Opinie o TESCO Polska Piastów w Piastów Aleja Tysiąclecia 7

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie TESCO Polska Piastów. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w TESCO Polska Piastów o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESCO Polska Piastów w Piastów Aleja Tysiąclecia 7

sarmata

czy za 6 zł kupisz super produkt pełnowartościowy to pewności nie mam ale na pewno jest w tym jakiś "trik",ludzi brakuje dyrektorzy się zmieniają jak rękawiczki kasują kierowników za wszystko by wyjść na genialnych seniorów czy dyrektorów-prostaki z wyższym wykształceniem a z brakiem doświadczenia

marzena
@sarmata

Są to produkty pelno wartościowe które są zawsze po tej samej cenie i dlatego pewniak ze nie zdrożeje

sarmata

teraz w tesco chcą [usunięte przez administratora] jeszcze starych kierowników z dłuższym stażem tj.ze świeżej [usunięte przez administratora] za długo już pracują i w porównaniu z innymi chyba troszkę na nich można zaoszczędzić kasy.[usunięte przez administratora] czy jak mu tam ksywka "daj mi dane"się na nich uwziął skąd oni takich matołów wytrzasnęli.Nagany daje jak znajdzie trochę cebulki przeterminowanej ale że np. ludzi nie ma i sami kierownicy zap..ją za ludzi których nie ma to jest ok.,gdy [usunięte przez administratora]jest w robocie to nic nie pomoże bo to jest człowiek od daj mi dane,nie masz ludzi to radz sobie a naganę i tak dostaniesz ,że nikt mu jeszcze nie [usunięte przez administratora]???

TESCO nigdy nie miało ludzkiej twarzy, w Piastowie kiedyś była super atmosfera dzięki ludziom, którzy tam pracowali ale to było dawno

31035jeszcze

tak się kończą ludzkie twarze firm... ... zostaje tylko bezduszny, ryj!!! KORPORACJA!!!

[usunięte przez administratora] traci na popularności, najpierw KEN potem "położył" Gocław dostał Piastów gdzie nie musiał nic robić bo miał super kadrę a terz wylądował w Puławach (chyba sklep ostatniej szansy) tak się kończy kariera w TESCO

antek

1KWIECIEŃ STRAJK GENERALNY trzeba wyznaczyc date STRAJKU GENERALNEGO w moim PANSTWIE by doprowadzic do rezygnacji premiera z tej funkcji ktora mu powierzyllismy PLAKAC sie chce co sie dzieje na NASZEJ rodowitej ziemi WYJDZIEMY NA ULICE czas na zmiany nie mozemy przejsc bez tego obojetnie to swiadczy o NAS samych TO NASZ OBOWIAZEK DLA NASZEJ OJCZYZNY DLA NASZEGO POKOLENIA 1 KWIECIEŃ -STRAJK GENERALNY W PANSTWIE POLSKIM wklejajcie,informujcie JEDNOCZMY SIE WPISUJCIE MIEJSCOWOSCI

tescowiec

spojrzcie na moje wpisy tescowiec na tesco magazyn teresin, z grudnia. pozdrawiam w walce o lepsze jutro.

co słychać w tym bałaganie? na monitorach tylko [usunięte przez administratora] jest normalny, [usunięte przez administratora] ta (usunięte przez administratora) jeszcze pracuje? a w konsalnecie [usunięte przez administratora]

janusz

a co sądzicie o OCHRONIE TESCO PIASTÓW-wewnętrznej tz monitoringu i zewnetrznej konsalnet

były...

zgadzam się, trzeba na Nią uważać. plotkara pierwszej wody a wyrządza tym naprawdę wiele krzywd. poza tym tesco Piastów jest ok kierownictwo stara się i pomóc i stworzyć atmosferę w tej ciężkiej pracy.

[usunięte przez administratora] na początku jest miła i to tylko w oczy najlepiej na piwo z nią chodzić, po za oczami potrafi tak wszystkim (usunięte przez administratora) ę obrobić nie wolno jej nic mówić bo na palarni wszystkim o wszystkim gada a jak wypije to kilka razy to samo gada... ma pretensje do swoich ludzi ze chodzą na zwolnienia najlepiej żeby zdechli jej na stoisku to i tak by się nie wzruszyła. nikt na jej dziele długo nie wytrzymuje a [usunięte przez administratora]nie jest lepsza kablowała na [usunięte przez administratora] do [usunięte przez administratora] bo chciała awansować. Ludzie psychicznie z nią nie wytrzymują. Dobrych kierowników się pozbyli i zostali same przy (usunięte przez administratora) asy, nikomu nie radze tam pracować chyba ze zaczniecie piwo walić z kierownictwem.

tez tam pracowałem oczekują od ludzi bóg wie czego przyjmują seniorów którzy gówno wiedzą wysługują się pracownikami chociaż sami nie maja o niczym pojęcia np [usunięte przez administratora] każdy na nią gada i się z niej śmieje a później w dupie jej włażą np [usunięte przez administratora] nie lubię takich fałszywych osób jak one, każdy ma na wszystko (usunięte przez administratora) nigdy bym juz tam nie wrócił dział przemysłowy tragedia z kierownikami............

Jola

Jaki On teraz jest? Pracowałam kiedyś z Dariuszem w innej sieci - najlepszy Szef jakiego miałam;) Lubił ludzi, lubił to co robi, pomocny. Mam nadzieję, że nie zmienił się przez te lata. Jola

Pracowałem tam kilka lat temu i sobie bardzo chwalę. Kontakty między pracownikami bywały różne, taka nasza Polska natura, ale były miłe chwile. Do tej pory utrzymuję kontakt telefoniczny z niektórymi osobami. Znałem [usunięte przez administratora] i myślę, że trochę przesadzasz. Kto tam teraz jest dyrektorem?

Słowa kojarzące się z TESCO Polska Piastów (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .żadne Atmosfera i ludzie tam pracujący są .w porządku.. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1900brutto Najbardziej podobało mi się w TESCO Polska Piastów:atmosfera pracy specyfika funkcjonowania sklepu Najbardziej nie podobało mi się w TESCO Polska Piastów:traktowanie pracowników przez ludzi wyższych szczebli

Zostaw merytoryczną opinię o TESCO Polska Piastów - Piastów

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TESCO Polska Piastów?

Kandydaci do pracy w TESCO Polska Piastów napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TESCO Polska Piastów