Opinie o F.H.U. Telkom-System Sp.j. w

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy F.H.U. Telkom-System Sp.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie F.H.U. Telkom-System Sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U. Telkom-System Sp.j. w

...

...od czasów menagera, o którym piszesz, na szczęście wiele się zmieniło... Zwracam także uwagę na to, iż w firmie (rozumianej jako dealer Orange) można wyróżnić 3 działy: SFr AP KKB w opinii(usunięte przez administratora)becnie także nikt nie narzeka, a dużo żółci zostaje wylewanych w (usunięte przez administratora) Może warto w kolejnych postach, taki podział utrzymać?

zenon zmyłer

proszę o pytania?!

Drogi obserwujący lepiej być dobrym z matmy niż z Polskiego bo matma się przydaje nawet za granicą więc nie pisz że ktoś kto ma problemy z ort to nie powinien zarabiać. Co do firmy przed podpisaniem umowy doradzam przeczytać regulamin pracy w tej firmie i wszystko co jest z tym związane. Firma nie wypłaca wynagrodzeń na czas, olewa pracowników, tak naprawdę nikt nie może być pewny czy jutro go nie zwolnią. Jeżeli chcecie pracować z(usunięte przez administratora) pracujcie ja już nie pracuje za marne grosze. Miłej walki z firmą Wygrajcie!!!

obserwujący

Powiem szczerze , jak czytam wasze wypowiedzi to przy takiej znajomości j. polskiego i ortografii nie powinniście nawet rownowartości zasiłku z PUP zarobić!!! Do książek matoły!!!

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Torowego
Egis Poland Sp z o. o.
ck

A nie trudno się domyśleć, że mam zmienne IP? PS. oceniłem raz a każdą kolejną wypowiedź pozostawiam bez oceny.

pna lol

widzę, że(usunięte przez administratora)bijają tu ostro na różnych IPkach żeby podciągnąć średnią w opiniach haha już prawie trzy gwiazdki, graty

ZENON ZMYŁER

POWIEM TAK:PRACUJĘ W BRANŻY TELEKOMUNIKACYJNEJ OD 8 LAT.W ZDECYDOWANEJ WIĘKSZOŚCI MOJEJ PRACY ZAJMOWAŁEM SIĘ PRACĄ DLA ORANGE.PRACOWAŁEM DLA 3 FIRM,FIRM KTÓRE SPRZEDAJĄ OFERTĘ CENTERTELA.W TELKOM SYSTEM PRACOWAŁEM NAJKRÓCEJ,ALE WYSTARCZYŁO MI TO ABY MÓC WYROBIC SOBIE OPINIĘ O TEJ FIRMIE,DLATEGO BĘDĘ ABSOLUTNIE BEZSTRONNY.TAK WIĘC:JAK ,,PSEUDO"(usunięte przez administratora)TO PRACA (usunięte przez administratora)BIZNESOWEGO W OPTIPOSIE!!!!EWENTUALNIE(usunięte przez administratora)pOZDRAWIAM

TA FIRMA TO PORAżka

b.u.b.u

ale to tylko świadczy o poziomie, znajomości firmy i zaangażowaniu pracowników, którzy tutaj komentują... ;-) ...to forum przysparza wielu powodów do uśmiechu...

frycka

ale fajnie....w telkomie pracuje dwóch (usunięte przez administratora).ubaw po pachy

w telkomie i w gti płacą najmniej

najwięcej płacą w f(usunięte przez administratora), tam można trójkę z przodu wycisnąć, premie są dla konsultantów, (usunięte przez administratora)

ck do czytelnik

Zadaj konkretne pytania. Chętnie odpowiem.

czytelnik

wow. dużo wiesz:) możesz trochę rozwinąć bo nie wiem co robić dzięki

co racja to racja

wpatrywać się po kolei w identyfikatory 50 konsultantów... ;/

ck do bart

Przyznam Ci rację. (usunięte przez administratora)

ck do zapominalski

Identyfikatory to standard. Firmę na nie stać, ale jakoś nie wyobrażam sobie Ciebie, wpatrującego się po kolei w identyfikator każdego konsultanta. Druga sprawa to system pracy. Pracuję w systemie równoważnym co oznacza, że w pracy jestem max 15 dni w miesiącu. Jeśli mnie nie ma to pytając możesz dowiedzieć się, kiedy będę. Jeśli chcesz dowiedzieć się o pracy w tej firmie to niestety nie dowiesz się nic z "obejrzenia mojej osoby" - wystarczy porozmawiać - nie gryzę :)

bart

Pracuję w tej firmie na jednym z salonów, można coś zarzucać tej firmie jak każdej innej... ale poziom 90% komentarzy - ŻENADA!!

zapominalski

no tak, zapomnialem, że telkom nawet na (usunięte przez administratora)choć jest to w standardzie...

ck

przyjdź i zapytaj....

w tym salonie nie pracuje żaden Pawel

porażka hahahaha

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U. Telkom-System Sp.j.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy F.H.U. Telkom-System Sp.j.?

Kandydaci do pracy w F.H.U. Telkom-System Sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

F.H.U. Telkom-System Sp.j.