Opinie o British American Tobacco w Warszawa

Branże: Pozostałe - produkcja wyrobów tytoniowych

vukoo

a Szczecin trzyma się procedur i jest FUN. Dzisiaj RKS zapowiedział, że jego interesuje wynik biznesowy, team spirit, fun i koniecznie feedback. I to wystarczy. Zaraz okaże się że toalety nie chodzimy robić siusiu/kupkę tylko to od dzisiaj SHIT PROCEDURE i obowiązkowo FUN. Czemu te korporacje robią z ludzi głupoli i to chyba tylko w Polsce

egi

vendetta, jeśli wolno spytać, gdzie w mrożonkach mąż pracował?

?

Koleżanko ciężko tak bez praktyki powiedzieć. Ale na bidę z 10 godzin pracy plus rozliczenia z godzinkę jak dobrze pójdzie. Za kradzież nie masz odpowiedzialności bo van i Ty jesteście ubezpieczeni no chyba zdrowie lub życie straci mąż;). Ale chyba nie będzie tak drastycznie chodź rożnie bywa. Odpowiedzialność masz za gotówkę od klienta i to co masz na samochodzie jak wydaję. Ja już na dzień dobry walnąłem się na kasę po czegoś tam nie oznaczyłem w systemie V3 jak dla mnie to jest porażka tego wszystkiego tzn. ten system i błędy na pewno będą ale nikt Ci nie powie ile i jakie. Pozdrawiam

?

Fakty będą za 2-3 miesiące jak Vany wyjadą w trasy.

Przedstawiciel Handlowy

Dyspozycyjność Doświadczenie

logo firmy Specjalista IT
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
vendetta

Ok, trafiłam na Was przypadkiem i dół mnie złapał. Opiszę Wam pokrótce naszą sprawę a Wy proszę odpowiedzcie mi na pytania. Mój mąż dostał pracę, chodzi teraz na te szkolenia. Wcześniej pracował w branży mrożonek i była kiszka, zaproponowano mu fajną kasę w BAT. Będzie przedstawicielem handlowym. 1. Jak wygląda odpowiedzialność za te kradzieże itd? PYTAM TYLKO TYCH, KTÓRZY PRACOWALI W BAT A NIE TYCH, KTÓRZY SIĘ NASTROILI NEGATYWNIE I POZWALNIALI, ETC-INTERESUJĄ MNIE FAKTY. 2. Ile kasy co miesiąc trzeba odliczyć na wtopy, czyli tego, że jak pisaliście zawsze brakuje albo kasy albo towaru? Mój mąż jest mega dokładny, ale chcę wiedzieć jak to wygląda... 3. Najważniejsze- jak jest z godzinami pracy, o której realnie się kończy? Miało być kolorowo, ale już nie wiem...

?

Nie łamcie się właśnie wam ubyło kilka produktów z dystrybucji :) "Parlament Europejski odrzucił we wtorek pomysł, aby zakazać sprzedaży papierosów typu slim. Palacze będą musieli się jednak pożegnać z papierosami mentolowymi." Zawsze to kilka minut pracy mniej na PSD ;)

?

Powiem tak , gdyby nie ten chory system V3 , procedury , pieszczenie sie z tym super samochodem - to praca fajna. Niestety moim zdaniem sprawy informatyczno - proceduralne wystraszyly czesc ludzi ( w tym mnie) i zrezygnowali. Okazalo sie ze kasa jaka proponowali w stosunku do obowiazkow i odpowiedzialnosci - jest smieszna. Podobne pieniadze mozna zarobic i nie musisz byc magazynierem, ksiegowym, kasjerem i konwojentem w jednym. Ale to tylko moje skromne zdanie i mozecie sie nie zgodzic. Pozdrawiam kolegow ktorzy "walcza" dalej w bat.

nowy

(usunięte przez administratora) Ciekawią mnie również osoby, które rezygnują z pracy - pytanie czy rzeczywiście rezygnują sami, czy raczej dostają do podpisu podanie o rozwiązaniu umowy o pracę za porozumieniem stron (tak, jak to było u nas)... :(

devil

Hurtownik ma racje narazac swoje zycie za marne 2000zl pod warunkiem ze nie bedzie strat co malo prawdopodobne przy tym idiotycznym systemie praca po 12/13h sorry ale w tym BACIE pracuja chyba glaby ktore uwierzyly w moc swojej firmy i ktore mysla ze ph beda robic niewolnicza prace na rzecz ich pensji to sie grubo mylicie ja wraz z kolegami podziekowalem wczoraj i szczerze odradzam prace na takich warunkach i na tym systemie NIE WARTO!!!Nie sluchajcie tych ASM dyletantow ktorym sie juz pali grunt pod nogami-PIeklo nie praca srodkowy dla BAT

egi

żaden asm, trafiłem tu przypadkiem, teraz pracuję w branży mrożonkowej. Generalnie obserwuję, co się dzieje na rynku i tak trafiłem tutaj. Wiele lat temu pracowałem też dłuższy czas w Lekkerlandzie, a raczej wówczas jeszcze Milo, więc branża tytoniowa nie jest mi obca - najpierw jako vs, potem jako PH (Śląsk). To były złote czasy dla branży, pracowało się super. Niemniej temat bezpieczeństwa już wtedy był szeroko poruszany, a czasy jednak były chyba "normalniejsze"

?

egi - 2013-10-07 22:48:31 czytając to forum mam nieodparte wrażenie, że jedni chcą zniechęcić drugich, by zwiększyć własne szanse i może doprowadzić do sytuacji, w której BAT poprawi wam warunki, widząc, że przy warunkach obecnych brak chętnych do pracy...Wasze niedoczekanie...Racja, bo jak pokazuje historia, zawsze znajdą się wazeliniarze gotowi pracować za 10 gr mniej niż kolega, a potem płacz i zgrzytanie zębów :P

?

Chyba jednak troche odeszlo bo BAT zamieszcza ogloszenia dot. pracy wcalej Polsce

?

Jak czytam te wszystkie wpisy trochemi Was szkoda. Jak ktos sie poddaje przed startem jest cienki. Ja zobacze o co kaman i podejme decyzje, ale kilka miesiecy trzeba wziac na klate. Pozdrawiam lamusy :)

stefan

niezly zapierdziel na tych szkoleniach u nas juz poszlo 4 ludzi dzisiaj, no ale coz zobaczymy co z tego wyjdzie,jescze jest czas zobaczyc co to jest warte, v3 nic nie warty:) pozdrawiam

xxx

van to ciężka tyra jeździłem tak 4 lata i byłem ciekawy jak to będzie w bacie i co wykminią i z tego co czytam to co sam myślałem kupa

?

nasze bezpieczeństwo zależy od nas samych,po co ?!!po co?!! klepiecie jęzorem ,ze na aucie będzie ok 40.000 a gotówki ok 20 000 ? no po co??!!!!! przecież to forum czytają i hurtownicy i konkurencja-bo wszyscy oni wiedzą co się zadziało i zadzieje-zgadzam się z wcześniejszą wypowiedzią,ze są zorganizowane grupy,które tylko "polują" na takich dostawców,ph-jak zwał,tak zwał-obserwują,analizują i w odpowiednim momencie BUM!!jeżeli będziecie się pucować co macie, no to ja dziękuje!!! trochę dyskrecji!! (usunięte przez administratora)

vukoo

Mam taki mętlik w głowie..... Szczecin pozdrawia, u nas na razie 2 osoby się zastanawiają nad odejsciem. Jak jest w pozostałych lokalizacjach?

Batem po d...

Ja już wolny jestem podziękowałem i baj chyba bym się wykończył z tym systemem przy tej odpowiedzialności pozdrawiam będę trzymał za tych co zostają bo mi ich żal bo chcą zarobić jakiś grosz ale nie wiadomo czy im się to uda bo jak im zaczną strącać z wynagrodzenia braki i pomyłki to nie wiem czy im wypłaty starczy nara

?

pracowałem przy rozliczaniu ph bata i innych ph, którzy mieli tylko dystrybucje. ZAWSZE brakowalo im towaru albo kasy. a sprzedaż to nie to samo co dystrybucja - nie te sumy

Zostaw merytoryczną opinię o British American Tobacco - Warszawa

• Jak się pracuje w British American Tobacco?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w British American Tobacco?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy British American Tobacco?

British American Tobacco
2.4/5 Na podstawie 1803 ocen.

British American Tobacco