Opinie o British American Tobacco w Warszawa

Branże: Pozostałe - produkcja wyrobów tytoniowych

Men

Ja zaczynałem w swoim x-docku na szarym końcu a teraz jestem nr 1 - warto było ciężko harować - satysfakcja olbrzymia - tylko czy firma to doceni????

@Men

tak doceni haha dostaniesz "medal"

wąsik

ja dostałem umowe na 3 miesiące , ale za to ducato mam na gaz

wasikowski

tutaj na forum 80% ludzi nie jest z BAT :)))(usunięte przez administratora) oczywiście

CK

Nikogo nie podpuszczam ,dostałem umowe na czas nieokreslony :)

lk

witam wiecie może czy te samochody ducato to są na gaz czy benzyne?? Pozdrawiam:)

lk

wodę święconą

@lk

a co cie interesuje na czym jezdza,co masz zamiar tankowac za swoje???czy moze potrzebujesz do prywatnego??

armagedon

Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
BAT

Zastanawiające jest tylko dlaczego część osób dostała na 7 miesięcy a część na nieokreślony. Czyli jak zawsze są podziały na przydupasów i normalnych.

@BAT

Tu Ci nie powiem Przyjacielu dlaczego tak postępują, bo zarówno ja jak i moi koledzy co dostali na 7 miesięcy mamy niezłe wyniki i zarabiają nawet więcej o de mnie poprzez wyższą premię. Kończymy pracę podobnym czasie, więc nikt się nie obija, a umowy przyszły z centrali dla każdego w oddzielnej kopercie. Myślę, że zaważyły tu audyty z ASM-em i wspólna praca szkoleniowa z AS-em. i ,że ich oceny miały na to wpływ.

bacik
@BAT

Nikt nie dostanie umowy na stałe, a ci co mówią że dostali podpuszczają innych.

@bacik

dziwne bo ja mam taką umowę,tylko że ja dostałem ją trochę wcześniej tzn we wrześniu

pierdziel

Mam już umowę na czas nieokreślony ale stawka pozostała jak była na początku. Natomiast jest zasada, że w ciągu roku można tu dwa razy ubiegać się o podwyżkę.Tak że w kwietniu już mogę składać wniosek. Co do zarobków to miesięcznie z premią raz dostałem 3200,a teraz będzie podobnie plus po 500 zł od prezesa dla wszystkich PH i 300 zł w bonach sodexo na święta. Praca w miarę przyjemna ale strasznie czasochłonna, faktycznie schodzi mi mniej/więcej 10-12 godzin. Poczekam tu do wiosny bo na razie brak ciekawych ofert pracy.

Hehe

Co tam batmany? Macie w tym roku święta czy w wigilię tez tyracie? :D

Praca nie jest łatwa,ale to wszystko zależy jaka jest atmosfera na x-docku, dziennie mam po ok 30 wizyt, tylko, że nie tracę czasu na dojazdu o 15 zjeżdzam, liczę się i o 16 do domu, więc wyrobić spokojnie się można, nie przesadzajcie, u nas też niektórzy dłużej pracują, ale to kwestia organizacji. A co do pieniędzy, to powiem jedno, kwestia negocjacji umowy plus wyrabianie premii, więc nie jest źle, ale niestety jesteśmy takim narodem, który tylko marudzi, a nikomu pracować się nie chce. A co do hurtowników, to jakoś nie mam problemów co do stosunków z ich przedstawicielami, przywitamy się pogadamy chwilę i każdy robi swoje, dlatego zbędne są te niektóre komentarze, ogarnijcie się. Nikt nie powiedział, że będzie kolorowo i wszystko będzie za darmo:)

wwowwa

Ja pierdziu żenada z tym okresem na który dali wam ta kolejna umowę, 7 miesięcy...brak słów. A podwyżki ? Bo ci co biorą 1800 netto podstawy odgrażali się że odejdą, oczywiście w kuluarach. Byłem, zobaczyłem i spierdzieliłem...

xman

dostaliscie umowy na 7 miesiecy? a nie na czas nieokreślony?

km

witam mam 2 pytanka ale prosiłbym was o normalne odpowiedzi 1. czy samochód służbowy(doszły mnie słuchy ze ducato) trzeba codziennie odwozić do siedziby czy można zostawiać go u siebie pod domem. bardzo bym prosił o normalne odpowiedzi bo to jest dla mnie sprawą kluczową 2. co to jest do cholery xdoc i jeszcze jak jest ktoś z podkarpacia czy mógłby mi powiedzieć gdzie jest magazyn bata?? Z góry dzięki

oszukany
@km

poczytaj od poczatku,bo niektorz juz nie maja sily pisac non stop to samo

@km

Mnie jeszcze nie dali nowej umowy ,ale koledzy dostali na kolejne 7 miesięcy plus po 300 zeta w bonach na świąteczne zakupy.

wwowwa

Witam, to dostaliście już kolejne umowy, na jaki okres czasu, jakie warunki-dali kasy więcej. Ja się ewakółowałem z tego cyrku. BAT..........

morFinek

no byłbym w stanie uwierzyć. dzięki za info. nie zamierzam pracować więcej niż 8 godzin także bat odpada :)

@morFinek

jak mogłbys uwierzyc??!!!!wystarczy policzyc odleglosc,dojaz,ilosc klientów powrót a juz nie wspomne o wizycie u klienta itp.itd!no zastanów sie troche))

wentylator

Jako jeszcze obecny PH moge napisac ze niestety ale BAT nie jest w stanie utrzymac prawdziwych handlowców. Z PH zrobili dostawcow papierosów pracujacych po 11h. Warunki na ktorych zostaly przedluzone umowy nie sa w zaden sposób adekwatne do pracy. Praca nie dla ludzi z żyłka handlowca- BAT nie ma na takich pieniedzy. Szukamy dalej roboty.

@wentylator

zgadzam się w 100%,tylko co do 11h pracy nie ,bo średnia wychodzi min.12-13h

zenek
@OSZUKANY

No to chyba pracujemy w innej firmie... od momentu przyjścia do pracy po 20min parze sobie kawę do kubka na drogę, mam nieco ponad 120km do najbliższego klienta, 13-18 wizyt dziennie i o 15stej jestem pod xd, 0 15.40 mówię cześć i idę do domu. Kwestia ustawienia sobie klientów i normalnego ASMa, który nie robi spotkań dzień w dzień po 1h oraz organizacji pracy DHLa.

@zenek

no to ty superman jestes,nie dosc ze 120 km ,"tyle" wizyt to jeszcze wszystkich ustawiasz pod swoje dyktando-"dobry" jestes ha ha ,nie opowiadaj herezji,bo ci ktorzy nie sa w srodku to jeszcze uwierza!

morFinek

Powiem szczerze: pośród setek bezbarwnych, nic nie wnoszących opinii i wypowiedzi jest zaledwie kilka, które są w temacie. Proszę powiedzcie, Ci którzy pracują tam dalej lub zakończyli pracę czy warto próbować ?

@morFinek

praca po min.12h pensja ,max 2200netto i na tym koniec

qwertyuiop

A mi się wydaje, że nowy system będzie się rodził w wielkich bólach. Po pierwsze dlatego, że BAT nie doceniło ogromnego znaczenia płatności na dzisiejszym rynku. Hurtownicy wykonywali olbrzymią robotę kredytując sprzedaż i ściągając należności, czego BAT nie "dotykał", bo PH zajmowali się tylko dystrybucją. Ryzyko przejmował na siebie hurtownik. Nie jest tak łatwo wykonać tą samą pracę, mając tylko 28% udziałów w rynku (a nawet coraz mniej) i blokując klienta na twardo po 7 dniach - jeśli ma poślizg. Gdyby BAT miał 40-50% udziałów w rynku... To inaczej by się rozmawiało z detalistą.

ASM

od 1 stycznia ASM-owie jeżdzą w vanach...

prawdomówny

Podobno i tak 50% nie dostanie przedłużenia okresu próbnego, bo musi być rotacja, żeby niewolnicy jeszcze bardziej (usunięte przez administratora) Pierwsi polecą ci, którym nie pasuje praca po 12 godzin. Ludzie o co wam chodzi? Przecież jeśli pracujesz 12h i śpisz 7h i 1h tracisz na dojazd do pracy to masz jeszcze 4h na życie towarzyskie!!!

TAG

Wycieli mnie.Jaki social,niezapłacone nadgodziny.(usunięte przez administratora)Brak samochodu.Skłucenie się z dystrybutorami.Teraz wiem że moja firma dla której pracuje kończy się.Nie jest w stanie utrzymać udziału w rynku naszym kosztem.Ja uciekam z BAT.

były

Poza tym od kiedy to korporacje są pewnym pracodawca? Wyciskają pracownika jak cytrynę do ostatniej kropli i do kosza. tak jest w kazdej.

Zostaw merytoryczną opinię o British American Tobacco - Warszawa

• Jak się pracuje w British American Tobacco?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w British American Tobacco?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy British American Tobacco?

British American Tobacco
2.4/5 Na podstawie 1803 ocen.

British American Tobacco