Retermozanex Holding Sp. z o.o.

Opinie o Retermozanex Holding Sp. z o.o.

admin 2015-07-28 08:43
Znacie firmę Retermozanex Holding Sp. z o.o., pracodawcę lub pracowników? Każda firma ma swoje zalety i wady, podziel się z nami swoją opinią.
Nie daj sie oszukac 2017-02-02 20:39
Najgorsza firma jak moze byc. Dla nich liczy sie tylko kasa nie pracownik. Pracownik ma pracowac najlepiej to za darmo. Chodz za dodatkowe roboty wogole nie placa . Szef sie umawia na godz. 9 a przyjezdza o 14 albo wogole. Umowy sa podpisywane z opoznieniem i to soprym. Dla tej firmy wazne jest ze im kasa sie zgadza a tobie czlowiekowi nie musi. A i ciagle wydzwaniaja na prywantne numery twierdzac ze to firmowy numer.
Oceniajac firme w skali od 1 do 10 daje minus 10 a nawet minus 100
Nie polecam.
Zawiedziona 2017-04-29 13:01
Zgadzam się w 100% z poprzednią opinią.
Nie polecam.
tatu 2017-07-26 18:42
POPIERAM poprzedników aż wstyd że z człowieka robią idiotę zaniżają godziny wymagają darmowych cudów w weekendy mycie okien za darmo Jeśli ktoś ma ochotę wspierać bogatych to jest to praca idealna
Zostaw swoją opinię o Retermozanex Holding Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Retermozanex Holding Sp. z o.o.