Opinie o TESCO Polska Piastów w Piastów Aleja Tysiąclecia 7

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie TESCO Polska Piastów. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w TESCO Polska Piastów o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESCO Polska Piastów w Piastów Aleja Tysiąclecia 7

Czy pracodawca TESCO Polska Piastów motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Odpowiedz Nowy wpis

Cza być menagerem/krewniakiem/dyrektorem od tego co kto ma się czym zajmować !!! Wiec mi nie wyjeżdżaj... sporządzą robotą !!! Jak jest deficyt na części tym bardziej na jakość!! Ale liczy czy się ile!!!! (usunięte przez administratora)

Pracownik Nowy wpis

Dobranoc idę spać, i marzyć o niebieskich migdałach ;)

D Nowy wpis

Znależli ci faca tak jak mi dzieuche hahah pierdo le wasze wyjazdy. Wolał bym się integrować z leszczami

Aga

@Mig Możesz dodać więcej informacji do tego co już zostało zamieszczone?

Mistrz

Tesco dziadostwo zero towaru ,glodowe zarobki,ponizanie pracownikow ponad sily przez dyrekcje zero perspktyw podwyzek Zero swiadczen socjalnych

Mig

Tesco piastow istieje do 24 stycznia pod szyldem Tesco

Dariusz

Czy jest jakiś powód tej ciszy?

Bartek

Jaka atmosfera w pracy? Może ktoś podpowie?

Karol

czy możecie coś podpowiedzieć o pracy w Tesco w Piastowie? mam zamiar aplikować i szukam opinii pracowników!!

Jednego durnia albo i dwóch mniej. Powietrze odświeżyło się.

Kochaś

A kto jest teraz kierownikiem na wędlinach i serach???

bye

Ale czy są teraz jakieś oferty pracy? Widocznie rotacja wśród pracowników nie jest potrzebna, bo wszystkim pasuje atmosfera.

Asia

Mam pytanie do pracujących w Piastowie. Jak jest z poszanowaniem praw pracownika? Czy nie ma mobingu od kierowników i dyrekcji? Podobno na innych teskach nie jest z tym dobrze.

Jaki Łukasz pracowałem tam więc znam co nie co

m2

Szkoda,że Łukasz odchodzi

Scyzor Pańcio

Co taka cisza zero nowych wpisów - Piastów żyje !!!! Tesco prosperuje a wy śpicie ? co tam nowego spostrzeżenia

czarny 13

ponoć tesco od lutego ma być zamknięte lub zmienione na coś innego to prawda??

bynio

o to chodzi

anon

Jak na kasy to najszybciej przez Agencje.

Nata

Panciu nie denerwuj się

Qwerty

... I jeszcze kultura Ci z butów wylazła :) Nie przyznawaj się że jesteś z Tesco Piastów bo wstyd innym pracownikom przynosisz. Naucz się Gnomie poprawnej polszczyzny, składni, używania zdań złożonych itp bo dzięki takim jak Ty klientela traktuje nas jak idiotów. I do pewnego stopnia ma rację patrząc na Ciebie. Czekam na dalsze Twoje autoprezentacje.

Scyzor Pańcio
@Qwerty

Qwerty - pisząc do mnie miej odwagę podpisać się, rozumiem że jako sama stwierdziłaś IDIOTKA i polonistka uważasz iż anonimowo pisząc jesteś chroniona.Autoprezentacja którą przedstawiłaś uwidacznia twoją nicość blondynko.Sam fakt że polemizuję z tobą < liderko > uwłacza mi.Podniesiesz mi ciśnienie nadepniesz mi na odcisk - i rozdepczę cię jak robaka padlino !!! wszystko przed tobą śmieciaro

Zostaw merytoryczną opinię o TESCO Polska Piastów - Piastów

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TESCO Polska Piastów?

Kandydaci do pracy w TESCO Polska Piastów napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TESCO Polska Piastów