Opinie o British American Tobacco w Warszawa

Branże: Pozostałe - produkcja wyrobów tytoniowych

?

Prawie jak w Korei Pln. "Wszyscy będziemy walczyć...." Kim dzong tez walczy razem z ludźmi ... Razem Kolego z bat poprostu falujesz gaciami i boisz sie wejść w prawdziwy rynek pracy - korpo odmozdzylo cie .. Walcz sobie razem z debesciakami Ty w biurze i ciepełku a twoi ludzie od 5 na nogach ... Wyciągając kase ze sklepów których kondycja finansowa coraz lepsza , wlasnie dzięki wam. I innym super debesciaka, po akcyzie w lutym tez tak jeździliście ?

BATMANN

Oj ludzie ludzie. Widać, że robić Wam się nie chce. Niech ten cwaniaczek "co u pierwszego lepszego prywaciarza vel kogucik dostanie 2500 zł i auto pod dom" da mi znać. Chętnie zwolnię sie z korporacji jaką jest BAT i popracuję 10 lat u tego pracodawcy. Ludzie, z pracą jest masakra, nie oszukujmy się, zwolnić się zawsze można. Dajcie sobie szansę. Poza tym, przez tyle lat nikt mi nie dał w łeb, pomimo tego, że codziennie chodziłem z kasą. Na aucie też były fajki i włamów było jak na lekarstwo. Tu kasę wkładacie do sejfu, zarówno Wy jaki i auto jest ubezpieczone. Bat naprawdę dba o ludzi i krzywy nie robi, jak zabraknie Ci 2 zł na koniec dnia. Ale jak nie masz głowy do rachunków i nie potrafisz przypilnować papierów KP i FV to idź do pracy na produkcje a nie tam, gdzie ma się stały kontakt z takimi rzeczami. Ludzie, u mnie w xdocku kto chciał to sie zwolnił a reszta pomimo ciężkich początków daje radę i nawet już strach im przeszedł. Większość po wczorajszym dniu odetchnęła z ulgą, wszystko im się poukładało w główkach a debeściaki skończyły po dwie godziny wcześniej niż reszta bez braku kasy i z kompletem dokumentów. Także kto chce to potrafi a kto jest (usunięte przez administratora) to gada pierdy i starszy reszte. Pozdrawiam wszystkich Batmanów i Batmanki i życzę Nam wszystkim (bo wszyscy będziemy walczyć w nowym projekcie DSS) wytrwałości i pogody ducha. Będzie dobrze!!!

Batm

Kolega piszący o 19.05 - w pełni rozumiem jeśli stoisz nad tym bałaganem i od tego zależy twoja kasa Realnie to bedzie ostra tyrka za niekoniecznie adekwatne pieniądze, przy dużym ryzyku straty kasy , choc większym ryzykiem jest wg mnie zakończenie tego projektu i wpuszczenie w rynek 500 vanselerow - gdzie ??? Jak hurtowni fajkowych juz nie bedzie ?? Moze lepiej juz dzis pomyśleć o innej opcji niż brnąc w mrzonke?? Wasz wybór ja kilka lat temu to rzuciłem - robie swoje i łatwo nie jest ale każdy dzien jest MÓJ a nie zgraji pajacy. Każdy sukces jest MÓJ i dla mnie i mojej rodziny , i najważniejsze śpię spokojnie (bezcenne) Pozdrawiam wszystkich idę na rower

?

Popieram tak to będzie wyglądać wyzysk od rana do wieczora a znam doskonale pracę Ph układy w różnych firmach i hurtowniach i ile trwa praca PH bez zbędnych formalności a tu czeka Cię zrobić zamówienie zebrać kasę wydrukować przeliczyć i to bez dodatkowej roboty typu reklama zwroty storno itp dogadać się jak w ogóle coś sprzedasz bo raczej to nie są ma chodliwe marki no może oprócz dwóch trzech pozycji. A w weekend to nawet tyłka z dzieckiem nie ruszysz na spacer. I śmieszy mnie to jak ktoś mówi że nie chce ludziom się pracować za 2000zł. Bo za taką pracę na zachodzie płacą 5 x tyle w tej samej firmie. Tylko całe życie byliśmy wykorzystywani i dalej dajemy się wykorzystywać i tyramy na tych darmozjadów na stołkach. I wmawiają nam jak dobrze zarabiamy i coś od siebie trzeba dać i nikt za leżenie nam nie zapłaci. To Wam powiem w (usunięte przez administratora) to miejcie i nie dajcie się poniżać . Pozdrawiam

Przedstawiciel Handlowy

NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy 2024 Finance Transformation & Automation Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.

?

a czemu ludziom mącisz w głowie niechcesz pracować to nie pracuj

Kolego, tu nie chodzi o BAT, tylko o system w jakim wszystko się wykonuje, jest taki żmudny, że zamiast o 15 kończyć się będzie o 18-przynajmniej na początku. Co do życia pracą, to ok, kiedy jest się podróżnikiem, kucharzem, fotografem, ale mamy do czynienia z handlem, można lubić kontakty z ludźmi, ale ciężko żyć sprzedażą papierosów. Ponadto wiem, że w BAT było kiedyś super, auta pod dom, paliwo bez limitu itd, WSZYSTKO się pozmieniało. Ja nie narzekam, tylko patrzę realistycznie. Nie wiem jak u Was, ale u mnie sporo osób się zwalnia, odpadło już z 6- pewnie przez wpisy na tym forum m.in:) Ja się nie poddam, spróbuję, zobaczę jak będzie. Dostałem dobrą stawkę w porównaniu do mojej grupy, to mnie trzyma na razie. Zobaczymy po pierwszym miesiącu pracy i po pierwszej wypłacie.

?

"tą pracą trzeba żyć" (usunięte przez administratora) żyj pracą jak nie masz rodziny,dzieci.......jak nie masz własnego życia TO SOBIĘ SZUKAJ SUBSTYTUTU (czyt.zamiennik) W PRACY, Na to forum to wejdź za 3-4 miesiace i pochwal się jak to jest "żyć pracą" nie pozdrawiam

obcy

Nie mam ani nie miałem z Bat nic wspólnego. Na forum trafiłem przez przypadek i śledzę z zaciekawieniem wasze opinie. Nasuwa mi się jedno. Jeżeli ktoś zaczyna rozmowę od czasu pracy, to powinien zrezygnować. Praca PH nie jest pracą dla "normalnych" ludzi. Tą pracą trzeba żyć, bo inaczej nie będzie efektów. Jak nie będzie efektów, to nie będzie kasy a będzie ciśnienie i frustracja. Znam firmy w których wykonują w sezonie po 50-60 wizyt dziennie i uważają to za normę. Wszystko zależy od pokrycia terenu i asortymentu. W waszym przypadku asortyment nie jest szeroki. Jeżeli myślicie że nie dacie rady zrobić 20 wizyt dziennie to uwierzcie, że za pół roku będziecie robić 25, a za rok 30. Z człowieka naprawdę dużo da się wycisnąć. Czeka was trudny okres, ale dacie radę. Nie taki diabeł straszny. Tak czy inaczej życzę powodzenia. Trzymajcie się!!!

?

To zdanie rozwala system i kładzie na łopatki ..."Nie zamierzam ale planuje oprocz tych 100 wizyt w tygodniu pozyskac dodatkowych klientow ," Musicie mieć na tych szkoleniach w waszym regionie niezły FUN i pranie mózgownicy, skoro "nie zamierzasz, ale planujesz" :P

?

jak nie pasuje korpo to idz do prywaciarza i tyraj bez zasad

Batm

..pózniej bedzie zmiana vanselera na młodszy model i tak co jakiś czas ku chwale wizji bat Korpo world wita kolego Teraz nie przespane noce, wrzody i hemoroidy gratis Warto być w bat? Nie Warto batowi mieć głupich Polaków ? Tak Twój wybór kolego

vukoo

Chodzę już jak zombie, tylko ciągle powtarzam sobie: zadłużenie, link do faktury płać., zatwierdź, powrót.......ale czy aby na pewno dobrze.....a co będzie później

?

Będzie tak że pocałujesz żonkę w stopki jak zdążysz i do wyrka bo na 5.00 trzeba wstać. Nie chcę nikogo zniechęcać (usunięte przez administratora) ale cóż tak to może wyglądać . A jak nie będziesz robić wizyt w pełni po kilku miesiącach i nie będzie sprzedaży będziesz nie efektywny dla korpo. Jak dla mnie przy takim stanowisku i obowiązkach trzeba będzie spędzie u klienta od 45 do 60 minut . No chyba że nikt nie zamówi to pójdzie gładko. Przeraża mnie to. Pozdrawiam

Batm

Oszalales - znam tych harpaganow co robią po 70 w dwa dni, po roku do wymiany Nikt nie jest w stanie sprintem przebiec maraton Robota wariata - jedyny beneficjent akcji to bat, nie ma wyjścia marki słabe vs konkurencja - ostatni dzwonek zeby złapać polaczkow na korpo wedke. Ja dziękuje

?

Poczekajcie koledzy co będą mówić po paru miesiącach. Jak co ranek w zimie będą na 6.00 wstawać o 5.00 i kończyć o 18 przy dobrych wiatrach plus rozliczenia. jestem PH już długo wiem że trzeba minimum na klienta liczyć od 20- 30 minut przy dobrych wiatrach bez żadnego zbierania pieniędzy itp . Jak ktoś robi krócej, to jak dla mnie po łebkach dzień dobry do widzenia albo drukuje i nazywa się efektywnym PH i plany robi;). Ale nie chce mi się już o tym gadać bo zawsze się orły odezwą. Pozdrawiam ambitnych

DO kolegi powyzej, wez moze zmien prace i pracuj jako cieć w ochronie. Posiedzisz 8 godzin na kompie, nie orobisz sie i bedziesz mial czas dla kolegow ktorzy beda ci piwo stawiali bo Ciebie na to nie bedzie stac.

---

I jeszcze z rodziną posiedzisz, pogadasz,pomożesz dziecią w lekcjach, spotkasz się z kolegami od czasu do czasu, wyprowadzisz psa na spacer, pójdziesz na basen,zrobisz zakupy itd. Zegar tyka dla kazdego równo mamy tylko 24 godz wcześniej też myslałem że gdyby było z 2 więcej to mógłbym więcej w pracy jeszcze zrobić ale uwierz że są lepsze rzeczy niż praca w życiu a Ciebie i tak za to nikt nie doceni jak pójdzie coś nie tak.

Batem po d...

No widzę że same orły zostały to pogratulować co za debil pisze że zrobi wrzutkę do banku za 10 minut gratuluje myślę że najlepszym to 2 minuty wystarczy a wizyty to góra 5 minut wiec cała trasa nie powinna trwać dłużej niż 3 -4 godziny dobre pozdrawiam i polecam leczyć się u psychiatry

Nie zamierzam ale planuje oprocz tych 100 wizyt w tygodniu pozyskac dodatkowych klientow , oczywiscie po jakims czasie jak ogarne baze. Pracowalem jako vansaller i w cyklu dwu dniowym odwiedzialem 70 punktów i uwierz mi ze jest to zrobienia.

?

"Marnujecie tylko miejsca osobą ktorę naprawde chcą pracowac." ... a co? Chesz pracować w BAT na dwóch etatach?

Zostaw merytoryczną opinię o British American Tobacco - Warszawa

• Jak się pracuje w British American Tobacco?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w British American Tobacco?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy British American Tobacco?

British American Tobacco
2.4/5 Na podstawie 1803 ocen.

British American Tobacco