolnią to drugie dobrze... Bardzo specyficzny klimat, ODRADZAM !

mariusz

(usunięte przez administratora) W citroenie potrafili zatrudniać ludzi za darmo - na próbę. Co tydzień nowy człowiek - nie zapłacili ani złotówki. (usunięte przez administratora) Opinia jest taka, że miejsce to trzeba omijać. Pod względem pracowniczym ta firma to porazka.(usunięte przez administratora) Szerokooo szeroookoo omijać

gość

To chyba normalnie sama pracodawca napisał, bo jakoś wszyscy narzekaja....to co wyprawia się w tej firmie nadaje się na niezle skecze komediowe w kabarecie

Zostaw merytoryczną opinię o ASD Toyota Ukleja Sp. J - Ujście

• Jak się pracuje w ASD Toyota Ukleja Sp. J?

Zobacz opinie na temat firmy ASD Toyota Ukleja Sp. J tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

ASD Toyota Ukleja Sp. J