Opinie o F.H.U. Telkom-System Sp.j. w

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy F.H.U. Telkom-System Sp.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie F.H.U. Telkom-System Sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U. Telkom-System Sp.j. w

aja

A ja pracuję w tej firmie ponad 2 lata i sobie chwalę. Salon, w którym pracuję robi plany, mamy OK kierownika, normalną atmosferę, RKS się nie czepia, zarabiam jak na swój wiek, a jeszcze studiuję - bardzo dobrze. Wszystko jest normalnie. A sama firma jak inna, ma swoje dobre i słabe strony.

onnn

mela - 2012-03-11 18:25:29 A ja polecam pracę w firmie Telkom-System. Pracują tam wspaniali ludzie. To nie prawda to co tu piszą - ja poznałam dyrektora z zupełnie innej strony. To człowiek z pasją, który kocha swoją pracę. Podobnie jak manager RC, który udziela wsparcia, można z nim porozmawiać i przedstawić swoje problemy. Patrzą przychylnym okiem. Firma oferuje szkolenia - jest cu (usunięte przez administratora) a AF - trener firmy, która udziela wsparcia i pozytywnie motywuje - a co najważniejsze zawsze pokaże jak należy sprzedawać. W biurze też jest wsparcie - fajne kadry - wsparcie marketingu w osobie AP - dostajemy zawsze jakieś gadżety. Mnie się podoba.pfffffbuuuuahahahahahahahahahahaha Ciekawe kto to pisał ? zapewne [usunięte przez moderatora]:)

narescie

narescie jakas pochwała, A ile pracujesz w tej firmie? miesiąc czy z kilka lat?Czy sa wogole pracownicy ze stażem dłuzszym niz 5 lat?? moze oni sie tez wypowiedzą

mela

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Płatny staż w Data Center
Equinix Poland Sp. z o.o.
była

No nieźle już 10 stronek o sławetnym Telkomie, a ja się zatrzymałam gdzieś na 7, widzę, że firma jedynie co potrafi to wzbudzać silne emocje. Wierzcie mi szkoda czasu na tak niepotrzebne emocje, bo Ci na górze łącznie z Panem [usunięte przez moderatora] mają to gdzieś dla nich liczy się kabza w kieszeni i nic więcej, jak sobie pozwolicie to wycisną Was jak cytrynę nie dając nic w zamian. Ofert jest dużo a Telkom niech będzie dla Was odskocznią do lepszego życia. Tego Wam z całego serca życzę.

mhm

Prawda taka - Telkom to dobra firma na początek - zdobędziesz doświadczenie handlowe i nic poza tym!!! W tej chwili po studiach technicznych jako doradca techniczno-handlowy mam fajne pieniądze. W Telkomie zdobyłem doświadczenie (w trakcie studiów) i nic poza tym. To dobra firma na start, jak chcesz z nią wiązać przyszłość (więcej niż 2 lata) to zapomnij... ;-))) W tej firmie nie ma przyszłości dla pracownika - ta firma jest tylko na start, potem trzeba znaleźć coś lepszego a nie narzekać...

Sprostowanie

BBB - 2012-02-03 22:14:54 TRELEMOROLE a kto Cię przyjął do pracy, jak nie kierownik?Z tym też mają trudności...

Yhy

Oho, widzę, że "kadra zarządzająca" się odezwała ze swoimi złotymi radami od siedmiu boleści! Żenada!!!

Ludzie weźcie się do roboty i przestańcie płakać. Przecież jest tyle firm lepszych waszym zdaniem . Przecież nikt Was tu nie trzyma na siłe. Jeszcze będziecie chcieli wrócić. Pamiętajcie , że wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma. Przekonałem się o tym wielokrotnie.

tak, ale

Z tej firmy, ale też z mojej obecnej teraz, nasuwa mi się tylko jedno: jak [usunięte przez moderatora] - zarabiasz, nawet dobrze, jak dasz sobie luz - znajdujesz przytułek na portalu dla uciśnionych, np. tu.

BBB

TRELEMOROLE a kto Cię przyjął do pracy, jak nie kierownik?

terazplay

Wieszanie psow na dyrektorze R.Cz. jest troche bezsensu, bo to tylko usluzny i gorliwy wykonawca woli wlascicieli. Totalny brak szacunku dla pracownika to pierwsza rzecz z jaka kojarzy mi sie ta firma. Zreszta, niewiele dobrego mozna o tej firmie powiedziec. O ile w ogole cos. Niestety, bardzo wiele polskich firm tak dziala. Biznesmeni w bialych skarpetkach taki maja styl i tyle. Wlasciciele TS pewnie sie obrusza, ze oni dawno nie nosza bialych skarpetek. Ok, mozliwe. Ale mentalnosc pozostala ta sama.

trelemorele

może gdyby Ci co się obijają zaczęli pracować to by i innym było lepiej, kierownik na pewnym salonie jest nierozgarnięty, że jak ma być dobrze jak mamy takiego kierownika, kierownik ma pomagać, a oni mają wszystko gdzieś tylko biorą za nas kasę!!

były - 2012-01-26 19:20:49 BUZ - 2012-01-26 12:17:14 Kiedyś nie szukałem bo było dobrze. Jak patrzę na PITy to szok :( Szukam pracy intensywnie ja i inni znajomi pracownicy. Może jeszcze większa rotacja podniesie rentowność?na pewno podniesie he he he ;), mnie już tam nie ma i mogę spokojnie przy piwku czytać o tym cyrku..Jak ja się cieszę że tam już nie pracuje. Odeszdłem w najlepszym momencie, kiedy to po kilku miesiącach mega walki o realizację co się udało dostałem premię 120 zł. Teraz pracuje w innym salonie i zamiast podstawy 1400 mam 1800 i zamiast premii 120 mam 500-800 w zależności od miesiąca. Masakra co tam się dzieje, na każdym kroku odcięcia byleby tylko nie dać zarobić, zawsze coś nie wejdzie i po premii. Zastanawiam się czy pan R.CZ. zauważa ile ludzi się zwalnia i z jakiego powodu. Ps, wejdźcie sobie na opinie o SQN to jest tzw dziecko TS, jeszcze większa banda złodziei i oszustów ( w końcu Ci sami właściciele ) :) Pozdrawiam wszystkich wytrwałych pracowników TS, którzy robią z siebie [usunięte przez moderatora].

były

wierny pies

pewnie ze brutto

BUZ

PH

pracownik - 2012-01-25 19:00:48 Mysza - 2012-01-22 18:52:32 Ja już na szczęście skończyłam pracę w tej firmie.Wcześniej pracowałam u dwóch innych agentów i było nieporównywalnie lepiej, TS to mega porażka !!! Wymagania ogromne, człowiek [usunięte przez moderatora] przez cały miesiąc, a potem albo dostaje obcinkę - 65%, albo nic, bo nie udało się zrobić średniej koszykowej! Banda oszustów ! Nikomu nie polecam, szkoda nerwów, można więcej stracić niż zyskać !!!!!!!Potwierdzam. Praca w tej firmie to istne dno. Pracodawca mami nowych pracowników mega zarobkami, super premiami, rewelacyjnymi warunkami pracy. Moi drodzy, wynagrodzenie w TS to najniższa krajowa, a o wysokich premiach nie ma co śnić. 1116zł netto za miesiąc harówy, wysłuchiwania ciągłych awantur ze strony klientów, kierowników/kierowniczek regionalnych i tym podobnych, którzy wszystkie rozumy pozjadali, ale o realiach obsługi klienta i realizacji planów sprzedażowych nie mają pojęcia. Praca po 12h, wymagania nie z tej ziemi, [usunięte przez moderatora] i określenia typu \\\"będziesz robić co ci każe\\\", lub \\\"to cię zwolnimy\\\" są na porządku dziennym. Załącznik prowizyjny został tak skonstruowany, że pracodawca ma prawo zredukować premię do minimum, np. tłumacząc to nierentownością danego salonu, mimo że plany sprzedażowe były realizowane. Tak więc premia konsultanta w salonie w ciągu ostatnich miesięcy - ok. 100zł. Skandal!!! Zamierzam złożyć donos na tę firmę w PIP, bo tak dalej być nie może! Ludzie, niewolnictwo już dawno zostało zniesione! Ze swojej strony dodam jeszcze, że po kilku latach pracy dla tej firmy nie dano mi żadnej podwyżki, paradoksalnie zarabiam mniej niż na początku i warunki pracy są gorsze. Intensywnie szukam pracy i odchodzę kiedy tylko nadarzy się okazja, wszystkim pracownikom tej firmy radzę to samo, uwierzcie, nic lepszego Was nie czeka. Jeżeli ktoś zastanawia się nad pracą w TS to stanowczo doradzam, szkoda Waszego czasu i zdrowia. Musimy się doceniać, nie dać się poniżać i tłamsić, bo jeśli sami tego nie zrobimy to nikt za Nas tego nie zrobi.najlepsze jest to, że wszyscy wartościowi ludzie olali tą firmę i odeszli a Ci którzy jeszcze tego nie zrobili to niebawem to zrobią (bo w czasie gdy niby pracują szukają nowej pracy, no bo kto normalny pracuje za takie pieniądze). W TS zostają sami nowicjusze którzy jedyne co mogą zrobić dobrze to kwasy :). Załącznik premiowo-prowizyjny, no to dopiero jest wynalazek, same kłody: Delty, możliwość obcięcia premii z której chętnie dyrekcja korzysta :) ale tylko raz bo drugiego razu już nie ma okazji gdyż pracownika też już nie ma :). Jak dadzą do najniższej krajowej 100 zł premii to powinniście ich całować po .... ODRADZAM!!!!

Brutto

wierny pies - 2012-01-23 23:57:07 kierownik pos 1800/wyroznieni 1900 a franczyza 2500Brutto!!!

Mysza - 2012-01-22 18:52:32 Ja już na szczęście skończyłam pracę w tej firmie.Wcześniej pracowałam u dwóch innych agentów i było nieporównywalnie lepiej, TS to mega porażka !!! Wymagania ogromne, człowiek zapierdala przez cały miesiąc, a potem albo dostaje obcinkę - 65%, albo nic, bo nie udało się zrobić średniej koszykowej! Banda oszustów ! Nikomu nie polecam, szkoda nerwów, można więcej stracić niż zyskać !!!!!!!Potwierdzam. Praca w tej firmie to istne dno. Pracodawca mami nowych pracowników mega zarobkami, super premiami, rewelacyjnymi warunkami pracy. Moi drodzy, wynagrodzenie w TS to najniższa krajowa, a o wysokich premiach nie ma co śnić. 1116zł netto za miesiąc harówy, wysłuchiwania ciągłych awantur ze strony klientów, kierowników/kierowniczek regionalnych i tym podobnych, którzy wszystkie rozumy pozjadali, ale o realiach obsługi klienta i realizacji planów sprzedażowych nie mają pojęcia. Praca po 12h, wymagania nie z tej ziemi, [usunięte przez moderatora] i określenia typu \\\"będziesz robić co ci każe\\\", lub \\\"to cię zwolnimy\\\" są na porządku dziennym. Załącznik prowizyjny został tak skonstruowany, że pracodawca ma prawo zredukować premię do minimum, np. tłumacząc to nierentownością danego salonu, mimo że plany sprzedażowe były realizowane. Tak więc premia konsultanta w salonie w ciągu ostatnich miesięcy - ok. 100zł. Skandal!!! Zamierzam złożyć donos na tę firmę w PIP, bo tak dalej być nie może! Ludzie, niewolnictwo już dawno zostało zniesione! Ze swojej strony dodam jeszcze, że po kilku latach pracy dla tej firmy nie dano mi żadnej podwyżki, paradoksalnie zarabiam mniej niż na początku i warunki pracy są gorsze. Intensywnie szukam pracy i odchodzę kiedy tylko nadarzy się okazja, wszystkim pracownikom tej firmy radzę to samo, uwierzcie, nic lepszego Was nie czeka. Jeżeli ktoś zastanawia się nad pracą w TS to stanowczo doradzam, szkoda Waszego czasu i zdrowia. Musimy się doceniać, nie dać się poniżać i tłamsić, bo jeśli sami tego nie zrobimy to nikt za Nas tego nie zrobi.

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U. Telkom-System Sp.j.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy F.H.U. Telkom-System Sp.j.?

Kandydaci do pracy w F.H.U. Telkom-System Sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

F.H.U. Telkom-System Sp.j.