INVENT Sp. z o.o.

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

anka93

Polecam firme, warunki bardzo dobre, bezpłatny transport , sprawny i zorganizowany. Koordynatorem moim była Paulina i byłam zadowolona . Polecam !

Bbbb
@anka93

Witam a na ile przed wyjazdem dostałaś zaproszenie

Rafal

Zamierzalem wyjechac 26.02 z Katowic (wyjazd z 19.02 zostal odwolany). Konsultantka zapewniala mnie przez telefon, ze nie masz zadnych ukrytych kosztow zakwaterowania i dniowka wynosi 245 zl. Tymczasem w zapisie umowy ktory otrzymalem na swoim koncie jest napisane, ze dniowka wynosi 260 zl brutto (to mniej niz 245 zl netto), ale najciekawszy jest ten zapis: "Koszt zakwaterowania stanowi kwotę w wysokości nie wyższej niż 137,50 zł netto za każdy dzień wykonania usług. Po potrąceniu kosztów zakwaterowania, jako Zleceniobiorca, otrzymam wynagrodzenie w wysokości nie niższej niż 122,50 zł netto za jedną inwentaryzację. Koszty zakwaterowania stają się wymagalne w chwili poniesienia ich przez Zleceniodawcę, a ich potrącenie nie wymaga uprzedniego wezwania do zapłaty." Jak to wyglada w istocie? Napisalem im wiadomosc, jutro jeszcze zadzwonie. za 122.50 zl netto dniowke za granica to troche slabo...

@Rafal

Chodzi o inwentaryzacje w sklepach <>?

@Radzyń_95

*sklepach "Netto" (została ta nazwa ucięta po opublikowaniu wiadomości -_- nie wiem czemu)

@Rafal

Stawka za dzień pracy dla osób rozpoczynających z nami współpracę wynosi od 245 zł/netto. Co ważne od tej kwoty nic już nie jest odejmowane. Obecnie prowadzimy zapisy na projekt, gdzie odbywają się dwie krótkie inwentaryzacje w ciągu jednego dnia, dlatego podaną w dokumentach kwotę należy pomnożyć razy dwa (2 x 122,50 zł) i otrzymamy wtedy stawkę za dzień pracy, która wyniesie 245 zł netto.

@INVENT Sp. z o.o.

"Obecnie prowadzimy zapisy na projekt, gdzie odbywają się dwie krótkie inwentaryzacje w ciągu jednego dnia, dlatego podaną w dokumentach kwotę należy pomnożyć razy dwa (2 x 122,50 zł) i otrzymamy wtedy stawkę za dzień pracy, która wyniesie 245 zł netto." Nie są krótkie!!

Weronika

Praca łatwa, zakwaterowanie na bardzo dobrym poziomie, transport zapewniony. Wypłata zawsze na czas. Polecam!

Gosia
@Weronika

Ja jadę pierwszy raz i od tygodnia czekam na zaproszenie

Łukaszz

Witam. Mam pytanko dlaczego na umowie pisze że odtrącane jest zakwaterowanie w postaci nie wyższej niż 137,50 zł netto a minimum dostanę 122.50 zł netto. Mówią że 295zł na rękę. Może ktoś się odnieść do tego? Ogólne informacje odnośnie inwentaryzacji zagranicznych jak to wszystko wygląda na miejscu itp itd. Z góry dziękuję za odpowiedź Email Sportowiec09@interia.pl

@Łukaszz

Z podanej stawki wynika, że zostały Ci udostępnione dokumenty na projekt, gdzie odbywają się dwie krótkie inwentaryzacje w ciągu jednego dnia, dlatego podaną stawkę należy pomnożyć razy dwa (2x122,50= 245 zł netto/dziennie). Dodatkowo do 28.02.2023 obowiązuje premia noworoczna w wysokości 50 zł netto za dzień pracy. Podsumowując 245 zł netto/dziennie (stawka podstawowa) + 50 zł netto/dziennie (premia noworoczna) daje nam w sumie 295 zł/na rękę za dzień pracy. Jeśli chodzi o pracę polega ona przede wszystkim na liczeniu towarów, znajdujących się na sklepie/magazynie, przy pomocy urządzeń skanujących. Oczywiście na początku każdego wyjazdu odbywa się szkolenie z obsługi skanera, więc nie musisz mieć doświadczenia, aby z nami wyjechać. Podczas turnusu zapewniamy 5-6 dni pracujących i 1-2 dni wolne w tygodniu. Czas trwania jednej inwentaryzacji to około 10 godzin. Inwentaryzacje mogą być dzienne lub nocne, w zależności od projektu. Zapewniamy bezpłatny transport z miejsca zbiórki do kraju wykonywania zlecenia oraz przez cały czas trwania projektu. Wyjazdy organizujemy z trzech miast w Polsce, tj. z Katowic, Legnicy oraz Wrocławia, do których należy dotrzeć samodzielnie i na własny koszt. Na naszych wyjazdach zapewniamy również zakwaterowanie. Rezerwujemy noclegi w hotelach, pensjonatach lub kwaterach prywatnych. Na wyjeździe nie zapewniamy wyżywienia jest ono do zorganizowania we własnym zakresie. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z naszym biurem. Możesz wysłać do nas wiadomość na adres rekrutacja.zagranica@invent.ag, napisać na czacie lub zamówić połączenie na naszej stronie. Jesteśmy również dostępni pod numerem 71 750 77 00 :)

Łukaszz
@INVENT Sp. z o.o.

Okej rozumiem. Od 28.2.2023r. już nie ma premii noworocznej w wysokości 50 zł netto. Wtedy stawka dzienna nie zgadza się z tym co Państwo oferują. Można prosić coś więcej w tym temacie.

@Łukaszz

stawka za dzień pracy dla osób rozpoczynających z nami współpracę wynosi od 245 zł/netto. Tak jak już pisaliśmy przypadku projektów, gdzie w ciągu dnia odbywają się dwie krótkie inwentaryzacje pracownik za każdą inwentaryzację otrzymuje połowę standardowej kwoty, czyli 245,00 / 2 = 122,50 zł netto co i tak daje łącznie 245 zł netto za dzień inwentaryzacyjny.

Bardzo dobry

Bez problemu

Mija2008

Szykuję się na wyjazd 15 stycznia proszę podpowiedzieć co trzeba ze sobą zabrać np. jedzenie i czy wypłata jest co tydzień czy miesięczna. Może wybiera się ktoś z Trójmiasta?

Ktoś
@Mija2008

Czyli dostałaś już zaproszenie/informację potwierdzającą wyjazd? Również jestem zapisana na ten wyjazd ale nadal nie mam żadnej wiadomości czy się dostałam.... Jeśli można wiedzieć to kiedy otrzymałaś taką wiadomość? Z góry dziękuję za informację

Mija2008
@Ktoś

Właśnie też nie dostałam potwierdzenia wysłałam zgłoszenie i czekam ale pytam orientacyjnie co trzeba wziąć i ile jedzenia i jak często trzeba się przeprowadzać

@Mija2008

Jeżeli jedziesz pierwszy raz to po 5 inwentaryzacjach dostajesz zaliczkę 850 zł więc jeżeli dużo nie potrzebujesz to trochę kaski weź by ten tydzień mieć na wyżywienie. Z ciuchów to weź wygodnego dla siebie oraz buty też na zmianę byś mogła nie narzekać na nogi. Wypłaty są miesięczne jeżeli chcesz więcej wiedzieć napisz do mnie malgorzatabanna54@gmail.com

Lilias
@Gosiak

Zaliczka do ręki, w złotówkach. Dlaczego nie w euro? Rozumiem, że później trzeba latać po Niemczech i szukać kantoru?

@Lilias

Na konto przelewane jest i owszem w złotówkach bo masz umowę polska nie niemiecka.

kandydat

Cześć, jedzie ktoś 19 lutego z Wrocławia ?

Krzysiu

A gdzie jedziesz? Na netto? Bo ja chyba zdezygnuje

Ja się wybieram 19.02 z Wrocławia

marrta

dlaczego chcecie zrezygnowac?/

@kandydat

Część ja jadę ale z Katowic ale jeszcze nie mam informacji jaki sklep i gdzie ..????

Ja też Netto mam

@Krzysiu

A co ci netto przeszkadza??

Raduju
@kandydat

Ja się zastanawiam nad wyjazdem byłeś już

Anita

Ja też zapisałam się na 19.02 wyjazd z Wrocka

Ja tez sie wybieram 19-02 z wrocka pierwszy raz

@Raduju

pierwszy raz jade

ja jade

kandydat
@Raduju

Jadę pierwszy raz również jednak jeszcze nie dzwonił nikt z potwierdzeniem wyjazdu

@Anita

Ja też pierwszy raz jade:)

@rad

Ja też pierwszy raz jade:)

Krzysiu
@marrta

No są różne teamy a w nie każdym super

Możemy się spisać:)

Sławek
@kandydat

Ja chciałbym pojechać,ale mam wątpliwosci

Anita

Też pierwszy raz jadę

Antoni Bandera

Witam! Chciałbym podjąć pracę w invencie, ale nie znalazłem nigdzie zdjęć zakwaterowania. Tutaj jest dużo komentarzy osób które są zadowolone z kwaterunku, a ja chciałbym wiedzieć, za co płacę, bo przecież firma nie sponsoruje noclegu tylko odciąga z wypłaty. Więc chciałbym wiedzieć za co płacę tyle pieniędzy. Dodam tylko że dla przykładu w Holandii za 15 euro dziennie mamy super pokój dwuosobowy z własną łazienką no a tutaj jest dwa razy więcej za dobę.

@Antoni Bandera

Invent zapewnia zakwaterowanie przez cały czas trwania wyjazdów zagranicznych. Rezerwujemy noclegi w hotelach, pensjonatach i kwaterach prywatnych o podobnym standardzie. Pokoje są zazwyczaj dwuosobowe lub czteroosobowe i wyposażone w pościel. Dokładamy wszelkich starań, aby w obiekcie noclegowym była kuchnia lub miejsce do przygotowania posiłku. Zależy nam na tym, aby obiekty noclegowe z których korzystamy spełniały wysokie standardy, a nasi zleceniobiorcy mieszkali i wypoczywali w wygodnych i komfortowych warunkach. Oczywiście bardzo cieszą nas pozytywne komentarze na temat zakwaterowania dzięki temu widzimy ze udaje nam się spełnić oczekiwania osób wyjeżdzających na nasze inwentaryzacje. Jeśli potrzebujesz, więcej informacji to zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z naszym biurem. Możesz wysłać do nas wiadomość na adres rekrutacja.zagranica@invent.ag, napisać na czacie lub zamówić połączenie na naszej stronie. Jesteśmy również dostępni pod numerem 71 750 77 00 :)

Zainteresowana

Czy transport do Niemiec i noclegi tam są dodatkowo płatne czy firma płaci? Ten kto był może powiedzieć?

@Zainteresowana

Też jestem ciakwa jak tam jest odliczane jadę pierwszy raz w lutym i jestem ciekawa

@Zainteresowana

Firma płaci. Dostajesz tyle co na umowie. Obecnie od 295 za dzień pracy.

Zainteresowana
@Rafał

Czy aby napewno ?? Koszt kwater kto opłaca?? Bo na umowie zupełnie co innego jest?? Może ktoś był to niech napisze kto tak naprawdę płaci?? I za ile jedzie się pracować???za 122.50 a 137.50 płaci się za.lokum

@Rafał

Tylko na umowie mamy odliczone zakwaterowanie i wychodzi na czysto 122,50netto tak mamy na umowie bo odliczają zakwaterowanie

Kalkulator
@Marta

122,5 za dzień pracy czyli 22 dni w miesiącu razy 122,5 to miesięczny zarobek 2695zł ??? no coś tu chyba nie gra....

lucek234
@Zainteresowana

Też chce wyjechać, ale jak to wygląda faktycznie z kosztami zakwaterowania? Ja pytałem się dokładnie konsultanta i to 3x ile zobaczę na koncie za dzień i uzyskałem odpowiedź, że taką stawkę jak na umowie głównej. A w oświadczeniu za zakwaterowanie pisze, że będą potrącać połowę stawki. Więc jak to faktycznie wygląda?

@Kalkulator

Zakwaterowanie odciągane jest z wynagrodzenia na czysto jest 295 zł za dzień pracy

Domin11
@Kalkulator

122,5 x2=245×ilość dni roboczych, ponieważ zapewne masz dwie inwentaryzacje w trakcie dnia, na jaki projekt jedziesz wiesz?

Pablitos
@Marta

Hej, skąd jedziesz?? Sam właśnie się zastanawiam nad wyjazdem w lutym i byłby to mój pierwszy raz

@lucek234

Śmiało możesz jechać,)

@Zainteresowana

Za 20 dni roboczych masz około 6 tysięcy wypłaty. W zależności od projektu pracuje się 5 lub 6 dni w tygodniu x 295 PLN na rękę. Twoje zarobki brutto minus koszt zakwaterowania i innych opłat(opłaca firma, nie martwcie się że samemu będziecie płacić )= 295 złotych netto

Raduju
@Pablitos

Ja się wybieram 19 lutego też pierwszy raz

@Zainteresowana

Hej a jak wygląda płaca? Ile na czysto ci zostało zł za dzień roboczy?

Szczerze mogę polecić współpracę z firmą invent.Pomimo pierwszego wyjazdu praca nie okazała się ciężka a dzieki kierownictwu i współpracownikom łatwiej się wdrożyć.Pieniądze zgodnie z umową i ilośc dni pracy w tygodniu zgodna z ustaleniami sprzed wyjazdu.Zakwaterowanie na dobrym poziomie-można coś pozwiedzać w wolnym czasie.

@Paweł

Dziękujemy, Panie Pawle, za tę opinię! :)

Mam prawo jazdy ale nie mam doświadczenia przy inwentaryzacji. Ile na rękę wtedy oferują? A no i nie znam języka obcego. Ktoś na start mnie wprowadzi, że nie będę czuł się taki osamotniony i niczego nie rozumiejący?

@Marek

Bez znaczenia nie musisz znać języka jest polski koordynator pierwszy dzień jest szkolenie z tego zakresu więc nauczą wszystkiego.....

Rafał

Polecam inventaryzacji w firmie Invent fajna atmosfera, warunki mieszkalne na wysokim poziomie, praca nie jest ciężka, wypłaty na czas

Bartek M.

Polecam. Wypłata na czas, zarobki adekwatne do wykonywanej pracy, pracodawca zapewnią zakwaterowanie co jest dużym atutem. Miła atmosfera oraz pomocni współpracownicy / liderzy.

Joanna
@Bartek M.

Pisali tu że warunki w tych kwaterach są ok - potwierdzasz? Ilu osobowy pokój Ci się trafił? Chciałam jeszcze dopytać odnośnie tych kwater - czy one są daleko od miejsca pracy?

@Bartek M.

Dziękujemy, Panie Bartku, za miłe słowa. :)

Łukasz

Czy te zagraniczne inwentaryzacje odbywają się cały rok? Czy tylko w okresie koniec/początek roku.

@Łukasz

Panie Łukaszu, oferujemy wyjazdy na zagraniczną inwentaryzację przez cały rok. :)

Gosia0301

Cześć jak długo się czeka na zaproszenie odnośnie wyjazdu 19.02.2023

@Gosia0301

Też czekam jest tak że i mogą dzień przed terminem wysłać albo tydzień przed tyle wiem ale jak jest rzeczywiście to nie wiem ...

@Gosia0301

Najczęściej takie informacje wysyłane są kilka dni przed wyjazdem, natomiast w związku z różnymi zmianami często niezależnymi od nas (np. nagłe rezygnacje osób już przypisanych na wyjazd) mogą zdarzyć się sytuacje, kiedy informacja o wyjeździe wysłana jest dzień przed. Oczywiście nasi konsultanci informują, że taka sytuacja może mieć miejsce. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z nami, wtedy indywidualnie zweryfikujemy jaki dana osoba ma obecnie status, jeśli chodzi o wyjazd zagraniczny.

Czarnula

Słuchajcie czy ktoś wie może o której trzeba być we Wrocławiu 19.02 jeśli chodzi o ten wyjazd ??

Magda
@Czarnula

hej, Też planuje wyjazd ale z Katowic. Byłaś juz z tej firmy na inwentaryzacji? Ja wybieram się 1 raz. Możesz. Powiedzieć czego można się spodziewać? Czy faktycznie płacą tyle ile się deklarują? Czyli ok 11tys na rękę?

Patrzę na pytania, które się tu przewijają i może najlepiej będzie potwierdzić wszystko w jednym miejscu - naprawdę przejazd i nocleg opłaca firma, a dniówkę dostaje się dokładnie taką, jak w ogłoszeniu. Jeżdżę jako tłumaczka do Niemiec - warunki noclegowe są bardzo dobre, zazwyczaj trafiają się pokoje dwuosobowe. Pieniądze pojawiają się na koncie zgodnie z umową 14tego kolejnego miesiąca, zaliczka wypłacana jest też po tygodniu pracy. Praca do ciężkich nie należy - skrupulatność i tempo pracy jest w cenie. ???? Godziny pracy zależą od projektu - jedne sklepu zaczyna się liczyć od samego rana, do niektórych wejść możemy dopiero poźnym popołudniem. Warto się podpytać o to w biurze, wg miejscowości jego doświadczenia dziewczyny tam zawsze pomogą. Ogólnie - polecam, firma słowna, nikt tu Was (usunięte przez administratora) nie ma zamiaru. ☺️

Zoja
@Anna

Dlaczego piszesz,ze nocleg opłaca firma? Wyraźnie w umówie jest napisane ile odciągają za 1 dzień noclegu.

Antoni Bandera
@Zoja

bo tak jest w umowie

Marek J

Polecam pracę z firmą Invent. Byłem na inwentaryzacji w listopadzie i grudniu. Dla osoby która chce szybko zarobić pieniądze jest to doskonała okazja. Turnusy wyjazdowe nie są długie a zawsze można dogadać się ze swoją dyspozycja. Jeżeli chodzi o wypłatę to tak jak jest napisane żadnych haczyków.

Paulina
@Marek J

Oooo, super wpis. Mnie ciekawią warunki zakwaterowania podczas takiego wyjazdu/turnusu. Jak wyglądają te mieszkania, pokoje? Ile osób w jednym jest zakwaterowanych? Jakie są warunki sanitarne?

@Paulina

Firma odpowiedzialna jest za zakwaterowanie pracowników. Na czas wyjazdu firma rezerwuje noclegi w hotelach, pensjonatach i kwaterach prywatnych o podobnym standardzie. Pokoje są maksymalnie 4-osobowe. W pokojach dostępna jest pościel. Należy zabrać ze sobą ręcznik oraz inne niezbędne rzeczy do higieny osobistej. Wskazówki znajdzie Pani na stronie https://invent.ag/dla-pracownika/. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego: 71 750 77 00

@Marek J

Czy pieniądze przelewane są na konto czy dostaje się do ręki?

@Jotek

Wypłaty przelewane są na konto. :)

@INVENT Sp. z o.o.

W którym momencie podaje się numer konta .?

jotek
@Marek J

Czy na ten moment potrzebne są szczepienia?

@jotek

Aktualnie zniesiono ograniczenia wjazdowe do Niemiec w związku z epidemią wirusa COVID-19. Zaprzestano stosowania klasyfikowania obszarów wysokiego ryzyka.

@Jotek

Numer konta bankowego podaje się podczas uzupełniania danych dodatkowych do umowy na Portalu Invent. Uzupełnienie tych danych jest wymagane już w momencie zapisania się na dany projekt.

Dziękuje za przypomnienie.Pozdrawiam serdecznie

Mateusz.K
@INVENT Sp. z o.o.

A powiesz mi jakie stawka jest za nocleg za jedną noc bo nigdzie tego nie mogę znaleźć ? :/

Mateusz.K
@Marek J

Witam a powiesz mi może jaka stawka jest za nocleg za jedną noc bo nigdzie tego nie mogę znaleźć? :/

Zuzia

Hej jedzie ktos 29.01 z team 14?:)

@Zuzia

Wsiadasz w Katowicach?

Klaudia

Hej,jedzie ktoś 19 lutego z Katowic?

@Klaudia

Ja jadę tylko nie wiem o której jeszcze

Klaudia
@Marta

Tez dokładanie nie wiem jeszcze o której (: Fajnie by było zgrać się wcześniej, drankklaudia@gmail.com moj e-mail, jak coś to pisz(:

Wojtek

Tak. Ja jade z Katowic ze znajomym

kolasia
@Klaudia

Jadę z Wrocławia, kto się może wybiera?

Ja jade

@kolasia

Ja też z Wrocławia będę jechala:)19.02

Ja jadę tyle że z Katowic ☺️

Czy jedzie ktoś 19.02 na netto? Jak jest na netto, ponoć jest jeden team gdzie każdy omija szerokim łukiem, czy naprawdę pracownicy nie mogą z tym zrobić porządek? Zgłosić gdzieś w odpowiednie miejsce itp

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1614.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1436, z czego 1187 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.