UNION TRANSPORT

Gdańsk

Opinie o UNION TRANSPORT

ASz 2017-03-17 16:09
No widzisz trzeba było najpierw trochę poczytać zamiast robić z siebie publicznie idiotę ;-)
tatarata 2017-03-18 08:49
Nie neguje tego ze nie ma urządzeń korzystających z WiFi tylko kolega z mauta miał taką pralkę lat temu do tego bmw X6 i wiele innych rzeczy. W firmie miał ksywke BAJKOPISARZ wiec wpisy jego autorstwa traktować naleyz z przymrużeniem oka
Natali 2017-03-18 11:33
Każdy do swoich zachowań dorabia ideologię a ja wiem jedno. Union to fajna firma tylko dla ludzi, którzy chcą pracować a nie udawać jak pracują ciżko.
Prawda 2017-03-18 17:42
Chyba nie do konca tak jest
Janusz pianista 2017-03-18 21:38
Oczywiście że tak było a wiesz czemu miał taką ksywkę bo nadal ją mu sajmon gość co porzyczał kasę od Wojtka bo wszystko miał na kredyt!!!! zanim gość przyszedł do firmy już takie pralki były na rynku po drugie pracował prawie 10 lat w Anglii więc nie uważam że ściemnia tylko zazdrość w oczy kole !! Jak to było zawsze w unionie czemu ten ma lepiej od innego !!!
Stary ale jary 2017-03-22 07:59
Co innego coś posiadać czy osiągnąć jakiś sukces a co innego o tym kłamać . cytat Artura z 15.03 " A tak poza tym ciekawa opcja pralka z możliwością wysyłania SMS-ów ;)" a parę dni później pisze ze to jednak możliwe . Pozdro Pianista (poprzedni to raczej nie twój wpis). pozdro Sajmon (pożyczka na 0 procent - potrafisz negocjowac ) pozdro reszta unionow
Artur 2017-03-22 15:46
Dawajcie więcej heyterskiego wpisu lubię czytać jak mi zazdrościcie tego co posiadam i że nie pracuję w unionie. Przecież każdy z was jest ode mnie lepszy dlatego się boicie podpisać imieniem i nazwiskiem jeszcze się​ wojtek na was obrazi. A tak poza tym bardzo wam zazdroszczę w sieci możecie być kim tylko zechcecie a w realu nikt gęby nie potrafił otworzyć powodzenia to mój ostatni wpis na tym dziadowskim forum gdzie kasuje się wpisy
Ciekawy 2017-03-23 11:57
Na jaki temat jest to forum? Można się tu dowiedzieć czegoś o firmie? Bez wulgarów i wytykania?
Gregor 2017-03-23 16:07
UNION TRANSPORT normalnie spokojnie funkcjonuje tylko hejterów sporo.
Jerzy 2017-03-28 21:14
UNION TRANSPORT ma więcej hejterów na forum niż pracowników, którym praca sie podoba. Ale tak już jest. Każda firma musi borykać się z hejtem bo takie czasy roszczeniowe mamy.
Waldi 2017-04-12 11:58
Szukam pracy jako kierowca międzynarodowy i słyszałem, że to spoko firma?
adam1975 2017-04-13 10:02
żal mi cię,pewnie nigdy w normalnej firmie nie pracowałeś i myślisz że wszędzie jest tak jak w tej firmie...mylisz się,są jeszcze normalne firmy z normalnymi warunkami pracy.
Felipe 2017-04-19 08:36
Pracuję w UNION TRANSPORT na tyle długo żebym mógł powiedzieć, że ta firma jest dobrym pracodawcą ale niestety niektórym nie podobają się zasady funkcjonowania.
Kolo 2017-04-22 15:58
Słyszałem, że UNION ma sporo dobrych aut, i fajne trasy.
Prawo 2017-04-24 16:58
Chyba nie do końca tak jest, zastanów sie czy chcesz na pewno w tej firmie pracować.
Nowy 2017-04-24 17:04
Auta są dobre, ale dla wybranych. Stan pozostalych no cóż w jakim stanie mogą byc auta po skoczkach?? Sam sobie dopowiedz
Krytyk 2017-04-25 16:28
Chyba przesadzacie z tymi starymi autami. Wcale nie jest tak źle, wiadomo że wszystkie nie będą nowe.
Krytykant 2017-05-02 21:59
Myślę, że niektórzy bardzo narzekający na pracę dla tej firmy mogliby zmienić ją na inną, może zamiatanie ulic? Czytać czasami nie można jest tyle jadu w tych wpisach. Przecież nie jest łatwiej tak żyć!
Bogusz 2017-05-08 23:14
@Jacek Zastanawiam się dlaczego nie zgłosiłeś się w firmie wyjaśnić wątpliwości. Tak pracują też ludzie i ktoś mógł się po prostu pomylić, może trzeba jedynie skontaktować się.
Janusz pianista 2017-06-01 12:34
A co innego komuś zazdrościć i nie rozumieć sarkazm! A tak wogule to nie twoja wina ze ty nigdy w życiu się tego nie dorobisz ani nic nie osiągniesz bo nie masz odwagi podpisać się imieniem i nazwiskiem tylko się chowasz za jakimś śmiesznym nickiem samo to świadczy już o tym jakim parszywym i wredny człowiekiem jesteś!!!
Vena 2017-06-05 12:03
Każdy ma prawo żyć. Za to ja się zastanawiam dlaczego takich jak ty przymusowo nie leczą.
Krzysiek 2017-06-12 10:45
Czy cos nowego słychać w UNION TRANSPORT, może szukają kierowcy w Warszawie?
Krytykant 2017-06-21 09:33
Czy tylko narzekać i oskarżać można UNION TRANSPORT? Chyba nie jest to zła firma skoro pracujecie? W sumie to chyba kilka osób jest niezadowolonych a pozostali nie narzekają! Czasami trzeba cos zmienić a będzie lepiej.
Krytykant 2017-06-24 15:43
Myślę, że taka nagonka na poszczególnych kierowników jest bardzo nieuczciwa. Żeby firma była ok tak jak Union to kierownicy czy dyspozytorzy muszą pilnować.
Młody 2017-06-30 06:58
Masz rację union to firma ok nie płacą djet w euro każdy zarabia inaczej no i jeszcze ten idjota hary
Kierowca 2017-06-30 07:27
Witam. Podrzuci ktoś jak z tachem? Jak w tym systemie 2 na weekend? Czy to faktycznie tak jest? Zeby nie okazalo sie pozniej ze zjezdzasz do domu po 3tyg.
Molik 2017-07-01 13:36
Kierowcy nie należą do grupy osób gapowatych. Znacie zasady i doskonale wiecie,że szefostwo musi pilnować wszystkiego , gdyż w przeciwnym razie będzie po firmie.
Ochotnik 2017-07-05 09:29
Czy w UNION TRANSPORT są jeszcze aktualne ofert pracy z czerwca? Może ktoś słyszał i mógłby podzielić się informacją? Chciałbym załapać się do firmy. Czy można tu godziwie zarobić bo słyszałem że jest ok.
UNION TRANSPORT 2017-07-06 12:33
Pewnie są. Zadzwoń i się dowiedz.
Kaczeniec 2017-07-13 17:16
Każdy ma swoje racje a prawda jest pośrodku . Firma nie jest zła tak jak i kierowcy są dobrzy. Warunki widocznie nie pozwalają na więcej, słyszycie jak co jakiś czas coś nowego wchodzi! Wiadomo lepiej zarabiać dobrze niż źle.
Lolo 2017-07-18 15:50
Oferty są przez cały rok, jezeli ktoś powiedział ze jest to firma ok to uwazaj bo tak nie jest
Były 2017-07-19 09:03
Masz rację oferty na ich stronie są od 6 lat te same tam jest większa rotacja kierowców jak kulek w multilotka
Lolo 2017-07-19 11:30
Warto zastanowić się dlaczego?? Czy na pewno jest wszystko ok?
Myśliciel 2017-07-23 19:00
Nigdy nie jest idealnie ale przy dobrych chęciach można wiele osiągnąć a firma jest ok!
Lolo 2017-07-26 22:41
Samymi chęciami niewiele zdziałasz, potrzebna jest współpraca i szacunek wobec drugiej osoby, a tej firmie daleko do tego. wszystko co stanie się nie tak , to wina kierowcy, nieważne są okoliczności i fakty .
Lolo 2017-07-27 21:47
Odpowiadam ponownie. same chęci nie wystarczą do tego aby wiele osiągnąć, W dobrej firmie do chęci trzeba dołożyć współpracę i szacunek a tego tu brak .
Wiktor 2017-07-28 08:43
Narzekania i krytyka usuwane są z tego forum. Nigdy nie dowiemy się jak jest naprawdę
Hary 2017-07-28 22:04
Przy takim zatrudnieniu, kiedy większość osób jeździ to trudno o dobra atmosferę . Trzeba jednak mniej narzekać.
Haryjestsuper 2017-07-31 11:57
Szkoda że hary ma takie ładne auto na sprzedaż co brakuje ci kasy żeby ją odrestałrować mniej okrada kierowców to może Ci któryś pożyczy
Wiktor 2017-08-02 09:06
Byłoby mniej narzekania gdyby szef i biuro byli wobec wszystkich w porządku, a nie tylko wybranych
Pick 2017-08-02 16:42
Płaca to nie wszystko, wazne jest traktowanie. W tej firmie kierowca jest wszystkiemu winien, (usunięte przez administratora)
haryjestsuper 2017-08-10 10:38
Masz rację kolego nawet bimladen ma dosyć harego i pytał się Repinskiego czy jak przyjdzie do niego do pracy do będzie mógł sobie ciężarówkę wybrać
Lidia 2017-08-11 10:55
W sieci pojawiły się nowe oferty pracy - firma poszukuje kandydatów na Kierowców Międzynarodowych C+E. Czy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w UNION TRANSPORT? Jakie są oferowane warunki zatrudniania na powyższym stanowisku? Jaki rodzaj umowy jest podpisywany z pracodawcą?
sjofor 2017-08-11 12:35
O warunki to najlepiej się dowiedzieć u źródła. wszystko powiedzą przecież
jacekszewko 2017-08-12 12:11
Nie powiedzą tylko raczej na kłamią żeby tylko zwariować nowych kierowców najlepiej to jechać w piątek jak kierowcy wyjeżdżają do pracy i z nimi pogadać!!!
Wezyr 2017-08-15 21:08
Warunki pracy nie ustali się z innymi pracownikami! Jak ktoś pracował jako kierowca to zna zasady, pozna jedynie szczegóły.
Pick 2017-08-16 07:48
Zasady zasadami a od kierowcy dowiesz sie jak jest naprawdę. Obiecują ale do końca się nie wywiązują z obietnic
Pick 2017-08-16 07:49
Cacylala 2017-08-17 12:43
Masz rację kolego tym bardziej że w union dziad transport każdy jest traktowany inaczej i inaczej zarabia a biuro z Harrym na czele to załamane hrum hrum aby tylko kierowca kółko przejeździł potem się go za coś obciąży i biznes się kręci!!! Samo to że ich ogłoszenie o pracę wisi na stronie od 8lat a rotacja większą jak kulek w multilotka no bo z jakiej firmy zwalniają się kierowcy co przepracowanych kilkanaście lat tylko z uniona bo wojtek pajac ni potrafi ich zatrzymać
Kryspin 2017-08-18 22:13
Niektórzy bardzo przesadzają, UNION TRANSPORTto spoko firma.
Zostaw swoją opinię o UNION TRANSPORT - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UNION TRANSPORT