Opinie o British American Tobacco w Warszawa

Branże: Pozostałe - produkcja wyrobów tytoniowych

OSZUKANY

koleś ja to się na drugi bok przewracam w ciepłym łóżeczku a ty naiwniaku pewnie jesteś "już"po 10 wizytach i kto tu jest żałosny

RR

Do bb. Poziom twoich wypowiedzi jest poniżej dna. Szkoda mi ciebie naiwny człowieku, zrobili ci z głowy trociny. Obudzisz sie za jakiś czas .... Oj bedzie bolało. Rób swoje 18h w 8h, brawo. (usunięte przez administratora)

bb

Ale tam w 8 godzin PH robi tyle co ty w 18.(usunięte przez administratora)

bb

Żenada.Po co te jęki? Umawiasz się z pracodawcą że masz zrobić konkretną robote za konkretne pieniądze.(usunięte przez administratora).Jesli nie jesteś w stanie wywiązać się z tej umowy na uzgodnionych warunkach tylko chcesz zmieniac reguły gry w trakcie meczu (dajcie więcej kasy bo myslalem ze se poradzę ale se nie radze) to znaczy że nie nadajesz się do normalnej pracy, (usunięte przez administratora)

Rozsądek
@bb

Sam jestes żałosny - ciekawe czy twój pracodawca tak samo "etycznie" zachowuje sie wobec pracownikow w innych cywilizowanych krajach Zapytaj ?? Boisz sie ?? Zapytaj o Niemcy, Szwajcarię i inne niemodne kraje gdzie chodzi dsd i PH pracuje tyle czasu ile kodeks pracy mówi a nie ile "da sie wycisnąć z ludzi".

@bb

(usunięte przez administratora)w umowie jest wyraźnie napisane 8h pracy a ludzie tyrają lekko po 12 więc nie(usunięte przez administratora)...wolę sam robić hahahahaha a wiem że sporo ludzi jest na moim miejscu bo coraz mniej naiwniaków

@OSZUKANY

idz spac koleś, bo o 5 trzeba wstać. Możesz jutro w ramach protestu oflagować (usunięte przez administratora)

Przedstawiciel Handlowy

NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy 2024 Finance Transformation & Automation Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
zadaniowy

Da tych, którzy nie rozumieją istoty zadaniowego czasu pracy: Podstawowa zasada stosowania zadaniowego systemu czasu pracy polega na właściwym ustaleniu wymiaru zadań powierzanych pracownikowi. Zakres powierzonych obowiązków musi umożliwiać pracownikowi ich wykonanie w podstawowym systemie czasu pracy, tj. w ciągu 8 godzin na dobę i przeciętnie w ciągu 40 godzin tygodniowo w ramach przeciętnie 5-dniowego tygodnia pracy (art. 140 w związku z art. 129 Kodeksu pracy). Jeżeli wykonanie powierzonych zadań w systemie zadaniowym czasu pracy jest niemożliwe w ramach ustawowych norm czasu pracy, to pracownikowi przysługuje rekompensata za pracę nadliczbową. W orzecznictwie Sądu Najwyższego (wyrok z 4 sierpnia 1999 r., I PKN 181/99; OSNAP 2000/22, poz. 810) zbyt obszerne ustalenie zakresu zadań w systemie zadaniowym kwalifikuje się jako polecenie świadczenia pracy w czasie przekraczającym normy czasu pracy.

@zadaniowy

czyli krótko i konkretnie!są to nadgodziny!!!!!!!

tr

Podobno w listopadzie nasza firma sprzedała połowe tego co w pażdzierniku. Słupki spadają na potęge.Ciekawe czy nasi analitycy to przewidzieli. Jak centrala odetnie nam kase to masakra.Czeba uciekać bo godzin pracy mnóstwo a kasy nie widać.Czy zapłacą za nadgodz.Bo jak nie składam zawiad do PIP

Ck

Człowieku "Cała prawda" może pomyślisz o tym że ci batowcy, maja rodziny..kredyty itp.(usunięte przez administratora)...ale trzeba pracować żeby życ:)

Nielsen

Ma ktoś dostęp do najnowszego (usunięte przez administratora) ?

cala prawda

oj nie gniewaj sie wiem ze prawda w oczy kole ale to co ci nakladli do glowy "moja firma nasza firma "to brednie obudz sie ze snu przeciez nie obrazam ciebie ani twojej matki i nie wieze ze moja opowiesc troszke cie nie rozsmieszyla

qa

jak tam wasze 20% rynku ??? utrzymacie czy poleci na 16% w styczniu ???

gox
@qa

lepiej martw się o wasze 28% i "4% wzrost sprzedazy dzieki nowemu modelowi dystrybucji"

qa
@gox

Miałem na myśli 20% udziałów BAT ;) 28% to oni mieli w październiku. Koniec stycznia obstawiam 16% i poważne problemy pana Anala ;)

Boskie KDWT

Brednie Brednie i jeszcze raz Brednie

były

[usunięte przez moderatora] kdwt kieruje pozew do sądu przeciwko bat za przekazywanie innym hurtownikom ich listy sklepów. Hurtownicy od razu jak dostali te listy nie tylko nie zgodzili się zaopatrywać tych sklepów, ale oddali je kdwt :)))) .

limus
@były

to jest kaczka

klex

Pracuje do konca grudnia i odchodze nie ma sensu juz wczesniej chcialem zrezygnowac ale sytuacja mnie zmusila i trzeba bylo sie przemeczyc...kasa baaardzo marna za tyle godzin wrecz skandalicznie mala nie warto nie warto mysle ze minimum 3000zl na reke plus premie ponizej nie ma sensu. dziekuje

@klex

Taa, i bentley z kierowcą, sekretarka i penthouse w ski tower... zejdz na ziemie i bierz się do roboty,lepiej to już było...

Manager

Kto nie dba o konie, ten musi zabiegać o dobry bat.

sprzedawca_śmierci

Powiem wam, że branża tytoniowa to najgorsze możliwe miejsce, no chyba, że handlujesz ruskimi. Od nowego roku znów podwyżka akcyzy i spadek sprzedaży. Bez względu czy jesteś w BAT czy KDWT, nie wiesz gdzie będziesz jutro. Liczba młodych palaczy nie rośnie, a starzy się starzeją :) i odchodzą. Do tego Unia, która dobiera się do slimów i mientusów. Na koniec plany rządu na wprowadzenie koncesji na wyroby tytoniowe. Żaden rynek nie kurczy się w takim tempie.

BAT2V

P.S. Z całym szacunkiem najpierdzielacie jeden na drugiego i bronicicie swoich firm ( hurtqwonicy, BAT) jakby były Wasze a oni i tak jak im nie będzie coś pasowało bez zająknięcia Was odpalą i to bez żadnych sentymentów . Takie życie ludzie nie bądzcie głupi szkoda Waszych nerwów. Te firmy dlaej będą działały i dobrze prosperowały a Wy w Urządzie Pracy w kolejce no może co bardziej liczący na znajomości w innej pracy. Poprzez plany targety itp. sami Was psychologicznie nakręcają a jak nie zrobisz wymiana na nowy model. Za tyle godzin pracy zaodliczając paliwo nerwy itp . Zarabiacie mniej niż ochroniarz na bazie. Pozdrawiam wszystkich napnaczy i potencjalnych szukaj acych pracy na bezrobociu. Zal mi Was zresztą siebie też po tylu latach pracy jako PH.

Pierdziel
@BAT2V

Zgadzam się z Tobą, bo jestem w BAT tu tylko na tą chwilę, jak będzie coś lepszego to stąd odchodzę.Nie za tyle godzin pracy za taką płacę. Owszem zbieram teraz pochwały i nagrody bo się wyróżniam, ale to pieniądz i doświadczenie jest teraz w cenie.Pozdrawiam Tych co myślą podobnie.

BAT

Praca pracą ale dzisiaj rozmawiam ze znajomą w przychodni prywatnej jako recepcjonistka.: 2200 na łapkę leczenie za darmo w czasy w Turcji zafundowane przez właścicielkę urlop na rządanie i narzekała że mało zarabia 7 godzin pracy dziennie. Nieżle nie;););).

gonzik

Na forum najwięcej hurtowników, którzy są przejęci "rzekomą" porażką BAT.....poczekamy zobaczymy......kto wytrzyma finansowo paragonowy hurtownik czy korporacja

Sprzedawca_Marzeń
@gonzik

Hurtownicy mają za sobą 3 korporacje które chętnie pozbyły by się konkurenta ;]

marek

Jak tu coś sprzedawać jak towaru brakuje na aucie?????

Qqklux

..... Z kdwt;)

Zostaw merytoryczną opinię o British American Tobacco - Warszawa

• Jak się pracuje w British American Tobacco?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w British American Tobacco?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy British American Tobacco?

British American Tobacco
2.4/5 Na podstawie 1803 ocen.

British American Tobacco