Opinie o British American Tobacco w Warszawa

Branże: Pozostałe - produkcja wyrobów tytoniowych

?

Ludzie opamietajcie się. Miejcie godność i nie dajcie się wykorzystywać. Chcecie coś Osiągnąć w tej firmie to się postawcie inaczej będą was gonić na całego. Jako pojedynczy pracownicy jesteście w tej firmie jedynie pionkami, ale już jako grupa możecie bardzo dużo ( staży ph znają przyklad z nowym pall mallem). Dzieki temu że się wszyscy postawili udało się zmniejszyć targety.

Miro

Gratulacje z niewolnika pracownika nie będzie . Ludzie bojkotują hurtownicy mają bata (usunięte przez administratora) bat z takim postępowaniem z pracownikami, hurtownikami i detalistami tak sobie zrobi że za rok będzie czwartą firmą w Polsce a za dwa lata zniknie z polski czego serdecznie życze . Szkoda mi tylko kolegów co zostali w firmie a teraz plują sobie w brodę, ze nie wzięli odprawy i narra batdziewie

?

Ja ladnie podziekowalem i jestem zadowolony. Mile chlopaki trzeba powiedziec , pelna kultura . Gdybym mial 25 lat to bym sie ucieszyl z takiej pracy ale teraz mam za duzo swoich problemow a jeszcze dokladac sobie problemy bat-a pt kasa , fa, towar , magazyn , samochod itd . Wierze ze sa osoby dla ktorych praca ph w bat bedzie super przygoda. Powodzenia .

ex van

Ludzie nie dajcie z siebie zrobić murzynow. Ja juz w jednej pracy dałem się tak zrobić i wiem jak to jest. W bat- cie moja noga napewno dużej nie postanie. Mam dosyć pracy po 14 godzin i to jeszcze za marne pieniadze.

Przedstawiciel Handlowy

Dyspozycyjność Doświadczenie

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy HR Team Coordinator - Onboarding
Dla Piper GSC Poland Sp. z o.o.
?

Spokojnie, rynek pracy jest "dziś" taki, że z pocałowaniem ręki przyjdzie w to miejsce kilkunastu innych.

?

ludzie odchodza jeden po drugim...do 14 malo zostanie batmanow

?

Jakis idiota pewnie z BATa probuje [prezekonac do tego systemu ze mamy dac sobie i im sznase, czubku jak chcesz to pracuj i plac i nie wmawiaj nam tych swoich bzdur bo twoj maly mozg zostal wyprany nikt z glowa nie podejmie sie sprzedazy na tym idiotycznym systemie ktory maxymalnie utrudnia i nawt premie nie pomoga bo bedziecie doplacac z wlasnej kieszeni u nas na chwile obecna rezygnuje ok 7 osob a bedzie ich wiecej

?

Ludzie zanim podpiszecie jakie kolwiek papiery zastanówcie się 2 razy ta firma to wtopa . Teraz mówią wam to co chcecie słyszeć żeby tylko projekt wystartował bo czas się kurczy a życie pokaże wam coś zupełnie innego . Zapytajcie czemu odeszli starzy TMR , którym zaproponowali zostać As-em jak by była taka super oferta to na pewno sami by nie odeszli . A nowy asm od wanselingu to zazwyczaj lizusy starych asm-ów więc uwaga co mówicie i robicie bo będziecie cały czas na świeczniku .

?

Właśnie zapytałem ja i kilka odważnych osób jak to wyglądać będzie w tzw. live nasz ASM zaczął coś bełkotać na zasadzie żer wszystko ok ale kiedy temat zaczął się na temat odpowiedzialności i potraceń zaczął się bełkot a kiedy doszło do godzin jego tłumaczenie wywołało śmiech na sali Ja podziękowałem i trzech moich kolegów . Od 18 lat pracuje w tym systemie ale czegoś takiego to nie widziałem aha dla tych co się chcą zwolnić proste podanie za porozumieniem stron

?

Widzę,że wszyscy wiedzą jak działa BAT po tyg szkolenia.Skąd wy macie te info??Brak podwyżek ,godz pracy itp??? Nawet nie poczekaliście do 1 pensji...przestańcie wygadywać głupoty wynikające z niewiedzy.TEN PROJEKT DOPIERO RUSZA LUDZIE,MY WSZYSCY BĘDZIEMY GO TWORZYĆ dajcie sobie i im szanse.Takie jest moje zdanie.I Jeżeli ktoś napisze,że jestem ASM tylko dlatego,że chcę spróbować to świadczy o nim.

?

okej teraz troche faktow:1.Pensja jest niska ale taka sama dostawali pracownicy zatrudnieni w normalnej rekrytacji na TMR-ph 2.o podwyzkach po pbobnym zapomnijcie 3.o ulatwieniu systemu zapomnijcie jak po 3 miesiacach ogarniecie trase i robote i zaczniecie wracac pol godziny wczesnie to te nie roby w biurze wymysla wam wieszanie wobblerow ustawianie planogramow ,wymiane cashplate,maty,no i oczywiscie cenowki, 4.pamietajcie ze zostali tylko hurtowi i jakies lapsy od programow nikt nie bedzie mial czasu tego robic wiec spadnie to na was 5.

?

Troszkę zbyt rozdrobniony??? To kolego chyba nie byliśmy na tym samym szkoleniu;). Ale jak tak jest to ok. Sprawdzę jutro jeszcze raz:) W przedostatniej firmie systemu uczyłem się po przyjęciu w pierwszym dniu pracy na kawie w knajpie z kolegą z regionu w godzinę . W drugim dniu robiłem już sam na pierwszym punkcie. Nadmienię także że razem z monitoringiem bo było takie zadanie. A tu błędze we mgle. Może masz rację ze trening czynoi mistrza i nie chodzi o sytem tylko o wszystkie dodatkowe obowiązki w nim upchane do zrealizowania przed w czasie i po pracy Pozdrawiam

?

- 2013-10-06 21:49:47 To nie jest system to jest mega wielka porażka. Pracowałem na różnych systemach i na tamtych mogłem się podrapać a tu se palec to tyłka to mogę włożyć żeby mnie zwieracze nie puściły i (usunięte przez administratora) eby się wyrobić do 19. 00 oczywiście bez żadnych niespodzianek. to nie jest system to jest jeden wielki bubel i wszystko w nim upchane. Zbierałem kasę i nie było z tym problemu tylko dostawałem przy rozpoczęciu dnia KP do swoich klientów. A jak kontrolują to w innych firmach. tu masz permanentną inwigilację na każdym kroku. Pozdrawiam Akurat wg mnie, to system jest przyzwoity, Moze troche zbyt rozdrobniony (rozpoczecie wizyty, zakończenie kazdego etapu) ale mysle że z czasem bedzie uproszczony. 3 podstawowe elementy mają sens (zwłaszcza dystrybucja). A jezeli chodzi o drukowanie dokunetów, no dobra, masz 3 klikniecia więcej, tak bardzo cie to robi? Bez presady..

?

A podobno nam powiedzieli na szkoleniu że jesteśmy wybrańcami z wielu aplikujących na to stanowisko. Do każdej firmy ludzie przychodzą z ulicy jakby na to nie patrzeć .

?

"Co do kasy to rzeczywiście nie jest to dużo, ale ja się temu nie dziwię, gdyż większość przyszła z ulicy. Żeby dostać więcej, trzeba sobie na to zasłużyć (...)" Buhaha większej bzdury już dawno nie słyszałem. Już to widzę, jak za zasługi BAT podnosi pensję. Za to jest premia i na więcej nie licz.

?

- 2013-10-06 21:40:04 Czy ktoś odchodzi z BATA i jak to zrobic?Normalnie złoż wypowiedzenie albo nie idz na szkolenie jak zadzwonia to powiedz ze sie rozysliles chyba Ci nie zalezy na swiadectwie pracy z przepracowanymi paroma dniami!

?

Kolego ja mam to samo pracy się nie boję ale kilkunastu latach pracy czuję się jak nowicjusz i błędzie we mgle. nikt nie panikuje każdy się boi o kasę. Pomyśl sobie że to jest szkolenie a co będzie w realu jak stoi kolejka do Pani Krysi ona nie ma czasu na Twoje fajki coś źle zrozumiesz bo ci wlanie zamówienie na odczepnego i po ptokach . Przychodzisz z fajkami a tu zonk . Dość że - 30 stopni na mrozie samochód dwie ulice dalej a Ty gonisz z językiem na wieszaku a już 15.00 pozostaje 5 wizyt szarówka się zaczyna i 80km do doku. Nie pracują koledzy bo w tym kraju niekoniecznie pracują najlepsi tylko że mają znajomków w firmach. Zresztą przeczytaj parę postów wyżej wypowiedź koleżanki jaką otrzymała odpowiedź od swojego mecenasa jak zobaczył odpowiedzialność. Pani z przedstawiciel pl powiedziała mi wyraźnie że praca od 6 do 14.30 wizyta na docku i zdanie samochodu. To coś tu nie halo bo od 6 do 18 przy dobrych wiatrach z 2955 brutto to sorry ale to jest lekka abstrakcja. Pozdrawiam

?

Czy ktoś odchodzi z BATA i jak to zrobic?

?

Wielka spina o system, a po 3 dniach bedziecie to robic jedną reką z drugą drapiąc sie po jajach. O czym wy opowiadacie... Jeżeli chodzi o kase, to jestescie na próbnym.. Ja tez nie bede zapieprzał kilkadziesiat km codziennie do punktu bo mi sie to zwyczajnie nie kalkuluje. Ale po co bic piane juz teraz???Masz lepszą opcje to idź, po co masz marnować czas. Jeżeli jednak nie masz, to zaangazuj sie w ten projekt. Ludziska kochane, łato jest narzekać ze system, ze kontrla, że odpowiedzialnosc.. A jak wy byscie kontrolowali zespol kilkuset handlowców?? Firma poszłaby z dymem w pol roku gdyby nie te systemy. Ochłonijcie.. Spróbujcie, a jak Was nie zadowoli to życze lepszego zajecia za 3 razy większą kase. Szczerze. ..I pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o British American Tobacco - Warszawa

• Jak się pracuje w British American Tobacco?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w British American Tobacco?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy British American Tobacco?

British American Tobacco
2.4/5 Na podstawie 1803 ocen.

British American Tobacco