CS Group Polska Sp. z o.o.

Opinie o CS Group Polska Sp. z o.o.

anonim 2011-02-20 22:33:30
Zapowiadało się dobrze, ale wyszło jak zwykle:)

Polski oddział ClearSense ma zdecydowanie więcej z PKT niż z ClearSense w Holandii. Niech to da Wam do myślenia. Czasem praca jak na akord, klimat jeloł pejdżes, brak jasnej strategii, kasa, kasa, kasa, 0% jakości., masówka. Relacje z przełożonymi - dla odważnych.

Jeśli ktoś myśli o karierze, rozwoju i zależy mu na w miarę wysokiej kulturze pracy, nie polecam.
Rafał 2012-07-09 18:43:46
Witam

Czy ktoś może zdradzić ile ta agencja daje prowizji key account managerom? Czy rzeczywiście 30% za klienta na www?
Anonim 2014-08-21 10:40:58
NIE!!! To jedno wielkie oszustwo, obiecują gruszki na wierzbie, a nie ma ani kasy- podstawa i prowizja to dno, a progi wygórowane( aby nie wypłacić prowizji)- ani firm do obsługi. Szefowa nie zna się na niczym, oprócz na wazelinie szefostwie z W-wy, szykanowanie i poniżanie pracowników, nie dawanie firm do obsługi i codzienne frustracje z czego mam podpisać kontrakt. Jak nie podpiszesz to lepiej nie wracać, koszmar. Pracowałam tak o wiele za długo, jak podpiszesz dobry kontrakt to Ci go zabiorą i dadzą swoim lizusą. NIE POLECAM!!!! Chyba, że checie się nabawić depresji. A pensja to ok 1500- 2000 na rękę i to tyle, bo prowizję dostaje tylko 1 osoba, reszta może pomarzyć.
Magda 2014-08-21 13:12:48
A o jakim stanowisku w ClearSense piszesz? Account?
Moim zdaniem- jeśli ktoś się nie odnajduje w pracy o takim charakterze- będzie narzekał. A jeśli taka praca mu odpowiada i ma zajawkę i chęci, to jest naprawdę OK. To wszystko kwestia indywidualna.
eX employe 2014-12-17 14:22:44
Nie polecam :( Firma to praktycznie to samo co PKT, tylko "golą" bogatszych klientów za wieksze pieniadze. Presja, ciśnienie, stres ze strony przełożonych.
Sprzedać=wcisnąć zbyt drogie produkty za wszelką cenę, prowizje fatalne a presja
na wynik ogromna. Pracownik jest nikim jeśli nie przynosi dużej kasy... i te motywające korpo texty rano "kasa, kasa, kasiorka, jedźcie zarobić kasiorkę!"
Nikita 2015-02-26 15:38:35
ClearSense to firma na przeczekanie. Niestety, nie można tam liczyć na sensowny rozwój, ani awanse. Menedżerowie nie mają pojęcia o zarządzaniu, a ich celem jest stała optymalizacja kosztów. To znaczy, że najlepsi pracownicy nie mają co liczyć na premie i awanse (pomijam dział handlowy - tam jest inny system płac). Generalnie atmosfera zależy od działu i od tego z kim siedzisz w pokoju. Pracownicy z mojego pokoju czasami zachowywali się w taki sposób jakby traktowali biuro jak plac zabaw (puszczali głośno muzykę, a nawet śpiewali w godzinach pracy, że o prostackich rozmowach z przeklinaniem nie wspomnę. Niestety kierownictwo nic sobie z tego nie robiło... Przepracowałam tam 2 lata i choć nie był to czas kompletnie stracony, to żałuję, że nie udało mi się wyrwać wcześniej do normalnej pracy.
e 2015-05-07 13:03:08
Co tu dużo mówić - masówka. Zdecydowanie idą w ilość, nie jakość. Robi się dużo i byle jak. Praca w ogóle nie rozwija. Ciągle robisz to samo, a możliwości awansu są praktycznie zerowe. Tak jak ktoś wcześniej napisał, praca dobra na przeczekanie, gdy brakuje innej alternatywy.
Zarząd nie wie co robi, komunikacja między działami jest beznadziejna. Wszystko żyje swoim życiem, brakuje tu logiki, a osoby zajmujące się kierownictwem nie mają o tym pojęcia. Zdarza się, że wypłaty przychodzą po terminie. Ogólnie ciągły chaos i bezsens. Płace również śmiesznie niskie. Zapowiadało się dobrze, CS wyglądał na porządną agencję, niestety to tylko pozory...
Praca w CS ma jednak jakiekolwiek zalety. Moim zdaniem są to ludzie i możliwość pracy zdalnej. No i fakt, że bardzo trudno wylecieć, jak już podpiszesz umowę, to wszystko przejdzie. Mimo wszystko, jeśli ktoś liczy na jakikolwiek rozwój zawodowy, awans, podwyżkę czy choćby naukę czegokolwiek przydatnego, to zdecydowanie nie polecam.
biso 2015-08-31 10:24:58
proponuję aby firma nie próbowala NAPRAWIAĆ swojego wizerunku tego typu wpisami neutralnymi, poniewaz nie ma co naprawiać ;) firma jest beznadziejna i tyle, co potwierdzają liczni pracownicy którzy tam pracowali. merytoryczny opis sytuacji zawsze jest bardziej wiarygodny od takiego pitu pitu ogólnikowego który zapewne wrzucił jakiś desperat, któremu dano za zadanie zneutralizowanie tego wątku ;]
nina 2015-09-04 14:45:57
KISO, te rzeczy firma clearsense zna tylko z Googla. Nic takiego nie otrzymasz, jak zaczniesz u nich pracowac.
Ci ludzie muszą zdac sobie sprawe, że nie tylko pracodawca może oceniac pracownika. Jak widac szefostwo jeszcze nie ogarnęło tego, ale to kwestia czasu. Z działu SM i SEO po kolei odchodzą najlepsi pracownicy. Z desperacji przyjmują już na praktyki studentów UKSW. Żenada.
LOL 2015-11-25 17:53:59
Zwykli naciagacze. Pomijajac fakt ze z google'm maja tyle wspolnego co piernik z wiatrakiem, to probuja wyludzac pieniadze od klientow, twierdzac ze maja wplyw na pozycje google. sprawa powinna zajac sie prokuratura.
Piotr 2016-04-26 09:08:03
Podzielam komentarze powyżej firma jest beznadziejna. Zatrudnia rzeszę studentów na umowę zlecenie. A handlowcy najchętniej zatrudniani są na własną działalność a twoja praca będzie polegała na dzwonieniu cały dzień do firm znajdowanych w sieci. Zarobki jak powyżej marne. Szkoda prądu .
Ciekawa 2016-09-23 00:08:09
Chciałabym zaczerpnąć informacji o dziale handlowym, czy ktoś wie jakie dają narzędzia pracy i jak wyglądają zarobki?
aer 2016-09-23 10:16:22
a Telefoniczny Doradca Klienta B2B to może karierę u was zrobić?
naiwniak 2016-12-28 18:34:01
Jako klient mogę napisać tylko tyle, że tą firmą powinna zająć się prokuratura, żenada, oni nie potrafią nic, nie mają żadnych narzędzi pracy do tworzenia stron internetowych. przez telefon wszystko cacy a jak przyszło do tworzenia strony to przedszkolak lepiej by się wywiązał z zadania. tam pracują ludzie żerujący na naiwności i niewiedzy klienta.
naiwny2 2016-12-30 09:29:02
Potwierdzam że to firma której dział windykacji działa nadgorliwie, a poza nim firma jest oszustem, naciągaczem itd.
Poirytowany 2017-01-13 18:31:00
Brak jakichkolwiek umiejętności związanych z sem/seo copy, content zupełnie niedopasowany do Klienta, podstawowe błędy (może teksty piszą tam praktykanci?). Do tego projekt strony, który pokazuje zupełny brak szacunku do Klienta. Jak można proponować Klientowi produkt nieestetyczny, zupełnie nieczytelny dla potencjalnego odbiorcy. Brak profesjonalizmu i umiejętności!
Zostaw swoją opinię o CS Group Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CS Group Polska Sp. z o.o.