INVENT Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

patryczeq

Bardzo serdecznie polecam pracę w tej firmie łatwy szybki i adekwatny zarobek co do wykonywanych czynności przyjemne zakwaterowania oraz miła atmosfera :)

@patryczeq

Dziękujemy bardzo! Zachęcamy do kolejnych wyjazdów z Inventem :)

JJ

Pierwszy wyjazd od razu zniechęca do następnych, ponieważ wynagrodzenie jest nieadekwatne do tego o czym informowali, wszystkie osoby z którymi byłem mają ten sam problem - brak premii wyjazdowej. Po kontakcie telefonicznym usłyszałem, że Pani z jej strony nic nie może mi pomóc i musze pisać e-mail na którego odpowiedz mam czekać do 7 dni robczych. Zobaczymy jak się sprawa potoczy.

@JJ

@JJ premia za wyjazd została doliczona do wynagrodzenia w prawidłowej wysokości, ale niestety z powodu błędu systemu u niektórych osób poniżej 26 roku życia został potrącony podatek, co nie powinno mieć miejsca. Prosimy o wiadomość w tej sprawie na reklamacja@invent.ag , dzięki temu będziemy mogli zweryfikować Pana wynagrodzenie i dokonać odpowiedniej korekty. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację, wszystkie osoby, które zgłosiły błędnie naliczone wynagrodzenie otrzymają wyrównanie. Prosimy o cierpliwość oraz wyrozumiałość.

Ap

Serdecznie polecam. Warunki pracy i mieszkalne na wysokim poziomie.

@Ap

Dziękujemy za opinię, staramy się ;) Zachęcamy do kolejnych wyjazdów.

Cieniu
@Ap

Zgadzam się, od 10 lat pracuję w firmie i kiedyś może nie było kolorowo, jednak teraz to jest bajka.

@Cieniu

Dziękujemy, staramy się ;)

Marcus86

Potwierdzam liczne pozytywne opinie, ja także jestem zadowolony ze współpracy z Inventem i jeszcze nie raz wybiorę się z tą firmą do Niemiec. Praca idzie sprawnie, hotele dobrze urządzone, jest czas na odpoczynek, pieniądze w terminie - nie ma na co narzekać. pozdrawiam

@Marcus86

Dziękujemy za komentarz i świetną opinię :) Zapraszamy do dalszej współpracy, pozdrawiamy!

Aga111
@Marcus86

Zgadzam się w 100% super praca i można poznać fajnych ludzi .

@Aga111

Dziękujemy! Zachęcamy do kolejnych zapisów ;)

Bardzo dobry

Bez problemu

Andrzej13

Byłem kolejny raz z firmą Invent na inwentaryzacji w Niemczech. Jak dla mnie praca nie jest zbytnio uciążliwa chociaż dużo zależy od tego z kim pracujesz. Warunki mieszkaniowe są dobre, ważne żeby było miejsce do przygotowania ciepłego posiłku

@Andrzej13

Dziękujemy za opinię. Zachęcamy do kolejnych zapisów :)

Jestem po drugim turnusie zagranicznym. Długość inwentaryzacji zależy od projektu, wielkości sklepu, zaangażowania i obrotności ludzi. Warunki socjalne jak najbardziej w porządku. Weekendy wolne, jest czas na odpoczynek i regenerację. Jestem zadowolony z tego wyjazdu.

@Michał

Dziękujemy za opinię i zachęcamy do kolejnych wyjazdów z Inventem :)

Grażyna

Byłam 3 tygodnie w Niemczech na inwentaryzacjach OBI był to mój pierwszy wyjazd i na pewno nie ostatni z tą firmą ;) atmosfera luźna ludzi mili i co najważniejsze pomocni ;) ogólnie polecam

@Grażyna

Dziękujemy, staramy się! :) Zapraszamy na kolejne wyjazdy z Inventem.

Brałem udział w inwentaryzacjach w Polsce i za granicą,czas inwentaryzacji bywa różny i zależy od ilości ludzi i wielkości sklepu,praca nie jest ciężka i polega na skanowaniu i liczeniu towaru. Polecam jeśli ktoś chce szybko zarobić.

@Piotr

Dziękujemy za opinię ;) Zachęcamy do kolejnych zapisów.

Sebol1992

Opinia dotyczy inwentaryzacji w Toruniu i Bydgoszczy. Praca po około 8h, skanowanie produktów podzielonych na strefy i każdy ma swój dział który musi ogarnąć plus jest sprawdzany z tego jak liczy - normalka :) Praca sama w sobie w porządku. Koordynatorzy również, są pomocni. Nikt nad wami z batem nie stoi i nie pogania chyba , że jest mało ludzi i duży sklep wtedy trzeba się trochę sprężyć. Jeśli zamierzanie sobie tam dorobić to całkiem spoko opcja, zabierzcie długopisy, picie, jakieś kanapki i tyle.

@Sebol1992

Dziękujemy za opinię :) Zachęcamy do kolejnych zapisów.

Dawdaw

Byłem 3 tygodnie w Czechach na inwentaryzacjach OBI był to mój pierwszy wyjazd i na pewno nie ostatni z tą firmą ;) atmosfera luźna ludzi mili i co najważniejsze pomocni ;) ogólnie polecam

@Dawdaw

Dziękujemy za opinię ;) Zachęcamy do kolejnych zapisów.

Robert

Wykonałem pracę związaną z inwentaryzacją byłem poraz pierwszy w trakcie wykonywania czynności byłem na bieżąco kontrolowany przez koordynatora poczym otrzymałem informację treści :umowa anulowana przez zbyt wiele błędów ,,,,, jestem bardzo rozczarowany nie polecam szkoda słów,,,,

J
@Robert

Robert napisz co w takiej sytuacji się dzieje? Wysyłają do domu , bo błędy? Jak to wygląda?

@Robert

Panie Robercie, brał Pan udział w jednej z naszych inwentaryzacji w Warszawie i niestety pomimo odpowiedniego przeszkolenia do pracy przez osoby koordynujące inwentaryzację, popełniał Pan dużo błędów w liczeniu. Z uwagi na fakt, że nie wykazał się Pan należytą starannością podczas wykonywania zlecenia, do czego był Pan zobowiązany, byliśmy zmuszeni do rozwiązania z Panem umowy. Oczywiście z tego tytułu nie ponosi Pan żadnych konsekwencji finansowych, a wynagrodzenie za przepracowane godziny otrzyma Pan w terminie zawartym w umowie. Prosimy nie odbierać tego personalnie. Nie każda osoba ma predyspozycje do pracy na inwentaryzacji.

WOW

Witam, z Inventem spotkałem się kilka lat temu przy inwentaryzacji krajowej. Ostatnio pojechałem z firmą do Czech. Invent ma dużo realizacji za granicą. Warunki mieszkaniowe w fajnym pensjonacie. Czysto, schludnie, cicho. Blisko sklepy. Koordynatorzy w porządku. Pozostałe osoby też. Wszyscy pracowici. Szkoda że tylko kilka dni. Aż szkoda było wyjeżdżać. Rzetelna osoba z Inventu przy odbiorze busa. Nie trzeba się obawiać, warto pojechać.

@WOW

Dziękujemy za opinię, staramy się ;) Zachęcamy do kolejnych wyjazdów!

Basket81

Byłem poraz pierwszy z Inventem .Napiszę opinię bezstronnie z perspektywy zwykłego pracownika.Otóż młode panie kordynatorki młodsze odemnie o 20 lat dużo gadają,żądają i próbują narzucić swój styl myślenia.....czyli siano w głowie,bez obycia i życia w Niemczech choć ponoć są nie pierwszy raz.....nota bene.......warunki mieszkalne na 5....choć w czasie pobytu 3 tygodnie raz w hotelu....mieszkaniu była pralka.....dwa tygodnie udręki bez pralki.Jeśli chodzi o samą pracę to byłem na Tommach praca w porządku,tylko że pracuje się od 5 rano nielicząc dojazdu do godziny 15:00 ...15;30....na obi jest ok praca do 13 i koniec.Ostatni tydzień spędziłem na center shop...masakra nie duże sklepy ale towaru w brud praca po 11,12 godzin minimum nikomu nie polecam center shop.

Ślązak mały

Invent wymaga pisania pozytywnych opinii po powrocie z wyjazdu . Jest to normalne i uczciwe?

@Ślązak mały

Firma Invent zatrudnia pracowników na umowę zlecenie na warunkach polskich, umożliwiając prace w kilku krajach UE, wykorzystując model naprzemienności pracy. Zgodnie z III pkt. Umowy pracownik wyjeżdżający do pracy na inwentaryzacje zagraniczne po powrocie do PL zobowiązuje się do wykonywać CZYNNOŚCI REKRUTACYJNE, PROMOCYJNE I MARKETINGOWE. Pracownik może sam wybrać i zdecydować jaki zakres czynności wykonuje, nie wymagamy od nikogo dodawania komentarzy. Za wykonanie wybranych czynności, które są poświadczone raportem pracownik otrzymuje określone w umowie wynagrodzenie. Wykonanie tych czynności poświadcza raportem. Za wykonane czynności pracownik otrzymuje określone w umowie wynagrodzenie. Naprzemienność pracy zagranica, Polska, zagranica umożliwi nam wyrobienie dok A1 po zgłoszeniu pracownika do ZUS i odprowadzania składek na terenie PL.

prawda
@INVENT Sp. z o.o.

INVENT zatrudnia na polskiej umowie zlecenie do pracy za granica co nie jest legalne. Kazdy pracownik pracujacy w kraju innym niz Polska nie moze pracowac na Polskiej umowie zlecenie zarabiajac w zlotowkach. Wykorzystywany jest przekret ktory pokazuje ze pracownik rzekomo pracuje i w Polsce i w Niemczech. Luki w prawie maja doskonale opanowane. Jak bedac caly miesiac na terenie Niemiec mozesz pracowac rowniez w Polsce? Taka jest prawda! Jezdzimy tam bo mamy komornikow i inne problemy. PIT tez jest oszukany, od naszego zarobku odejmuja rzekome koszty diety ktorej i tak nie dostajemy. Czytajac komentarze na tej stronie, dobrze widac ze sa one pisane przez nich samych w dwoch zdaniach. Normalni ludzie tak nie pisza tylko opisuja jak to wyglada w praktyce.

@prawda

Firma INVENT jest firmą polską, zarejestrowaną w Polsce, dlatego pracownicy są zatrudniani na polskich umowach. Zgodnie z zapisem w umowie raport czynności wykonywany jest po powrocie do Polski. Zachęcamy do zapoznania się z umową, w której wszystkie warunki są jasno i rzetelnie opisane. W razie dalszych pytań lub wątpliwości, prosimy o wiadomość e-mail na adres reklamacja@invent.ag. Dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej wyjaśnić sprawę. Biorąc pod uwagę treść opinii tylko oficjalne zgłoszenie pomoże nam wyjaśnić i odnieść się do niej kompleksowo. Pozdrawiamy.

@INVENT Sp. z o.o.

Raczej w skrócie bez potoku słów płacicie za pozytywne opinie i wasi pracownicy są do tego zmuszani czy komedia Miś niczego was nie nauczyła

@prawda

Mam rozumieć że ludzie wystawiają pozytywna opinie bo taka podpisali umowę?

R
@Marek

No właśnie, jak to jest? Przecież czytając te zachwyty już coś tu nie gra, a negatywy kasowane szybko.

@Ślązak mały

Każda osoba, która deklaruje chęć podjęcia zlecania, w trakcie rozmowy rekrutacyjnej jest o wszystkim informowana, również o III pkt. umowy związanym z pracą na terenie Polski. Każdy pracownik przed podjęciem zlecania powinien zapoznać się z umową, ponieważ podpisując dokumenty jest zobowiązaniem do wykonania zlecenia.

Nieznajomy

Pocam firme Invent. Mają bardzo dobre warunki mieszkaniowe a praca nie jest ciężka.

@Nieznajomy

Dziękujemy za opinię :) Zachęcamy do kolejnych zapisów!

j.w.

Byłem 2 tygodnie wszystko było OK.

@j.w.

Dziękujemy za odpowiedź, zachęcamy do zapisów :)

Paula

Polecam Serdecznie. Praca lekka. Koordynatorzy bardzo mili, pomocni. Zakwaterowanie w hotelach, dobre warunki mieszkalne. Na pewno jeszcze nie raz wyjadę z tą firmą :)

@Paula

Bardzo dziękujemy za opinię :) Zachęcamy do kolejnych zapisów!

Osito

Proszę o odpowiedź, tych którzy już byli na wyjazdach zagranicznych ...czy to prawda , że sam płacisz za noclegi i transport? Podobno jest to potrącane z wynagrodzenia ?

@Osito

Firma pokrywa koszty transportu: - z Polski do kraju, w którym przeprowadzana jest inwentaryzacja - z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy - z kraju, gdzie przeprowadzone są inwentaryzacje do Polski. Firma odpowiedzialna jest za zakwaterowanie pracowników. Na czas wyjazdu firma rezerwuje noclegi w mieszkaniach, pensjonatach, hotelach lub kwartetach prywatnych. W pokojach dostępna jest pościel.

@Osito

Teoretycznie masz za darmo ja w invencie zarobiłem 3 euro za godzinę w Niemczech a Berlin widziałem z okna busa życzę sukcesów

R
@INVENT Sp. z o.o.

Proszę się odnieść do tego , że w pokoju mogą być razem zakwaterowani mężczyźni z kobietami. Proszę wyjaśnić tą kwestię.Byly tutaj takie głosy.

@R

Dzień dobry, nie kwaterujemy razem mężczyzn i kobiet. Jeśli taka sytuacja miała miejsce, prosimy o kontakt na na reklamacja@invent.ag z dokładnym opisem sytuacji, a my dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej ją wyjaśnić. Pozdrawiamy

Dominika

To był mój pierwszy wyjazd z tą firmą: Niemcy, 2 tygodnie, sklep budowlany. Koordynatorzy naprawdę mili i pomocni, wiadomo, że zdarzały się różne sytuacje, ale patrząc na całość to chciałabym mieć takich kierowników w każdej pracy :) Hotel to był kosmos! Jednoosobowy pokój z aneksem kuchennym z wszystkimi sprzętami (nawet ekspres do kawy), telewizor, balkonik, widok na miasto, wygodne, duże łóżka - byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Nie przeprowadzaliśmy się ani razu w ciągu tych 2 tygodni (duży plus). Praca nie była trudna i wymagająca - pierwsze 3 dni były najgorsze, potem już coraz lepiej. Zaczynaliśmy inwentaryzację od 3.00 lub 5.00 - moim zdaniem o wiele lepiej niż na noc, bo po pracy mieliśmy czas na zwiedzanie/ drzemkę/ zakupy. Pracowaliśmy po 8 h i dwa razy po 12h. Minusem może być to, że jest słaby przepływ informacji na wyjeździe i trzeba się dopytywać o wszystko... można nawet nie wiedzieć o której jest wyjazd... Słyszałam różne opinie i osoby, które jeżdżą często mówiły, że ten wyjazd był jednym z lepszych, jeśli nawet nie najlepszych w całej ich karierze; tak że można różnie trafić, mogą być przeprowadzki co kilka dni, a i koordynatorzy mogą wstać lewą nogą. Wydaje mi się, ze jeśli jedzie ktoś pierwszy raz to najlepiej pojechać na krótki okres (np. 2 tygodnie) i wtedy zobaczyć czy ta praca jest odpowiednia. Ogólna ocena 8/10 :)

@Dominika

Dziękujemy za opinię, staramy się ;) I zachęcamy do kolejnych wyjazdów.

Aniasl

Byłam na wyjeździe w tym roku. Plusami wyjazdu było zakwaterowanie, możliwość zwiedzania na weekendy oraz czas pracy (około 6-7 godzin dziennie) a także wypłata na czas. Jeżeli chodzi o samą pracę to była bardzo łatwa. Minus był taki, że dojazd do sklepu trwał czasami 2 godziny, ale poza tym wszystko ok. Polecam każdemu kto chcę sobie dorobić.

@Aniasl

Dziękujemy za opinię, zachęcamy do kolejnych zapisów ;)

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1621.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1441, z czego 1192 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.