Opinie o British American Tobacco w Warszawa

Branże: Pozostałe - produkcja wyrobów tytoniowych

jkuii

Bat – narzędzie złożone z rzemienia i sznura na pręcie lub kijku, stosowane do popędzania zwierząt, dawniej do wymierzania kar cielesnych, czyli plag

Anka

O jakich wy rannych spotkaniach z ASMem mowicie ? U nas jest jedno w miesiacu na poczatku cyklu. Jak ktos ma kiepskie wyniki to sa rozmowy indywidualne a wyniki na bierzaco monitorowane. A co do kontroli to owszem sa ale nie takie znow upierdliwe i czeste. Jak zwykle przesadzacie

Gzyms

Gratuluję Koledze trafnego opisu sytuacji, tak jest i to się nie zmieni, a na pewno nie na lepsze. Takze każdemu, kto chciałby tu pracować proponuje pójscie na budowe. Przynajmniej zapłacą Wam za nadgodziny ;)

///

Przyjęli kogoś na ph ds. trade marketingu na lubelskie? Czy odwołali rekrutację?

Przedstawiciel Handlowy

Dyspozycyjność Doświadczenie

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace
Bat

I tak właśnie wygląda praca w najlepszym x-docku w Polsce.

Amigo

Koledzy z BAT, opuszczenie tej zacnej organizacji,było najlepszym co mnie spotkało w zyciu. Nareszcie mam normalna pracę.A wam życzę powodzenia i łącze się w bólu. Pozdrawiam

Miszczu

Całkiem sympatycznie. Morale pracowników BAT spadły tak mocno że odbije się to nie tylko na klientach, ale w szczególności na wynikach. Niech jakaś mądra głowa weźmie to pod uwagę. Skoro BAT doprowadza pracowników do skraju wytrzymałości psychicznej (bo nie wiem jak inaczej można nazwać to co z nami robią), niech nie marzy o wzroście sprzedaży. ASM zamiast pomagać w pracy, rzuca kłody pod nogi.

omg

Pany jak wam idzie odklikiwanie dystrybucji zgodnie z "tabelką"? :D

widział

wejdzie na fb na walka z nieucziwym wymiarem sprawiedliwośći jest o nas

widział

Ktoś opisał nasza sytuacje na fb (usunięte przez administratora)

kdwt

pracuj.pl tam są aktualne ogłoszenia napisz cv może cię wybiorą przyjdz do pracy zawojuj rejon dostań ponad 3,5 wypłaty pracę zaczniesz po 6 rano wyjazdem z domu skończysz o 15:30 i tak jak teraz będziesz po obiadku z piwkiem w ręku leżał do góry kołami.

bat ph

a to ciekawe bo ja obserwuje że z miasiaca na miesiac sprzedaje coraz wiecej, pod wzgledem Pall Malla - PH Bat zrobili rewelacyjna robote trzeba to przyznac - w 3 miesiace zrobili 100x wiecej niz te lenie z hurtowni przez pare lat. A poza tym pozdrawiam goracco kolege z KDWT który jezdzi za mna po sklepach i nic z Bata nie zbiera i od 5 miechów robi za gołą podstawe 1700 na reke. :)

kdwt
@bat ph

Kolego w kdwt bat nie wchodzi w total ani w cm a wiec na ch... nam to sprzedawać jak juz klient mi zamowi to obcinam kilka pakietow bata z zamowienia. W kdwt coraz mniej zarabia sie za za fajki caly myk polega na sprzedazy impulsów. ..z tego najlepszy hajs

pracownik hurtowni

...za 1,2 tys pln to w warszawskiej hurtowni pracuje sprzątaczka na pół etatu. Ambitny handlowiec na "zbudowanej trasie" nie schodzi poniżej 3,5 tys pln na rękę. Żal mi was wszystkich bo cały ten projekt od początku skazany jest na porażkę, BAT krwawi coraz bardziej. Po początkowym zachłyśnięciu się Wami obserwujemy masowy powrót klientów pod naszą opiekę.

rys

Myślę że gorzej poczekajcie na tą wypłatę -:)

4u

Ty się chłopcze nie śmiej, bo widzisz jakie prawo i regulacje następują w naszym Pięknym kraju. Także zamiast wchodzić na fora i jęczeć to może tak jeden z drugim ruszycie swoje tyłki i jak już to zrobicie to inni też ruszą i jak już te wszystkie du..py będą w ruchu to nie kręcić się bez celu, a iść na Warszawę i protestować , strajkować. Macie pretensje do pracodawcy ?? Ma prawo Was "ru..chać" w tyłek, bo na to zasługujecie,a to przez lenistwo!!! Dopóki nic nie zmienimy do póty tyłki będziemy trzymali w miodzie. Czytał Lucjan Szołajski Pozdrawiam

U4
@4u

Ty o tej godzińie to powinienes na vanie siedziec a nie na forum sie udzielac, chyba ze jestes pracownikiem hurtowni za 1,2 tys pln

Błyskawica
@U4

U4 normalnie pracujący ludzie o tej godzinie spędzają czas z rodziną nie ważne czy są Batmanem czy pracownikiem hurtowni. Jeśli ty o tej godzinie tłuczesz się na vanie,płaczesz,jęczysz i masz nadgorliwą ambicje pracować po 13h to dymaj. Tylko po wypłacie weź do ręki kalkulator i podziel swoją pensje przez godziny wyjdzie tobie stawka jak w hurcie albo gorzej.

. . . . .

Jak sie upomnisz o kase za nadgodzinny przez prawnika, moze i tobie wyplaca ale raczej dlugo juz tutaj nie popracujesz. .

wyrabiam

przeczytałem od 52 do 57 strony- słabo to wygląda-nie stękać tylko do Irlandii na zmywaki, albo do Norwegi do filetowania ryb. Tam jest dobre prawo. 8 godź i po 20 latach tytuł starszego filetownika przy waszym podejściu macie zapewniony.Czy was zatrudniali jak Franka Dolasa na turecki statek? Nie widzicie perspektyw , szukajcie dalej. Za dużo widać macie czasu skoro tyle wpisów jest na tej stronie -marnych.W Angli po 16 godzinach zmywaka nie widzielibyście klawiatury. Trzymajcie się.

West

Panie i Panowie , czy ktoś z Waszych znajomych starał się aby BAT zapłacił za nadgodziny ? Z nie potwierdzonych informacji jakie dostałem jeden gostek ( podobno był z Torunia ) który już nie pracuje upomniał się o zapłatę przez prawnika i bez żadnych problemów wypłacili mu kasę .Jak wygląda sytuacja u Was ? Pozdrawiam .

Sypki

Mam wrażenie jakby nie było ASM,RM itp to całkiem inaczej by się pracowało i przypuszczam że sprzedaż lepsza by była. A nie w ciągłym stresie. W naszym pięknym kraju przyjął się właśnie taki trend przez tych menago z bożej łaski żeby bardziej cisnąć zdołować i upokorzyć a wtedy lepsza będzie sprzedaż. Sorry ale na większość ludzi zgoła odwrotnie.

PHbat

no wlasnie mądre słowa.. blokowanie klientów i cała mizerna polityka terminowo-kredytowa zżera powoli ten cały DSS...

Zostaw merytoryczną opinię o British American Tobacco - Warszawa

• Jak się pracuje w British American Tobacco?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w British American Tobacco?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy British American Tobacco?

British American Tobacco
2.4/5 Na podstawie 1803 ocen.

British American Tobacco