Concentrix CVG International

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Concentrix CVG International

Concentrix Polska

Drodzy Forumowicze, Dziękujemy za liczne opinie, którymi dzielicie się poprzez forum GoWork.pl. Obserwując duże zainteresowanie ofertą firmy Concentrix i dynamiczny wzrost zespołu Concentrix Polska, postanowiliśmy być z Wami w stałym kontakcie, także za pośrednictwem serwisu GoWork.pl. Na szczecińskim rynku jesteśmy od 15 lat, cieszymy się, że mamy możliwość konkurować z najlepszymi, zarówno w kontekście różnorodności projektów, benefitów, scieżki zawodowej dla nowozatrudnionych pracowników, czy wynagrodzeń. Każdy merytoryczny wpis i każda konstruktywna krytyka jest dla nas cenna, dzięki czemu możemy poprawić nasze działania. Szanujemy anonimowość i prawo pełnej swobody wypowiedzi, równolegle widzimy, że niektóre głosy mijają się z prawdą. Mamy wątpliwość co do szczerych intencji niektórych zamieszczanych komentarzy. Wiemy, że czasem trudno jest sprostać indywidualnym oczekiwaniom i interesom poszczególnych osób, a naszą odpowiedzialnością jest dbanie o dobro wszystkich, którzy decydując się na pracę w Concentrix, powierzyli nam rozwój swoich zawodowych kompetencji. Nie zwykliśmy rozmawiać o wszystkich sprawach publicznie, zachęmy jednak do kierowania niewyjaśnionych problemowów bądź sytuacji bezpośrednio do działu HR naszej firmy. Bardzo cenimy sobie wolność wypowiedzi. Swoboda nie oznacza jednak, że można publikować nieprawdziwe informacje. Dlatego też będziemy współpracować z administratorem serwisu a komentarze zawierające dane osobowe, pomówienia, oszczerstwa znieważające osoby lub grupy czy celowe przypisywanie indywidualnej opinii poszczególnym osobom, będziemy adresować zgodnie z regulaminem forum do Administratora GoWork.pl Pozdrawiamy serdecznie Concentrix Polska

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Concentrix?

RekrutacjaConcentrix

Oferujemy umowę o pracę. Zapraszamy do wysylania aplikacji na rekrutacja@concentrix.com

Ja pracę w firmie Concentrix polecam. Fajna atmosfera, ludzie są przyjaźnie nastawieni i chętni do pomocy. Ścieżki rozwoju też nie wydają się wyssane z palca. Oczywiście nikt dyrektorem w drugim miesiącu swojej pracy nie zostanie, ale dla ludzi zmotywowanych i ambitnych znajdzie się kilka możliwości rozwoju. Wynagrodzenie - jak wszędzie, mogłoby być wyższe, ale pytanie czego się chce od życia. Tutaj mamy dodatkowe benefity, międzynarodowe środowisko, zgrane zespoły, dobre zarządzanie, i wiele innych, małych rzeczy, których się często nie bierze pod uwagę. Dodatkowo firma niedługo przenosi swoją siedzibę do Posejdona - super perspektywa!

@Ewa

Tak, to ja pisalam. Ewa z HRow

SzukamPracy

Jakie zmiany obowiązują w tej firmie? Czy praca w weekendy jest konieczna? Czy można grafik pogodzić ze studiami zaocznymi? Jakich aktualnie można spodziewać się zarobków netto z językiem angielskim.

Rekrutacja Concentrix
@SzukamPracy

Dzień dobry, wszystko zależy od projektu do którego trwa rekrutacja. W niektórych projektach linia angielska otwarta jest od poniedziałku do piątku w godz. 9-20 oraz w weekend 9-18, natomiast w innych zmiany są jedynie od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 18.00. Jeśli jest Pan/Pani zainteresowany/a prosimy o wysłanie swojej aplikacji na adres rekrutacja@concentrix.com Na pewno się skontaktujemy i przedstawimy naszą ofertę.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Concentrix CVG International? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
orzel

Pracuje w firmie od 6 lat, sa gorsze i lepsze chwile jak w kazdej pracy. Jesli nie chcesz wyjezdzac na "zachod", lecz zyc w SZCZECINIE i zarabiac okolo 700-800 Euro (3jka z przodu w PLNach), to praca w porownaniu do wielu innych w regionie nie jest zla. pozdrawiam normalnych...

Korposzczury
@orzel

Czyn tym się człowieku podniecasz że masz trójkę z przodu ? Wyzysk nie praca już lepsze hajsu zarabiają choćby spedytorzy.. nauczyliście szczurów że będziecie pracować za takie pieniądze bo jak by nikt nie poszedł to by musieli podnieść stawkę obecnie zaprzestałem prac w takich firmach.. jeżdżę jako tłumacz w systemie 3na1 i mam 13 tysięcy a nie śmierdzące trzy. Tyle w temacie korporacyjne szczury

picky
@Korposzczury

Odpowiadasz na posta sprzed trzech lat, weź się ogarnij człowieku bo się na własny pogrzeb spóźnisz

olo1
@orzel

3000 zl z j. niemieckim??????jak trzeba być mocno upodlonym żeby za prawie najniższą krajową tak harować i użerać sie ze szwabami!!!!!!!!nie przyznawaj sie nawet ze z takimi kwalifikacjami zarabiasz nie wiele niż srednia krajowa

wit
@picky

A co mądralo się zmieniło ?

Maciej
@wit

Od 3 lat warunki pracy w firmie Concentrix nie uległy zmianie? Mam nadzieję, że to nieprawda. Z reguły pracodawcy z biegiem czasu zwiększają wynagrodzenia zatrudnionym osobom, tym bardziej że jak dobrze wiemy, co roku rośnie pensja minimalna krajowa.

Nie
@Maciej

Podwyżka co roku, 50-100zl brutto :)))

Wesola
@olo1

W Diebold Nixdorf dostaje juz 5 z przodu.

Gloria

Nie ma idealnych firm i ta też taka nie jest. Najbardziej jednak przekonuje mnie do pozostania tutaj rodzinna atmosfera i to, że zawsze mogę liczyć na pomoc swoich kolegów i koleżanek.

@Gloria

Sa firmy duzo lepsze na rynku, gdzie pracownik jest na pierwszym miejscu. Convergys czy teraz Concentrix, to porazka. Nie polecam nikomu. Nie idzcie tam, bo stracicie i czas i nerwy. Czlowiek tam podupada na zdrowiu bardzo szybko, o czym swiadczy ponad 10 do 15 osob tydzien w tydzien na L4 (glownie projekty niemiecko jezyczne). Wspolczuje ludziom tam pracujacym. Do tego brak mozliwosci rozwoju; jedyna droga to znajomosci, badz granie w Squash z najwiekszym Leniem; podobnie ma na nazwisko, w tej firmie. Lizo-Dupcow tam bardzo duzo. Do tego mentorzy, ktorzy (usunięte przez administratora) wiedza, a szkolenia to pomylka. Tempe laski w HR. Z ciekawoscia przygladam sie jak ta firma z roku na rok sie kurczy, bo strasznie duzo ludzi; tych co mysla, odchodzi. Ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) NIE IDZ TAM!

Sandra

Jestem byłym pracownikiem od dziś :D po ponad 2 latach. Nie jest łatwo i bezstresowo ale w każdej pracy czegoś wymagają. Atmosfera jest napewno bardzo pozytywna również w kontaktach z mentorami czy leaderami.(usunięte przez administratora) Oceniam pozytywnie ten czas.

Robert

Wewnetrzne szkolenia sa smiechu warte badz sie nie odbywaja na bierzaco. Zawsze sa odkladane na pozniej az do zapomnienia. Praca jest frustrujaca, wymeczajaca, a menedzment tylko obiecuje ze cos zrobi by bylo lepiej. Atmosfera napieta. Stres na codzien i stanie przelozonych nad glowa by wiecej, szybciej. Dramat!

Pozytywna

*bieżąco

Szczecinianka
@Robert

To chyba pracujemy w innej firmie :)

Paula Kowalska
@Robert

Beznadziejna firma. Szkoda czasu i nerwów. Są lepsze firmy w Szczecinie w których można pracować.

Paula Kowalska

nicl

Gówniana firma, która przechowuje moje dane osobowe mimo mojej wyraźnej prośby aby te dane usunęła. Dodatkowo niemiło wspominam swój krótki pobyt tam i osoby tam pracujące (albo współpracujące) skoro jednego dnia zostawiłem swoją rzecz na biurku a drugiego dnia już tej rzeczy tam nie było (co nie przesądza, że to akurat pracownicy firmy, być może to sprzątaczki itd. mają lepkie ręcę). (usunięte przez administratora)

PrzyszłyPracownik

Rekrutacja do pracy przebiega bardzo sprawnie, u mnie trwała od momentu aplikacji aż do podpisania umowy zaledwie kilka dni. Sama byłam w szoku! Moja rekrutacja wyglądała w następujący sposób: rozmowa telefoniczna + rozmowa w języku niemieckim, spotkanie w firmie gdzie odbyły się testy językowe na komputerze i zadanie ze słuchania i testy z wiedzy IT (poziom średni), telefon z ofertą pracy i podpisanie umowy. Dawno nie miałam tak przyjemnej rekrutacji, mam nadzieję, że praca będzie równie miła!

Szczecinianka

Bardzo fajna praca dla osób znających języki obce. Ludzie bardzo pomocni i życzliwi. Fajna atmosfera, nikt sobie nie "paniuje", wszyscy zwracają się do siebie po imieniu. Środowisko międzynarodowe sprawia, że codziennie mam okazje słuchać innych języków obcych i przy okazji łapać jakieś słówka. W przerwach kawa i herbata bez limitu umila każdy dzień. Fajne benefity i programy do rekomendowania swoich znajomych. Ja tam polecam! :)

Toja

Bardzo przyjazna firma, świetni ludzie, polecam

Pozytywna

Pracuje w firmie od kilku tygodni więc jeszcze wszystko przede mną. Po połowie życia za granicą fajnie jest znaleźć się w takim multikulturalnym otoczeniu. Mój team jest świetny, moi koledzy i mentor są bardzo pozytywni i zawsze bardzo chętni do pomocy. Mam nadzieje że tak będzie zawsze :) jak na teraz jestem naprawdę bardzo zadowolona .

Antygłupek

Jak tak czytam te opinie, to wydaje mi się że ja chyba gdzie indziej pracuje...Ludzie są fajni, kasa na czas. Pewnie, że czasami jest dużo pracy, ale bez przesady. Jak ktoś jest tłumok to i przy kopaniu rowów będzie miał problem..

Peace123

Firma nierzetelnie prowadzi dokumentację, umowa którą dostałam do podpisania miała złą datę a na świadectwie pracy imię mojej matki jest błędne. Brak szacunku do wspolpracownika, okropna atmosfera.

Zawiedziona

Nie płacą na czas!

Tt
@Zawiedziona

Jak to niedostales kasy na czas ? Zawsze bylo na czas, nie pamietam zeby w szczecinie byla jakas wpadka w tym temacie,podaj konkrety

Jens

Cześć, Zauważyłem, że dosyć często występuje w Waszych wpisach takie określeniem, które w moim zrozumieniu to jakiś "szef wszystkich szefów". Kto to taki? Jakiś nieogarniety szaleniec czy?

FRNC

Potwierdzam wszystkie opinie o Convergys. Dodatkowo , jesli ktos juz pracuje w tej firmie, to moja rada, wszystko brac na pismie. Dyrektor nie ma pojecia co to umowa slowna a firma to wykorzystuje. Moga nawijac makaron na uszy i snuc plany ale to zwykle chamy. Pracuje rok i zarabiam mniej niz zaczynalem.

chudy luk

najlepsza firma w zachodniopomorkiem, co tydzien owoce za darmo, na bierzaco wyniki od przelozonych, nie trzeba wcale czekac miesiaca. pelen dostep do internetu, regularne szkolenia z nowosci, i do tego superpensja. polecam, wasz chudy luk

praciwnik
@chudy luk

to chyba ktos z kadr napisal, zalosne klamstwa

Zostaw merytoryczną opinię o Concentrix CVG International - Szczecin

• Jak się pracuje w Concentrix CVG International?

Zobacz opinie na temat firmy Concentrix CVG International tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concentrix CVG International?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 14 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Concentrix CVG International