Opinie o JUMAR Sp. z o.o. w Łęgajny

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie JUMAR Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w JUMAR Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JUMAR Sp. z o.o. w Łęgajny

Krystian

Witam, jestem zainteresowany pracą w Jumar. Jak wygląda średnia pensja ph i jakie narzędzia do pracy? Ponadto jak zżyta jest grupa ph? Do kogo aplikowac ? Czy gastronomia jest razem z detal czy oddzielnie ? Czy samochody służbowe mają ac? Czy autka są znośne i jaka marka? i skody Proszę o rzetelną odpowiedź.

Wielkie De

Jumar sie rozwija i będzie się rozwijał. Przedstawiciele zarabiają b dobre pieniądze, tak samo jak kierowcy i magazyn. Warto nawiązywać współpracę z tą firmą.

dorota

Kobieta jeżdżąca białym dostawczakiem nie powinna nigdy podkreślam NIGDY wyjeżdżać na ulicę!! To zagrożenie samo w sobie. Omal nie przejechała mnie na pasach i jeszcze siarczyście klęła...

Ryszard

Jumar wszedl mocno w gastronomie, pracuję w jednym z lokali gastronomicznych na starówce i o ile kiedyś wszedzie był Iglotex to teraz Jumar widac kilka razy dziennie jak krąży, w tym u mnie w lokalu. Do tego zwiekszyli asortyment bo oprocz mrozonych warzyw jak kiedys to mają duży wybór ryb, przypraw. Jumar zdecydowanie na plus.

lilili
@Ryszard

tak!!! jest ich dużo więcej wszędzie... i samochody ładniejsze i przedstawiciele fajni. kierowcy przesympatyczni!!

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie JUMAR Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko POKOJOWA
z liścia

Mam wrażenie ,że większość z tych postów piszą Ci którzy tam pracują. Jedno jest pewne widocznie nie mieli gorzej!!! Ja pracuje w tej firmie i jest mi tu bardzo dobrze. Mówię co mnie boli jak mnie boli i jest to rozwiązywane na moją korzyść. Polecam pracę w tej firmie!!

z łokcia
@z liścia

A ja jestem nieco innego zdania. Myślę że te częsc (zwłaszcza negatywnych) opinii piszą ci którzy niewiele do czynienia mają z firmą, np. zwolnieni, ci którzy sami uciekli itp. (a teraz może żałują) Robota nie łatwa, ale nigdzie nie jest lekko i za nieróbstwo nikt nie płaci... Powiem tyle, jak długo będę jeszcze pracował w Jumar... nie wiem, mam swoje ambicje, swój cel w życiu, ale tu nie jest źle... wiadomo chciało by się więcej zarabiać, być kimś ważniejszym w tzw hierarchii... może kiedyś to nastąpi. Ważne jest dla mnie to, że jak potrzebowałem pomocy (problemy osobiste) wysłuchano mnie ze zrozumieniem, otrzymałem pomoc..... Za to właśnie cenię pracę w tej firmie. Tyle w temacie.

z kolana
@z łokcia

Jumar ostatnio tworzy zgrany zespol. Do tanca i do rozanca. Jumar to jak wielka rodzina. Nie ma problemow nie do rozwiazania. Za uczciwosc uczciwosc:-) Polecam

riki tiki

jumar sie jakby wybija :D i gra na disco disco... niedługo w teledyskach będą tańczyć hula hula i jeść mrożonki/// Disco disco... I reklama jest... wszyscy we wsiach będę zapierdzielać jumarowskie pierogi.. !!:D

iglomen

Jumaru coraz więcej wszędzie. Coraz bardziej się rzucają w oczy. Jedna osoba w ogóle jest wszędzie, wszędzie się wkręci i krwi napsuje zielonym... Coś się zmieniło ?? Czy to taka poprawa zdrowia przed rychłą śmiercią>?

kallia

liderem?? Najsilniejsi to iglotex... i nie ma się ku czemu nawet dziwić. Jumar ciągnie od zimy do zimy.. to co w lato zarobią to spłacą długi i nadal to samo.

porky

ja?? za jakie kiełbaski? hehe. chyba mnie mylisz z kimś;p

gibek

oj A Ty jeszcze myslami w tej firmie? daj spokuj i sie za kiebaski wez.

porky

To, że współpracuje a na jakich warunkach to już co innego.. Niestety.. samochody są niesprawne. Wiele razy w zimie nie mogą odpalić a latem tracą temperaturę.... Hortex?? Już dawno nie ma u nas hortexu, dzięki kierownikowi P.K.

porky

Nie ma socjala. Za wczasy pod gruszą.. Wywieszka, że firma nie korzysta z tego... Samochód? stare wraki. non stop na warsztacie. Samochody dostawcze to samo. Albo nie trzyma temperatury i twój klient nie dostanie towaru, albo się zakopie w zimie i wraca po 21 z towarem na samochodzie... W dziale handlowym jeden wielki cyrk. Zebrania przedstawicieli.. kolejna dobra komedia. Atmosfera, że siekierę można powiesić. Ogólnie nie polecam. Praca dobra na chwile... Rotacja pracowników...? około 15 w ciągu roku.

Lodówa

Autem dojezdzac do pracy mozesz służbowym, w weekendy auto ma stać w jednym miejscu nie jeżdzone. Paliwo masz w dystrybutorze na firmie.

Lodówa

Przedstawiciele dostają na start samochód, telefon i wybraną trasę ze sklepami, które biorą od jumaru towar. Podstawowa pensja to 1400 na ręke + po wyrobieniu targetu 70 000 za każde dodatkowe zdobycze 2% wartości towaru sprzedanego. W praktyce marny przedstawiciel zarobi około 2000zł, a najlepsi około 9000 zł.

karto

Po biskupcu jaka dziunia jeździ,...

@karto

juz nie jeździ ;p

greentea

W jumarze jest moc i potencjał tylko trzeba go porządnie wykorzystać!! Przedstawicieli mają lipnych,przychodzą e, to e, tamto... Jak sie pytałam ich czy mają pewnej firmy frytki to usłyszałam odpowiedź'' nie mamy'' nie zaproponowała innych tylko ''nie mamy''!! Jak zapytałam dlaczego nie mamy to odpowiedź ''Dzwoń pani na ul. Jagiellończyka 38C tam mają!!-Pani I. Koleżanka ze sklepu w Barczewie też wiecznie słyszy piskliwym głosem ,ze nie mam tego nie ma tamtego... i zero proponowania tylko krzyk w słuchawkę bo na odwiedziny oko w oko nie ma co liczyć. Dzwoniłam na firme kiedys i sie skarżyłam powiedziano mi ze oddzwonimy i powiemy dla przełożonego. to pisze na forum,ze lipnych macie przdstawicieli. Pani J, i paniI. Dziekuje.

życzliwy

kierownik kierowców mówisz o (usunięte przez administratora)?

łowca smoków

proponuje Ci teraz się zainteresować bo Jumar szuka już pomału pracowników na sezon. powodzenia

łowca smoków

odpowiem na pytanie henrego atmosfera nie jest zła wszyscy sie dogadują( wiadomo jak w każdej firmie są spięcia) tylko trzeba trochę czekać na premie. myślę że do przeżycia i tak każdy żyje od wypłaty do premii, od premii i do wypłaty a zawsze można wziąć zaliczkę. wracając do zapytania henrego sezon trwa od końca kwietnia do końca sierpnia bo później jest sezon na gastronomie. ogólnie robota i pieniądze które dostaje za swoja pracę to są bardzo duże w porównaniu na zarobki w naszym województwie. mam nadzieje że moja odpowiedź jest wyczerpująca. pzdr

falski

Jak czytam życzliwego to od razu wiem kto pisze. Jest tam nawet spoko pracuje tam już 4 lata i jest ciężko w sezonie,ale to hurtownia mrożonek i dlatego. Płace około 3000 w sezonie letnim i około 2000 poza sezonem. kierownik kierowców jest wporzo , prezes też jest spoko. w firmie spokój i dużo tolerancji. samochody stare to fakt

tata
@falski

a tobie tak prezes obiecał i tak dostajesz? weź bo ze śmiechu puchne

Zostaw merytoryczną opinię o JUMAR Sp. z o.o. - Łęgajny

• Jak się pracuje w JUMAR Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JUMAR Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

JUMAR Sp. z o.o.