lidl

Rusocin

Opinie o lidl

Natalia
użytkownik zarejestrowany

@Aktualnypracownik czyli uprzedzasz, że osoby, które nie posiadają siły fizycznej nie powinny zaczynać pracy w Lidlu? Ale dobrze, że pracodawca uprzedza o takich rzeczach, bo nie wszyscy, którzy idą na rozmowę są świadomi na co się piszą.

Michu

To ja o Lidl centrum z innej strony. Dostawy towarów z punktu widzenia kierowcy. Brak awizacji godzinowej jak na magazynach biedronki skutkuje wielorodzinnym wyczekiwaniem na parkingu. Kilkanaście razy rozladunki miałem na biedronce i nigdy nie trwało to dłużej niż 2 godz. W Lidlu stalem ponad 5h. Rozładunek - kierowca. Nasuwa się stwierdzenie- dlaczego Lidl jest tani? Bo nie musi zatrudniać ludzi. Porównując te dwa centra Lidl i Jeronimo Martins niestety Lidl wypada CIENIUTKO !

były

Pracowałem jako komisjoner ogólnie sama praca jaką trzeba wykonać jest w porządku ale stosunki panujące w magazynie co najmniej wiek XIX . Krótko mówiąc masz tam robic za dwóch.Na spotkaniu rekrutacyjnym wszystko pięknie przedstawiają i kłamią , bo na moje pytanie czy są jakieś normy na ułożenie palety stwierdzili że niema , jednak rzeczywistość okazała się inna , są i trzeba robić za dwóch żeby je wykonać.Atmosfera w pracy fatalna ja cały czas czułem nad sobą psychozę strachu czy wykonałem normę , kierownicy jak dla mnie to są po prostu po praniu mózgów dla nich jesteś nikim liczy się tylko ile ułożyłeś kartonów siedzą gapią się w komputery i co jakiś czas wzywają na rozmowę że za mało , że szybciej trzeba robić i to dla mnie jest już mobing.Rotacja pracowników bardzo duża. Zwolnienia lekarskie nie opłaca się brać bo zabiorą premię 350 zł , a jak za dużo chorujesz to zwolnią więc ludzie zasuwają na środkach przeciwbólowych.Ogólnie mówiąc taki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w 21 wieku , atmosfera w pracy byle jaka bo wszystko przesłania norma.Sumiennie pracując jest ciężko wykonać te normy.

Aktualnypracownik
@były 29.01.2017, 12:27

BYŁY... Pracuje tam ponad 3 lata i stwierdzam,że nie trzeba pracować za dwóch żeby wyrobić normę. Owszem,na rozmowie niby normy nie ma,ale mówią wprost "jeśli masz problemy zdrowotne to lepiej takiej pracy nie zaczynaj". Są osoby pracujące po 10 lat,ale jeśli zliczyć ich chodzenie na L4 to może by z 5 lat było. Powiem krótko,jest to ciężka praca i nie dla każdego.

Wicek
użytkownik zarejestrowany

No w korporacjach to faktycznie, oni umieją zadbać o pracownika, są siłownie, baseny, wspólne wyjazdy, ale to chyba nie jest do końca to co np. ja lubię, chyba nie, ale co powiedzieć co robić

lulek z pcimia dolnego koło parzychowic przeciwślą

poszukują i sami nie wiedzą kogo... magazynier pruszcz gdański - ślij cv - pozbiermy sobie a może za jakiś czas się odezwiemy... albo i nie / nie polecam. szkoda waszego czasu

piotr

takie benefity to w korporacjach standard wiec nie wiem czym sie podniecasz, malo tego nie darmowa tylko 30zl miesiecznie ci zabiora wiec wlacz myslenie, bo dzieki takim bezmozgom jest jak jest w tym kraju...gamoniami sie łatwo rzadzi

Oli

Ogólnie moim zdaniem jest dobrze. Wiadomo, że praca na magazynie nie należy do najlżejszych i zależy jeszcze na jaki dział się dostanie pracownik. Irytujące z pewnością jest zawieszanie się systemu w wózkach którymi porusza się komisjoner, ale to nie jest zależne od przełożonych. Pracownicy sami robią sobie pod górkę nie podłączając wózków do ładowania na ładowni i nie zgłaszając usterek na bieżąco. Pracownicy biurowi normalni ludzie, nie miałam spięć z nikim. Osoby sprawdzające poprawność zamówienia z pełną cierpliwością i bez krzyków czy nerwów zgłaszały ewentualne błędy. Z pewnością im dłużej się tam pracuje tym lepsze relacje są w pracy z innymi. Niestety ja akurat zrezygnować musiałam z powodów osobistych mimo, że przeszłam okres próbny i dostałam dalsza umowę. Na pełnym etacie wiadomo,że lepsze zarobi są- ale to jak wszędzie :)

akrom
użytkownik zarejestrowany

hejo hej Panowie i Panie, czy cciężko się dostać od lidla jako pracownik czy może nie jest to wcale takie trudne? bo ja własnie myślę żeby pewien sklep zamienić na lidla, tylko chciałbym wiedzieć ile taki sprzedawca w lidlu ma na rękę co miesiąc i czy prócz wypłaty dostaje się np. jakieś zniżki na zakupy?

GOL

Jeśli to anonim Magda napisałaś to napisz prawdę.Byłaś cieniutka rozbijałaś towar prawie każdego dnia,a szybkością nie grzeszyłaś."smutna"prawda.To ciężka praca fizyczna,nie dla mięczaków i marudów.Pozdrawiam Pana Dariusz-super gość.

ANONIM

A PUZNIEJ SIĘ DZIWIĄ JAK BYŁY ANKIETY WYPISYWANE NA TEMAT PRACY W LIDLU ŻE MAJĄ NAJGORSZĄ OPINIĘ JA SIĘ NIE DZIWIĘ SKORO TAK LUDZI TRAKTUJĄ TO TAK MAJĄ NA WŁASNE ŻYCZENIE I TYLE NA TEMAT .

beznadzieja ja po 3 miesiącach okresu próbnego dorobiłam się zwolnienia , czyli nie przedłużyli mi umowy przez okres próbny nie doradzam sam syf a ludzi mają za śmiecia . taka prawda starałam się jak mogłam pod bogiem naprawdę mi zależało ani jednego chorobowego ani kropy ani spużnienia i do dnia dzisiaj nie wiem o co im chodzi msakra czyli było im mało starania jeszcze flaków na stół im nie położyłam taka prawda obłęd mam dużo oby opowiadać haracz i strata nerwów szoooooook firma dno i tyle a zarobki to wole siedzieć w gdańsku pod tunelem i więcej za tą pracę zarobię , powiem tyle 1400 zł dla wiadomosci innych odradzam .

kelner

Czy ktoś może podać wysokość zarobków

byly lidl

duza rotacja trzeba byc cyborkiem zeby tam wytrzymac o wolne trzeba sie prosic kilka razy mozesz sumiennie pracowac to i tak dostaniesz joby ze robisz za wolno a wiekszasc kierownikow nie ma sama pojecia o tej pracy sa po szkoleniu i nic nie potrafia tylko poganiaja do pracy a sam nie przerobi polowy tego co ty.

szkoda słów

nie polecam pracuje sie po 14 godz!!! pojdziesz na l4 to krzywo sie patrza kasa mala a kregoslup i nerwy siadaja co prawa ma sie socjal i kase na czas ale czy warte teo jest zdrowie?

wolny strzelec

beznadzieja i harówa. Pracuje się po 14 - 16 godzin bez przerwy i tak kierownik magazynu ma o wszystsko pretensje.Naganę dostanie sie tutaj bez problemu, nawet nie wiadomo za co. Praca jest tylko dla tych co chcą stracić tylko nerwy i zdrowie

Zostaw opinię o lidl - Rusocin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie lidl