JUMAR Sp. z o.o.

Łęgajny

Opinie o JUMAR Sp. z o.o.

oooooo 2016-04-16 10:18:51
JUMAR czy to już IGLOTEX, oto jest pytanie!
Wystarczy że jesteś z IGLO - to czy stoisz czy leżysz to Ci się należy.
Pppp 2016-04-29 03:56:05
Ogulnie wyzysk ludzi nie placa zwalniaja dobrych ludzi obiecuja kokosy brak slow
ja 2016-04-29 20:20:55
pobrali leserów i cieniasów z Iglo i chcieli zawojować rynek.
tak 2016-05-05 20:39:35
Zawojują . Mają plan i pomysł.. Mają najlepszy serwis w województwie.
yogi 2016-05-06 19:24:30
iglotex... To co sie tu teraz wyprawia powinno zainteresować zarząd z rena. Tu wszystko jakby jest specjalnie robione,żeby ta firma spadła z rynku.
raczej 2016-05-09 08:49:11
Ren na to pozwala, pozwala zwalniac dobrych pracowników, pozwala faworyzować przybyszów z iglotexu, a tych co byli w tej firmie nawet jak było bardzo źle Ren traktuje inaczej czytaj gorzej.. Bo Ren nie wie co tu się wyprawia. Zapraszamy Ren do nas, popatrzcie w obroty, kto robi robotę a kto nie.
cięzkoMi 2016-05-13 10:24:29
Nikt nic z tym nie zrobi. Przypominam tylko ,że ludzie odchodzą nie z pracy a od pracodawcy. Kiedyś Jumar zdechły był i ludzie robili obroty na tym co akurat mieli. Chodzili uśmiechnięci i z kasą przy kuprze. Wiedziei,że firma padnie ,ale RAZEM robili co mogli. Przykład kiero PK- Człowiek wielkiej wiary, Na dobre i na złe. Teraz nie ma nic do powiedzenia. Przyszedł jakiś ... ze stanowiska PH z innej firmyi wielki kierownik teraz- sieje ferment i robi swoim zachowaniem wszystko,żebyśmy sie sami pozwalniali. mejle typu proszę o to i oto do jutra.. -Nie mozesz juz normalnie żyć. Masz wracać do domu i pracowac... To jest właśnie upadek firmy. Zanim sie ktoś zorientuje,że tak sie długo nie da. Zostaną z ludzi psychiczne zgliszcza. Nie ma ludzi nie zastąpionych, odejdzie jeden ph na jego miejsce przyjdą następni..ok,, zrobią to samo co poprzedni i identycznie traktowani też się wypalą i tak w kółko.. Przy piątym może się koleś opanuje i zacznie szanować człowieka psychikę. Nie każdy nadaje się na kierownika- Ludzi trzeba szanować, z ludźmi trzeba rozmawiać Ludzi trzeba rozumieć!! Biegając ze wszystkim do dyrektora podkreślasz ten fakt. ''To jest koncern'' ulubione zdanie MP.
My 2016-05-14 09:47:58
Przestancie plakac i lamentowac tylko wezcie sie do roboty lenie!! Skonczylo sie nic nie robienie obroty po przyjsciu nowych ludzi skoczyly do gory, wszyscy zaczeli patrzec wam na rece to placzecie, wymagaja od was wiekszego zaangazowania w prace i jest problem!! Co to za ph z budzetem 50_ 70 tys??? To sa jakies zarty?? Tyle to dobry ph robi w tydzien ale jak bylo przyzwolenie od PK zrobiles 3 tys to ok jest super.Smiech smiech. Tak panie i panowie czas wziac sie do roboty i nie skomlec tu na forum tylko na zebraniach rozmawiac i tam mowic o wszystkim a nie tu!!! Ale do tego potrzeba JAJ a wy ich nie. macie. To tyle co mam do powiedzenia w tym temacie.
Ja 2016-05-14 15:36:15
Ci nowi chcieli by robić chociaż 70tysiecy. BUAHAHA
PO 2016-05-15 01:14:06
Prorok?
Do 2016-05-20 17:29:07
Trochę klasy panie "MY". Nawet nie potrafisz powiedzieć "dzień dobry" lub "czesc" gdy przychodzisz do pracy. No ale wielki kierownik, słoma z butów wystaje.
Co do nowych ph to kto robi obrót ponad 50 000? Mieli wojować rynek a i tak bazujemy na naszych jumarowych punktach które były od dawna...
NumLock 2016-05-20 19:12:59
Za mówienie na zebraniach o wszystkim to się ostatniego dostaje kwity. Najlepiej tylko przytakiwać głupocie, a swoje robić.
Prawda boli, tyle tylko,że zwalniając okazujecie słabość i niemoc,a nie wyższość. Wiemy,że odzywając się będziemy jak Ona wezwani ostatniego podpisać papierek.
mariupol 2016-06-03 10:57:06
Jumar to dno, ciągłe braki w asortymencie, notoryczne pomyłki przy dostawach, złe ceny, ciągłe tłumaczenie się klientom - klienci już mają nas dość. Sporo ich od nas odchodzi. A tak spadochroniarze z Iglotexu mieli pomagać. Tam ich nie chcieli to przyszli tutaj kmioty. Gała, Prusaczyk, Markuszewski - lenie, nieroby i pozerzy. Nie polecam tej firmy NIKOMU.
kolombo 2016-06-05 18:20:39
Na magazynie też lipa nowy kierownik magazynu jakiś dziwny.Nie zna się na niczym ,udaje że cos robi.Banda kolesi którym tylko chodzi o kase a nie o dobro firmy
kaya 2016-06-10 18:26:56
A miało być tak pięknie... Tyle obiecywał Przemuś Gał.... hahaha a tu : braki nawet w Hortexie, koniec rozdawania - ktoś się w końcu połapał i patrzy Gale na lepkie łapki. Nie radzi sobie i tyle. W PSSach miała być PETARDA a co jest? NIC. Cała ta hołota nierobów z Iglotexu, którzy przyszli do Jumaru nic nie robi i odcina tylko kupony aby przetrwać kolejny miesiąc. Wprowadzają straszną atmosferę. NIE POLECAM TEJ FIRMY NIKOMU. Kiedyś to tutaj była paka... Ale to już na pewno nie wróci.
haos 2016-06-10 20:37:02
Bo niestety nie wszystkie decyzje są dobre, czasem są złe.. Posłuchaj klientów.. Co im możesz powiedzieć? Przepraszam? Czemu jednak mam przepraszać ja? Czemu mam przepraszać za nie swoje błędy? Czemu złe decyzje niosące za sobą w konsekwencji utratę klientów na korzyść konkurencji-mają wpływać na mnie? Ja mam już dosyć... Co więcej... Klienci odchodzą bezpowrotnie bo jumaru już nie ma... Sentyment ich już nie zatrzyma
sambor 2016-06-15 21:05:23
pozdrawiam starą ekipę z jumaru! Zawsze was wszystkich będę miło wspominał:))
ja 2016-06-17 20:02:18
cikawe kogo po inwentaryzacji wywalą
Jumar 2016-06-21 13:05:42
Jumar ... bywało ciężko, bardzo ciężko. Ale prawda jest taka że ludzie którzy chcieli pracować to pracowali i zarabiali . Nie mieli towaru , może na walił magazyn, może kierowca , ale pracowali i budowali relacje z klientem . I co ciekawe Panie G . mimo tych wszystkich argumentów na nie dla Jumaru , handliwali z nim , bo to fajni ludzie byli. To byli handlowcy , którzy wiedzieli że potrzeba wielu czynników do pracy a nie tylko naklejki na samochodzie iglotex . Ci co mają pozycje w iglotexie zostali a kto przyszedł do Jumaru - miernota , jak nie pokażesz palcem , nie dasz klienta , nie powiesz co i jak to nie wie . Ale za to wie jak laske obciągnąć Andrzejowi w lesie . Ludzie którzy pracowali w Jumarze są teraz na porzadnych etatach bo wszystkiego nauczyła ich praca w Jumarze. I nie boje się o P.K i blondyny co nic nie robią bo to są jedne z najbardziej zaangażowanych i pracowitych osób jakie udało mi sie poznać. Jeżeli Jumar Ren czy jak tam teraz Hotrex tego nie doceni to oni i tak zrobią karierę bo to porządni ludzie są. A pamiętacie jak się lubilismy , i rywalizować i gadać godzinami przez telefon i potańczyć i popić. To właśnie był Jumar .

Zizu 2016-06-21 20:05:35
Obroty skoczyly do gory juz w listopadzie i grudniu o czym mowią raporty. Robote zrobil stary sklad Nowi ktorzy przyszli od stycznia tylko odcinają kupony. Oprócz paru falszywych ruchow pograzajacych firmę -nie zrobiliscie nic..
ja 2016-06-28 18:15:25
jak tam po renamencie,pogonili już łapiduchów i nierobów z Iglotexu
kolombo 2016-06-30 18:18:34
mówią już na mieście że ekipa spadochroniarzy która przyszła z Iglotexu niedługo zostanie pogoniona
Harry 2016-07-01 23:38:41
Bo tu tylko po znajomości sie dostaniesz... Wiesz przyjeżdża Wujek, obierasz ziemniaki... I on nagle -Nie chcesz byc Przedstawicielem u nas w firmie? - no chce. - to przyjdz jutro nie damy
premmi jednemu to sie miejsce znajdzie. Moze Ostródę Ci dam na początek bo tam co miesiąc musi byc ktos inny- ale Ty z Twoim talentem ,(ziemniaki umiesz obierac to bedziesz miala tematy z babami na wsi). Zrobisz 40dychy w miesiacu to dostaniesz Fiestę nową i extra premie.
Tylko na zebraniach sie nie odzywaj i
słome z butow wyciągnij przed wejściem do firmy.
Julik 2016-07-02 15:06:04
Tu nikt nie chce w tym Renie pracowac więc zapraszamy.
Bożena 2016-07-05 18:41:57
Ja również pozdrawiam starą ekipę Jumaru .................. też zawsze będę Was miło wspominała. Pozdrawiam i życzę powodzenia
Bożena 2016-07-05 18:43:04
Marek 2016-07-10 14:31:43
oco tu chodzi przychodza z IGLOTEXU woza krocej JA ZAPIERDALAM od rana do nocy dostaje tyle samo i jeszcze mowia ze za nadgodziny nie zapłacą mam sobie je odebrać.
Każą miećdwa dni wolne a wydzwaniaja zeby przyjsc kurwa co za burdel
Harry 2016-07-10 23:54:57
Wy jestescie nie normalni. Tu jest taki burdel,ze dasz cv i Cie wezma. Idz i je daj,a nie robicie sztuczne zainteresowanie ofertami. Dostaniesz seicento bo fiesty pobrali poplecznicy tego Pana co go z Iglo pogonili. Wzial za soba ludzi wielkiego interesu co to nic nie robia zwlaszcza FB. I moze popracujesz do Pierwszej wyplaty. Bo te 1400nie przekonuje . Dobrze placa??? Ha ha ha. Idz ,i zanies cv. Jak jestes kierowca w iglotex to istnieje Ogromna szansa,ze moze nawet awansujesz na rks.
motyl 2016-07-11 16:01:21
do JUMAR ,kuzwa w jakim lesie jakiemu Andrzejowi.Co za firma,ludzie opamiętajcie się co piszecie?
sas 2016-07-11 16:46:47
Przestańcie płakać i srać we własne gniazdo! Ludzie pracują tam wiele lat i jakoś jest dobrze. Niedobitki które zostały pozwalniane robią sztuczny syf. Co wam to daje? Pracuję tu dłuugi okres czasu i wypłaty mam zawsze na czas, w sezonie większe pieniądze i jest dobrze...
Julik 2016-07-11 23:02:20
Ja uwazam,ze syf robia Ci co sie o swoje stanowisko boją.
Robert z Giżycka 2016-07-16 17:32:43
I ja wspominam te dobre czasy ,niestety one już nie wrócą .Pozdrawiam całą starą ekipę .
to tyle. 2016-07-19 11:01:58
Zobaczycie co się zadzieje niebawem. Kilku handlowców niebawem położy kwity i Pan Koordynator sam będzie jeździł po klientach... Mamy dość tego całego bałaganu i oszukiwania. Panie Przemku Gał.....ski, proszę nie okradać nas z giftów od producentów.
Temat jest już przesądzony - zwalniamy się.
kolombo 2016-07-19 15:51:57
przyjdą kolejni i się będą cieszyć że robotę mają.jak widać nauka nie idzie w las Iza bardzo dobrze nauczyła jak przytulać lewizny
My 2016-07-19 20:40:17
Po co dalej mącicie, przecież wszyscy wiemy że łapę na giftach trzyma centrala i nie słyszałem żeby ktoś z nas chciał się zwalniać. Na wywlekanie głupich żali to nie jest najlepsze miejsce
Sław 2016-07-19 22:14:33
Masz rację to nie najlepsze miejsce zwłaszcza że zawsze znajdą się sieciowi matacze, tacy co żyją zyciem innych bo swego nie mają, na wrażenia w łóżku też już nie mają co liczyć to szukają tutaj. Pozdro pseudo zainteresowanych
Gościnnie 2016-07-19 23:26:20
200brutto + premia. Czyli w sezonie do 3000 +obrywy z patyków po za sezonem 1800-2500. robota po 9-10 godzin dziennie. Plany w połowie miesiąca. Ale mozesz ich nie robić.
Praca dobra, ale musisz byc odporny na stres. No i nie jest to pewna praca, nie na lata, na chwile zeby sie zaczepic i zdobyć doswiadczenie. Rotacja jest duza. Atmosfera jest nie fajna, kazdy rozglada sie za robotą. Ale to przez zwolnienia które co miesiąc ktos dostaje. Ja robie swoje i do domu... kierownik od gastronomi jak Ci napisze meila to Ci humor poprawi ,a kierownik od detalu Ci go zepsuje.
optymista 2016-07-20 08:48:47
A dla mnie jest ok i nowy kiero też jest ok po prostu kiedyś mogliśmy się jawnie opier a teraz musimy się kryć :-) Nie no zmiany, nigdy się nie będą podobać logika przynajmniej na początku, robota jak wszędzie. Dawaj do nas bo trochę nas mało
Yumarowiec 2016-08-15 10:02:24
Taka sytuacja... Do wypłaty jeszcze tyle czasu, a ja już bez pieniędzy... Zapraszam do Nas do pracy :(
Ja 2016-08-16 12:05:33
Jak jesteś kierowcą to niestety nie masz wpływu na to ile zarobisz, chociaż przyjmując się do pracy swoją podstawę znałeś.. Jeśli jesteś Ph to niestety ... Widocznie Ci nie zależy,żeby te pieniądze były większe... Śmieszy mnie to, jak można mieć małe pieniądze w tej firmie... Masz %od obrotu +zadania. Potrzebna Ci większa motywacja? Podpowiem Ci,że Ty jesteś odpowiedzialny za brak kasy. Bo może różowo nie jest, ale firma złotóweczki płaci. ****koleżanka*****
Gro 2016-09-07 19:15:49
Pracowałam z firmą Jumar ,teraz starałam się pracować z Ren. Pan ktory powinien nas obsługiwać w ogóle nie przyjeżdża:-( Miasto Olsztyn od ich firmy jest tak daleko, że niestety nie po drodze:-( faktury opłacam przelewem bo i zamówienia na telefon. Niestety... Odeszliśmy... Nie pierwsi i nie ostatni... Poziom tego człowieka i załatwiania z nim czego kolwiek jest nie do zaakceptowania..
Mery 2016-09-10 15:46:38
Czasem wchodzę poczytać o tej hurtowni, z ciekawości bo kiedyś braliśmy towar tylko od nich, ostatnio jednak jest źle, przyznam rację ten przedstawiciel z Olsztyna,albo jest zabiegany ,albo leniwy... Poziom obsługi jest niski.
Gala 2016-10-02 15:24:37
Słabe to forum pisanie o pierdolach .Czemu nikt nie piszę że czas tych pseudo kierowników sie kończy i że już niedługo ich wywala
Ootym 2016-10-04 11:49:43
Bo ich nie wywalą skutecznie zwalają winę na innych. Mam gdzies czy mnie znajdziecie z Ip... Powiem co mysle. Glupote zrobiliscie wywalając M.K. Chociaz jakby zobaczyla pasek od wyplaty w sezonie pewnie sama sie by zwolnila. Dalej plaćcie te nędzne grosze i oczekujcie zapiepszania od rana do nocy. Towar zamawia magazynier po sztuke na glowe i jest zarabiscie. Wielcy z nas rybiarze do 10- 10 bo inaczej nie sprzedamy..W piatek [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] o niczym. I wiecznie jeki czemu sprzedaz mala. Bo mala ...bo my tylko lody potrafimy sprzedac... I wiecznie zle... Mialy byc podwyzki.. Przypominamy Przemku...
Ktos 2016-10-04 22:01:32
Casting trwa:-) jak na hostessę na promocje w rastach :-P
Ale 2016-10-06 17:10:11
Zwalnial za picie,a sam po pijaku rozwalił firmowy samochod
Ja 2016-10-08 21:45:33
Piszesz o tych degustacjiach które robiła córka P. Dyrektora G-kiego na "dos-i " ? Jak Aga i Monia robiły degustacje to jedną za to wywalił... ???!!! Podobno wspieranie konkurencji... To teraz Pan G. Konkurencję wspiera???
df 2016-10-08 21:49:32
ja to jestem ciekaw czy na chwile obecną jest szansa na to żeby były jakies aktualne oferty pracy do nich do firmy? jak ktoś coś wie to niech tu napisze
Swój 2016-10-27 13:04:11
Tę dwa nieroby mają w końcu kontrolę,może w końcu ktoś im pokaże że kasę się dostaje za robotę a nie za uklady
Kol9m 2016-12-01 16:37:04
Czy to prawda że powoli zwalniają spadachroniazy z iglotexu
Zostaw swoją opinię o JUMAR Sp. z o.o. - Łęgajny
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JUMAR Sp. z o.o.