MZA

Opinie o MZA

MZA Brygadier

wszystko masz na pasku dzieciaku. Nie pracowałeś u Janusza to nie wiesz co to znaczy nie zapłacić pracownikowi za pracę.

Malgoska

Czy nagroda motywacyjna 400 brutto wprowadzona od 1 wrzesnia funkcjonuje nadal od stycznia 2024, nie pytam o ta druga motywacyjna plus.

@Malgoska

Po 1 stycznia 2024 r. obowiązuje: bezterminowo nagroda motywacyjna w wysokości min 400 zł oraz w okresie do 31.03.2024 r. dodatkowa nagroda motywacyjna plus w wysokości 400 zł

@MZA

Dzień dobry, mogą państwo podzielić się warunkami i zasadami na jakich przyznawana jest ta premia motywacja dla pracownika? Dopiero zamierzam kandydować tu do firmy, więc nie jestem zorientowany :) Wiadomo coś o przyjęciach do działu marketingu? Kiedy można spodziewać się rekrutacji? Na stronie firmy czytam, że jest możliwość rozwijania się i podjęcia pracy właśnie w dziale, ale nie wydaje mi się, żeby jakiekolwiek ogłoszenie czy informacje o pracy były dostępne.

Kierowca

Drodzy starsi kierowcy Mza. Apeluje: Proszę okazywać szacunek młodym kierowcą To oni są przyszłością firmy lojalnie zwiazani do końca. Przypominam , że na szkoleniach mówiono nam, że to służba i mamy być gotowi nawet w dni wolne! Kosztem życia czy spędzenia czasu z rodziną! Praca w tej firmie to dla mnie ogromny sukces

@Kierowca

Dziecko ty to chyba gorączkę masz i już bredzisz. Na szacunek to ty musisz zasłużyć zachowaniem ,podejściem do starszych noi samom pracą.to tak samo jak byś powiedział że kierownictwo ma ci się kłaniać w pół i najlepiej żebyś sobie posiedział w domu ,bo deszcz pada.

Hehe
@Kierowca

Młody kierowców tylko nie czuj się dyskryminowany, że za tą samą pracę masz najniższą stawkę zaszeregowania. I musisz 2 lata pracować nawet chory a i zapomnij o urlopie na na telefon by nie stracić premii i dostać 200 zł podwyżki. Nie dziękuj to my starzy kierowcy zgodziliśmy się na ten wspaniały system, ze stawkami zaszeregowania i dziwnymi premiami.

Tygrys 2000

Apeluję aby zaprzestać prowadzenia tutaj prywatnych wojenek i wzajemnego wyzywania się. To jest forum o spółce MZA, a nie prywatne forum folwarczne i rynsztok. Jak chcecie sobie coś wyjaśnić to spotkajcie się w cztery oczy, a nie jak dzieci piszecie tu wulgaryzmy i tanie pomówienia.

Wff
@Tygrys 2000

Będę pisał co mi się podoba bo mogę

Xxxxx
@Wff

Nie możesz pisać co chcesz bo tutaj usuwają merytoryczne treści niewygodne dla firmy. Po prostu jest cenzura. Tfffff gowork i mza.

Wff
@Xxxxx

To że jest cenzura i usuną wpis nie oznacza że nie mogę napisać. Mogę jak zechce to napisze.

A se ino pisz

@Wff

Słuchaj MZA to spółka miasta możesz pisać tylko to na co władze miasta pozwalają, to nie Ameryka gdzie wolność slowa jest normą

Kierowca

Żeby się zatrudnić w MZA trzeba się zgłosić na ulWloscianska do działu rekrutacji wypełnić kwestionariusz i można być odrazu przyjętym jeśli się ma min 2 lata praktyki w zawodzie. Po przyjęciu podpisujesz umowr, robisz badania, wybierasz zajezdnie, stawiasx się do pracy, jezdzisx 5 dni z patronem i po zaliczeniu jeździsz sam według swojego grafiku. To jest cała polityka pracy.

Na ul. Woronicza sprawdzają czy masz pojęcie o jeździe, przegubem jedziesz po placu i robisx łuk przodem i tyłem.

Kierman

„Zarząd Transportu Miejskiego informuje o wpłynięciu pisma z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji dotyczącego wykroczeń popełnionych przez kierowców autobusów komunikacji miejskiej kursujących na terenie aglomeracji warszawskiej polegających na przekraczaniu dopuszczalnej prędkości, przewożeniu pasażerów w liczbie większej niż dopuszczalna, niestosowania się do lini ciągłych oraz jazda po powierzchni wyłączonej z ruchu. W związku z tym prosimy o przypomnienie Państwa pracownikom o konieczności przestrzegania przepisów Prawa o Ruchu Drogowym oraz podjęciu innych działań, które będą miały na celu zwiększenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym”. Pismo o takiej treści zobaczyli na tablicach ogłoszeń pracownicy kilku warszawskich zajezdni autobusowych. Mimo, że zależy nam także na bezpieczeństwie ruchu drogowego, to właśnie w kompetencji Policji jest dyscyplinowanie kierowców, nie tylko samochodów osobowych ale także wobec innych kierujących, a nie zrzucanie tego na inne instytucje lub pracodawców.

@Kierman

Rozumiemy to pismo jako dodatkowe działanie prewencyjne i w tym kontekście zostało one rozwieszone na oddziałach. Liczymy w związku z tym na jeszcze większą rozwagę i skupienie podczas wykonywania przez Państwa zadań służbowych

@MZA

Smerfy też niech się nauczą jeździć bo niektórzy chyba w chipsach je znaleźli

Sprawiedliwy
@Kierman

A jak niby kierowca ma liczyć dopuszczalną ilość pasażerów?

heheszek
@MZA

Pytanie czemu MZA rozumie to pismo prewencyjnie a samo nie stosuje działań prewencyjnych? Najlepszą prewencją byłoby ustalenie wspólnych zasad z ZTMem. Czy rozważne jest układanie rozkładu jazdy co 1 minuta kilkunastu przystanków lub jak w przypadku linii 134 -15 przystanków w 10 minut? Oczywiście MZA powie że to ZTM jest odpowiedzialny za rozkłady, ZTM odbije piłeczkę że nie on odpowiada za styl jazdy kierowców. A kierowca różnie, jeden goni czas, drugi słucha obelg od pasażerów. I tak działa to od wielu wielu lat.

terefere
@Sprawiedliwy

nie wiesz, trochę matematyki i się gubisz .Liczysz średnią pasażerów na 1 metrze ,po czym mnożysz przez metry użytkowe w autobusie. Dobra jest to nie realne i ten sygnalista co to napisał do Drogówki na Waliców ma nieźle zrytą psychikę. Nie zna zapewne reguły, że lepiej naciągnąć przepis(wyższa konieczność) niźli narobić bigosu na skrzyżowaniu- np 402.

Kontakt
@Kierman

Kierowcy są uprawnieni i przywilejowani do łamania przepisów prawa drogowego w Warszawie. Wogole nie funkcjonowałaby km a rozkłady to pod pupę trzeba by było włożyć. Płacimy wam za to żebyście jeździli jak najbardziej zgodnie z rozkładem

Mieczysław Koniobij
@MZA

Na pewno w rozwadze i skupieniu pomagają 3-4 dniowe sesje 10 godzinnych zmian z rzędu.

rafałr1
@Mieczysław Koniobij

chłopie ja po 9 godzinach już prawie nie wiem jak się nazywam a po 10 to już od razu śpię, obecnie jestem na l4 bo nie daje rady już psychicznie

Bobo
@Sprawiedliwy

Czym ciaśniej tym lepiej jak są ubici to się nikt nie przewróci bezpiecznie i ciepłej w kupie

18 metrów szczęscia
@MZA

Może już czas urealnić rozkłady jazdy zwłaszcza, że są linie gdzie dają minutę na obsługę 2 przystanków. Z tym liczeniem pasażerów na przystankach ciekawe jak ma to zrobić kierowca i może jeszcze ma tych nadmiarowych wyrzucić z Autobusu. To była by co przystanek awantura albo jeszcze bójka.

@MZA

Jakie dzialania prewncyje wykonuje pracodawca żeby zwiększyć bezpieczeństwo transportu?

Kierowca

Cieszę się , że jest cenzura na Goworku dzięki temu nasi kierowcy moga przeczytać pozytywne opinie na temat naszej pracy. Drodzy kierowcy! Apeluje o natychmiastowe zapoznanie sie z ,,Poradnikiem kierowcy dotyczącym bezpieczeństwa w transporcie publicznym” Dzięki temu nasi kochani pasażerowi będą jeszcze bardziej bezpieczni a to dzięki oczytanym kierowca , którzy ambitnie czerpią informacje oraz nakazy od naszych przyjaciół z ZTM

BUS DZIENNIK

Szczęśliwego Nowego Roku 2024 dla was wszystkich . Przypominam ,że szukam chętnych kierowców do wywiadów na mój nowy blog ,który będę prowadzil od Nowego Roku .

Łysek z pokładu idi
@BUS DZIENNIK

Ile płacisz za wwiad ?

Kierowca

Czy pierwsza premia motywacyjna 400zl brutto bedzie wyplacana w nowym roku?

@Kierowca

Tak zostają wszystkie premie kolego na razie przedłużone zostają na kolejne 3 mc

I odliczamy do 31 i koniec pracy w tej firmie która przypomina pracę w Korei północnej gdzie jesteś numerem. Młodym zalecam to samo uciekajcie stąd

@2216

Jedż do korei południowej tam na taśmie zarobki 3500usd.kia nie kłamie

Ktoś
@2216

Najpierw rozliczymy poniesione straty w Sądzie Pracy za nierówne traktowanie, a później, a nawet w międzyczasie cyk wypowiedzenie i bezpowrotne odejście z tej dziadowskiej firmy.

sratatata
@Paweł

My o zupie, Ty o o dxxxx. Są dwie Koree , PŁN i PŁN wedle rozejmu granica przebiega Południkiem . I Jemu nie chodziło o tę z Kijanką tylko o tę gdzie walczą o komunizm.

Tomek 1968

Dziadki ile zarabia kierowca autobusu w MZA.Proszę o prawdziwe historie.

sratatata
@Tomek 1968

Nielat, jak dostaniesz 5000 netto na rękę to bądź szczęśliwy

Kumaty

I jak zwykle usuwane są merytoryczne komentarze. Administratorku tego śmieciowego portalu schowaj się z tym goworkiem bo nawet ofert pracy nikt tutaj nie chce przeglądać, a co mówić o rzetelnych wpisach na temat Pracodawców.

Cris 1953

Ostatni kontrakt dla Mobilis jest oparty na stawce za kilometr prawie 14 zł. Zawsze jechaliśmy za większe pieniądze niż ajent. Pytanie za ile teraz jedziemy

Robek

Najpierw piszą zostawiajcie merytoryczne wpisy a jak napiszesz prawdę to usuwają.

Aaaa

,,O dzięki panie ,, że zabrałeś to chore linie 185 i 131 od razu nowy rok jest przyjemniejszy

Tomek1968
@Aaaa

Bardzo ucieszy to kierowców z Mobilis Warszawa

Mario

Najgorsza praca którą miałem , a pfuuu

Cześć, na początku rzuciła mi się ta stawka 6900 w ogłoszeniu na kierowcę autobusu, ale potem patrzę, że to już z podoliczanymi dodatkami różnego rodzaju typu nagrody motywacyjne i premie regulaminowe, na czym to w ogóle polega i jaka szansa jest, że to się w ogóle otrzyma? Zwłaszcza na starcie.

terefere

Zagraj w Totka , to Ci się rozjaśni. Rzecznik lubi podawać tak okrągłe kwoty BRUTTO. Chcesz znać prawdę to podejdź, do Kierowcy na Pętli i się zapytaj, jakie bierze 10tego paski z wypłaty

BUS DZIENNIK

Chciałem się odnieść do ostatniej mojej rzekomej awarii rzołądkowej . Owszem zdarzyło się. Był zjazd przymusowy . Panowie kierowcy trochę wyrozumiałości bo czy wam nigdy taka sytuacja się nie przytrafiła. Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich .

KAMAMAMA
@BUS DZIENNIK

Normalna rzecz zdarza się, też kilka razy zjechałam

Obserwator MZA

Ostatnio widziałem jak do tojki biegł spocony kierowca z nadętym kałdunem. Czy to był osławiony bus dziennik?

Rzuciłem

Rzuciłem te robotę rok temu od tej pory jeżdżę bmw i lexusami , powodzi się mam czas na życie , kobietę , rozrywkę

@Rzuciłem

ja jeżdżę punto i z zajezdni kradnę papier toaletowy. Należy mi się.

Optymista

Panie Krupczatka czy pana przyjaciel Michał Nowacky przychodzi w święta do pracy? A może z wolnego zostanie zatrudniony? Czy może dostanie oddelegowanie? Dlaczego pracując raz w tygodniu bierze większą wypłatę niż my mając nadgodziny. A może przyjdzie w pierwszy dzień świąt z wolnego zrobić sobie dobrą średnią do oddelegowań. Dlaczego pan na to pozwala, niech pan się nie zasłania brakiem kierowców.

Terminator T-800

Nie dwie grupy tylko jedna. Ci co mają najniższą podstawę 5800 (będą mieć 6000) oraz ci co mają również 5800 ale teraz w listopadzie udało im się przeszeregować na 6000 (będą mieć 6200). A reszta bez zmian. Obie dodatkowe premie 400 zł zostają przynajmniej do marca.

Zostaw merytoryczną opinię o MZA - Warszawa

• Jak się pracuje w MZA?

Zobacz opinie na temat firmy MZA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1883.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MZA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1724, z czego 297 to opinie pozytywne, 363 to opinie negatywne, a 1064 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MZA?

Kandydaci do pracy w MZA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MZA