Opinie o Retermozanex Holding Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Retermozanex Holding Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Retermozanex Holding Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Retermozanex Holding Sp. z o.o. w Warszawa

Technik co miał być Kierowniki

Leci trzecia kolejka gdzie firma po roku wywala ekipę techników. Proceder działa tak Pracownik prosi o 500 pl podwyżki, to mu się dziękuje z współprace. Nowemu technikowi proponuje się czy by nie pretendował na kierownika, no i tak zapierdalasz za jedną pensję przez 9-12 miesięcy. Po tym czasie kumasz, że tu chodzi o kasę a ty zapierdzielasz jako technik, obowiązki kierownika, odpowiedzialność i jeszcze oprowadzasz wycieczki. Nagle pojawia się oferta pracy na stanowisko na, które pretendujesz. Prosisz o podwyżkę, spełnienie obietnic i cie nie ma i tak z nowa kolejną osobą. Bieda pensja, bo niby nic się nie dzieje a ty się nie wyrabiasz bo cały czas coś ale i nic się nie dzieje. Premii żadnej nawet na święta, dodatków zero o wodę trzeba żebrać. materiały do pracy ( bez komentarza ). Skąpstwo w najwyższym wydaniu. Omijaj szerokim łukiem, bo patrząc ci w oczy robią cię w(usunięte przez administratora).

Żabol Rychu 1970
@Technik co miał być Kierowniki

Czyli dalej walą w (usunięte przez administratora) rowno ? tysz obaczyłem ogłoszenie a chwilowo mieszkam w stolicy winc może tu się najmie . Kaj mom robić w asseco bo tak żem słyszoł ode szfagra że się robi ? Czy jakiś nowy ? Czy warunki się zmieniły czy dalej (usunięte przez administratora) ni piniąc ? Chopy podpowiedzta

Czy w firmie Retermozanex Holding Sp. z o.o. da się zarobić 5000 ? Staraliście się tam o pracę w niedawno prowadzonej rekrutacji na stanowisko Kierownik techniczny?

Technik co miał być K...

W tej sytuacji da się zarobić bo od listopada szukali technika, ale nie zdziw się jak po roku won. O jakimkolwiek dodatku zapomnij a kawę, herbatę i wodę kupisz sobie sam za własne. Klawiaturę itp materiały biurowe to co znajdziesz po najemcach i sobie zaadaptujesz. A na święta jedyna premia dyrektor zaprasza na obiad limit na głowę 50 PLN i resztę płacisz sam. To nawet schabowego nie zjesz a na alkohol zrzutka.

Rafal Nowy wpis

Firmę Retermozanex Holding mogę z czystym sumieniem polecić. Wypłata na czas, składki we właściwej wysokości odprowadzane. Wsparcie kierownictwa merytoryczne oraz techniczne zawsze zapewnione. Tylko rzetelnie pracować. Pozdrawiam niedowiarków.

Never or maybe Nowy wpis
@Rafal

A to ciekawe. były pracownik-u. Jedyna perełka w tym cały stadku nieprzychylnych opinii ????? Kiedyż to byłeś ?? Bo teraz tu i teraz !! realne rzeczy dzieją się i pieniądz realny do bycia i życia, żeby móc świadczyć uczynki dla pracodawcy potrzebny jest. Ale adekwatny do wysiłku i czasu pracy wykonywanej no i do życia - zaspokojenia potrzeb do niego potrzebnych a nie tylko tych "od pierwszego do pierwszego" i roboty na dwóch etetach, no bo bo ....no właśnie. Z tej tu pracy, realne zarobki, atmosfera tej pracy- że chcieć przyjść do pracy a nie musieć iść odbębnić te oby 8siem H. Więc, ludziki, rzetelne i prawdziwe - podzielcie się tu ale bez zbędnych osobistych żali, a tylko oczywiste prawdziwe opinie do stanu jaki jest w Retermozanex Holding stanowisko - technik obiektu czy jak to sobie nazywać będą, nazywają. Bo nie żyje się, żeby pracować ale pracuje po to, aby żyć......

Inflacja Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Czy w tej firmie kiedykolwiek ktoś dostawał podwyżkę antyinflacyjna? Bo przecież to co się zarabia to pieniądz traci na wartości i ma się z roku na rok coraz mniej w portfelu.

Technik co miał być K. Nowy wpis

Rozliczenie roczne PIT, Retrozamek tak pobiera zaliczki na podatek, że pierwszy raz w życiu po przepracowaniu ponad 25 lat pracy i jednym dochodzie tylko z tej firmy mam zamiast zwrotu jak co roku jeszcze do dopłacenia. Bieda, skąpstwo i brak szacunku dla pracowników.

Inworkhow

Jak wygląda teraz, obecnie praca w tej firmie - technik obiektu / złota rączka, czy ktoś cośkolwiek powie, podzieli się wiedzą, spostrzeżeniami ....

Rozmowę kwalifikacyjną w Retermozanex Holding Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Konserwator - Technik?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika PerfectAgio

16.01.2024 02:01

PerfectAgioikona wywiad

Chcę opowiedzieć o pracy w tej firmie.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

4000-4500 złotych netto.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

15 miesięcy.

Czy polecił(a)byś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

PerfectAgioikona wywiad

Nie. Brakuje tu zasad, ale tylko po stronie pracodawcy. Firmie zależy tylko na tym, żeby było jak najtaniej - najlepiej, abyśmy pracowali za darmo.

Wskaż dwa (lub więcej) pozytywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

PerfectAgioikona wywiad

Pensja wypłacana na czas. Plusem były też widoki z budynku, innych pozytywów nie zauważyłem.

Wskaż dwa (lub więcej) negatywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

PerfectAgioikona wywiad

Wszystko robione tak, by było jak najtajniej. Najlepiej, gdyby rzeczy naprawiały się same. Brak odpowiedniego wyposażenia niezbędnego do pracy - ten spray, którego potrzeba w pracy, to najlepiej, żeby pracownik przyniósł z domu, bo na pewno ma. Jak wyłoży się własne pieniądze na zakup opasek zaciskowych albo potrzebnej taśmy, to czeka się na zwrot środków przez dwa miesiące.

PerfectAgioikona wywiad

Nie ma tu żadnych możliwości rozwoju.

W jakich szkoleniach, organizowanych przez tę firmę, brałeś/aś udział?

PerfectAgioikona wywiad

Brakowało szkoleń BHP, odbyło się tylko to podstawowe, wprowadzające. Pozostałe szkolenia jakoś umykają.

Czy szkolenia są zaplanowane i jak często się odbywają? Napisz jakich obszarów/ tematyki dotyczą.

PerfectAgioikona wywiad

Szkolenia nigdy nie są odpowiednio zaplanowane z wyprzedzeniem.

W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynika? W jakich obszarach chciał(a)byś być szkolony/-a i dlaczego?

PerfectAgioikona wywiad

Ponieważ szkolenia wiążą się z koniecznością wydania firmowych środków.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

PerfectAgioikona wywiad

Jeśli chodzi o pracowników tego samego działu, to atmosfera była dobra.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

PerfectAgioikona wywiad

Nawet jeśli jest się dla nich miłym, to i tak tylko poganiają pracowników - zrób to zaraz, szybciej...

Co najbardziej wpływa, według Ciebie, na atmosferę w firmie. Wskaż przykłady sytuacji i zachowań.

PerfectAgioikona wywiad

Myślę, że powodem takiej atmosfery jest niechęć do wydawania pieniędzy na potrzeby pracowników.

Czy pracodawca wywiązuje się z ustalonych warunków współpracy? Jeśli nie, co nie jest zgodne z ustaleniami?

PerfectAgioikona wywiad

Nie, pierwszego dnia dowiedziałem się, że jednak są zmiany w pracy (na 7:00 i 10:00), a ten zapis o podwyżce gwarantującej wyrównanie wzrostu inflacji, to właściwie mogę o nim zapomnieć. Człowiek już przebrany i gotowy do pracy, a tu nagle takie istotne informacje, których wcześniej nie było. I pytanie: to pan zostaje, czy nie?

PerfectAgioikona wywiad

Nie da się wyleczyć skąpstwa, podobnie jak braku szacunku do ludzi i ich pracy.

Technik co miał być Kierowniki

Żabol Rychu 1970
@Technik co miał być Kierowniki

nicolesamoraj

Serwis dzienny od poniedziałku do piatku.....Polega na indiwidualnym podejściu do pracy : -odkurzanie i umycie podłóg , - ścieranie kurzy ....., - czyszczenie armatury łazienkowej ...., - oczyszczanie zewnątrz lodówki ...., mycie blatów . DODATKOWO PTANE USŁUGI - mycie okien -czyszczenie wnętrza lodówki , - pranie dywanów .....Doświadczenie w sprzątaniu w obiekcie biurowym podstawa języka angielskiego . SERWIS DZIENNY . (usunięte przez administratora)

Jerzy

Zastanawiam się jaka jest przyczyna , że tak rzadko bywacie na forum? Dobrze pracuje się i dlatego nikt nie pisze?

Ela

Pracuję tu już kilka lat, wynagrodzenie nigdy nie przyszło spóźnione, a za mycie okien miałam zawsze dodatkowo płacone. Jak komuś się nie chce pracować, a już troche ludzi się przewinęło odkąd jestem, i są zwalniane, to potem piszą takie głupoty. A wystarczy solidnie wykonywać obowiązki. Pozdrawiam Pana Michała jeśli będzie to czytał.

Renata

Posiadasz informacje na temat nowych stanowisk pracy w firmie Retermozanex Holding, a może jesteś pracownikiem tej firmy aktualnie? Proszę napisz dla nas informacje dotyczące obecnego rozrostu tego pracodawcy, wiadomości dotyczące pakietów socjalnych dla pracowników oraz kwestie obecnych warunków pracy będą tu bardzo przydatne dla wielu osób. Zachęcam was do odświeżenia tematu firmy Retermozanex Holding nowymi opiniami!

Zawiedziona

Zgadzam się w 100% z poprzednią opinią. Nie polecam.

Nie daj sie oszukac

Najgorsza firma jak moze byc. Dla nich liczy sie tylko kasa nie pracownik. Pracownik ma pracowac najlepiej to za darmo. Chodz za dodatkowe roboty wogole nie placa . Szef sie umawia na godz. 9 a przyjezdza o 14 albo wogole. Umowy sa podpisywane z opoznieniem i to soprym. Dla tej firmy wazne jest ze im kasa sie zgadza a tobie czlowiekowi nie musi. A i ciagle wydzwaniaja na prywantne numery twierdzac ze to firmowy numer. Oceniajac firme w skali od 1 do 10 daje minus 10 a nawet minus 100 Nie polecam.

tatu
@Nie daj sie oszukac

POPIERAM poprzedników aż wstyd że z człowieka robią idiotę zaniżają godziny wymagają darmowych cudów w weekendy mycie okien za darmo Jeśli ktoś ma ochotę wspierać bogatych to jest to praca idealna

admin

Znacie firmę Retermozanex Holding Sp. z o.o., pracodawcę lub pracowników? Każda firma ma swoje zalety i wady, podziel się z nami swoją opinią.

Zostaw merytoryczną opinię o Retermozanex Holding Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Retermozanex Holding Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Retermozanex Holding Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Retermozanex Holding Sp. z o.o.?

Retermozanex Holding Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Elbląska 14
    01-737 Warszawa

Retermozanex Holding Sp. z o.o.