Opinie o Lidl w Rusocin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Lidl. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lidl o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lidl w Rusocin

Zbigniew

Słyszałem wiele dobrego o pracy w Lidlu. Kilka miesięcy temu firma nawet sama zachęcała do podejmowania pracy ze względu na bardzo dobre wynagrodzenie. Pracuje ktoś na stanowisku kasjera i może to potwierdzić? Rzeczywiście warunki finansowe są tak dobre?

Zbynio

Wiecie czy aktualnie firma prowadzi rekrutacje? Jakieś podpowiedzi o rekrutacji?

Bartosz

W jakich godzinach pracują magazynierzy kompletacji? Tak jak w Biedronce 11:45-20:00/20:30-4:45?

Natalia

Z pewnością musiał być jakiś powód, że nie zdecydowali sie na zatrudnienie!

Gad
@Natalia

Lidl to firma niemiecka czyli wyzysk, na spotkaniu pierwszym mydlą oczy a potem praca .Fajna firma dla zdobycia doświadczenia, czas pracy mój około roku , potem zwolnil mnie z dnia na dzień, bez podania powodu. NIE wiązałbym się z tą firmą na stałe, pracowałem tam prowadząc swoją działalność, ogólnie nieprzyjemnie, rozliczają z czasu pracy strasznie, jest cieżko, wskazane L 4,opieka no i degustacja towaru

Amadeusz
@Natalia

LIdl wysysa prace kapitału ludzkiego jak cytrynę czyli warto odwrotnie wykorzstać wstępne zapotrzebowanie na pracownika w tzw okresie adaptacji- nauki- zmęczenia, a potem czekać z zakoczeniem na zwolnienie ze strony pracodawcy.W tymczasieładujemy akumulatory, zarabiamy iodpoczywamy. FIRMA LIDL NIEPOSIADA PRACOWNIKÓW Z DŁUGIM STAŻEM /MAŁO JEST LUDZIZ 6 LETNIM STAŻEM

logo firmy Księgowy/księgowa
Rusocin
Kulczyk Transport Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Magazynowy - Pomoc Magazyniera
Rusocin
NORTH COAST S.A.
Iga

Ja sie bardziej zastanawiam , jakich ludzi Wy szukacie do pracy ? jak CV mlodej osoby z doswiadczeniem w handlu zostalo odrzucone , przykre to jest , poniewaz oglaszacie sie ze szukacie ludzi do pracy a tak naprawde moim zdaniem szukacie wolow do odwalenia brudnej roboty , sama rekrutacja tez pozostawia wiele do zyczenia . Zakladanie konta by wyslac jedno CV glupota . Potem rozmowa telefoniczna , ktora i tak nic nie wnosi , bo zadajecie pytania , ktore nie bardzo rzucaja swiatlo na osobe chetna do pracy , obiecujecie ze w ciagu kilku dni sie odezwiecie z zaproszeniem na rozmowe a okazuje sie ze przychodzi mail , z informacja ze odrzucamy podanie . Rada dla Lidla , badzcie uczciwi i miejcie odwage cywilna by chociaz zadzwonic i powiedziec dlaczego CV zostalo odrzucone , bo sposob jaki postepujecie z ludzmi powoduje , ze mlodzi nie beda chcieli nawet probowac podejmowac sie pracy w tym sklepie .

Bartek

Praca w handlu nie należy do lekkich to prawda ale jeśli ktoś się zdecydował to nie rozumiem tego biadolenia. Można nieźle zarobić

dsa

Praca dramat. Przepracowałem 3 lata na stanowisku zastepcy menadzera. Mobbing, szantarz, zwalanie winy za wszystko, atmosfera pracy jak w obozie koncentracyjnym. wielka rewolucja na lepsze, a pracowników się traktuje jak (usunięte przez administratora) Praca dla ludzi, którzy nie mają życia, przyjaciół, uwielbiają być poniżani i równani z błotem tylko dlatego że żyją.

Natalia

@Kierowca na naszym forum można wyrażać opinie zarówno pozytywne jak i negatywne, niemniej jednak zawsze z zachowaniem szacunku dla innych. Bardzo proszę o nieobrażanie kogokolwiek, swoją krytykę można wyrazić innymi słowami. Tego typu komentarze będą zgłaszane do administratora forum i mogą być usuwane. Zapraszam do zapoznania się z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin

Zuza

Jeśli by było tak źle to już niektórych by nie było w firmie a jednak są!!

Kierowca

Zapomniałem dodać że chamy wieśniaki bez grosza kultury

Kierowca

Logistyka planowanie dostaw totalne dno panowie właściciele firm transportowych obciążajcie ich za każda godzinę postoju mało tego spożywka a panuje tam taki smród i bród że głowa mała

Jacek

Myślę, że jest dobrze i niektórzy boją się nowych chętnych do pracy w firmie.

Proszę o merytoryczne wypowiedzi na wątku firmy lidl, ponieważ wchodzą tu osoby zainteresowane pracą i chciałyby się dowiedzieć informacji o firmie.

Bart

To niech szukają gdzie indziej..

Natalia

@niepolecamlidla czy mobbing to dla Ciebie poniżenie, ośmieszenie, zaniżenie samooceny lub wyeliminowanie albo odizolowanie pracownika od współpracowników? Czy tego doświadczyłaś pracując w Lidlu?

??????

Nie raz nie dwa

Natalia

Oprócz pracy w Lidlu można pójść na staż http://kariera.lidl.pl/pl/rozwin-z-nami-skrzydla-1747.htm Aplikacje trzeba wysyłać do końca marca i do wakacji przechodzi się przez wszystkie etapy rekrutacji by w okresie wakacyjnym zacząć staż. Do tych etapów wchodzi: analiza dokumentów, wywiad telefoniczny, assessment centre i decyzja o zatrudnieniu. Czy ktoś z Was był na takim stażu? Ciężko przebrnąć przez te wszystkie etapy? Polecacie?

rysiek

opowie ktos jaki system pracy obowiązuje? jak finansowo itp ?

niepolecamlidla

Mobbing! W pracy wszystko jest robione na czas, najważniejsza jest wydajność. Człowiek się stara, a i tak jest wszystko źle zrobione, ciągle pretensje o wszystko. Zastępcy nic nie robią, cała robotę wykonują pracownicy za marną kasę. Pójście na chorobowe wiąże się z tym, że powracają "premie" 350 zł na całym etacie. Ja po dwóch latach pracy mam wypłaty 1650 zł, no porażka

Natalia

Nie dostałam odpowiedzi na ostatnie moje pytanie. Ale zachęcam Was do przeczytania zasad postępowania wobec pracowników jakie stosuje Lidl https://www.lidl.pl/pl/Zasady-zachowania-w-postepowaniu-z-pracownikami.htm Tu pracownicy dostają feedbacki, jest rekrutacja wewnętrzna, osiągnięcia są nagradzane i wiele innych zasad, które warto poznać. Czy jakiś pracownik powie czy rzeczywiście tak jest w Lidlu?

Natalia

@Aktualnypracownik czyli uprzedzasz, że osoby, które nie posiadają siły fizycznej nie powinny zaczynać pracy w Lidlu? Ale dobrze, że pracodawca uprzedza o takich rzeczach, bo nie wszyscy, którzy idą na rozmowę są świadomi na co się piszą.

Michu

To ja o Lidl centrum z innej strony. Dostawy towarów z punktu widzenia kierowcy. Brak awizacji godzinowej jak na magazynach biedronki skutkuje wielorodzinnym wyczekiwaniem na parkingu. Kilkanaście razy rozladunki miałem na biedronce i nigdy nie trwało to dłużej niż 2 godz. W Lidlu stalem ponad 5h. Rozładunek - kierowca. Nasuwa się stwierdzenie- dlaczego Lidl jest tani? Bo nie musi zatrudniać ludzi. Porównując te dwa centra Lidl i Jeronimo Martins niestety Lidl wypada CIENIUTKO !

Zostaw merytoryczną opinię o Lidl - Rusocin

• Jak się pracuje w Lidl?

Zobacz opinie na temat firmy Lidl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lidl?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lidl?

Kandydaci do pracy w Lidl napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lidl