Textil

Opinie o Textil

anonim 2009-03-29 14:15:16
wyczerpujaca:
Porobiony Ziemowit 2015-05-22 16:27:11
Nie polecam tego zakładu pracuję tam i to co się tam dzieje to śmiech na sali. Pakowacze i brakarki muszą pracować za 2-3 osoby, żeby brygadzistka ze swoimi lizusami mogła spokojnie robić sobie przerwy na kawkę i fajki. Atmosfera niezbyt miła przez stare szwaczki, które siedzą i głupkowato się patrzą jak inni ciężko pracują. Konfidentów wśród kobiet nie brakuje, a plotki są na porządku dziennym.
Anonim 2015-08-04 22:05:00
Racja, nie ma co się pchać do tego zakładu bo to co się tam dzieje przechodzi ludzkie pojęcie.... wykorzystują za marne pieniądze, nawet do toalety nie ma czasu pójść. Tylko "ulubienice" brygadzistki mają czas pogadać, pójść na papieroska a my?? Tylko opierd...jak zwykle. Z całego serca NIE POLECAM!!
he he 2016-03-18 14:56:09
@paryżanka odnośnie stanowiska opiekuna klienta to jest to głównie obsługa telefoniczna aktualnych klientów, opracowywanie danych w aplikacjach CRM/SAP i współpraca z innymi działami firmy. Za to się dostaje umowę na pełny etat.
Zostaw swoją opinię o Textil - Trzebień
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Textil