INVENT Sp. z o.o.

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Ivory

polecam firmę Invent. Wszystko zgodne z opisem, praca bardzo przyjemna w miłej atmosferze. Dla każdego kto się zastanawia naprawdę polecam! Można poznać fantastyczne osoby a przy okazji nauczyć się języków.

@Ivory

Dziękujemy bardzo za miły komentarz. Pozdrawiamy:)

wanda
@Ivory

Jak uczy się tych języków? W nocy na półce w OBI?

@wanda

Dzień dobry pani Wando, nasze zagraniczne inwentaryzacje to również doskonała okazja do zwiedzania ciekawych miejsc, czas na naukę języka też się znajdzie;) Pozdrawiamy

paweł

Witam i pozdrawiam wszystkich invenciarzy,właśnie wróciłem z turnusu lekko nie było,ale daliśmy radę,wszystko uzależnione jest od składu teamu jeżeli stanowią zgraną grupę potrafią się dogadać to nawet powrót o 16 czy 17 nie stanowi większego problemu.Oczywiście nie codziennie ,skanowanie cenówek porażka zamiast liczyć godzina na przepisywaniu cyfr,Mam nadzieję,że wkrótce coś się zmieni.Poza tym można smiało jechać był u nas teraz świeżak,który startuje na następny turnus,na początku miał trudności ,ale po paru dniach wciągnął się w robotę.Praca dla ludzi otwartych gotowych na poznanie nowych osób,marudom nie polecam i ślizgaczom również

@paweł

Panie Pawle, zgrany i pracowity zespól to podstawa:) zgadzamy się:)

wanda
@paweł

kiedy ty byłeś na tym turnusie i gdzie??

paweł
@wanda

wróciłem 10 dni temu w rajchu

Byłam na kilku projektach podobało mi się wiem że na małych projektach może się nie sprawdza pracuje za wolno ale dokładnie bez błędów. Firma takich osób jak ja to raczej nie potrzebujeok, ale zapisałam się na 3 projekty jeden niby anulowano a na dwa zero telefonu choćby zadzwonili i powiedzieli daj sobie spokój nie zapisuj się bo jesteś zawoła zrozumiałabym dałabym sobie spokój ale trafia mnie szl.... Jak dzisiaj zobaczyłam dostępny termin na który zapisałam się już dawno i cisza. Mimo to polecam pracę z inventem dobrze pracowało mi się i milo

@Ewa

Pani Ewo, zawsze staramy się na bieżąco kontaktować z osobami, które zgłosiły chęć wyjazdy, brak kontaktu może być spowodowany bardzo dużą liczbą zgłoszeń. W przypadku powtórzenia się sytuacji prosimy o kontakt. Od poniedziałku do piątku w godzinach 8.15 – 15.45 istnieje możliwość porozmawiania z naszymi konsultantami na czacie, dzięki czemu szybko uzyska Pani wszystkie potrzebne informacji. Może Pani również skontaktować się z nami telefonicznie na numer 71 750 77 00 lub zamówić połączenie na naszej stronie www.invent.ag, jesteśmy również dostępni pod mailem rekrutacja.zagranica@invent.ag. Pozdrawiamy!

Nicki

Witam, wróciłem niedawno z turnusu i mam kilka spostrzeżeń na temat pracy jak i samej firmy. Praca powinna polegać na szybkim i sprawnym liczeniu, a nie na ciągłym przepisywaniu cenówek, bo 80% nie wchodzi laserem... Może ktoś się zastanowi czy ma to sens i zabiera minimum 50 minut na każdym sklepie, a ponowne skanowanie cenówek to już totalne nieporozumienie. Druga sprawa - jakim prawem przedłużacie turnus 4 razy nie pytając Waszych pracowników jakie mają plany i czy mogą zostać na początek 3 dni, potem tydzień, następnie 10 dni a skończywszy na 2 tygodniach. Ja rozumiem wszystko wiem, że dla Was jesteśmy tylko nędzną siłą roboczą, ale w każdej firmie są jakieś normy zachowań i określone postępowania z pracownikami. Zastanówcie się nad godnym traktowaniem pracowników, bo nie każdy będzie to akceptował.

Bardzo dobry

Bez problemu

michał

Witam. Wróciłem niedawno z turnusu w Niemczech. Poznałem wspaniałych ludzi. Była mega atmosfera w pracy. Wszyscy przyjaźnie nastawieni. Praca naprawdę nie jest ciężka fizycznie. Jeśli ktoś chce spróbować swoich sił to niech śmiało aplikuje i nie przejmuje się negatywnymi komentarzami. Pozdawiam.

@michał

Panie Michale, dziękujemy i zachęcamy do zapisów na kolejne wyjazdy:)

asiek

Zastanawiam się skąd te wszystkie najnowsze dobre opinie na temat zagranicznych inwentaryzacji, skoro na stronie iventu od dluższego czasu nie pojawiła się żadna oferta. Nawet niewiele jest krajowych. Jestem zarejestrowana od 2 miesięcy i żadnych sensownych ofert przez ten czas nie zauważyłam. Najwyraźniej firma ivent pisze je sobie sama .

@asiek

Szanowna Pani, zawsze zachęcamy do śledzenia na bieżąco terminów wyjazdów na naszym Portalu www.rekrutacja.invent.ag. Aktualnie mamy kilka otwartych terminów - na inwentaryzacje w Polsce, dostępny jest również wyjazd na inwentaryzacje zagraniczne do Niemiec od 30.05.2021 do 18.06.2021. Obecnie mamy ponad 300 pracowników, którzy regularnie z nami wyjeżdżają na projekty zagraniczne. W związku z tym sytuacja i ilość wolnych miejsc zmienia się z godziny na godzinę, a nasze wyjazdy cieszą się dużym zainteresowaniem. Pozdrawiamy i zachęcamy do zapisów:)

Agata

Moim zdaniem współpraca z firma INVENT jest bardzo dobrze zorganizowana. Kontakt z biurem, co najważniejsze, jest stały, zawsze można zadzwonić i Panie tam chętnie pomogą. W/W firma zapewnia wszelkie możliwe środki ochrony wobec pandemii. Atmosfera w pracy jest również dobra, warto jechać,polecam.

Pani Agato, staramy się mimo ciężkich czasów:) Pozdrawiamy

Basia

Decydujac sie na wyjazd z ta firma trzeba zgadzac sie ze wszystkimi plusami i minusami.Nie mozna wyrazic swojego zdania bo jest sie juz na zawsze na czarnej liscie i nie ma mozliwosci wyjazdu juz z ta firma.Firma nigdy nie odpowiada ani na maile ani tez na korespondencje(usunięte przez administratora)Natomiast kazdy kto wypowie swoje zdanie czy to na temat ciaglych przeprowadzek do hoteli gdzie ludzie wyrzucali tony jedzenia poniewaz jechalo sie na noc do pracy zabierajac bagaze i jedzenie a potem jechalo sie tysiace kilometrow np.z Berlina do Bawarii zadna z tych osob ktora wyrazila swoje zdanie juz nie ma szans na prace w tej firmie.Natomiast toleruje sie tyranow ktorzy niszcza ludzi psychicznie.

@Basia

Pani Barbaro, prosimy opisać zaistniałą sytuację wraz ze szczegółami pod adresem: reklamacja@invent.ag. Po zapoznaniu się ze sprawą dołożymy wszelkich starań żeby wyjaśnić sytuację. Pozdrawiamy.

@Basia

Po pierwsze - twierdzenie, że wyrażenie swojego zdania owocuje wpisaniem na czarną listę to przesada. Tak samo z mailami. To że czasem zdarza im się nie odpisać to jeszcze nie znaczy, że "nigdy". Natomiast przeprowadzki są podyktowane koniecznością. Logistyka to nie jest prosta sprawa, trzeba wziąć pod uwagę odległość do sklepów, w których pracujemy i znaleźć hotele które w danym czasie są dostępne dla sporej kilkunasto lub kilkudziesięcio osobowej grupy, zapewnić ciągłość tych noclegów itd. Poza tym hotele muszą spełniać różne wymogi, szczególnie w czasie obostrzeń w związku z pandemią. Warto dodać że w ciągu ostatnich kilku lat standard noclegów uległ znacznemu podwyższeniu. Praca do najtrudniejszych nie należy a przeprowadzki są jej koniecznym elementem. Poza tym częstotliwość przeprowadzek jest różna, czasem co kilka dni a czasem jest się w jednym hotelu przez kilka tygodni - nie ma co się zniechęcać. Wyrzucanie "ton" jedzenia? Jeżdżę od kilku lat i jeszcze nigdy nie spotkałem się z sytuacją, kiedy zaskakiwano mnie nagłą niespodziewaną przeprowadzką a ja nagle musiałem tony i hektolitry jedzenia z lodówki wyrzucać. Kierownik zawsze mówi jak długo będziemy w danym miejscu, jak ktoś kupuje za dużo to marnuje pieniądze i żywność na własne życzenie. Kilku godzinna jazda z Berlina do Bawarii to nie są "tysiące kilometrów" :-) używanie takich przesadnych sformułowań nie służy poważnemu odbiorowi tych wszystkich zarzutów. Niszczący ludzi "tyrani" to kolejne elementy histerycznej retoryki tego wpisu. Z tyranią i niszczeniem ludzi się nie spotkałem. Kierowników i koordynatorów z którymi do tej pory pracowałem oceniam pozytywnie.

@Marek

Panie Marku, dziękujemy za bardzo wyczerpujący i merytoryczny komentarz. Pozdrawiamy serdecznie:)

patryczeq

Praca stworzona dla osób szukających dobrze płatnej pracy co do wykonywanych czynność, praca ta do ciężkich nie należy, mozna łatwo zarobić poznać nowych ludzi, fajna atmosfera, czego chcieć więcej? Poprostu polecam :)

@patryczeq

Dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy serdecznie:)

Renata k

Polecam firmę Invent .Najlepsza firma ,praca nie jest ciężka ,można liczyć na każdą pomoc ,zwiedzić świat ,warunki noclegowe super koordynatorzy i kierownicy najlepsi,pieniążki na czas cóż więcej chcieć jechac i zarabiac z firma INVENT. Chciałabym pojechać ale jeszcze problemy zdrowotne do likwidacji

@Renata k

Dziękujemy Pani Renato za miły komentarz. Życzymy zdrowia oczywiście:)

@INVENT Sp. z o.o.

Miło wspominam pracę z inventem ale chyba już nie chcą zatrudniać ludzi z większym peselem ale mimo to dziękuję za dotychczasową prace

Renata.k
@INVENT Sp. z o.o.

Dziękuję bardzo i pozdrawiam wszystkich serdecznie tęsknię za tą pracą tak wspaniala

@Ewa

Pani Ewo, głównym ograniczeniem odnośnie współpracy, które mamy jest ukończenie 18 roku życia. Pozdrawiamy :)

Andrzej13

Sympatyczne to są może Panie w biurze, bo niekoniecznie osoby jako kierownicy czy koordynatorzy na wyjazdach, praca- to zależy jak dla kogo, są osoby dla ,których nawet najlżejsza praca może być uciążliwa, co do finansów - pieniądze miałem zawsze na czas,

kasia

Bardzo zachęcam do Wyjazdów przez firmę Invent. Wszystko odbywa się sprawnie a co najważniejsze przez bardzo sympatycnych pracowników. Sama praca jest przyjemna a zarobki świetne. Zachęcam do zgłaszania się do pracy. mówię warto.

@kasia

Pani Kasiu, dziękujemy i polecamy się:)

kasia

Bardzo polecam pracę za granicą przez firmę INVENT. praca super i można dużo się nauczyć .Miła atmosfera i pomoc kierowników jak coś się nie wie.

Natalia

Polecam pracę w firmie INVENT. Inwentaryzacje przebiegają w miłej atmosferze, praca dobra zarówno dla ludzi starszych jak i bardzo młodych. Wyjazd z Polski, noclegi oraz dojazdy na inwentaryzacje zapewnione są przez firmę. Elastyczne terminy wyjazdów, możliwa jest współpraca na dłuższy okres czasu.

@Natalia

Polecamy się;) i pozdrawiamy:)

Ivory

Polecam jak najbardziej. Praca nie jest ciężka, można łatwo i szybko zarobić dobre pieniądze. Fajni ludzi, aż chce się wracać.

@Ivory

Miła atmosfera i ludzie to podstawa. Zgadzamy się:)

Agata

Bardzo polecam prace z firma Invent. Kontakt z biurem jest bardzo dobry, kierownicy teamów są pomocni.

JP2GMD

Potwierdzam.

Dziękujemy za miłą opinię;) Pozdrawiamy

asiek

Proszę o informację, jakie terminy są inwentaryzacji zagranicznych. Czy można wyjechać na okres kilku dni czy od razu kilka tygodni musi być?

@asiek

Witamy, prosimy śledzić terminy wyjazdów na naszej stronie: www.rekrutacja.invent.ag. Terminy wyjazdów oraz miejsca inwentaryzacji są tam aktualizowane na bieżąco. Pozdrawiamy

Sama prawda

Prosze sie dobrze zastanowić czy z ta firma wyjechac, zwlaszcza w czasie pandemii. Jezeli poczuje sie Pani źle bedac na wyjeździe to firma pozostawi Pania sama sobie. Nie zawioza Pani do lekarza ani na test covid. Jedyne co zrobi firma w tej sytuacji to odesle Pania natychmiast Flixbusem czy Sindbadem do Polski i to nie do Pani miejscowosci tylko do Wroclawia. Firmy nie interesuje ze bedzie Pani wracala z wysoka goraczka ledwo zywa. Nie pozwola Pani zostac ani dnia dluzej za granica z obawy ze na kwarantanne trafi cala grupa. Masakra..prosze niech firma nie usuwa ciagle mojej opinii

@Sama prawda

Decyzje dotyczące wcześniejszego powrotu do Polski ze względów zdrowotnych są zawsze podejmowane w porozumieniu z pracownikiem. W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod adresem mailowym: reklamacja@invent.ag. Pozdrawiamy.

Vvv
@INVENT Sp. z o.o.

Prosze ludzi nie wprowadzac w błąd gdyz decyzje o powrocie pracownika do Polski a zarazem o utracie przez niego pracy podejmuja Państwo sami jako firma po czym informujecie pracownika w ostatnim momencie o jego zjezdzie do domu ktory potrafi sie odbyc za 2 godziny od informacji co oznacza ze czlowiek wraca z pracy zmeczony po czesto 10 godzinnej inwentaryzacji i ma kilka minut na spakowanie rzeczy bo zaraz kierowca podrzuca cie na przystanek flixbusa gdzie bedziesz czekal kolejne kilka godzin na autobus.

@Vvv

Decyzje dotyczące wcześniejszego powrotu do Polski ze względów zdrowotnych są zawsze podejmowane w porozumieniu z pracownikiem. Oczywiście zachęcamy do opisania sytuacji, o której Pan piszę, a my chętnie ją wyjaśnimy. W tym celu prosimy o wysłanie maila na adres: reklamacja@invent.ag. Pozdrawiamy.

Zdziwiony
@INVENT Sp. z o.o.

Czy Państwu "zacieła się płyta" ? Na powtarzające się zarzuty nie odpowiadacie merytorycznie, wklejając ten sam śmieszny tekst ...

@Zdziwiony

Zawsze wyjaśniamy każde zgłoszenie, które otrzymujemy od Państwa. Nie jest to możliwe bez opisania konkretnego przypadku/sprawy, właśnie tym celu prosimy o wysłanie maila na adres: reklamacja@invent.ag. Pozdrawiamy serdecznie.

Marlena

Praca w Invencie jest spełnieniem marzeń. Polecam serdecznie tym którzy jeszcze nie byli. Sama nie zjeżdżam z Niemiec już od 1,5 roku. Wakacje za darmo i jeszcze płacą.

Kuba

Witam, Wszystkie formalności załatwiane są przed wyjazdem. Już wtedy dowiadujecie się o stawkach, formie pracy oraz zapewnieniu darmowego dojazdu za granicę firmowymi busami z 3 miast (Katowice, Legnica, Wrocław) oraz codziennym dojazdom do pracy. Hotele są w odpowiednim standardzie.

@Kuba

Dziękujemy za miły komentarz:) Pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1616.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1438, z czego 1189 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.