ASD Toyota Okęcie

Opinie o ASD Toyota Okęcie

rossi 2013-11-27 11:20:48
szkoda Komentować :(
Gość 2015-08-27 15:11:31
Permanentna rekrutacja trwa od ponad roku. Ciągle szukają tych samych ludzi do pracy. Powodzenia
serwisancik 2015-10-25 18:19:03
Nie wiem jak jest teraz, ale ryba psuje się od głowy - niestety ciężko jest wytrzymać strukturach organizacyjnych serwowanych przez tą firmę - rzadko kto się odnajduje i stąd te permanentne ogłoszenia.
gość 2016-02-13 08:40:29
To chyba normalnie sama pracodawca napisał, bo jakoś wszyscy narzekaja....to co wyprawia się w tej firmie nadaje się na niezle skecze komediowe w kabarecie
mariusz 2016-02-28 13:01:07
Ta firma to kloaka. Nie wiem czy jeszcze - ale jakiś czas temu kierownikowała tam jedna gnida - zasłużona w Citroenie na Lazurowej. W citroenie potrafili zatrudniać ludzi za darmo - na próbę. Co tydzień nowy człowiek - nie zapłacili ani złotówki. Citroena już nie ma ale Arkadiusz P. pajacował jeszcze w tej toyocie. Opinia jest taka, że miejsce to trzeba omijać. Pod względem pracowniczym ta firma to porazka. Stadardy z dawnych lat pozostały kierownikowi, przydupasom i właścicielom. Szerokooo szeroookoo omijać
michał 2016-03-28 13:54:11
własciciele to po prostu naciagacze - naciagnąć klienta, naciągnąć pracownika, zgarnąć pieniądze nic njie dać od siebie. Syf, od którego trzeba trzymać sie daleko. Nie bedzie klientów, nie będzie okazji do złodziejstwa.
blueemotion 2016-04-03 09:32:54
Tam nawet okres równy probnemu ciężko wytrzymać... Niestety dzięki bardzo zlemu zarządzaniu pracownicy wiecznie chodzą smutni z podejściem pracują to dobrze, zwolnią to drugie dobrze... Bardzo specyficzny klimat, ODRADZAM !
mariusz 2016-06-20 19:18:43
Kloaczności tej firmy nie da się wyrazić żadną miarą - to po prostu szambo. Aż dziw, że jeszcze takie miejsca są w we współczesnej rzeczywistości stolicy dużego europejskiego kraju. Wstyd.
LOL 2016-06-28 10:33:55
Na powyższe opinie zapracowała ta stacja, chodź w mniemaniu jej zarządu nic złego się nie dzieje. Niemniej opisujcie konkrety, bo z powyższego nic nie wynika. Plusy pracy w tej stacji: dają szansę osobom bez doświadczenia (można potraktować tą firmę jako wzbogacenie CV na przyszłe rekrutacje). Niestety minusów jest więcej...nie należy pokazywać swoich ambicji, bo zajadą Cie na śmierć bez adekwatnego wynagrodzenia, niemożność porozumienia się miedzy działami uniemożliwia wręcz codzienną pracę, permanentny mobbing jeśli tylko coś nie podpasuje zarządzającym, kierownik działu, który przed zarządem milczy o stanowisku pracowników, a pracownikom wykłada jaki to jest z nimi solidarny... obcinanie pensji/psucie atmosfery za byle głupoty, ponadnormatywne godziny pracy oraz co piszą wszyscy - bardzoooo specyficzna atmosfera pracy spod znaku typowego "Mirka prywaciarza"
xyz 2016-08-17 08:44:48
Bardzo duża rotacja. Na tle innych stacji warszawskich Prestige Auto wypada blado. Doceniają dopiero jak się odchodzi i jeszcze w głupi sposób...próbują wjechać na ambicje lub myślą, że pracownik to debil co nie zna KP. Kloaka , odradzam
lol2 2016-08-22 23:43:32
Masakra
On 2016-09-19 15:58:43
Na prawdę jest tak źle ?? Wlaśnie chcialem wysłać CV a tu takie opinie.
wstyd 2016-12-02 10:52:37
Odradzam! Wstyd, że ludzie przez właściciela są traktowani jak szara masa pracująca. W niedzielę krzyżem w kościele, a za plecami zawiść. Nie popierają żadnych akcji społecznych, co za zacofanie.
best2016 2016-12-07 11:41:34
Jako długoletni pracownik Toyota Okęcie, nie zgadzam się z wcześniejszymi wpisami. Kadra zarządzająca daje wiele możliwości rozwoju i nie dyskwalifikują osoby z małym doświadczeniem. Zarząd firmy interesuje się problemami pracowników i stara się pomóc. Pracownicy mający wyniki są dodatkowo nagradzani. W firmie utrzymują się najlepsi.
Zostaw swoją opinię o ASD Toyota Okęcie - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ASD Toyota Okęcie