Opinie o Hessing w Zwaagdijk-oost

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Hessing. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hessing o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hessing w Zwaagdijk-oost

evi

Czy ktoś mieszkał lub mieszka na hotelu w Medemblik? czym dojeżdżacie do pracy?

Ewelina

Czy ktoś pracuje w Zwaagdijk przez e&a na order picker nas z pracował? Jak z lokacjami i godzinami? Wyjeżdżamy z mężem 22.08

Reebok

Siemka wraz z kumplem wybieramy się na sortowanie cebulek , zakwaterowanie mamy mieć w Kleingouw 10 Andijk. Orientuje się ktoś może z Was jak tam na tej miejscówce ? Jak warunki mieszkaniowe itp ? Za wszystkie info z góry dziękuję

Kamil

Masakra z godzinami, po kilkanaście na tydzień. Helmond.

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Najpierw sprawdzenie znajomości języka przez biuro w PL, następnie wysłanie cv w języku angielskim do Holandii i kolejna rozmowa z tą różnicą że w 100% w j. angielskim po wyniku pozytywnym ponowny kontakt z polskim biurem w celu omówienia szczegółów wyjazdu...też mieliście tak żmudna rekrutację? Przełożyło się to później na pracę jaką dostaliscie?

@Marcin

Prócz sprawdzenia znajomości języka angielskiego miałeś też testy branżowe potwierdzające Twoje doświadczenie i kwalifikacje? Daj znać jak już podejmiesz pracę i opisz warunki zatrudnienia.

może być

przez agencję E&A wszystko co mówili było ok

może być

pracowałem w hessing Zwaagdijk na bandzie praca ciężkawa ale do przeżycia ludzie byli ok co mnie zdziwiło bardzo pomocni do pracy z hotelu miałem 5 minut na rowerze za dniówki miałem około 300 euro za nocki 330 i więcej już po wszystkich opłatach.

Pracowałem w Hessing Zwaagdijk w latach 2013-2015 jako operator wózka. Bardzo miło wspominam ten czas. Oczywiście praca na produkcji ciężka, zimno mokro, współczułem ludziom tam pracującym. Ja byłem przez już nie istniejącą agencje i przede wszystkim miałem szefa Holendra. Bardzo w porządku gościu, fakt Polacy jako liderzy są okropni (nie wszyscy) ale jednak. Po jakimś czasie miałem już stałe godziny pracy, nocki itp. dało się zarobic. Ogólnie na produkcji praca wymagająca siły fizycznej i odporności na zimno i presję. Pozdrawiam

Edyta

A ktoś wie, jak jest w Hessing na stanowisku technologa opakowań i procesów? Piszą, że oferują dobre wynagrodzenie. Czyli ile dają na początek?

Lisuu222

Nie polecam najgorszemu wrogowi wyzysk na każdym kroku ale jak chcecie zarabiać 150euro na tydzień być na kazde pstrykniecie palca i mieszkać z robakami to przyjeżdżacie śmiało :) Aaaaa i do pracy codziennie 10km rowerkiem w jedną stronę więc jak ktoś lubi... ;)

Bart

Robota ciężka i stresująca, zimno, mokro, zapach, hałas. Dużo godzin na dziale Maltijdsalade.

Trex

Witam jest praca ? Mam propozycję jechać do tej firmy.

Viki

Praca na Hessingu jest raczej ciężka. Noszenie skrzynek, ciągłe zimno, na owocach pełno wody i ten ciągły zapach na ubraniach jak kończy się prace. Polecam tą pracę osobą które pierwszy raz wyjeżdżają do Holandii. Można trochę dorobić. Helmond ma trochę niższe zarobki ale też są mniejsze perspektywy rozwoju. Dostają je tylko nieliczni. Przeważnie zostaję się tam tylko pracownikiem szeregowym, a po jakimś czasie aut. Zwaagdijk ma trochę mniejszy zakład ale prawie każdy ma obowiązek przejścia przez szkolenie z obsługi maszyny produkcyjnej. Plus to trochę większe zarobki no i większy rozwój w odróżnieniu od Helmond. Jak dla mnie trochę cięższa, bo tak jakby wykonuję się pracę operatora i pracownika produkcyjnego jednocześnie, więc jest trochę presja.

Edyta
@Viki

Czyli rozumiem, że praca w Hessing wymaga sprawności fizycznej. A powiedz, czy gwarantują zakwaterowanie? Bardzo mnie ciekawi ta kwestia.

Mucha 123

Hej jedzie ktoś może 8 września do Hessing w Helmoud ? Ja z chłopakiem się wybieramy. Może ktoś napisze kto już tam jest. Jak to wygląda jak z godzinami zarobkami i jak z zakwaterowaiem?

Jadę tam chyba

Dzień dobry dostałem propozycję do sałatek Zwaagdijk jak tam jest jakie zarobki hotel? Ktoś ma zdjęcia i mógłby podesłać?

Cezary

Podpowie mi ktoś czy wymaga firma znajomości języka obcego?

ROBSON

Witam tak jak wcześniej wspomniano ta firma to masakra, poniewieraja człowiekiem, popychanie. Zarobki takie sobie mało godzin. I zimno

kto pyta nie błądzi

Tyle różnych opinii czytałem już na temat pracy w tej firmie, że już sam nie wiem czy się tam wybierać. Jak to wygląda tam aktualnie? Chodzi mi o pracę w tej firmie poprzez agencję E&A. Jakieś przydatne informacje odnośnie pracy w tej firmie i warunków mieszkaniowych. Czy są godziny? a nie pracuje się tylko na mieszkanie bo pracuje się tylko po 2-3 dni w tygodniu, jakieś rezerwy i inne niezbyt zachęcające rzeczy.. Bo jadąc tam chciałnym coś zarobić (odliczając te 120 euro za mieszkanie i ubezpieczenie) a nie siedzieć na przysłowiowych czterech literach :) Dzięki za jakieś ewentualne obiektywne opinie.

Malosolny
@kto pyta nie błądzi

Jeśli zadawała Cie kwota 100-150 e po odjęciu mieszkania i ubezpieczenia to jest to praca dla Ciebie ???? z przymróżeniem oka , pozdrawiam

HELMOND

Zaproponowano mi wyjazd do Hessing w Helmond od 7 lipca. Czy ktoś może powiedzieć jak tam jest? Czy da się zarobić, jak wygląda praca, jak warunki mieszkaniowe?

...

pracuje w hessingu I wyplaty to 2tys na czysto na miesiac, co prawda trzeba chwile popracowac zeby miec pozycje I staly grafik bez sprawdzania codziennego. chlodno jest ale jak ktos ma inna pozycje niz stanie przy kole I pakowaniu to zimno nie bedzie a wrecz bedziesz parowal????

Płatek Śniegu

Gormerdenfx
@Płatek Śniegu

Potwierdzam to prawda

Zostaw merytoryczną opinię o Hessing - Zwaagdijk-oost

• Jak się pracuje w Hessing?

Zobacz opinie na temat firmy Hessing tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hessing?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hessing?

Kandydaci do pracy w Hessing napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hessing