TESCO Polska Piastów

Piastów

Opinie o TESCO Polska Piastów

anonim 2009-03-29 19:11:04
Słowa kojarzące się z TESCO Polska Piastów (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .żadne
Atmosfera i ludzie tam pracujący są .w porządku.. .
Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1900brutto
Najbardziej podobało mi się w TESCO Polska Piastów:atmosfera pracy specyfika funkcjonowania sklepu
Najbardziej nie podobało mi się w TESCO Polska Piastów:traktowanie pracowników przez ludzi wyższych szczebli
Paweł 2012-01-09 16:20:31
Pracowałem tam kilka lat temu i sobie bardzo chwalę. Kontakty między pracownikami bywały różne, taka nasza Polska natura, ale były miłe chwile. Do tej pory utrzymuję kontakt telefoniczny z niektórymi osobami. Znałem [usunięte przez administratora] i myślę, że trochę przesadzasz. Kto tam teraz jest dyrektorem?
Jola 2012-01-22 09:35:22
Jaki On teraz jest? Pracowałam kiedyś z Dariuszem w innej sieci - najlepszy Szef jakiego miałam;) Lubił ludzi, lubił to co robi, pomocny.
Mam nadzieję, że nie zmienił się przez te lata.
Jola
anonim 2012-08-03 20:38:52
tez tam pracowałem oczekują od ludzi bóg wie czego przyjmują seniorów którzy gówno wiedzą wysługują się pracownikami chociaż sami nie maja o niczym pojęcia np [usunięte przez administratora] każdy na nią gada i się z niej śmieje a później w dupie jej włażą np [usunięte przez administratora] nie lubię takich fałszywych osób jak one, każdy ma na wszystko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nigdy bym juz tam nie wrócił dział przemysłowy tragedia z kierownikami............
Marcin 2012-08-03 21:10:18
[usunięte przez administratora] na początku jest miła i to tylko w oczy najlepiej na piwo z nią chodzić, po za oczami potrafi tak wszystkim [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ę obrobić nie wolno jej nic mówić bo na palarni wszystkim o wszystkim gada a jak wypije to kilka razy to samo gada... ma pretensje do swoich ludzi ze chodzą na zwolnienia najlepiej żeby zdechli jej na stoisku to i tak by się nie wzruszyła. nikt na jej dziele długo nie wytrzymuje a [usunięte przez administratora]nie jest lepsza kablowała na [usunięte przez administratora] do [usunięte przez administratora] bo chciała awansować. Ludzie psychicznie z nią nie wytrzymują. Dobrych kierowników się pozbyli i zostali same przy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] asy, nikomu nie radze tam pracować chyba ze zaczniecie piwo walić z kierownictwem.
były... 2012-08-10 23:21:24
zgadzam się, trzeba na Nią uważać.
plotkara pierwszej wody a wyrządza tym naprawdę wiele krzywd.
poza tym tesco Piastów jest ok
kierownictwo stara się i pomóc i stworzyć atmosferę w tej ciężkiej pracy.
janusz 2012-11-11 10:22:34
a co sądzicie o OCHRONIE TESCO PIASTÓW-wewnętrznej tz monitoringu i zewnetrznej konsalnet
31035 2012-11-11 18:20:18
co słychać w tym bałaganie?
na monitorach tylko [usunięte przez administratora] jest normalny, [usunięte przez administratora] ta [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jeszcze pracuje? a w konsalnecie [usunięte przez administratora]
tescowiec 2012-12-31 13:58:00
spojrzcie na moje wpisy tescowiec na tesco magazyn teresin, z grudnia.
pozdrawiam w walce o lepsze jutro.
antek 2013-02-15 21:10:39

1KWIECIEŃ STRAJK GENERALNY trzeba wyznaczyc date STRAJKU GENERALNEGO w moim PANSTWIE by doprowadzic do rezygnacji premiera z tej funkcji ktora mu powierzyllismy PLAKAC sie chce co sie dzieje na NASZEJ rodowitej ziemi WYJDZIEMY NA ULICE czas na zmiany nie mozemy przejsc bez tego obojetnie to swiadczy o NAS samych TO NASZ OBOWIAZEK DLA NASZEJ OJCZYZNY DLA NASZEGO POKOLENIA 1 KWIECIEŃ -STRAJK GENERALNY W PANSTWIE POLSKIM wklejajcie,informujcie JEDNOCZMY SIE WPISUJCIE MIEJSCOWOSCI
31035 2013-04-15 18:36:58
[usunięte przez administratora] traci na popularności, najpierw KEN potem "położył" Gocław dostał Piastów gdzie nie musiał nic robić bo miał super kadrę a terz wylądował w Puławach (chyba sklep ostatniej szansy) tak się kończy kariera w TESCO
31035jeszcze 2013-06-06 22:45:02
tak się kończą ludzkie twarze firm...
... zostaje tylko bezduszny, ryj!!!
KORPORACJA!!!
31035 2013-06-08 19:29:48
TESCO nigdy nie miało ludzkiej twarzy, w Piastowie kiedyś była super atmosfera dzięki ludziom, którzy tam pracowali ale to było dawno
sarmata 2013-09-08 21:56:25
teraz w tesco chcą [usunięte przez administratora] jeszcze starych kierowników z dłuższym stażem tj.ze świeżej [usunięte przez administratora] za długo już pracują i w porównaniu z innymi chyba troszkę na nich można zaoszczędzić kasy.[usunięte przez administratora] czy jak mu tam ksywka "daj mi dane"się na nich uwziął skąd oni takich matołów wytrzasnęli.Nagany daje jak znajdzie trochę cebulki przeterminowanej ale że np. ludzi nie ma i sami kierownicy zap..ją za ludzi których nie ma to jest ok.,gdy [usunięte przez administratora]jest w robocie to nic nie pomoże bo to jest człowiek od daj mi dane,nie masz ludzi to radz sobie a naganę i tak dostaniesz ,że nikt mu jeszcze nie [usunięte przez administratora]???
sarmata 2013-10-10 10:15:22
czy za 6 zł kupisz super produkt pełnowartościowy to pewności nie mam ale na pewno jest w tym jakiś "trik",ludzi brakuje dyrektorzy się zmieniają jak rękawiczki kasują kierowników za wszystko by wyjść na genialnych seniorów czy dyrektorów-prostaki z wyższym wykształceniem a z brakiem doświadczenia
31035 2014-01-05 20:30:35
Dawno nie pisałem...co tam u Was Kochani? Kto jest jeszcze w Piastowie ze "starej" kadry?
klijentka 2014-02-09 23:49:25
masakra co sie tam dzieje kobiety na wedlinach miesie tyraja same po jednej osobie na dziale pani (usunięte przez administratora)przemila kobieta pani (usunięte przez administratora)cudowne dziecko i to na tyle z tych ludzi ludzi bo reszta to (usunięte przez administratora)
c18 2014-02-15 09:50:44
No teraz to juz z tesco robi sie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] al mi tych pracowników bo zasuwaja 2 razy tyle co kilka lat temu za te samą kasę . Kto to słyszał , aby w weekendy kiedy jest najwięcej klientów postawić na stoiskach z wędlinami , czy grillu po jednej osobie???? czy tam do jasnej cholery jaki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ustawia pracę???
ANONIM 2014-04-21 21:32:51
Pracowałam w Tesco w Ursusie bardzo krótko,ale mogę powiedzieć jedno niektórzy pracownicy spoko,kierownicy tez najbardziej wkurzyła mnie kierowniczka kas P,Aneta..Zołza i więcej co mam do powiedzenie to brak serca...Nie polecam pracy w USRSUSOWSKIM TESCO....
anonim 2014-05-09 09:43:29
zgadza się w piastowie ze starych kierowników nie ma już nikogo ostatnio jak pisalem rok temu pozbyli się kier. roberta(mięso,warzywa).Dzięki nowemu seniorowi świerza żywność jest rozpierdzielona maksymalnie.Senior"daj mi dane" nic nie potrafi tylko pisać notatki powinien w policji się zatrudnić!Chamstwo i prymitywizm w czystej postaci!
scyzor 2014-11-17 16:44:25
tego typu wypowiedzi, obrażają wymienioną osobę, czemu w oczy nikt nie powie danej osobie co o niej myśli tylko piszac jakis PASZKFIL oczernia kogoś bezmyslnie - zasada jest prosta mówiac w oczy emanuje się odwagę - dla mnie to < ŚMIEĆ OCZERNIA CZŁOWIEKA ZA JEGO PLECAMI >-scyzor tesco
złoty 2015-01-29 18:03:11
A ktoś orientuje się, czy z kasjera można jakoś awansować wyżej? Bo ja pracowałem na kasie, ale teraz chciałbym troszeczkę się przekwalifikować. Wiem jak funkcjonują takie markety ale na kasie już nie chcę siedzieć. Moze ktoś się orientuje jak to w Pisatowie wygląda i jakie są widoki na prace? Może zwalnia się jakies stanowisko w biurze?
tm 2015-07-15 21:09:56
Pracuję tam już bardzo długo, przeżyłam nie jednego dyrektora ale niestety to co teraz się wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie. Mam wrażenie że klienci też to zaczynają zauważać. Brak towaru na półkach, ogólny bród, przeterminowane artykuły, kolejki i pracownicy którym nie wolno ze sobą rozmawiać na sklepie. Jeżeli czytają to klienci to bardzo proszę podsłuchajcie jedną dwie rozmowy, zobaczycie w czym jest problem. Sklep który pamiętam to taki gdzie pracownik nie bał się pogadać z klientem, miał dla niego czas, a teraz? Masz listę towarów których nie ma w półkach ale zamiast mieć możliwość wyszukać i go dołożyć to musisz: zrobić straty, odszukać towar przeceniony, posprzątać stoisko, dorobić ceny (same znikają), oznaczyć promocję (wydrukować plakaty), a i pamiętać że za każdym razem kiedy zadzwoni telefon pewnie będziesz siedzieć na kasie (nie wiadomo jak długo), trzeba wykonać listę next stepów które musi wypisać kierownik porannej zmiany, w między czasie może uda ci się wyjść na przerwę. Dyrekcja nie zauważyła że ma na zwolnieniach 1/4 pracowników. Zapytajcie się ile osób już nie chce tam pracować. Tym sposobem ze sklepu który miał super wyniki został tylko strzępek tego co było. Mam tylko nadzieję że w momencie kiedy złożone u dyrektora wypowiedzenia dotrą do siedziby w Krakowie to ktoś zwróci na to uwagę. Oby jak najszybciej...
Takitam 2015-07-22 20:14:43
Ano niestety nowy dyrektor skutecznie rozkłada ten market na łopatki. Przyszedł na gotowe, market prosperował dobrze, osiągał cele miał wyniki teraz stacza się na dno. Handel przestał być najważniejszy, puste półki straszą klientów. Dużo z nic narzeka że nie ma towarów które kupowali od zawsze. Dużo z nich rezygnuje z zakupów bo po co przyjeżdżać do sklepu skoro nie ma towaru dla nich? Bardzo łatwo jest stracic klienta bardzo ciężko jest pozyskać nowego a jeszcze ciężej odzyskać straconego. Kraków [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obchodza długotrwałe zwolnienia czy odchodzący pracownicy, nic nie zrobią dyrektorowi bo to ta sama klasa idiotów. Jeśli tacy ludzie rządzą na najwyższych stanowiskach to nic dziwnego że korporacja nie osiąga zysków. Czytałem ostatnio wypowiedź szefa szefów że redukcję załogi na całym świecie nie przyniosły oszczędności. Skoro planuje się zredukowanie obsady to nawet gimnazjalista przekalkuluje jakie można oszczędzić pieniądze okazuje się że Tesco tego skalkulowac nie potrafi i musi to sprawdzać w praktyce. Gratuluje firmie doboru na najwyższe stanowiska takich analfabetow... A nasz menago albo jest dyslektykiem albo podstawówki nie ukończył każde "u" w jego pisowni to "u" kreskowane. Wyjść z podziwu wszyscy nie możemy :) Tu musze przerwać pisanie zebrało mi się na torsje....
rozczarowana 2015-07-22 20:32:34
to co sie teraz w Tesco dzieje to aż sie prosi o pomstę do nieba, takiego tyrania- do słownie bo zapierdziela sie teraz za 3 osoby to jeszcze nie było a do tego bez słowa dziekuje. wrecz przeciwnie jeszcze cie opierdzielaja ze za mało zrobiłaś a czemu sie nie wyrobiłaś i do tego tekst-"jak ci sie nie podoba to nie musisz tu pracowac"- podziękowanie dla pracownika z wieloletnim stażem.Owszem nie musimy tu pracowac tylko kto mi zwroci STRACONE ZDROWIE bo wiekszość z nas to juz nie ma kręgosłupa. PS. do Pani regionalnej A.M. o ile to czyta. Jest pani bardzo nie wychowaną osobą i radzę zmienic nastawienie do ludzi bo to My podstawowi pracownicy tyramy na to aby Pani miała wynagrodzenie na swoim koncie.Czy tak ciężko odpowiedzieć dzień dobry albo chociaż się uśmiechnąć.żal mi Pani. TRAKTUJEMY INNYCH TAK JAK SAMI CHCEMY BYĆ TRAKTOWANI.- WARTOŚCI TESCO
Liz 2015-07-23 20:41:45
Burdel syf i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Jennifer 2015-07-23 21:05:31
Witam. Tesco w Piastowie to nie zakład pracy niestety tylko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Pracownicy latają ze szczotą po sklepie, na kolanach szorują podłogi przy klientach wstyd co to firmy sprzątającej nie mamy. Musimy sprzątać biura,zaplecza i po wszystkim mamy test białej rękawiczki hm może my do jakiegoś programu telewizyjnego startujemy,tylko jeszcze o tym nie wiemy.Brakuje tylko żebyśmy. Kible myli Robimy wszystko czlowiek idąc do pracy zastanawia się gdzie go rzuca kasy czy towarowanie a może jeszcze coś innego. Po przyjsciu naszego P. Dyrektora zwolnilo sie wiele osób wszyscy mają dosyć obowiązków coraz więcej ludzi do pracy nie ma a jeszcze mają pretensje ze jest cos niezrobione. I Ci grożą że Cię rzucą na ryby bistro czy jeszcze gdzie indziej Szkoda gadać człowiek się nerwicy moze nabawic.
pp 2015-07-24 00:13:00
To nie praca to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Tak cięzko jak teraz nigdy nie było. Żeby na drugiej zmianie były trzy kasjerki na działach po jednym pracowniku albo i to nie to jest nie do wyobrazenia. Jak oni chcą zeby ten sklep funkcjonował skoro nie ma ludzi do pracy. Ciagle tylko dlaczego to nie zrobione tamto nie zrobione. A sklep zaczyna swiecic pustkami. Oszczednoci oszczednosciami ale jak ma byc zrobiony obrot skoro nie ma towaru? Zamiast towarowac to trzeba pomyc półki, isc na kase, robic jakies bezsensowne przebudowy. Klienci uciekaja bo nie ma towaru a oni na szkoleniach wmawiaja nam ze to nasza wina bo nie stosujemy 8 złotych zasad. Zero szacunku ze strony dyrektora regionalnej itp w stosunku do nas i do klientów
Asdf 2015-07-25 14:17:27
Odnośnie firmy sprzatajacej: Ci ludzie ciężko pracują na czystość tego sklepu. Ale nawet przy pełnej obsadzie że starych czasów nie byli w stanie posprzatac wszystkiego. A co dopiero teraz gdy tesco ograniczylo im etaty i godziny. Czy ktoś w ogóle wie że firmie sprzatajacej jeśli nie zalicza audytu czystości obcinają place o 30%? Prosze policzyć sobie - stawką pracownika na poziomie 6zl/h ścięta o 1,8 zł. Korporacja wynegocjowała takie warunki z firma sprzatajaca - no i oczywiście wszystko jest w porządku bo oni umowę podpisali. To typowe w Tesco ograniczyć obsadę, ściąć godziny, ściąć place i zwiększyc wymagania o 200 %. Niedługo ta firma sprzatajaca zrezygnuje bo przecież ci ludzie muszą coś jesc, przyjdzie następne ekipa do sprzątania i po trzech miesiącach również zrezygnuje a korporacja będzie się cieszyć że tanim kosztem wydoila kolejnego frajera. Tak dzisiaj robi się dobre interesy - tylko na krzywdzie ludzkiej bo na bardziej inteligentne rozwiązania teco nie stać.
panjaweldrugi 2015-07-29 23:25:32
Trochę szkoda patrzeć na to co się dzieje. Kiedyś był to chyba najbardziej znany i uczęszczany sklep w Piastowie, dzisiaj przegrywa nawet z biedronką. Pamiętam okolice 2002-2004 kiedy zatrzęsienie było pracowników stałych tesco, a do tego drugie tyle z work service i leader service, sam tam pracowałem z tych dwóch agencji pracy. Tesco to było coś więcej niż sklep, to był styl życia xD Grill wyżywił połowę piastowa, druga połowa pracowała w tym sklepie, cały Piastów tam kupował i bywał. A potem jak te tesco zaczęło spadać na psy dobrych parę lat temu, to już leci po równi pochyłej w dół. Ten sklep to jeden wielki smród, zarówno dosłownie jak i w przenośni. Trochę szkoda, ale na jakąkolwiek poprawę to ja bym już nie liczył. Paleciaku bywaj zdrów
polaczki-robaczki 2015-07-29 23:37:56
Jeżeli tak narzekacie, to po co tam pracujecie? To wy jesteście odpowiedzialni za ten syf, bo to wy się dajecie tak traktować, w dodatku za takie psie pieniądze.
polaczki-robaczki 2015-07-29 23:46:52
Jak ktoś robi w 2015 za 6 zł to sam sobie jest winien. Takie stawki to były na początku wieku, jak ktoś nie zauważył to od 2000 minęło 15 lat, ceny trochę w górę poszły xD I niech mi nikt nie wyskakuje z argumentem że dzieci na utrzymaniu, jak się zarabia jak robak który sam się nie potrafi utrzymać to się dzieci nie robi. Póki będą podludzie godzący się na takie stawki póty w polsce będzie smród
bynio 2015-10-22 15:01:46
Tyrałem w Piastowie w Tesco 3 lata,jakie mam wspomnienia a no wolę nie mówić.Ale co nie co opowiem może ktoś w końcu ukręci łeb co niektórym osobom,nr.1 liderka zmiany nocnej i jej była kierowniczka Ryszarda to dwie osoby które destabilizują całość załogi która i tak wygląda coraz gorzej upływ ludzi to zasługa tych osób.Testy anonimowe,Ażeby dobrze wypadły pisała Ryszarda za pracowników.Liderka całe noce zamiast zajmować się pracą wykładała serwis pewnie czyni to dalej,kierowniczka nakazuje wykładanie swojego serwisu pracownikom którzy i tak mają co robić.Tak w wielkim skrócie wygląda praca w Tesco pod dyktando Agnieszki oraz Ryszardy.
Ja z Tesco 2015-10-31 08:19:15 [użytkownik zarejestrowany]
To się porobiło ! - czy to już koniec Tesco w piastowie? wiodąca rola zmiany nocnej to pani która swoją niekompetencją RAZI! ignoruje zasady Tesco pozwala na własną prywatę ( serwis )niekompetencje nadrabia LIZOSTWEM czy naprawdę my pracownicy jesteśmy skazani na liderko-kierowniczkę ? jest żle ale idzie ku gorszemu-w sklepie nowa miotła na nocnej zmianie w magazynie Pan i władca który kilka razy w miesiącu stara się zatrzeć złą opinię o magazynierach reszta to lizusy z papierów toaletowych a my osoby towarujące sklep jak zwykle jesteśmu BE!!
Scyzor Pańcio 2015-10-31 09:02:30
Witam,
Nie wiem czy ustosunkowywuję się do wypowiedzi jako wymieniony ( pan i władca ...) ale czy osoby pracujący i myślący musimy pisać o Tesco źle ?, to tylko i aż PRACA ! , pracuję przawie 8 lat w Tesco i żal mi osoby piszące o koleżankach i kolegach (a może w Piastowie nie mama koleżeństwa ) negatywnie - ja zawsze mówię w oczy o problemach czasem będąc chamem ( "fochus gigantus" )ale mówię w oczy i czasem nie przebieram w słowach !Ludzie wylozujcie piszecie o swojej pracy jak wam się coś niepodoba można się zwolnić a nie pluć w własne podwórko . Dobra kończę bo znów wyjdzie ze mnie cham - ale moja działka - magazyn poruszony więc jeśli PAN I WŁADCA jest CHAMEM to utożsamiam się z nim i traktuję pracę w Tesco jako zaszczyt , jako stagnację finansową , więc sumiennie wykonuję swoje obowiązki . A czy to razi w oczy i się nie podoba - to odpowiadam TO NIE WCZASY POD GRUSZĄ , to praca i prace jaka by nie była starajmy się wykonywać będąc zadowoleni z dobrze wywiązania się z obowiązków .Ale się rozpisałem ale nie podoba mi się podawanie imion oraz szkalowanie MOICH KOLEGÓW I KOLEŻANEK - a może faktycznie Tesco w Piastowie to sami internetowi anonimowi KONFIDENCI???
hyzio 2015-11-02 18:12:26
przyjęcia wstrzymali więc się nie wysilaj
Qwerty 2015-11-02 21:34:42
Scyzor następnym razem napisz coś trzeźwy.
Pańcio Scyzor 2015-11-11 17:32:40
Gal anonom ? czemu nie podpiszesz się ? kim jesteś pajacu , piszesz do mnie Cwoku lub ty niecna pracownico chemi ?? brak odwagi podpisać się wychodzi z ciebie łajzo brak odwagi czy boisz sie napisać mi w oczy własnej ułomności . Następnym razem jak masz coś do miej jaja i podpisz sie lub powiedz mi w oczy co masz do mnie - wiem jestes z tych innych inaczej lub NIEPEŁNOSPRYTNYCH
Qwerty 2015-11-12 22:17:39
... I jeszcze kultura Ci z butów wylazła :) Nie przyznawaj się że jesteś z Tesco Piastów bo wstyd innym pracownikom przynosisz. Naucz się Gnomie poprawnej polszczyzny, składni, używania zdań złożonych itp bo dzięki takim jak Ty klientela traktuje nas jak idiotów. I do pewnego stopnia ma rację patrząc na Ciebie. Czekam na dalsze Twoje autoprezentacje.
Scyzor Pańcio 2015-11-18 17:50:12
Qwerty - pisząc do mnie miej odwagę podpisać się, rozumiem że jako sama stwierdziłaś IDIOTKA i polonistka uważasz iż anonimowo pisząc jesteś chroniona.Autoprezentacja którą przedstawiłaś uwidacznia twoją nicość blondynko.Sam fakt że polemizuję z tobą < liderko > uwłacza mi.Podniesiesz mi ciśnienie nadepniesz mi na odcisk - i rozdepczę cię jak robaka padlino !!! wszystko przed tobą śmieciaro
Nata 2015-11-20 22:07:17
Panciu nie denerwuj się
anon 2015-12-12 15:51:49
Jak na kasy to najszybciej przez Agencje.
bynio 2015-12-30 18:05:12
o to chodzi
czarny 13 2016-01-22 13:04:56
ponoć tesco od lutego ma być zamknięte lub zmienione na coś innego to prawda??
marzena 2016-01-26 18:00:40
Są to produkty pelno wartościowe które są zawsze po tej samej cenie i dlatego pewniak ze nie zdrożeje
Scyzor Pańcio 2016-03-19 16:58:12
Co taka cisza zero nowych wpisów - Piastów żyje !!!! Tesco prosperuje a wy śpicie ? co tam nowego spostrzeżenia
m2 2016-03-24 08:50:35
Szkoda,że Łukasz odchodzi
ja 2016-03-27 19:19:02
Jaki Łukasz pracowałem tam więc znam co nie co
Asia 2016-04-30 15:20:16
Mam pytanie do pracujących w Piastowie. Jak jest z poszanowaniem praw pracownika? Czy nie ma mobingu od kierowników i dyrekcji? Podobno na innych teskach nie jest z tym dobrze.
bye 2016-05-08 20:52:44
Ale czy są teraz jakieś oferty pracy? Widocznie rotacja wśród pracowników nie jest potrzebna, bo wszystkim pasuje atmosfera.
Zostaw swoją opinię o TESCO Polska Piastów - Piastów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TESCO Polska Piastów