Opinie o British American Tobacco w Warszawa

Branże: Pozostałe - produkcja wyrobów tytoniowych

apokalipsa

pany kraków się dolączył do powrotu o 14! a wy na co czekacie!!!!!!!!!!!! a jutro list z podpisami chłopaków co do wypłaty za nadgodziny do Antala!!!!!!

Cichy
@apokalipsa

My tez się dołączamy jutro się wszystko okaże co Antal ma do powiedzenia. Mam nadzieje ze firma BAT pójdzie po rozum do głowy i zacznie nas traktować jak ludzi a nie jak woły do roboty. Teraz wszystkie krosdocki muszą trzymać się razem.

BeATe

Jutro Webex z Antalem, chyba wiem co powie.. "Robimy wszystko aby takie sytuacje się więcej nie powtarzły, dziękuje wam za determinacje i ciężką prace. Jestem z Wami." A na Doku dalej będzie to samo............. Peace.

:-)

Jutro 7 rano multimedialna konferencja z zarządem odnośnie sytuacji w firmie i na forach internetowych . Zaczyna sie -:) Let's Get Ready to Rumble

van

Chlopaki skoro tak zle jest w bacie to co tam robicie? Wypowiedzenie i do sadu o nadgodziny.na takich fachowcow firmy czekaja az sié bijå o was. ha ha ha!placzki nikt was nie trzyma.

Vanseling
@van

Dobry z Ciebie nieudacznik !!

Przedstawiciel Handlowy

Dyspozycyjność Doświadczenie

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
WTF?

Chłopaki żal mi was ze tak musicie zasuwac.. Przykro się robi jak słychac ze że jesteście tylko w domu przed weekend. Życzę wam żeby firma pomogła sobie i Wam.. Czy większą ilość osób na tym stanowisku rozwiązała by sprawę? Być może przez to co się zaczyna dziać, Firma otworzy oczy.. W firmie BAT Adaptuja się bardzo szybko do nowej sytuacji wiec być może coś się zmieni na lepsze. Tego się trzymajmy!

Borys

Jeżdzicie po tych Asach a gdyby nie oni to premie widzielibyscie jak swinia niebo. As ma znać każdą trasę i umieć się znaleźć w kazdej sytuacji. Skoro tacy zejebiści jesteście dlaczego żaden z was nie jest Asem skoro to takie proste lekkie i przyjemne...

HK

Witam, ja jestem as-em i nie uwazam żebym za darmo dostawał kase, oprócz tego że(usunięte przez administratora) za kolegów to normalka,ale tez pomagam im w czasie normalnej pracy.Sam bylem ph u nas potem zostałem as-em i uwierz mi sto razy bym wolał mieć własną trase..Bycie as-em nie jest takie kolorowe.U nas każdy sie szanuje,Ja jeżeli jade z ph robie za niego dystrybucje itp.. Tak jak ph sa różni ,tak i as-owie:) Pozdrawiam

,...

Jutro dowiemy się co firma zrobi z tworząca sie atmosferą i nadgodzinami

@,...

a skąd takie info?? przeciek.............

dg

o której dziś zjechaliście?

Czytam wasze wypowiedzi i widzę że jest ciężko ale co myślicie o podjęciu pracy przez młodego nie za bardzo doświadczonego. Opłaca się ?

klo

nie zgadzam się z opinia,że AS-y nic nie robią.oni (usunięte przez administratora) nawet bardziej niż Wy.Wyjeższają na obce trasy,nie znają klientów i za Was robią targety,kiedy wy jesteście na urlopie /chorobowym.As sie nie rozchoruje,urlop dostanie w ostatniej kolejności ,wieć nie(usunięte przez administratora) ,że As jest na równi z Asm-em,Rm-em,czy Trm-em bo TO NIE PAWDA.

@klo

Chyba AS się odezwał, to teraz powiedz jak jesteś wstanie zrobić target nie znając klientów, niezła ściema...........Wszyscy wiedzą jaka prace maja AS-y i nie musisz tego tak koloryzować jak im cięzko. PEACE.

armagedon
@klo

wiem że jesteś asem bo bronisz funkcji as, ale to twoj (usunięte przez administratora)obowiązek(usunięte przez administratora)za kogoś! bo zadarmo tego nie robisz! pensja ok 3500 masz, a co myślałeś że za leżenie ci ją dadzą. (usunięte przez administratora) bo inni rąbią i nie dostają w całości premi a ty się nie urobisz a masz zagwarantowaną wypłatę!

BeATe

jakies dwa miesiace toczy sie dyskusja na temat nadgodzin, i co sie zmienilo??? No właśnie niech kazdy sobie odpowie. Cięzkie czasy nastaly...........

silesian dg

Jak myślicie że na nasze miejsca jest mnóstwo chętnych to jesteście w błędzie. Z ledwością znaleźli nas w potrzebnej ilości.Po ewentualnych zwolnieniach nie znajdą chętnych.Każdy gdy sprawdzi czemu potrzebują (usunięte przez administratora)to spasuje. Oni dobrze o tym wiedzą.Jak chcą robić własną dystrybucje to niech wezmą na siebie wszystko co się z tym wiąże,ale nie naszym kosztem.Vanselling jest najdrożzą formą dystrybucji,powinni o tym wiedzieć.Nie wprowadzili tego w krajach gdzie prawa pracowników są szanowane, czyli cała Europa zachodnia. Liczą na to że Polacy nie będą domagali się tego co im się należy. Nie jest to wina rządu,to MY powinniśmy powiedzieć nie na te praktyki i łamanie naszych praw.Więc musimy działać razem wszyscy.To jest podstawa naszego sukcesu i tylko tym sposobem możemy wyeliminować nieuczciwych pracodawców ,nie zrobi za nas tego rząd za nas,To my musimy zawiadomić odpowiednie instytucje jak chcemy coś zmienić.Jak to nie pomoże to do sądu pracy.Nie bójmy się tego robić ,to nie jest kapowanie tylko domaganie się tego co się należy.

silesian dg

Jak myślicie że na nasze miejsca jest mnóstwo chętnych to jesteście w błędzie. Z ledwością znaleźli nas w potrzebnej ilości.Po ewentualnych zwolnieniach nie znajdą chętnych.Każdy gdy sprawdzi czemu potrzebują niewolników to spasuje. Oni dobrze o tym wiedzą.Jak chcą robić własną dystrybucje to niech wezmą na siebie wszystko co się z tym wiąże,ale nie naszym kosztem.Vanselling jest najdrożzą formą dystrybucji,powinni o tym wiedzieć.Nie wprowadzili tego w krajach gdzie prawa pracowników są szanowane, czyli cała Europa zachodnia. Liczą na to że Polacy nie będą domagali się tego co im się należy. Nie jest to wina rządu,to MY powinniśmy powiedzieć nie na te praktyki i łamanie naszych praw.Więc musimy działać razem wszyscy.To jest podstawa naszego sukcesu i tylko tym sposobem możemy wyeliminować nieuczciwych pracodawców ,nie zrobi za nas tego rząd za nas,To my musimy zawiadomić odpowiednie instytucje jak chcemy coś zmienić.Jak to nie pomoże to do sądu pracy.Nie bójmy się tego robić ,to nie jest kapowanie tylko domaganie się tego co się należy.

surrevival

(usunięte przez administratora)racowalem w BAT w 2005-2006 i robilem to co Ty, zgadnij ile zapieprzalem dziennie? Myslisz, ze mi ktos zaplacil za nadgodziny?

Robi

W piątek mnie pyta kumpel z grupy czy wypłacili tą super premię bo on chyba nie dostał. Powideziałem mu że sam nie wiem. To ptam ile dostał na rękę 2200zł za 30 punktów dziennie . Ja dostaję trochę więcej i uwierzcie mi żal mi było patrzeć na tego młodego chłopaka . To jest jakaś kpina płacić tyle. Teraz taką kasę zarabia zwykły szeregowy robol na produkcji pracując 8 godzin bez stresu planów sprawdzaniem stanów dystrybucji be zdoczynienia z kasą odpowiedzialnością materialną za vana za hh zawieszaniem się super V3 z programem boskim itp. Sorry ale jak bym był właścielme sklepu to nie pozwolił bym sobie grzebać za ladą.

BAT-srat

Koledzy podrzucuie dokładnie gdzie mozna wejść na to forum prawdy bo jak wpisuje wychdzi mi jakaaś ogólna stronka. Dzięki. A na wiasem jak dlaej będę o 20 wracal do domu to wypalę się za miesiąc i nie wytzymam psychicznie. NAwet czasu nie mam wyjść do miasta na zakupy to jest jaki (usunięte przez administratora) A PAn menago o 14 kończy i jedzie do domku jakby nigdy nic.

Waluś

Bójcie się dalej prawniku BAT już nie jeden wygrał z kocernem tytoniowym przy sporze zbiorowym. Pozdrawiam

A.H.

Nie uważam aby dobrym pomysłem był informowanie mediów każdy z nas w umowie ma zapis o nie kontaktowaniu sie z mediami prawnicy bat by nas zniszczyli

dabrowa

Kase podobno mają kolosalną ale chyba przeznaczoną dla zarządu a nie dla nas za nadgodziny .Hurtownikom też płacą za palm white.Tylko dla nas nie ma.Jak ktoś tak gra po 3 mies.z pracownikami to lepiej nie będzie.400mil dostali a za nadgodziny nie płacą.Ja wymiękam nie wytrzymam tego.

Zostaw merytoryczną opinię o British American Tobacco - Warszawa

• Jak się pracuje w British American Tobacco?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w British American Tobacco?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy British American Tobacco?

British American Tobacco
2.4/5 Na podstawie 1803 ocen.

British American Tobacco