Opinie o British American Tobacco w Warszawa

Branże: Pozostałe - produkcja wyrobów tytoniowych

BAT

2500 netto? gdzie? ja mam 1980 netto;)

słyszałem...

o tych paru tysiach to pisał pewnie jakiś ASM

jarecki

jak sie tu zarabia pare tysi to mozna to wszystko wytrzymac

ej
@jarecki

pare tysi? miałeś na myśli 2,500 netto?- fajnie

BAT

Co niektórzy to naprawdę już powinni skończyć pracę w tej firmie;););)

Przedstawiciel Handlowy

Simtech Automatyka Przemysłowa
słyszałem...

AMEN...

Bóg

Czytam wasze wpisy moje dzieci i powiadam Wam, idźcie do kościoła i módlcie się o to bym dał Wam rozum, byście w końcu zrozumieli że nic nie osiągniecie pracując w firmie szatana, byście w końcu zrozumieli że wylądujecie niespodziewanie na bruku! Idźcie i módlcie się! O rozum! Albowiem tylko głupiec pracuje tam gdzie człowiek ma człowieka za nic!!! "ŚCIEŻKA SPRAWIEDLIWYCH WIEDZIE PRZEZ NIEPRAWOŚĆ SAMOLUBNYCH I TYRANIĘ ZŁYCH LUDZI. BŁOGOSŁAWIONY TEN, CO W IMIĘ MIŁOSIERDZIA I DOBREJ WOLI PROWADZI SŁABYCH DOLINĄ CIEMNOŚCI, BO ON JEST STRÓŻEM BRATA SWEGO I ZNALAZCĄ ZAGUBIONYCH DZIECI. I DOKONAM NA TOBIE SROGIEJ POMSTY W ZAPALCZYWYM GNIEWIE, I NA TYCH, KTÓRZY CHCĄ ZATRUĆ I ZNISZCZYĆ MOICH BRACI, I POZNASZ, ŻE JA JESTEM PAN, KIEDY WYWRĘ NA TOBIE SWOJĄ ZEMSTĘ!" Księga Ezechiela rozdz.25, wers 17.

Laska

A czemu sie dziwic. Jak nie analfabeta to (usunięte przez administratora) br /> jak nie (usunięte przez administratora) to leser...

kurczak z rożna

"koleżankom..." Trudno się dziwić że nie chcą byłych batowców

on

do wojtek masz całkowitą racje z szukaniem pracy ale ostatnio rozmawiałem z koleżankom z agencji rekrutacyjnej i coraz mniej firm chce byłych batowców

Wojtek

Bat spada.Kolega z konkurencji powiedział mi że wg.nilsena 2% w ciągu roku. Aktywności dla nas będą coraz trudniejsze do wykanania z tego powodu. W związku z tym nie będzie premii.Bo za co.A po migracji nie będzie lepiej tylko gorzej.Wszystko naszym kosztem (nadgodziny).Na strajk nie ma szans(za dużo cikorów).Więc trzeba zacząć szukać lepszej roboty i wszystkim co się ze mną zgadzają polecam to samo.

Parys

Bolek, dzięki za słowa wsparcia, ale nie oczekuję słowa "przepraszam" te słowa są winni tej kobiecie... a nie mnie... ale dzięki

Parys

miałem Was w trasówce... wiem, postąpiłem za ostro... Przepraszam, nie znałem sytuacji

Parys

jeszcze raz PRZEPRASZAM Panią i zawsze jestem do Pani dyspozycji... w każdych warunkach. Wiem ze to nie wróci życia Pani Mamie ale przepraszam. jestem w stanie ponieść konsekwencje swoich zachowań. Dziś zostałem ukarany... straciłem ojca. Ma Pani moje wszystkie dane i proszę żeby Pani w razie potrzeby zrobiła z nich użytek. Mnie stać choć na tyle

Obserwator

No myślę, że nadszedł czas by admin zablokował forum bo robi się dramat . Myślę, że tematy tu poruszane nie są zgodne z regulaminem i całkowicie niezgodne z prawdą.

janek

Logiczne że jak nasza firma będzie nadal tracić to musi wycofać sie albo z projektu albo z Polski

ddddd
@janek

wystarczy ze bat trading zgłosi upadłość i po problemie bat augustów dalej funkcjonuje a otwiera sie bat distribution i po problemie

xxx-malkom
@janek

Nie dziwota przy 7 milionach obywateli połowa niech pali to jest 3 miliony BAT posiada 30% rynku to jest 900 tys palaczy to u nas w jednym CROSS DOC-U jest ich więcej

krakowiak

W niektórych krajach BAT wycofał się z dss.np Serbia.

Olek

Co za idioci. Jeden drugiego nakreca na odprawy hahaha. Durnie, odwrotu od DSS juz nie ma.

krakowiak

Nasza firma wydała całą kase przewidzianą na 2015.Takie manm info.Pewnie jak będą chcieli zamknąć projekt to najmniejszym kosztem,czyli nami. Będą chcieli za wszelką cene uniknąć odpraw.Zrobią wszystko by jak najmniej kasy wydać.Myśle że to jest pewne tylko nie wiadomo czy za miesiąc czy rok. Wydaje mi się że projekt nie utrzyma się powyżej roku.Wszystko wskazuje że nasza firma wtopiła na nim.Zamiast wzrostów same spadki.Nas traktują jak niewolników . Firma niby bogata a w rzeczywistości bieda że aż piszczy.

falco

Czy ktoś się orientuje jak w takiej sytuacji powinny wyglądać odprawy ?

taki Janek znad morza
@falco

po kartonie fajek..... i do domu

Dui

...tak ale po zamknieciu nie generuje już strat ;p

Zostaw merytoryczną opinię o British American Tobacco - Warszawa

• Jak się pracuje w British American Tobacco?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w British American Tobacco?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy British American Tobacco?

British American Tobacco
2.4/5 Na podstawie 1803 ocen.

British American Tobacco