CS Group Polska S.A.

Opinie o CS Group Polska S.A.

Taki jeden kopirajter

Po 3 latach pracy w CS Group Polska S.A. mam ambiwalentne uczucia co do tej firmy. Trafiłem do CS Group "z ulicy". Jako osoba lubiąca pisać, ale bez doświadczenia, wysłałem CV, przeszedłem rekrutację i zacząłem pracę. Początkowo było po prostu OK: co prawda o umowie o pracę nie było mowy (zaoferowano mi umowę zlecenia ze stawką za 1000 znaków ze spacjami, a więc praca na akord), ale dostawałem do pisania zlecenia, nie musząc samodzielnie szukać klientów, teksty pisało się zazwyczaj dość szybko, a wymagania nie były specjalnie wygórowane. Bezpośredni przełożony był pomocny, a atmosfera w firmie wydawała się dobra. Zdarzyło mi się jednak pisać jeszcze raz teksty na stronę zupełnie za darmo, bo... nie spodobały się klientowi. Winy w tym mojej nie było żadnej, bo przełożony uznał, że "były OK", ale mimo to musiałem pracować przez kilka godzin charytatywnie. Po pewnym czasie przyszło znużenie wykonywanymi obowiązkami (pisanie ciągle właściwie tego samego), jednak w porę nadeszła propozycja awansu. W nowej sekcji odpowiedzialność i zakres obowiązków wzrosły, ale stawka za 1000 znaków również (o kilka złotych, ale raczej mniej niż więcej). Stawka za jeden z nowych obowiązków, opracowywanie tematów wpisów blogowych i artykułów tematycznych, okazała się jednak dramatycznie niska i – z tego, co wiem – nie zmieniła się do tej pory. Ogólnie rzecz biorąc, w nowej sekcji dało się zarobić sensowne (według mnie) pieniądze, pracując około 40 godzin w tygodniu. Mimo bycia jednym z lepszych (przynajmniej patrząc na stanowisko) copywriterów w firmie na umowę o pracę nadal nie miałem jednak co liczyć. Pogorszenie sytuacji przyszło w ostatnich miesiącach. Z powodu problemów osobistych i związanego z nimi spadku wydajności w pracy przeszedłem do jednej z "niższych" sekcji, a konkretnie zajmującej się pisaniem artykułów tematycznych. Zaoferowano mi dokładnie taką samą stawkę, jak w pierwszej sekcji. Szybko zaczęły się jednak pojawiać problemy. Najpierw firma wprowadziła Uniwersytet, czyli cykl szkoleń kończący się egzaminem, a jednocześnie obniżyła stawki za uczestnictwo w szkoleniach (gwoli ścisłości - podczas poprzednich 2,5 lat pracy za uczestnictwo w szkoleniach nie otrzymywałem żadnych pieniędzy, nie licząc dwóch czy trzech spotkań z dyrektorką całego działu). No nienajlepsza zachęta do poważnego potraktowania nowego wynalazku firmy. Kilka miesięcy później firma wprowadziła nieżyciowe zmiany w wytycznych co do pisania tekstów. Nagle cały dział musiał zacząć pisać znacznie krótsze teksty, choć wcześniej nie było żadnego limitu znaków. W efekcie jakość tekstów spadła, bo wielu tematów nie da się porządnie opisać w tak krótkich tekstach. Gwoździem do trumny okazało się usunięcie opcji zatrudnienia na umowie zlecenie – zaoferowano mi przejście na umowę o dzieło (straciłbym ubezpieczenie) lub B2B (nie zarabiałem tyle, by miało to sens). Wszystkie te zmiany, przy jednoczesnych "radosnych" mailach o kolejnych milionach sprzedaży osiągniętych przez pracowników działu sprzedaży czy przejęciach zagranicznych spółek (czyżby firma miała jednak pieniądze, tyle że nie dla szeregowych pracowników?), spowodowały znaczny spadek motywacji do pracy, co musiało zakończyć się w taki, a nie inny sposób, czyli złożeniem wypowiedzenia. Z plusów: większość przełożonych, z którymi miałem do czynienia, to sensowne osoby, które służyły pomocą i sprawiały wrażenie takich, którym zależało. Szkolenia prowadzone przez K.G. były ciekawe i nawet pomimo braku zapłaty za obecność na większości z nich chciało mi się w nich uczestniczyć. Aha, można pracować zdalnie 100% czasu. Nie byłem w siedzibie firmy od dobrze ponad roku i bardzo to sobie cenię. Z minusów: brak korekty (niemal 100% pisanych przeze mnie tekstów nikt nie sprawdzał, bo dział korekty jest malutki) oraz długie przerwy w ewaluacji tekstów (po raz pierwszy dostałem ocenę tekstów jakoś na początku 2019 roku, a po raz drugi... dopiero w 2021 roku, bo, ponownie, dział korekty jest malutki). W efekcie nie wiadomo, co robi się dobrze, a co źle – jak się okazało, napisałem dziesiątki tekstów nie do końca zgodnych z wytycznymi firmy, bo po prostu nie wiedziałem, że coś robię źle. No i firma nie zapewnia właściwie żadnych materiałów od klientów, przez co pisze się teksty na podstawie tego, co się samemu znajdzie w Internecie (albo pisze się je naokoło, gdy w Internecie nic na dany temat ciekawego nie ma). Podsumowując, jeszcze pół roku temu poleciłbym pracę na stanowisku copywritera w CS Group studentom i osobom w podobnej sytuacji, co ja 3 lata temu. Teraz miałbym jednak opory przed poleceniem tej firmy komukolwiek, zwłaszcza że pomimo stale rosnących wymagań (a może właśnie dzięki nim?) chyba już nie przyjmują tak chętnie osób bez doświadczenia. Jest mi zwyczajnie przykro, że firma, a konkretnie jakaś osoba/jakieś osoby z góry bez zielonego pojęcia o charakterze pracy copywritera, zaczęła/zaczęły tak bardzo pogardzać szeregowymi pracownikami, bo pomimo okresów frustracji pracowało mi się tu dobrze.

@Taki jeden kopirajter

Podpisuję się pod tym obiema rękami! Weszłam tutaj, żeby napisać opinię i mam dokładnie takie same odczucia.

Klaudia

Pracuje już kilka lat i jestem mega zadowolona. Jak źle wykonujesz obowiązki.. to wiadomo, że brak podwyżek.

Adam 12

Możesz coś powiedzieć więcej na ten temat?

(usunięte przez administratora)umowa podpisana na 3 lata, za chęć jej zerwania trzeba zapłacić 50% kwoty za niezrealizowane miesiące co jest absurdem. Firma, która niby pozycjonuje strony, ale to z pozycjonowaniem nie ma nic wspólnego. Płaci się jak za zboże, a efektów brak. I nie mówię tu o braku efektów po pół roku, tylko po dwóch latach i zapłacie prawie 20 tys. zł (usunięte przez administratora)

zenon W

@nick zapewne chodz Ci o karę umowną ? Zgodziłeś się na podpisanie Umowy akceptując również Regulamin. Nic dziwnego że firma zabezpiecza się na wypadek wcześniejszego rozwiązania Umowy .Każda Umowa czasowa ma takie zasady .Zerwij Umowę z operatorem GSM - Kara . Zerwij z siłownia - Kara .Taka specyfika Umów . Podaj nam adres swojej strony to popatrzymy jak Cs owi idzie jej pozycjonowanie

@zenon W

Dokładnie.. podpisuje się to trzeba zapłacić. Wszystko piszę na umowie na pewno.

Janusz

No dziwne, że jest kara od rozwiązania umowy... ciekawe gdzie takiej kary nie ma i można rozwiązać umowę z dnia na dzień? :)

Klient

Tak to prawda, płacisz abonament i żadnych efektów, komunikacja znikoma, zazwyczaj są na urlopie i trzeba czekać 2 tyg aż ktoś łaskawie odpisze, pół roku i tylko spadki(usunięte przez administratora)

Obecny pracownik

Wenet . Dramat to jest hejt konkurencji na takich forach.Temat forum.Jak wygląda praca? Odpowiedzi ....... Klienta który za równowartość jednorazowych zakupów śniadaniowych w popularnym sklepie osiedlowym oczekuje pierwszego miejsca w całym Internecie.????

obecny pracownik

@csgrób Nie mam takich problemów. :-) Praca z perspektywy wieloletniego pracownika jak najbardziej na plus. Finanse na zadowalającym poziomie .Klienci w 90 % odnawiają Umowy i daję sobię rękę uciąć że na 100% nie spotkacie ich tutaj . Są tacy co swoje żale wylewają w necie ,są tacy co z tego dobra korzystają i zarabiają dobre pieniądze .Sam wybierasz . Zapamiętaj :-)

Karolina P.

I co? zmiana nazwy? co to zmienia? mi się podoba!

@Karolina P.

Dokładnie!

Ja jestem bardzo zadowolony z pracy. Dobry kontakt z przełożonym oraz z resztą zespołu w dziale. Jak ktoś robi wyniki i cele to może śmiało zarobić lepsze pieniądze.

@Piotr

Dokładnie.. polecam pracę.. inni piszą negatywy bo w życiu im nie wyszło :)

Maja

A co jeśli chodzi o możliwość awansu czy szkolenia @Przemek bo w ofercie pracy to gwarantują? Rozumiem, że wypunktowałeś sporo minusów ale trzeba też pamiętać, że branża sprzedaży nie należy do najłatwiejszych i na pewno trzeba się bardzo postarać, żeby wyrobić wszystkie normy. Ktoś pracował na podobnym stanowisku i może podzielić się swoim doświadczeniem? Im więcej opinii tym zdanie na temat pracy w CS Group będzie bardziej obiektywne.

Anon
@Maja

Nie wiem jak w handlu, ale na podstawie pozostałych działów (praktycznie w każdym zdążyłem poznać ludzi) - wątpię. Spędziłem w firmie jakieś 1,5 roku i wiem jedno - trzeba firmę traktować, jak samemu jest się przez nią traktowany. - Brak precyzyjnych procedur - sytuacje, w których nie wiadomo jak należy postąpić - norma. (usunięte przez administratora) Spoko, rozumiem, że komuś zależy na pracy, firmie itp, ale wtedy gdy nie stawia pracy ponad własne życie, a firma oferuje produkt, który jest warty inwestowania własnej energii (o jakości usług i produktów napiszę dalej). (usunięte przez administratora) - Wymagania, a płace? W ofertach pracy w CS Group nie spotkałem się chyba z widełkami kwot, jakich można oczekiwać na danym stanowisku. Bo cóż, jak znaleźć kandydata na administratora webowego (publikacja stron, zarządzanie domenami itp), że za wymaganą w ogłoszeniu znajomość takich rzeczy jak np. html, css, php, js, mysql, wszelkich zagadnień dotyczących hostingu i domen itp., gdy w treści oferty będzie napisane "(usunięte przez administratora)zł brutto"? ;) - No i przyszła pora na jeden z najistotniejszych tematów - produkt. Co proponuje CS Group? Przede wszystkim strony internetowe, artykuły, wizytówki, pozycjonowanie, pokazy wideo. (usunięte przez administratora) Tworzą teksty na akord, treści nie są jakoś szczególnie sprawdzane, więc można bez problemu robić dużo i szybko.(usunięte przez administratora)Pokazy wideo - zdaje się, że są dodawane gratis do któregoś z pakietu usług, to po prostu coś w stylu pokazu slajdów jak w Powerpoincie, tylko, że w formie wideo. Jak ktoś jest choć trochę rozgarnięty, to zauważy, że wystarczy wklepać parę prostych haseł i zdjęć z jakiegoś darmowego stocka na szybko i trzepać te pokazy taśmowo, niekoniecznie zwracając uwagę na jakość - to jeden ze sposobów zarobienia sensownych pieniędzy tutaj. (usunięte przez administratora) Żeby nie było, że sypię samymi wadami, to podam jedną zaletę (więcej nie widzę, choć bym chciał, naprawdę). Ludzie.(usunięte przez administratora) Z niektórymi zdążyłem się zżyć na tyle, że żal było mi się z nimi rozstawać, ale na szczęście owy żal przyćmiewała radość z możliwości wyrwania się tego miejsca. :) Praca w CSGroup jest dobra na parę miesięcy na start lub na przeczekanie podczas jakiegoś kryzysu z pracą. Na dłuższą metę zdecydowanie nie warto się angażować. Łatwo się tam dostać, łatwo opanować swoje obowiązki, zasad za bardzo trzymać się nie trzeba, bo praktycznie nie istnieją. Na rozwój nie ma co liczyć, bo klepie się wciąż to samo, zresztą nikomu nie zależy, żeby pracownicy niższego szczebla mogli wspiąć się wyżej, a to czego już się nauczymy w samej pracy, praktycznie się nie przyda na rynku. Jedynie widać, że ktoś coś gdzieś tam robił w branży, ale nie bardzo jest się czym pochwalić. Zatem jak już wspomniałem - jeśli praca tam to na chwilę + szukanie innej i nauka we własnym zakresie po godzinach, a jedyne co dobre może nas tam spotkać, to poznanie paru osób, które się okażą wartościowymi ludźmi. ;)

@Maja

Ja pracuje w dziale telesprzedaży. Masz rację praca w sprzedaży nie jest łatwa i nie jest dla każdego. Nie wiem dlaczego niektórzy myślą, ze sprzedawać może każdy, że do tego nie trzeba mieć kwalifikacji. Jak ktoś tak sądzi to potem wypisuje banialuki. Pytasz jak u nas się pracuje? Ciężko i normalnie. Wg mnie mamy dobre warunki, można zarobić, jak ktoś chce. Szkolenia, moim zdaniem są takie jakie są nam potrzebne, z produktu i z technik sprzedaży. Awanse są z zespołu, nie zatrudnia się kierowników, zawsze są konkursy i każdy może wystartować. I to jest ok, bo jak chcesz to możesz wziąć udział w rekrutacji. Jest jak w każdej normalnej firmie.

Basia
@Anon

Panie Anon, masz Pan bardzo nieaktualne informacje... To odnośnie poniższego cytatu, ale podejrzewam ze inni pracownicy mogliby zweryfikować pozostałe Twoje wypociny. "Nie mam wiedzy we wszystkich z tych dziedzin, ale mogę powiedzieć, że większość copywriterów, to pracownicy bez doświadczenia, często studenci. Tworzą teksty na akord, treści nie są jakoś szczególnie sprawdzane, więc można bez problemu robić dużo i szybko." Teksty copy nie są sprawdzane? Większość copywritterów to ludzie bez doświadczenia? Nie rozśmieszaj mnie, wiesz chociaż jak wygląda proces rekrutacji na copywrittera do CSG? Tak się składa, że ja wiem. Jedno mogę potwierdzić - nie masz wiedzy we wszystkich z tych dziedzin.

Bambi
@Basia

Tak się składa, że brałem udział w rekrutacji i na wstępnym szkoleniu dla copy byłem jedyną osobą z jakimkolwiek doświadczeniem w tej branży ????

@Bambi

To jest duża firma, pewnie byłeś w grupie co nie było dużego doświadczenia.

Mareczek
@Jarek

No to przyjmują tylko ludzi z doświadczeniem w copywritingu? Czy jednak nie tylko? Tylko jedna opcja jest możliwa.

@Mareczek

Ja przyszłam do firmy bez doświadczenia, po 3 etapach rekrutacji: rozmowy i dwóch dni zadań.

@Mareczek

Po to dają szansę, żeby zdobyć doświadczenie? Gdzie masz się tego nauczyć? na kasie w sklepie? nie rozumiem.

@obecnypracownik

@Klient miło widzieć zadowolonego Klienta . Warto może jednak przybliżyc swojemu opiekunowi swój problem zamiast bawić się w pisanie opinii w miejscu dla pracownika?? To jest biznesowe podejście?? Gowork robi bardzo dobrą pracę usuwając nieprawdziwe informacje.

@@obecnypracownik

Dokładnie.. nie rozumiem po co pisać opinie na takim forum pracowniczym. Dramat.

Bronisław

A w jakiej sprawie zgłaszałeś reklamację?

Michale, dziękujemy za sygnał i prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta. Sytuacja, którą opisujesz nie jest standardowym działaniem naszej firmy. Reklamacje i zgłoszenia obsługujemy w regulaminowym czasie, więc jeśli cokolwiek poszło nie tak, prosimy o kontakt. Rozpatrzymy sprawę ponowienie . Zapraszamy do kontaktu. Zespół CS Group Polska

Patryk W.

To jest forum pracownicze.. po co pisać tutaj opinie.

Zxy

Zazwyczaj staram się nie kierować opiniami innych, dlatego poszedł tam sam sprawdzić jak to wygląda i bardzo żałuję swojej decyzji. (usunięte przez administratora)

Znawca
@Zxy

Ja byłem i jestem :) i nie narzekam jak inni, kilka tysięcy osób w firmie robi wrażenie.

Polecam!

Dżef Bez Os
@Znawca

Kiedyś pracowałem w Amazonie i tam jest jeszcze więcej pracowników. Tak że Amazon > CS Group.

@Znawca

Kilka tysięcy? Na każdym szkoleniu mówią o niecałym tysiącu...

Aaa

Kilkukrotnie aplikowałem do pracy w sporych odstępach czasowych od siebie - zero odpowiedzi, kilkukrotna próba kontaktu o to, dlaczego moje aplikacje są odrzucane i co mógłbym poprawić - zero odpowiedzi. Analogicznie aplikując do innych firm, kontakt był niemal natychmiastowy. Wniosek? Nie szanują kandydatów, także jak już na takim etapie są problemy, strach pomyśleć co jest dalej.

@Aaa

Cześć! Lepiej dla ciebie, uwierz :)

abc
@Aaa

Z całym szacunkiem, ale widocznie nie był Pan atrakcyjnym kandydatem. Nie bez powodu rekruterzy umieszczają znaną formułkę: "Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami", czy coś w ten deseń. Rozumiem irytację, jednak wcale nie jest tak, że firma nie szanuje kandydatów. Ja odpowiedź dostałam po kilku dniach, a rozmowa kwalifikacyjna odbyła się na drugi dzień po wykonaniu zadania kwalifikacyjnego. Byłam wręcz zaskoczona prędkością rekrutacji, więc jak widać - wszystko zależy od kandydata :)

I am
@abc

Z całym szacunkiem, ale współczesny HR i kultura wymagają odpisać na mail. Jeżeli kandydat zgłasza się kilka razy i prosi o feedback, wypada mu odpisać choćby standardową formułką. Nieodpisywanie na prośby o feedback to przestarzałe praktyki bez szacunku do kandydata.

@I am

Bzdura. Nie spełniasz wymagań to się nie odzywają, proste. Warto się podszkolić i spróbować ponownie. Pzdr.

LOL
@Jarek

Jarek, podszkolić? Ale co? Bez doświadczenia dostałem pracę w covidowych czasach, więc teoretycznie wtedy chętnych nie brakowało. Najwyraźniej kto bardziej zorientowany nie pcha się do tej pseudomarketingowej firmy.

Julia
@LOL

Sama prawda...

Justyna

Ja tak zrobiłam i jestem zadowolona :)

Karolina Krystel
@Justyna

Ja pracuje kilka lat i nie mogę powiedzieć złego słowa :) lepiej pójść i sprawdzić samodzielnie prace.

@Karolina Krystel

Też pracuje kilka lat :) i polecam.

Laczek

Nie bój się, są inni na Twoje miejsce :) nie ma problemu!

Ale pajac
@Laczek

szczególnie w dziale produkcji na obsłudze tłumy (usunięte przez administratora) proszą się o znajomych bo nikt nie chce przyjść i bardzo dobrze ;)

@Ale pajac

Chyba w innej firmie XDDD

Klient WWA

Dziękuję za szybką realizacje mojej strony internetowej! Polecam każdemu tą firmę!!!

@Klient WWA

Tylko top3! pozdrawiam kumatych.

Wiktor
@Klient WWA

Też mi wykonali sklep szybko więc też mogę polecić !!! super kontakt z Panem Tomaszem

WodA

Witam. Dostałem właśnie propozycję pracy, jako opiekun SEO, prosiłbym o opinię na temat tego stanowiska.

Opiekun
@WodA

Pracuję w tym zespole już kilka lat i ta praca jest bardzo ciekawa, choć wymagająca. To co lubię i mogę polecić, to możliwość pracy przy wielu zadaniach, nauczyłam się obsługi klienta, pracuję z grafikami, programistami, specjalistami SEO, ja się w tym czuję dobrze. Dla mnie dużym plusem jest też wiedza SEO, znajomość narzędzi Google, Senuto, wiedza o nowoczesnym marketingu w sieci czy budowie stron www. Każdego dnia spotykają mnie nowe wyzwania i sprawy do rozwiązania, także nudy nie ma :). To praca dla ludzi, którzy lubią być zajęci, lubią się uczyć, lubią ludzi i potrafią się z każdym dogadać bo to się naprawdę przydaje.

@Opiekun

Ja polecam pracę w tej firmie, nie pracuje już tam ponieważ poszedłem na swoje ale wspominam dobrze ten czas i dziękuję za rozwój w marketingu.

Znawczyni
@WodA

Pracuje w SEO i jestem mega zadowolona!

@Znawczyni

Ja mam u nich pozycjonowanie i polecam! kilka miesięcy już minęło i jestem mega zadowolony z usługi.

@Laczek

Pracuje kilka lat i jest mega pozytywnie!

Sylwia

Polecam... najlepsza firma na rozwój :) umowa o pracę po kilku miesiącach i dobrych wynikach.

Bzdura
@Sylwia

Ja dostałem pochwałę za wyniki od przełożonego a 3 dni później informację, że muszę przedłużyć umowę zlecenie. Kłamiesz. :)

Też tak uważam.

CS Group aż po grób

Najlepsza!!! Nie ma żadnej lepszej!!!111

Jowita
@CS Group aż po grób

Też tak uważam!

obecny pracownik
@CS Group aż po grób

Dokładnie tak . Kto chce pracować ma UoP i godziwe zarobki zawsze na czas . Atmosfera w pracy też najlepsza jaką miałem

Bronisław
@obecny pracownik

A ile płacą na początku? I czego wymaga się od pracowników w CS Group? Możesz mi powiedzieć jak wygląda typowy dzień w pracy? :) Czekam na odpowiedź.

Łukasz
@Bronisław

Wszystko zależy od stanowiska, ale idzie się dogadać i stawka jest bardzo dobra. Jeśli chodzi o dzień pracy, to ja od samego początku pracuje zdalnie i dzień zaczynam od porannej kawki z innymi specjalistami :)

Mona
@Bronisław

Na produkcji to prawie najniższa krajowa i wychodzi na rękę ledwo ponad 2k a do tego śmieszna premia. Kto màdrzejszy szuka innej pracy. Aha no i oczywiście mydlenie oczu o umowie a dostajesz zlecenie.

@Mona

Ja otrzymałam umowę o pracę po 3-4 miesiącach. Wszystko zależy od wyników i czy jesteś samodzielny.

Bela
@Sylwia

Umowa dopiero po kilku miesiącach ?!?!? Czyli na śmieciówkach na początek? Uuuu.. no to już mnie zniechęciłaś do aplikowania. Dzięki za uprzedzenie.

@Bela

Wszystko zależy od stanowiska, doświadczenia... Wiadomo, że młodszy specjalista dostaje na początek umowę zlecenie, później umowę o prace jak jest samodzielny. W większych firmach to standard.

@obecnypracownik
@Bronisław

Na początku trochę powyżej podstawowej płacy . Oczywiście jak to w sprzedaży dodajemy do tego wyniki sprzedaży . Oceniając 6 lat współpracy jest zadowolony . Kasa zawsze na czas. Przy normalnym zaangażowaniu wszystkie cele da się zrobić. Polecam spróbować swoich sił .

Pracuje tutaj
@@obecnypracownik

Dokładnie... Warto sprawdzić :) jak ktoś ogarnia to będzie miał dobre wynagrodzenie.

Justyna

Takie opinie jak Twoja to są dopiero żenujące, nawet nie potrafisz podpisać się imieniem i nazwiskiem, a piszesz na innych :)

Takie forum jest żenujące, te opinie nawet nie są weryfikowane :) jeśli chodzi o imię i nazwisko to nikt tutaj się nie przedstawia. W intrenecie to wszyscy cwani, pójdzie do firmy i jej to powiedzcie :) nie pozdrawiam!

Maciek
@Justyna

Napisała Justyna bez nazwiska xD No napisz, jak masz na nazwisko. Sprawdzę sobie w systemie, czy ktoś taki jest tu zatrudniony. Nie no, i tak wiem, że tego nie zrobisz. A to dlatego, żeby nikt nie mógł sprawdzić, czy taka osoba rzeczywiście pracuje w tej firmie.

@Maciek

Cytując Ciebie "napisał Maciek bez nazwiska xD" dawaj koleżko, przedstaw się i napisze do Ciebie na firmowego maila lub na czacie :)

Katarzyna

Hej, ktoś się orientuje ile można zarobić jako copywriter?Rozliczenie jest od liczby znaków, czy jak?

@Katarzyna

Napisze tak, że można zarobić sporo, wszystko zależy od chęci. Jeśli chodzi o rozliczenie to wszystko można dogadać i podczas rozmowy kwalifikacyjnej ustalić.

@Katarzyna

Ktoś coś? Faktycznie jest tak źle, jak piszą co niektórzy?

@Katarzyna

Ja pracuje i jestem mega zadowolony :) warto samemu spróbować niż sugerować się opiniami konkurencji. Oni nawet nie potrafią się podpisać swoim imieniem i nazwiskiem, a Ty bierzesz te opinie na poważnie.

Ja polecam prace u nich

Bartek C.
@Patryk W.

Przecież ty też się nie podpisałeś xD

@Laczek

Mogę zapytać dlaczego? Czy stawka 10-15 zł za 1000 znaków ze spacjami jest możliwa? I jaka w końcu jest umowa? Zlecenie, czy o dzieło?

@Katarzyna

Stawka jak na agencje jest bardzo dobra. Umowa jest do dogadania :) ja otrzymałam zlecenie bo jestem studentką i mam mniej niż 26 lat... wtedy mam większą stawkę. Wszystko jest do dogadania z firmą.

Konrad

A ja muszę pochwalić firme i polecam nowym pracownikom, ścieżka kariery jest szeroka i miła atmosfera wszystko wynagradza. Jak ktoś chce to niech sam sprawdzi, a nie czyta opinie i rezygnuje.

Michałek
@Konrad

Dokładnie, warto spróbować!!

Michałeczek
@Michałek

Ojoj, Michałku, czemu piszesz nieprawdę. Przecież nie warto!

Patryk W.

Te wszystkie opinie to wyssane są z palca chyba :) ciekawe zabiegi ma konkurencja i wypisuje takie rzeczy. Ja osobiście pracuję pół roku i mam już umowę o pracę. Jak ktoś się postara i jest samodzielny to jest doceniony. Za nic wiadomo, że będzie umowa zlecenie :)

Sikor
@Patryk W.

Pracownicy i klienci CS są dla tej firmy konkurencja?

Karolina Krystel
@Patryk W.

Dokładnie, nie rozumiem co ludzie mają w głowach żeby wypisywać takie głupoty. Polecam pójść i sprawdzić samodzielnie prace.

@Sikor

No tak... Bo konkurencja nie może podszyć się pod byłego pracownika i napisać opinii? W jakim my świecie żyjemy...

Dokładnie :)

Lol
@Sikor

To niezłe masz wyobrażenie o świecie... skoro twierdzisz, że konkurencja nie może pisać w imieniu pracownika lub klienta CS :)

Klient od 2k19
@Lol

Dokładnie :D śmiesznie tutaj

Justyna

Jedne z najniższych stawek dla copywriterów. Umowa (usunięte przez administratora), brak możliwości rozwoju. Teksty schematyczne jeśli masz umiejętności i pasję do pracy, to nawet nie składaj tam CV. Wytrzymałam dwa tygodnie, bo tyle czasu zajęło mi znalezienie lepiej płatnej pracy, ale przy tak (usunięte przez administratora) stawce, jaką mają do zaproponowania w CS Group nie było, to szczególnie trudne.

@Justyna

Takie stanowisko :) przeważnie jest umowa zlecenie. Na innych dają umowę o pracę.

Aga
@Patryk W.

Patryku nie uogólniaj. Nie dają na wszystkich. Pozdrawiam koleżanka z produkcji.

@Aga

Pracuję jako specjalista i mam umowę o pracę :)

@Patryk W.

Ja też :) nie było żadnego problemu z jej otrzymaniem.

@Karolina

Dokładnie!

Karol

Polecam pójść i sprawdzić samodzielnie, a nie czytać wypociny osób, które się nie dostały lub nie nadawały do takiej pracy :) napisać tutaj opinie może każdy, nie bierzcie tego do serca.

@Karol

Święte słowa

Bardzo dobra firma na start kariery zawodowej.

@Paweł

Też tak uważam, chociaż już tam nie pracuje. Nie żałuje ani chwili spędzonej w tej firmie, zrezygnowałem tylko dlatego, że założyłem własną firmę :) wiedza, którą zdobyłem teraz mi się przydaje.

Bystry
@Karol

Haha, wiedza? W tej firmie zdobyłeś wiedzę? To chyba ściągałeś

@Bystry

Jak nigdy nie pracowałeś to skąd masz to wiedzieć? :D

Zostaw merytoryczną opinię o CS Group Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w CS Group Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy CS Group Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CS Group Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 15 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CS Group Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w CS Group Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CS Group Polska S.A.