Concentrix CVG International

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Concentrix CVG International

el franio

Witam, pracuje od nie dawna w tej firmie, jestem wlasnie po szkoleniu, szkolenie super dokladne, trwa miesiac, teraz jestem na linii I nie boje sie ze cos zrobie zle. cala ekipa kolo jest zeby pomoc, nigdy nie jestes Sam. POLECAM

gryzli

Czy ktoś wie czy convergys szuka teraz osób do pracy w Szczecinie?

cyclad
@gryzli

prosze zglosic sie do firmy cyclad katowice ul.korfantego lub podac emaila. obecnie poszukujemy do pracy w szczecinie

lila

oczywiście o Lublin chodzi. Dodam tylko ze ani jedna ani druga angielskiego w ząb. Wiec wcale nie takie wielkie wymagania mają. Moze w ogłoszeniu piszą ze z ang. ale potem przyjmują jak leci..

lila

tak czytam i się zastananawiam. Pracują tam dwie moje znajome, o zarobki ich nie pytałam. Ale jedna po technikum kolejowym, niemieckiego nauczyła sie sprzątając w Niemców. Druga po podstawówce, nie ma szkoły średniej, jak ją znam to ściemniła, ze ma i widocznie nikt nie sprawdzał. Tez niemieckiego nauczyła sie będąc tam z rodzicami parę lat. Taka świetna kadra! az zal czytać ile im płacą... Inni zapieprzają, konczą po dwa kierunki a taka Ilonka B. po podstawówce taką robotę dostała. Dobre!

neo
@lila

nie trzeba mieć doświadczenia a i tak dostajesz 4 tys jak dla mnie super. doświadczenie nabywasz na miejscu, nigdy nie jestes sam, są ludzie którzy pomagaja. super warunki jak na Lublin. nie trzeba się bać. zawsze znajdą się ludzie co beda narzekać a pani lila powyżej to chyba zazdrosna jest że sama niemieckiego nie zna bo też by chciała tu pracować.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Concentrix CVG International? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

stanowczo odradzam

Boczek

Wszystkie negatywne komentarze odnośnie oddziału w Lublinie są prawdziwe, piszą je byli pracownicy którzy mieli dość mobbingu i oszukiwania przy wypłacaniu premii. Jeżeli mają problem z chętnymi do pracy w mieście gdzie są dwie uczelnie z filologią germańską to oznacza że problem tkwi w kadrze zarządzającej, którą tworzą przypadkowe osoby zebrane wśród znajomych dyrektora. Nie polecamy, chyba że chcecie być mobbingowani za to że jesteście inteligentni. Kadra zarządzające nie ludzi mądrych osób, liczą się debile którzy donoszą na innych.

misiek

Eee tam, dajcie spokój tym negatywnym komentarzom. Serio tak Wam się nudzi? Moja kumpelka tam pracuje i jest fajnie, byłam kiedyś na piwie z ludźmi od nich i opinie w większości są pozytywne. Liczy się atmosfera i to jest najważniejsze. Ok to jest call center, więc wiadomo, że musisz rozmawiać z klientami przez telefon ;) A że do tego spoko płacą jak na Lublin to również na plus :)

nowa

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna i testy?

Emi

jak ktos lubi polskie kolchozy pracy, to polecam! typowy callcenter za moich czasow,jak tam jeszcze pracowalem to to nie byl. Do pewnego momentu nie bylo tak zle.Po czasie denerwuje cie dwulicowosc kolegow i kolezanek, jak na kolchozy i biura wielkopowierzchniowe przystalo (spekulacje, plotki, donosy itd). Niektorzy Menagierowie lubuja sie w Mobbingu, jak przykladowo Pani Ania Menagierka z 4 pietra od projektu Drukarek. Na pierwszym i zawsze na pierszym miejscu finalnie, beda liczby i musza sie one zgadzac,wiec na ludzkie podejscie nie liczcie. Na poczatku bedzie okej, ale to praca na max kilka lat i tyle. Czemu kolchoz? Bo przez 8h pracy pracujesz naprawde w tepie, aby norme wyrobic.Z perspektywy czasu to polski kolchoz dla mnie. Na pochwale zasluguja treningi i szkolenia,choc to tez wielkie pytanie, kto akurat szkoli.

x

5000 netto? ciekawe skad takie informacje... slyszalem ze zachecaja do powrotu ludzi, ktorzy od nich odeszli - szefostwo dzwoni po bylych pracownikach z oferta pracy - chyba jednak nie wiedzie im sie tak dobrze? ;]

tfójtate

zwykły system kolonialny oparty na wyzysku miejscowej taniej siły roboczej i transferze zysków zagranicę. Jak już nie będzie z czego wycisnąć paru euro, przeniosą się gdzieś dalej na wschód. Pozdrawiam kacyków bananowej republiki, ciekawe, czy "panowie" zabiorą was wtedy ze sobą?

magda

Hej z ciekawosci zajrzalam co pisza o firmie w ktorej pracuje i widze ze wiekszosc komentarzy chyba pisza osoby, ktore nawet do convergys nie aplikowaly. I tak - kasa - 3500 brutto + bonus, dla mnie ok zwlaszcza ze to moja pierwsza praca a w szkole proponowali mi 2200 i umowe na rok. Wlasnie - umowa na czas nieokreslony. Grafik, w miare ok - mozna sie dogadac, u mnie w teamie jest sporo studentow ktorzy przychodza wieczorami i w weekendy takze mi wypada jeden weekend w pracy na miesiac. Minusem jest na pewno to ze czasem klienci sa wkurzajacy. Polecam zwlascza na atmosfere.

CV

Witam Czy można prosić o ogólna charakterystykę zadań związanych z pracą z językiem w tej firmie ? " Pomoc klientom w sprawach IT" - to naprawdę wiele nie mówi. Czy język faktycznie trzeba mieć mocno zaawansowany, czy może wystarczy być komunikatywnym, aby po przetrawieniu specyfiki słownictwa branżowego i wdrożeniu się można było sprawy bez większych problemów "ogarniać" ? Czy da się tutaj podać takie uogólnienia?

Morse

Tak, jestem przekonany i szkoda, że przez takie wpisy wprowadza się powszechną scieme i manipulację!!!

wyspian
@Morse

Morse, powinienes zalozyc swoja firme i potem poczytac w necie jaki masz (usunięte przez administratora) i jaka scieme uprawiasz, nie wiem kto pisze komentarze, zakladam, ze ten kto chce sie podzielic dostawiadczeniem z ta firme. Moja sa pozytywne, to ze sa wymogi to chyba formalne, pracowalem w kilku call centrach i zawsze kazdy wymogi mialo, jezeli ktos ma z tym problem niech rzuci nazwe firmy bez wymogow, chetnie zaaplikuje. Kasia jest naprawde niezla, a bonus robibacy wrazenie, 1000 bonua plus 1000 zl z prowizji co stanowi dodatkowo 60% podstawowego wynagordzenia to nie nazwalbym tego smiesznie niskim. Jezlei ktos zna firme gdzie mozna tyle wyciagniac nic nie robiac to tez prosze o nazwe, od razu zaaplikuje, poza tym, jest tu super atmosfera, fajni ludzie, dobre warunki i ja osobiscie polecam

Morse

Hehe, nie wiem czy zauważyliście, ale więcej pozytywnych wpisów zamieszczają dziewczyny z działu HR niż zwykli pracownicy "agenci". Wierzcie czy też nie, ale prawdą jest, że powszechny wyścig szczurów to w tej firmie norma, ogólna dezinformacja i brak odpowiednich narzędzi do wykonywania mocno z góry narzuconych i ściśle restrykcyjnie kontrolowanych procedur w pracy. Z doświadczenia powiem krótko - straszny burdel, nie polecam!!!

ziomal

Jeśli ktos myśli o aplikowaniu do Convergys to stanowczo odradzam. W firmie panuje terror. Są pracownicy lepszej i gorszej kategorii. Panuje wyścig szczurów. Bonusy są ale śmiesznie niskie i przyznawane wg uznania - kogo lubi Team Manager - ten dostaje bonus. Do tego archaiczne komputery, wiecznie niedziałające toole, które są często blokowane przez proxy. Od niedawna został zlikwidowany również komunikator, co dodatkowo utrudnia pracę. Pracownicy są tu niczym intruzi.

tragedia

tja.... bardzo dużo osób ucieka teraz z tej firmy do konkurencji i mówi, że nigdy by nie wróciło; nawet długoletni pracownicy mają dosć terroru; nie można mieć żadnych osobistych rzeczy przy stanowisku pracy - plecak, torebka itp, wszystko musi byc pochowane; nie można mieć nawet telefonu komórkowego na biurku, już nie wspominając o SPOJRZENIU na wyświetlacz - zaraz przełożony podchodzi pytając czy nie mamy czegoś do roboty przypadkiem...sposób rządzenia Anny P. - porażka, radzę zobaczyć jak robi to konkurencja...

Ktos

Hehe cale szczescie Anny P. juz nie ma :)

katie

Pracowałam w convergys kilka miesięcy... ludzie ok, wynagrodzenie na czas, no ale są też i wady... momentami praca tam przypominała (usunięte przez administratora)przerwy wyliczane co do sekundy, problem z wyjściem do łazienki.. słaby management, bardzo słaby, a do często miało miejsce nieprzestrzeganie doby pracowniczej, praca w święta i w weekendy to norma, no i ogromna rotacja oczywiście.. cały czas zapewniali jaka to świetna sytuacja w firmie, a w dniu dzisiejszym deficyt pracowników nadrabia się ściąganiem Ukraińców :) mówiąc krótko - nie polecam...

Piotrek

Pracowałem przy projekcie firmy włoskiego pochodzenia z firmą Convergys i z tego pamiętam to jak dal mnie warunki pracy były dobre. Jedynie trochę uciążliwe było ciągłe latanie miedzy Szczecin a Rzym, ale wynagrodzenie nadrabiało tą niewygodę. Jakbym znalazł ponownie oferty pracy nauczyciele to na bank bym ponownie się zatrudnił u nich (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Concentrix CVG International - Szczecin

• Jak się pracuje w Concentrix CVG International?

Zobacz opinie na temat firmy Concentrix CVG International tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concentrix CVG International?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 14 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Concentrix CVG International