INVENT Sp. z o.o.

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

ma-ruda-90

Wyjazd z Torunia, napisane że spod Auli UMK. Ale gdzie dokładnie będzie stał bus? Ktoś wie może? W tym tygodniu jadę pierwszy raz na inwentaryzację wyjazdową i chciałabym wiedzieć dokładnie w ktorym miejscu czekac na busa. Parking pod aulą jest dość duży...

@ma-ruda-90

Też chciałabym się dowiedzieć konkretnie w którym miejscu k.UMK

AsiaEska

Czy ktoś wie kiedy przyjdą PIT-y do rozliczeń? Ewentualnie jak się z nimi skontaktować, żeby wysłali.

Jak można zrezygnować z racy dla tej firmy

@anonymous

poprostu nie zglaszaj sie na inwentaryzacje a umowa sama wygasnie

Mrągowo

Proponuję założyć sprawe w sądzie.Zbiorowy proces.Proszę się dopissywać poniżej.

Olnol
@Mrągowo

Też wypłat nie dostsliscie?

@Mrągowo

Sprawdźcie w poniedziałek na swoich kontach.

Bernadetta
@Kolo

Jest ktos kto nie dostal wynagrodzenia za inwentaryzacje za Siedlce

Lala
@Kolo

I dalej nie ma pieniedzy za inwentaryzacje za tamten tydzien.ktos dostal pieiadze juz

Kuzyn
@Lala

Jak zapisywalem sie przez telefon na Siedlce to mowili ze do piatku nastepnego tygodnia wyplaca czyli 2.02

Bardzo dobry

Bez problemu

Piotrek

Było w Invencie kilku fajnych kierowników ale już niestety nie pracują...

Syl12
@Piotrek

Jakoś nie udało mi się ich spotkać....

@Syl12

Gosia, druga Gosia, Tomek, Jarek

@Piotrek

A ja Wam mówię, że może być dobrze tylko niech wrócą ci kierownicy...

Krystyna
@Piotrek

Teraz Michał jest spoko koordynatorem.

żenua

Organizacja dojazdów zajmuje sie chyba jakiś przedszkolak. 1. Wyjazd z Włocławka muszą wysiąśc dwie osoby bo nie zmieszcza sie osoby z Płocka,które "po drodze" zabieramy,po zabraniu osób z Płocka okazuje się,że w busie są jeszcze 4 wolne miejsca:) 2. Inwentaryzacja w Kutnie,bus z Włocławka zabiera osoby z Płocka i tym samym zamiast jechac godzine jedziemy dwie...następnego dnia inwentaryzacja w Płońsku,gdzie płock jest po drodze- jada dwa busy.

Mrągowo

Za 12,13,14,15,16 stycznia mamy czekać do przyszłego piątku 26 stycznia.Takie mam informacje z pod numeru 717507700

Nonono
@Mrągowo

Mi powiedziano że przelewy poszły w czwartek.

Ewa z550zł dostałam 256zł więc nigdy więcej nie jadę na zadna

@anonymous

Przynajmniej połowę dostałaś... Niektórzy nie dostali ani grosza albo śmieszne kwoty, więc nie narzekaj, że "więcej nie pojedziesz"...

@anonymous

Zadzwoń do nich i wyjaśnij sprawę,. Może przelew z piątku nie doszedł jeszcze na twoje konto (u mnie zazwyczaj przychodzi w poniedziałek), może nie stawiłaś się na jakąś inwentaryzację i jej nie usprawiedliwiłaś, więc ci potrącili albo doszło do jakiejś pomyłki. Byłem na kilku inwentaryzacjach i jakoś nie miałem problemu z kasą za nie.

do demon

Ale o co ci chodzi? Napisałem tylko swoje zdanie do którego mam prawo. Ktoś narzeka, że z zarobionych 550 zł dostał 256 zł - ja z zarobionych 690 zł nie dostałem ani grosza, więc niech się cieszy, że ma cokolwiek.

demon
@do demon

a po co ten kretynski tekst:nie narzekaj,ze wiecej nie pojedziesz,skoro babka napisala ze ja oszukali ,to jesli ma godnosc, to na pewno nie pojedzie,przynajmniej z ta firma

Halohalo

Czy ktoś wie w jaki sposób firma oblicza wynagrodzenia? Jak z kwoty brutto wychodzi netto? Ponieważ moja wypłata w żaden sposób nie pasuje do ustawowych %. Invent to po prostu (usunięte przez administratora)

Náchod

Invent to pełna profeska z empatią na dokładkę. Nawet pizzę pomogą przeliczyć nuworyszom inwentur, co by nie złapali przeziębienia na lodówkach :)

Bla

Mam pytanie. Czy jezeli stawka napisana jest 13.70 badz 16.22 to jest brutto czy netto?

blabla
@Bla

brutto

Ta firma faktycznie nie płaci bądź zaniża wynagrodzenia swym pracownikom? Pytam, bo dostałam tel od owej firmy i zamierzam/łam popracować.

Dziękuję za informację. :)

Olsztyniak

Czy ktoś wie cokolwiek na temat wypłat za poprzedni tydzień.dzwoniąc do firmy usłyszałem że przelewy zostały zrobione. Ale niestety nie mam ani gorsza. Ktoś coś?

Oszukana

Zamiast wynagrodzenia w wysokosci 241 zl, dostalam 13 zl... Smiech na sali. Czyzby to kara za brak badania lekarskiego? Gizycko nie dostalo informacji na temat, gdzie takie badanie wykonac. A moze za niestawienie sie na inwentaryzacji? Firma zostala poinformowana o mojej nieobecnosci telefonicznie, przekazalam tez zwolnienie lekarskie. Nie zostawie tej sprawy bez wyjasnienia.

zirytowana

Witam. Zwracam się do pracowników z Giżycka. Czy ktoś z państwa ma jakieś informacje na temat lekarza dla naszego miasta? Dostałam dziś ponaglenie odnośnie uzupełnienia dokumentów. Placówka nadal nie ustalona, a ja zirytowana brakiem profesjonalizmu. Będę wdzięczna za informacje

@zirytowana

Witam mam tak samo w dodatku odwołano jutrzejszą inwentaryzacje.

Nick2125
@zirytowana

Oni tak robią by wam nie zaplacic.Nie zalatwią lekarza.Nie dostaniecie przelewu bez kompletu dokumentów.Koło się zamyka.

zirytowana
@Nick2125

Dziękuję za odpowiedź. Zastanawia mnie tylko jak w takim razie można było dopuścić do sytuacji, w której pracujemy nie mając kompletu dokumentów? Znasz jakiś przepis prawny? Pozdrawiam

Nick2125
@zirytowana

Oni opłacają lekarza wiec nie oplacalo by im sie dla osób które będą jeden albo dwa dni załatwiać wszystko.To firma krzak popatrzcie na ich adres strony.Tu tylko proces cywilny o niewywiązanie sie z umowy pomoze jak nie zaplaca.

@zirytowana

Wydaje mi sie ze to bardziej ich problem ze dopuscili nas do 5 inwentaryzacji bez badania lekarskiego....my nie mamy wyznaczonego lekarza do badania takze sorry ale nie wiem do kogo mam isc na badanie.... co ciekawiej moglam wyslac jakakolwiek kolezanke za siebie oby znala moj numer pesel......

@Mrągowo

A gdzie to jutro inwentaryzacja miala byc?

@zirytowana

W Ostrodzie ale za malo osob sie zapisalo

Weronika

Czy w inwentaryzacjach wyjazdowych liczone są także godziny dojazdu?

demo
@Weronika

no co ty? przeciez to inwentaryzacja z klasą

MikiVils

Kto jedzie 21 stycznia do Niemiec ?

@MikiVils

Ja mam jechać 21 do Niemiec z Katowic póki co odesłałem im wypisana umowę co dostałem mailowo i to by było na tyle :)

@Tomek

Tomek odezwij sie na maila michal5005016@gmail.com

@MikiVils

Czy dają wyżywienie przy pracy za granicą, czy też trzeba we własnym zakresie?

@Kolo

Trzeba we własnym zakresie, po piątej przepracowanej inwentaryzacji wypłacają 850zł zaliczki na konto bankowe

@Anonim

Mówią, że płacą 170 zł netto/dzień i praca jest 6 dni w tygodniu. Czyli za miesiąc wyjazdowy teoretycznie powinno się zarobić 4500 zł. Czy rzeczywiście tak jest? A ile mniej więcej wyniesie koszt wyżywienia?

wiki
@Kolo

Kiedy tam pracowalam soboty nie pracowalismy i chyba nic sie w tym temacie nie zmienilo 4500 hmm no nie moze za noszenie koszulek wyjdzie 4200 minus wyzywienie we wlasnym zakresie i wszystkie urzedzenia aby miec na czym Co ugotowac i z czego napic sie herbaty to jak jechalam piereszy raz to tak 1500 nie moje to sobie odejmij ile wyjdzie na czysto

pppp

ja jade

@pppp

Z jakiego miasta?

@pppp

Odezwij sie na mojego maila wysle ci dane na fb i pogadamy w grupie :-)

Bernadetta
@MikiVils

Ja tez jade do niemiec ile tak wychodzi za inwentaryzacje do wypłaty?

@Bernadetta

Odezwij sie na mojego maila

Moim zdaniem praca w tych ostatnich dniach (tj. 12,13,14 stycznia) to totalny chaos. Po pierwsze, wyznaczanie pracowników do danych sektorów to poemat. Kobiety muszą znosić ciężkie pudla czy kilku kilowe worki proszku, karmy czy żwirku. Po drugie, organizacja czasu tez jest śmieszna. Zbliża się "deadline" i nagle sobie przypominają, że trzeba pracować i robi się totalny chaos. Po trzecie, koordynatorzy to chamy i prostaki. Patrzenie z góry i wyśmiewanie pracowników jest niedopuszczalne. Po czwarte, transport. Nawet jeśli opóźnienie (godzinne 13.01 ) jest spowodowane z winy kierowcy to już wielkość wynajmowanego autobusu do transportu pracowników jest w kompetencji firmy. W sobotę dowiedzieliśmy się ,że kierowca nie może wziąć więcej niż sześć osób, a było nas osiemnastu. Po tym wszystkim dostaliśmy informacje ,że będzie wypłacona premia. Osobiście nie polecam pracy dla tej firmy

Ona

A zeby bylo ciekawiej cala wina za maly autobus zostala zrzucona na niewinnego i bardzo sympatycznego z reszta kierowce ktory nic nie wiedzial o tym ze bedzie mial tyle osob do zabrania ( w zamowieniu mial 25 os okazalo sie ze jest ponad 40). Za stanie na mrozie i powrot niektorych osob do domu dostalismy "kosmiczna" premie w wysokosci uwaga uwaga 30zl brutto !!!! Taka wisienka na torcie mielismy zbiorke w punkcie wyznaczonym przez firme i ta sama firma i pewnie nawet ta sama pani wyslala kierowce po grupe do innego miejsca oddalonego o ok 2km od nas. Pogratulowac! Ogolnie zero organizacji w biurze mowia ze przerwa po4 godzinach pracy a tak naprawde po 6 i to taka przerwa ze siedzimy jak "rumuny" pod sciana na zimnej podlodze. Praca sama w sobie ok jakos trafialam na dobre dzialy chociaz niektorzy mieli gorzej. Co do koordynatorow tez trafialam na ludzi ktorzy byli w porzadku. Niestety nie wszyscy tacy byli... warto zastanowic sie dwa razy przed zapisaniem na inwentaryzacje.

Aro

kto jedzie 15 luty i czy naprawdę tak zle tam jest zaczynam się zastanawiać czy jechac

Jacek

Wróciłem z Niemiec. Nigdy więcej, nie wiem co mnie podkusiło. Praca po 12 godzin, za 170 zł minus 7 euro za przeżycie dnia z normalnym jedzeniem - wychodzi tyle samo co w Polsce... Największa porażka i obciach? Niektóre hotele w Niemczech mają śniadanie w cenie noclegu i to jest norma. A dzwonienie do kierownictwa hotelu i "żebranie" żeby spuścili z ceny w zamian za obniżenie ceny noclegu to jest totalne dno... NIE POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1615.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1437, z czego 1188 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.