CS Group Polska Sp. z o.o.

Opinie o CS Group Polska Sp. z o.o.

Rafał 2012-07-09 18:43
Witam

Czy ktoś może zdradzić ile ta agencja daje prowizji key account managerom? Czy rzeczywiście 30% za klienta na www?
Magda 2014-08-21 13:12
A o jakim stanowisku w ClearSense piszesz? Account?
Moim zdaniem- jeśli ktoś się nie odnajduje w pracy o takim charakterze- będzie narzekał. A jeśli taka praca mu odpowiada i ma zajawkę i chęci, to jest naprawdę OK. To wszystko kwestia indywidualna.
Nikita 2015-02-26 15:38
ClearSense to firma na przeczekanie. Niestety, nie można tam liczyć na sensowny rozwój, ani awanse. (usunięte przez administratora) a ich celem jest stała optymalizacja kosztów. To znaczy, że najlepsi pracownicy nie mają co liczyć na premie i awanse (pomijam dział handlowy - tam jest inny system płac). Generalnie atmosfera zależy od działu i od tego z kim siedzisz w pokoju. Pracownicy z mojego pokoju czasami zachowywali się w taki sposób jakby traktowali biuro jak plac zabaw (usunięte przez administratora) Niestety kierownictwo nic sobie z tego nie robiło... Przepracowałam tam 2 lata i choć nie był to czas kompletnie stracony, to żałuję, że nie udało mi się wyrwać wcześniej do normalnej pracy.
biso 2015-08-31 10:24
proponuję aby firma nie próbowala NAPRAWIAĆ swojego wizerunku tego typu wpisami neutralnymi, poniewaz nie ma co naprawiać ;) firma jest beznadziejna i tyle, co potwierdzają liczni pracownicy którzy tam pracowali. merytoryczny opis sytuacji zawsze jest bardziej wiarygodny od takiego pitu pitu ogólnikowego który zapewne wrzucił jakiś desperat, któremu dano za zadanie zneutralizowanie tego wątku ;]
nina 2015-09-04 14:45
KISO, te rzeczy firma clearsense zna tylko z Googla. Nic takiego nie otrzymasz, jak zaczniesz u nich pracowac.
Ci ludzie muszą zdac sobie sprawe, że nie tylko pracodawca może oceniac pracownika. Jak widac szefostwo jeszcze nie ogarnęło tego, ale to kwestia czasu. Z działu SM i SEO po kolei odchodzą najlepsi pracownicy. Z desperacji przyjmują już na praktyki studentów UKSW. Żenada.
dfgbh 2015-09-28 03:20
cześć,widziałem że jakiś czas temu firma ClearSense S.A. poszukiwała osób do zatrudnienia na stanowisko web developer, asystenta do spraw prawnych..zastanawiam się tylko czy wkrótce znów będą potrzebować ludzi na jakieś ze stanowisk,ponieważ byłbym zainteresowany podjęciem pracy tam u nich w firmie..
Ciekawa 2016-09-23 00:08
Chciałabym zaczerpnąć informacji o dziale handlowym, czy ktoś wie jakie dają narzędzia pracy i jak wyglądają zarobki?
aer 2016-09-23 10:16
a Telefoniczny Doradca Klienta B2B to może karierę u was zrobić?
naiwny2 2016-12-30 09:29
Potwierdzam że to firma której dział windykacji działa nadgorliwie, a poza nim firma jest oszustem, naciągaczem itd.
Poirytowany 2017-01-13 18:31
Brak jakichkolwiek umiejętności związanych z sem/seo copy, content zupełnie niedopasowany do Klienta, podstawowe błędy (może teksty piszą tam praktykanci?). Do tego projekt strony, który pokazuje zupełny brak szacunku do Klienta. Jak można proponować Klientowi produkt nieestetyczny, zupełnie nieczytelny dla potencjalnego odbiorcy. Brak profesjonalizmu i umiejętności!
Wiola 2017-02-07 07:56
Czy ktoś pracuje w oddziale łódzkim?
Adrian.WWA 2017-03-09 17:34
pracowałem tam jako copywriter i przyznam że to jedna najlepszych prac jakie miałem w Warszawie. Podstawa średnia ale było dużo możliwości dorobienia, jak chciałeś to około 4k netto można było wyciągnąć (wiadomo, dla wielu to grosze, ale na samym copywritingu w polskim języku milionów już nie zarobisz). Nie wiem jak teraz tam jest bo pożegnaliśmy się z rok temu, ale miło wspominam. Jedyne czego mi było brak to szkoleń, seo to piękna sprawa i dużo rzeczy można zrobić a nasze zadanie polegało tylko na pisaniu. Poza tym nie narzekałem.
Klient 2017-03-10 15:23
Nigdy więcej CS Group. Nieprofesjonalne podejście do Klienta, który sam musi więcej czasu poświęcić na projekt (i jego poprawki) niż robią to pracownicy CS. Szkoda pieniędzy, szkoda nerwów.
Nie polecam i odradzam.
alek 2017-05-16 16:51
Nigdy nie dajcie się namówić na jakąkolwiek współpracę z tą firmą.
Jan 2017-05-25 13:30
Praca pod presją, jednak duży poligon. Spore możliwości dorobienia na nadgodzinach.
Agata 2017-08-10 12:08
@Jan mógłbyś powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy w CS Group? Piszesz, że jest to praca pod presją. Nie wszyscy się pewnie w niej sprawdzą. Warto więc wiedzieć trochę więcej i zastanowić nad tym, czy dobrze się odnajdzie w firmie. Co możesz doradzić takim wahającym się osobom?
Royal Dental z Rybnika 2017-08-10 22:15
Jestem klijentem CS Group. Jestem bardzo nie zadowolony ze wspolpracy, udaja ze cos robia, a tak naprawde wszystko stoi w miejscu. Nie maja kompetentnych osob. Tylko wyciagaja kase wzamian za ''gruszki na wierzbie''.
Iga 2017-09-13 11:03
Czy ktoś wie, że CS Group Polska chcąc dopasować się do planów młodych uczących sie ludzi oferują pracę zdalną lub w wolnym czasie, między zajęciami?
Zostaw swoją opinię o CS Group Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CS Group Polska Sp. z o.o.