INVENT Sp. z o.o.

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

megs

hej , dostałam propozycje wyjazdu w niedziele 18.06 . Czy ktoś kto już był mógłby podzielić się jakimiś radami /wskazówkami ? Dzięki

Veteran

Witam, wiecie może ile dni przed wyjazdem daja ostateczny przydział do teamu i link do potwierdzenia ? Ja jestem zapisany na 18 czerwca, dokumenty wszystkie juz wyslalem w tamtym tyg itp . :) . jak cos pls. o odp prw8899@gmai.com. pozdr.

Poldi

@Ewelka Już widzę w Tobie ten pesymizm, ręce opadają. Zawsze można znaleźć coś gorszego, mniej zadowalającego ale po co to robić? Czy nie lepiej myśleć optymistycznie?

EwaD
@Poldi

Mam pytanie, ponieważ potwierdziłam wyjazd niedzielny z Katowic, czy moze się ktoś ze mną skontaktowac, kto juz na wyjeździe poza Polandię był tzn. w takiej pracy, inne doświadczenia mam . Ty Poldi chyba tak? mail edaczkowska@gmail.com. Dziękuję.

kraków

Czyli jak się jest z innego województwa pozostaje spanie na dworcu, bo na godzinę 8 rano raczej trudno dojechać.

Bardzo dobry

Bez problemu

Pola

Słyszałam, że firma spoko ale chcę jeszcze dopytać na forum żeby spokojnie podjąć decyzję. Chodzi mi głównie o inwentaryzację za granicą. Jak to się odbywa i ile można zarobić? Jak długo trwa i co wiecie, proszę.

kierowca

Witam ktoś może coś więcej powiedzieć na temat "Pracownik inwentaryzacji za granicą - Kierowca" - zarobki? pozdrawiam

?

A z Katowic z którego miejsca jest odjazd i o której godzinie zazwyczaj ?

@?

pod spodkiem sa odjazdy godziny rozne moga byc nie ma jednej konkretnej np 8 rano czy 11:30 razne rozne zalezy jak sobie umysla

?

Czy wyjazdy są tylko z Katowic ? Czy z województwa małopolskiego też ?

@?

NIE - tylko KATOWICE WROCLAW LUB LEGNICA

Poldek

Czy mógłby ktoś podzielić się wiedzą na temat wyjazdów do inwentaryzacji za granicą? Jak to praktycznie przebiega? Jakie załatwiają mieszkania? Czy takie wyjazdy długo trwają? Jaki poziom znajomości języka? Czy coś jeszcze powinienem wiedzieć przed złożeniem cv?

Poldek

Czy ktoś wie i może powiedzieć gdzie INVENT wysyła ludzi do pracy?

Lucek

INVENT Sp. z o.o. jest wyspecjalizowaną firmą w inwentaryzacji, gdyż działają już od kilkunastu lat. Pracuję z nimi od kilku lat za granicą i mogę powiedzieć, że lepszej pracy nie znajdę. Warunki mieszkaniowe mam dobre i kasa też, ale myślę , że staż robi swoje.

POla

Jedzie ktos na turnus od 1 do 24 maja z Katowic ? Macie jakies wiesci na ten temat dzwonili do was juz meilowali potwierdzali??? Wie ktos cos????

chętna
@POla

No właśnie, na portalach są ogłoszenia, że potrzebują pracowników, człowiek wysyła CV i cisza...a ogłoszenia dalej się pojawiają.

Midari
@chętna

A przez co się zgłaszałaś?

Hanna

@wiedzący, jakie w takim razie Ty masz doświadczenia z INVENT Sp. z o.o.?

MadziaK

Witam, Też mam taki przypadek, czy takich osób jest więcej

Natalia

Mam pytanie ile może zarobić pracownik inwentaryzacji - tłumacz? W jakich widełkach mieszczą się zarobki? Na jaki czas najdłużej można podpisać umowę?

ona

Zna ktoś może jeszcze inne firmy oprócz Inventu i (usunięte przez administratora) gdzie można się zapisywać na zlecenia? Dziękuję za odp.

Pomysłowy

INVENT Sp. z o.o. świadczy wyspecjalizowane usługi inwentaryzacyjne, całkiem dobrze na tym zarabiam!!

Hanna

@POla, a czym się tam zajmowałaś?

Hanna

Chcesz poznać INVENT Sp. z o.o. bliżej? W zakładce 'O nas', przy wątku firmy znajdziecie wiele przydatnych informacji na temat firmy http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,3027,0,0,o_nas

Gregor

Czy więcej szczegółów w temacie "Pracownik inwentaryzacji za granicą - Kierowca w Niemczech" dowiem sie na tym forum? Jakie warunki mieszkaniowe, ogólnie gdzie jest praca, jakie są koszty utrzymania na miejscu? W jakim stopniu trzeba znać język niemiecki?

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1615.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1437, z czego 1188 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.