Opinie o British American Tobacco w Warszawa

Branże: Pozostałe - produkcja wyrobów tytoniowych

4u

Sorry, ale rzygam już tymi tekstami "Jestem najlepszy, pracuje w święta, itd." Daliście, dajecie i wciąż będziecie sobie dawać - wmawianie, że "nic się nie stało, Polacy nic się nie stało i nie dzieje"... Jaki kraj taki obyczaj. Wszystko w temacie... Lewary! I jak tu zrobić w kraju rewolucje, jeśli otaczają nas sami "omamieni"... Masz 60" na ścianie i kierownika zakochanego w firmie? Na 100% Twoi rodzice nie są "biali"... (usunięte przez administratora).

yar

Brawo - Twoja odpowiedź doskonale obrazuje podejście firmy do pracowników, nic dodać nic ująć. P.S. Po pierwsze nie mama pojęcia skąd wytrzasnąłeś to bzdurne 40+. Po drugie jak tak uwielbiasz tą firmę to po co wdajesz się w takie dyskusje. Jesteś widocznie zbyt głupi żeby zauważyć że Twoje wypowiedzi tylko jej szkodzą - mam rację ? Nawet tego nie zauważyłeś biedactwo ? Jak mi przykro - na szkoleniu nie nauczyli.

Menagier

Rzuć to nieudaczniku, to ty zatruwasz życie tej firmy. Trafiłeś do szamba? Odejdź, zrob miejsce dla innych. Bije od Ciebie frustracja i starość. Takich zgredów nie potrzebujemy. Zdarzają się dobrzy handlowcy 40+ ale ty do nich na pewno nie należysz

do masnagiera

menagier ty to sie umiesz unosic wydaje mi sie ze ty jestes wielki asm albo jestes asm ze starych czyli konfitura albo jakis mlody rekin co nalykal sie rm-oskich wytryskow w stylu jestesmy najlepsi albo twoja firma moja firma no i najgorsze ze bat zatrudnia takich menagerow slabe to jest moja rada lyknij viagre to moze zonka nie pojdzie do sasiada a ty nie bedziesz sie wyzywal na forum!!!!

Przedstawiciel Handlowy

Dyspozycyjność Doświadczenie

logo firmy Specjalista IT
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
b a t - e

Po co mam pracować w piątek, jak z wolumenem jestem o czasie po 8 dniach pracy zamiast 10???!!! i to z niezłą górką :) Tym którym nie poszło to się nie dziwie ze pracują w piątek :D Miłego Wekendu jak widzę dla wszystkich... PEACeeeee

hieh
@b a t - e

wolumen a wolumen....Sprzedaj 100 a sprzedaj 500 .... niewazne jaki rejon. Robota dostawcy i ph sie zwielakratnia...

mistrz

No to długi weekend czas zacząć.:)A cieniasy w piatek do pracy:D

marus
@mistrz

Miłego , dłuuuugiego weekendu chłopaki z całej Polski!!!!!! D.G. pozdrawia!!!!!!

4u

Ohoho widzę "menagier" zajrzał do słownika, albo kolega napisał za Ciebie. Ten kolega co to ma dwa fakultety i niestety musi sprzedawać papierosy, bo kraj i ludzie tacy jak Ty go do tego zmuszają. Uczenie kogoś oszustw i naciągania nazywasz jakimkolwiek poziomem nauczania? Wstydziłbyś się "menagierku"

Arek

Błagam Cię menagier. O jakich handlowych mówisz? Uważasz, ze poważny handlowiec przyjdzie pracować na stanowisko równorzędne z obwoznym sprzedawca pieczywa? Z ta różnica, ze na pieczywo jest popyt...

@Arek

Idz, popracuj u piekarza, zobaczysz jak placi i jaka daje umowe. Ale to praca dla wszystkich, nie trzeba budowac dystrybucji a tylko spisac z kartki. Przeciez tego chcecie wszyscy nieudacznicy?

bat

Menagier a w którym x-docku rządzisz?

@bat

Nie każdy się to tej pracy nadaje, a twoim poziomem inwektyw, pieniactwa, braku kultury osobistej i prostackim językiem tylko potwierdzasz, że nie pasowałeś do naszej organizacji. Zdecydowanie rozstanie się z tobą to była najlepsza rzecz jaka mogła nas spotkać. Życzę ci powodzenia u nowego pracodawcy, którego będzie stać na to aby tolerować twoje impertynencje i utrzymywać nieefektywnego pracownika, któremu wydaje się, że coś potrafi ale tak naprawdę nic nie umie, niczego nie potrafi się nowego nauczyć i przez to nie dostarcza wyników.

4u

Nie rozumiem co piszesz , zła składnia. Zatrudniają tam ludzi bez szkoły ??? czy co do cholery ??? Jeśli pijesz do mnie to Ci wyjaśnię... Człowiek to istota wolna i dokonuje w życiu wyborów, uczy się na błędach itd... dokonałem wyboru i mi z Tym dobrze, a jeśli Ci chodzi o moje finanse, to się nie martw są dużo lepsze niż jesteś sobie w stanie wyobrazić Panie słoma z butów. Na pewno nie będzie kierowała moim życiem firma, w której pracują ludzie, którzy nie dorastają mi do pięt, ludzie, którzy uważają się za silnych i mocnych, bo stoi za nimi prawo... przyjdź do mnie pokaże Ci swoje prawo siusiumajtku... (usunięte przez administratora) Ja Wam te niewolnicze czasy wybije z głowy...

4u

Po za tym obrażając swoich pracowników (jeśli w ogóle masz dostęp do rekrutacji) wyzywając od nierobów i leserów, sam pokazujesz co sobą reprezentujesz i z pewnością żaden rekrut nie da sobie mieć kogoś takiego nad sobą. Szacunek się liczy, a z tego co wiem to firma kładzie na to nacisk i nie widzę problemu, by o takich przypadkach niesubordynacji poinformować samą górę, jesteś kolejnym słoikiem nawiezionym ze wsi zabitej dechami i pokazujesz swoją władzę. Postaraj się wyjąć łeb z du..py i bądź człowiekiem!! Nie masz w sobie za grosz dyplomacji i jesteś kompletnym, skończonym niewolnikiem swojej głupoty. Dam Ci kurz do sprzedania, a Ty i tak będziesz uważał się za lepszego od "turasa" (choć oni wiedzą jak sprzedawać) mają to we krwi...

@4u

Napisales wczesniej bye bye, to znaczy, ze Cie juz nie ma na pokladzie. Teraz siedzisz na bezrobociu i masz czas pisac takie idiotyczne zale. Ale juz nie zatruwaj tutaj. Zycze Ci zebys znalazl prace w firmie ktora bedzie Ci placic za twoja filozofie. Wtedy sie pochwalisz, niestety rowiez tutaj, bo przeciez twoja fimra nie bedzie miala profilu na goworku

4u

Naprawdę naucz się czytać ze zrozumieniem... i wyłapuj ironię :) Pozdrawiam

4u

Jesteście tak prawdziwi jak nasz rząd !!! A wywody takiego typu, świadczą tylko o frustracji, która nie daje Ci spokoju. Frustruje Cię to,ze mamy rację. Vanseller ( turas, sprzedający dywany) naklepać, naklepać, nakłaniać, nakłamać "my friend" :)) żenujące :) Bye bye

@4u

4u jeśli sobą reprezentujesz taki poziom umiejętności sprzedażowych jak Turas sprzedający dywany to szczerze Ci współczuję - nie nadajesz się do tej pracy, nie rozumiesz swojej roli, nic się nie nauczyłeś, zwolnij się i znajdź sobie pracę, która będzie dostosowana do twojego poziomu intelektualnego.

Menagier

Czyli potwierdza się, nie mamy prawdziwych handlowcow niestety

taki tam sobie....z boku patrzący...już:-)
@Menagier

Menagier_ a umiesz czytać ze zrozumieniemiem? Przeczytaj raz jeszcze co napisał Menago "Zaden prawdziwy handlowiec nie przyjdzie pracowac do BATa." ps. co masz za uszami, że tak piszesz o innych? Co do rekrutacji w październiku, ta firma zatrudniła najlepszych jacy byli wtedy w stanie podjąć pracę w tym i Ciebie....

Menago

Kim jestes, ze wypowiadasz sie w imieniu firmy? Na pewno nie profesjonalnym kierownikiem i wszystkie swoje trzy "wcielenia" mozesz wlozyc tam, skąd wyjales wlasnie palec. P.S. Zaden prawdziwy handlowiec nie przyjdzie pracowac do BATa.

Ad Hock

Menagier zgadzam sie z Tobą, Ci co mają odejść niech to zrobią teraz, blokują tylko miejscie innym ktorym zalezy na pracy !!!

menagier

zgadza się, nierobów i "dostawców" fajek nam nie potrzeba. zostawimy tylko prawdziwych handlowców, którzy będą potrafili wykorzystać narzędzia i umiejętności.

PH DUŻYMI LITERAMI PISANE
@menagier

Wy nie jesteście przedstawicielami handlowymi tylko van-selerami to jest ogromna różnica i całe to pisanie o sprzedaży wykorzystywaniu narzędzi czy ten UBOZ to jest bzdura . Chciałbym poznać van-selera który stosuje technikę uboz po 6 miechach pracy i trzech wizytach w tygodniu u tego samego klienta . To w oczach takiego uchodzi za człowieka niespełna rozumu . Po tych miesiącach już narzędzi nie ma żadnych , samo dostarczanie i pilnowanie klientowi zapasów aby mu czegoś nie brakło nie jest żadną atrakcją .

Racja
@PH DUŻYMI LITERAMI PISANE

Słuszna racja

Arek
@PH DUŻYMI LITERAMI PISANE

Święta prawda. Dlatego właśnie porownalem te prace z praca sprzedawcy pieczywa z samochodu. Trzeba umieć rozróżniać przedstawiciela od sprzedawcy fajek. Powiedzie drodzy van sellerzy kiedy ostatnio byliście na jakimś szkoleniu dla przedstawicieli? Takim np. sprzedazowym, uczacym wykorzystywac techniki sprzedazowe do budowania dystrybucji. I nie mówię tu o szkoleniach prowadzonych przez ASMow.

Menagier

Nic się nie pali, po prostu zwalniamy leserów, nieudaczników, niemoty, gamoni, sieroty i tym podobnych, którzy nie potrafią sprzedawać i do tej roboty się nie nadają. Przyznajemy, że popełniliśmy w zeszłym roku w październiku trochę błędów rekrutacyjnych, no ale jak się zatrudnia w 3 miechy ponad 500 chłopa to się na pewno kilku tych z w/w grupy przemsknie przez sito rekrutacyjne. Dlatego zwolnimy, każdego kto nie umie sprzedawać i na to miejsce zatrudnimy tych co umieją. Nie ma z tym, żadnego problemu bo na każde ogłoszenie przychodzi ponad 100 aplikacji, więc chętnych nie brakuje na wasze miejsce. Więc jak nie umiesz sprzedawać to nie narzekaj tylko ułatw nam pracę bo i tak prędzej czy później cie zwolnimy i zatrudnimy takich co potrafią. Pozdrawiam wszystkich fajnych z prawdziwego zdarzenia handlowców, których mamy, oni tu na GOŁ ŁORKU nie wylewają swoich żali tylko sprzedają fajki, zarabiają kasę, cieszą się z roboty, którą mają, my się cieszymy, że u nas pracują i będą u nas pracować do emerytury, bo nie pozwolimy im odejść, a całą resztę spotka los jak we wstępie. Czy coś jeszcze jest nie jasne?

4u

"Pali się grunt pod nogami"? tam się już głowa zajęła... chcesz popylać za 2 kółka na łapkę to jedź na rozmowę!!!!! Wziąwszy pod uwagę, że dhl na x dock'u zarabia więcej to napewno będziesz miał odpowiednią motywację do pracy :))) pozdrawiam Czytał Tomasz Knapik

pdl

a co się dzieje w podlaskim? dziś poszło cv na ph (oferta firmy zew) i za parę godzin telefon z zaproszeniem na jutro na rozmowę w Wawie? tak im się pali grunt pod nogami?? ......z tego co czytam nie warto zawracać sobie głowy nawet.....

Zostaw merytoryczną opinię o British American Tobacco - Warszawa

• Jak się pracuje w British American Tobacco?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w British American Tobacco?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy British American Tobacco?

British American Tobacco
2.4/5 Na podstawie 1803 ocen.

British American Tobacco