INVENT Sp. z o.o.

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Jaco P.

Bylem na OBI, bardzo slaba organizacja, wszystko robione na ostatnia chwile ciezko sie dowiedziec czegos wczesniej. Przerwa 20 minut na magazynie zimno ledwo zdazysz dojsc umyc rece, zapalic i juz koniec przerwy. Non stop poganiaja do szybszej pracy a koordynatorzy smiechy i kolesiostwo. Po wylogowaniu czekalem 30 minut na wyjscie ze sklepu. Wyplata zawsze byla na czas i nigdy nie (usunięte przez administratora) Co do wyplaty dla mnie za malo bo od nowego roku oferuja 230 lub wiecej netto za 1 sklep to jest mniej niz 5tys w miesiacu pracy za granica czyli srednio. Ogolnie atmosfera niby dobra ale niektorzy sa inaczej traktowani a w weekendy tylko impreza, imprezuja wszyscy a nie pozwalaja pic innym. Hotele byly dobre ale niektore dojazdy baaaaaardzo dalekie do pracy bo ponad 2 godziny w jedna strone. moja ocena to 5 na 10, mozna pojechac raz czy dwa i nic ci sie nie stanie, tylko po prostu szalu nie ma i zalezy gdzie sie trafi. PZDR tim18

@Jaco P.

Dziękujemy za opinię. Każda uwaga jest dla nas bardzo ważna. Jeśli jakaś sytuacja wzbudziła Pana wątpliwość, p rosimy o wiadomość e-mail na reklamacja@invent.ag z jej dokładnym opisem. Dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej wyjaśnić sprawę. Pozdrawiamy.

Kuba

Polecam prace w tej firmie, praca za granica jak i na terenie polski ! Dobre zarobki oraz świetna atmosfera.

@Kuba

Dziękujemy! Staramy się ;) Zachęcamy do kolejnych zapisów!

Polecam wyjazdy zagraniczne. Duże plusy to dobre warunki zakwaterowania (często w dużych miastach), minimum formalności przed wyjazdem i zazwyczaj miła atmosfera w pracy. Czas pracy w normie, jednak zależy od wielkości sklepu. Wypłata w terminie. zawsze bez problemu otrzymuję też rozliczenie ze wszystkimi szczegółami.

@pracownik

Dziękujemy za opinię :) Zachęcamy do kolejnych wyjazdów!

Praca łatwa i przyjemna, wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków. Możliwość zwiedzenia nowych i ciekawych miejsc. Ludzi pomocni i sympatyczni. Polecam wszystkim przekonać się samemu a napewno miło zaskoczy się wyjazdem.

@Marta

Dziękujemy za opinię :) Zapraszamy na kolejne wyjazdy!

Bardzo dobry

Bez problemu

Dawid

Po wypłaceniu błędnej kwoty za inwenteryzacje, po kontakcie mailowym miała ona zostać wyrównana "w najbliższym czasie". Jednak od ponad dwóch tygodni od tego czasu nadal wyrównania brak, tak samo jak odpowiedzi na maila z zapytaniem kiedy to nastąpi.

lw

OBI najlepsza inventura jak do tej pory. Koordnatorzy bardzo sprawni. Największy OBI w europie "pokonany " z pochwałą zleceniodawcy.

@lw

Świetnie to słyszeć! ;) Dziękujemy za opinię i zachęcamy do kolejnych zapisów.

Sebastian

Bardzo fajna i łatwa praca

@Sebastian

Dziękujemy za opinię. Zapraszamy na kolejne inwentaryzacje ;)

Dorota W.

Serdecznie polecam wszystkim zainteresowanym pracę w wyżej wymienionej firmie. Pracodawca bardzo solidny- zapewnia transport oraz noclegi. Wszystko jest bardzo logistycznie i dobrze zorganizowane. Praca nie jest bardzo obciążająca, panuje miła atmosfera. Można liczyć na pomoc koordynatorów i kierowników. Środki rzetelnie wypłacone i w terminie.

@Dorota W.

Dziękujemy za opinię, staramy się! Pani Doroto, zachęcamy do kolejnych zapisów na inwentaryzacje :)

Laura

Pojechałam do Niemiec zastąpić mojego partnera tylko na dwa dni ponieważ musiał zjechać chwilowo do Polski. Tak mi się spodobała ta łatwa praca, że sama zgłosiłam swoją kandydaturę i właśnie czekam na busa z zewnętrznej firmy, którym dojadę do mojego zakwaterowania w Niemczech. Przejazd od drzwi do drzwi w pełni opłacony przez firmę Invent. Polecam

@Laura

Dziękujemy za opinię! Życzymy miłej pracy ;)

Krystyna

Dzień dobry , Chciałam zapytać czy jest możliwość wyjechania tylko na 2 tygodnie czasu? ( Mimo że obecnie wyjazdy są na dłużej niż 2 tyg) Zgadzam się na powrót do kraju na własny koszt . Proszę o odpowiedź.

@Krystyna

Dzień dobry, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 71 750 77 00, możemy takie rzeczy ustalić indywidualnie.

Laura
@Krystyna

Witam Krystyno, Firma najczęściej poszukuje pracowników na pełen okres projektu, lecz nie da się ukryć że firma Invent należy do najbardziej ugodowych firm jakie w Polsce spotkałam. Polecam bardzo zgłosić swoją kandydaturę po zalogowaniu się na ich portalu, poczekać na telefon i wyjaśnić swoje potrzeby. Myślę że na pewno znajdą dla Ciebie jakieś rozwiązanie. Czasami zdarza się że akurat brakuje gdzieś jednej osoby i w takiej sytuacji też będzie szansa wyjechać na okres, który cie interesuje.

Marcin O.

Praca lekka,troszkę monotonna jak to bywa przy liczeniu trzeba być skoncentrowanym.Ale ogólnie ok.Ludzie są wporządku.Jeśli chodzi o mieszkania bardzo wysoki standard.Firma INVENT rzetelna i wypłacalna,kadra profesjonalna. Naprawdę nie ma się do czego przyczepić.Polecam pracę z INVENTEM.

@Marcin O.

Cieszy nas taka opinia, dziękujemy, staramy się ;)

Ewa C

Polecam pracę w firmie INVENT Sp. z o.o. praca dobra, nie jest ciężka - liczenie towarów w marketach, bardzo dobra organizacja pracy, zakwaterowania, oraz relacie i atmosfera między pracownikami. Zawsze wpłata wynagrodzenia na czas. Polecam gdyż pracując i zarabiając można również zwiedzić ciekawe zakątki w krajach w których pracujemy.

@Ewa C

Bardzo dziękujemy za opinię :) Zachęcamy do kolejnych wyjazdów z Inventem!

Karolajnaa

Przecież te komentarze od góry do dołu "śmierdzą"z daleka. Trochę żałosne no ale marketing. Nigdzie nie ma kwoty z jaką realnie się wraca. No wyjazd od 03.10do 17.12? Rzeczywiście 330/dzień?

@Karolajnaa

Stawka jest zależna od znajomości języka i posiadania prawa jazdy kat. B. Stawki podane w ogłoszeniach są stawkami netto, jakie otrzyma pracownik już po wszelkich potrąceniach. Pełna stawka brutto, jaką pracownik zarabia, podana jest w pierwszej części umowy. Od stawki brutto odciągane są składki ZUS i podatek jak również inne koszty związane z wyjazdem na inwentaryzacje. Pracownik nie ponosi dodatkowych kosztów np. zakwaterowania i transportu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numer 71 750 77 00, gdzie Dział Rekrutacji jasno wytłumaczy wszystkie kwestie związane z wynagrodzeniem.

Klaudia

Polecam wyjazdy z firmą Invent. Zdarzają się cięższe inwentaryzację, ale praca nie jest ciężka, a przy zgranym zespole trwa nawet 5-6 godzin. Firma zapewnia zakwaterowanie na wysokim poziomie oraz transport do pracy.

@Klaudia

Dziękujemy za opinię. Zachęcamy do kolejnych zapisów :)

patryczeq

Bardzo serdecznie polecam pracę w tej firmie łatwy szybki i adekwatny zarobek co do wykonywanych czynności przyjemne zakwaterowania oraz miła atmosfera :)

@patryczeq

Dziękujemy bardzo! Zachęcamy do kolejnych wyjazdów z Inventem :)

JJ

Pierwszy wyjazd od razu zniechęca do następnych, ponieważ wynagrodzenie jest nieadekwatne do tego o czym informowali, wszystkie osoby z którymi byłem mają ten sam problem - brak premii wyjazdowej. Po kontakcie telefonicznym usłyszałem, że Pani z jej strony nic nie może mi pomóc i musze pisać e-mail na którego odpowiedz mam czekać do 7 dni robczych. Zobaczymy jak się sprawa potoczy.

@JJ

@JJ premia za wyjazd została doliczona do wynagrodzenia w prawidłowej wysokości, ale niestety z powodu błędu systemu u niektórych osób poniżej 26 roku życia został potrącony podatek, co nie powinno mieć miejsca. Prosimy o wiadomość w tej sprawie na reklamacja@invent.ag , dzięki temu będziemy mogli zweryfikować Pana wynagrodzenie i dokonać odpowiedniej korekty. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację, wszystkie osoby, które zgłosiły błędnie naliczone wynagrodzenie otrzymają wyrównanie. Prosimy o cierpliwość oraz wyrozumiałość.

Ap

Serdecznie polecam. Warunki pracy i mieszkalne na wysokim poziomie.

@Ap

Dziękujemy za opinię, staramy się ;) Zachęcamy do kolejnych wyjazdów.

Cieniu
@Ap

Zgadzam się, od 10 lat pracuję w firmie i kiedyś może nie było kolorowo, jednak teraz to jest bajka.

@Cieniu

Dziękujemy, staramy się ;)

Marcus86

Potwierdzam liczne pozytywne opinie, ja także jestem zadowolony ze współpracy z Inventem i jeszcze nie raz wybiorę się z tą firmą do Niemiec. Praca idzie sprawnie, hotele dobrze urządzone, jest czas na odpoczynek, pieniądze w terminie - nie ma na co narzekać. pozdrawiam

@Marcus86

Dziękujemy za komentarz i świetną opinię :) Zapraszamy do dalszej współpracy, pozdrawiamy!

Aga111
@Marcus86

Zgadzam się w 100% super praca i można poznać fajnych ludzi .

@Aga111

Dziękujemy! Zachęcamy do kolejnych zapisów ;)

Andrzej13

Byłem kolejny raz z firmą Invent na inwentaryzacji w Niemczech. Jak dla mnie praca nie jest zbytnio uciążliwa chociaż dużo zależy od tego z kim pracujesz. Warunki mieszkaniowe są dobre, ważne żeby było miejsce do przygotowania ciepłego posiłku

@Andrzej13

Dziękujemy za opinię. Zachęcamy do kolejnych zapisów :)

Jestem po drugim turnusie zagranicznym. Długość inwentaryzacji zależy od projektu, wielkości sklepu, zaangażowania i obrotności ludzi. Warunki socjalne jak najbardziej w porządku. Weekendy wolne, jest czas na odpoczynek i regenerację. Jestem zadowolony z tego wyjazdu.

@Michał

Dziękujemy za opinię i zachęcamy do kolejnych wyjazdów z Inventem :)

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1614.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1436, z czego 1187 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.